MotoCraft
Zacisk hamulcowy tył prawy - SKV ESEN 50SKV174
Zacisk hamulcowy tył prawy - SKV ESEN 50SKV174

Zacisk hamulcowy tył prawy - SKV ESEN 50SKV174

ProducentSKV ESEN
158,98 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MERCEDES SPRINTER VW LT Specyfikacja techniczna: typ zacisku hamulca: Zacisk hamulcowy (2-tłoczkowy) system hamulcowy: PERROT strona zabudowy: Oś tylna strona prawa średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 44 parzyste numery artykułów: 50SKV173 gr...

Strona zabudowytył - prawa
Typ samochoduAutobusy, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Średnica tłoczka44,00 mm
Kod taryfy celnej87083091
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

MERCEDES SPRINTER VW LT

Specyfikacja techniczna:

  • typ zacisku hamulca: Zacisk hamulcowy (2-tłoczkowy)
  • system hamulcowy: PERROT
  • strona zabudowy: Oś tylna strona prawa
  • średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 44
  • parzyste numery artykułów: 50SKV173
  • grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Zacisk hamulcowy tył prawy - SKV ESEN 50SKV174: pasuje do 163 wersji pojazdów marek Mercedes-Benz, Volkswagen.

  • OE SPRINTER 2-t Autobus 208 CDI (901.671, 902.671, 902.672)
  • OE SPRINTER 2-t Autobus 208 D (901.371, 902.371, 902.372)
  • OE SPRINTER 2-t Autobus 210 D (902.471, 902.472)
  • OE SPRINTER 2-t Autobus 211 CDI (902.671, 902.672)
  • OE SPRINTER 2-t Autobus 212 D (902.471, 902.472)
  • OE SPRINTER 2-t Autobus 213 CDI (902.671, 902.672)
  • OE SPRINTER 2-t Autobus 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672)
  • OE SPRINTER 2-t Autobus 214 NGT (902.072, 902.671, 902.672)
  • OE SPRINTER 2-t Autobus 216 CDI (902.671, 902.672)
  • OE SPRINTER 2-t Furgon 208 CDI (901.661, 901.662, 902.661, 902.662)
  • OE SPRINTER 2-t Furgon 208 D (901.361, 901.362, 902.361, 902.362)
  • OE SPRINTER 2-t Furgon 210 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462)
  • OE SPRINTER 2-t Furgon 211 CDI (901.661, 901.662, 902.661, 902.662)
  • OE SPRINTER 2-t Furgon 212 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462)
  • OE SPRINTER 2-t Furgon 213 CDI (901.661, 901.662, 902.661, 902.662)
  • OE SPRINTER 2-t Furgon 214 (901.061, 901.062, 901.661, 901.662, 902.061,...
  • OE SPRINTER 2-t Furgon 214 NGT (901.661, 902.061, 902.062, 902.661, 902.662)
  • OE SPRINTER 2-t Furgon 216 CDI (902.661, 902.662)
  • OE SPRINTER 2-t Platforma / podwozie 208 CDI (901.611, 901.612, 901.621, 902.611, 902.612,...
  • OE SPRINTER 2-t Platforma / podwozie 208 D (901.311, 901.312, 901.321, 902.311, 902.312,...
  • OE SPRINTER 2-t Platforma / podwozie 210 D (901.421, 902.412)
  • OE SPRINTER 2-t Platforma / podwozie 211 CDI (901.621, 902.611, 902.612, 902.621, 902.622)
  • OE SPRINTER 2-t Platforma / podwozie 212 D (901.421, 902.412)
  • OE SPRINTER 2-t Platforma / podwozie 213 CDI (901.621, 902.611, 902.612, 902.621, 902.622)
  • OE SPRINTER 2-t Platforma / podwozie 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612)
  • OE SPRINTER 2-t Platforma / podwozie 214 NGT (902.012, 902.611, 902.612)
  • OE SPRINTER 2-t Platforma / podwozie 216 CDI (902.611, 902.612, 902.621, 902.622)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 308 CDI (903.671, 903.672, 903.673)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 308 D (903.371, 903.372, 903.373)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 308 D (903.372, 903.373)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 310 D (903.471, 903.472, 903.473)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 310 D 4x4 (903.472, 903.473)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 311 CDI (903.671, 903.672)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 311 CDI 4x4 (903.672, 903.673)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 312 D 2.9 (903.471, 903.472, 903.473)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 312 D 2.9 4x4 (903.473)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 313 CDI (903.671, 903.672, 903.673)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 313 CDI 4x4 (903.672, 903.673)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,...
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 314 4x4 (903.672, 903.673)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 314 NGT (903.072, 903.671, 903.672)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 316 CDI (903.671, 903.672, 903.673)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 316 CDI 4x4 (903.672, 903.673)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 308 CDI (903.661, 903.662, 903.663)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 308 D 2.3 (903.361)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 308 D 2.3 (903.361, 903.362, 903.363)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 310 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 311 CDI (903.661, 903.662, 903.663)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 311 CDI 4x4 (903.662, 903.663)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 312 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 312 D 2.9 4x4 (903.461, 903.462)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 313 CDI (903.663, 903.662, 903.661)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 313 CDI 4x4 (903.662, 903.663)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 314 (903.061, 903.062, 903.063, 903.661, 903.662)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 314 4x4 (903.661, 903.662, 903.663)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 314 NGT (903.661, 903.061, 903.062, 903.063, 903.662)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 316 CDI (903.661, 903.662, 903.663)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 316 CDI 4x4 (903.662, 903.663)
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 308 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,...
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 308 D 2.3 (903.311, 903.312, 903.322)
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 308 D 2.3 (903.311, 903.322)
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 310 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,...
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 311 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,...
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 311 CDI 4x4 (903.612, 903.613, 903.622, 903.623)
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,...
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.421, 903.422, 903.423)
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 313 CDI (903.611, 903.612, 903.621, 903.622, 903.623,...
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 313 CDI 4x4 (903.612, 903.613, 903.622, 903.623)
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.612,...
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 314 4x4 (903.612, 903.613, 903.622)
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 314 NGT (903.611, 903.612, 903.613, 903.622, 903.012,...
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 316 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,...
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 316 CDI 4x4 (903.612, 903.613, 903.622, 903.623)
  • OE SPRINTER 4-t Autobus 408 CDI (904.662, 904.663)
  • OE SPRINTER 4-t Autobus 411 CDI (904.662, 904.663)
  • OE SPRINTER 4-t Autobus 413 CDI (904.663, 904.662)
  • OE SPRINTER 4-t Autobus 414 (904.662, 904.663)
  • OE SPRINTER 4-t Autobus 416 CDI (904.662, 904.663)
  • OE SPRINTER 4-t Furgon 408 CDI
  • OE SPRINTER 4-t Furgon 408 D
  • OE SPRINTER 4-t Furgon 410 D
  • OE SPRINTER 4-t Furgon 410 D 4x4
  • OE SPRINTER 4-t Furgon 411 CDI
  • OE SPRINTER 4-t Furgon 411 CDI 4x4
  • OE SPRINTER 4-t Furgon 412 D
  • OE SPRINTER 4-t Furgon 412 D 4x4
  • OE SPRINTER 4-t Furgon 413 CDI
  • OE SPRINTER 4-t Furgon 413 CDI 4x4
  • OE SPRINTER 4-t Furgon 414 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663)
  • OE SPRINTER 4-t Furgon 414 4x4 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663)
  • OE SPRINTER 4-t Furgon 414 D 4x4
  • OE SPRINTER 4-t Furgon 414 NGT
  • OE SPRINTER 4-t Furgon 416 CDI
  • OE SPRINTER 4-t Furgon 416 CDI 4x4
  • OE SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 408 CDI
  • OE SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 408 D
  • OE SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 410 D
  • OE SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 410 D 4x4
  • OE SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 411 CDI
  • OE SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 411 CDI 4x4
  • OE SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 412 D
  • OE SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 412 D 4x4
  • OE SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 413 CDI
  • OE SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 413 CDI 4x4
  • OE SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 414 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613)
  • OE SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 414 4x4 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613)
  • OE SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 416 CDI
  • OE SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 416 CDI 4x4
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 616 CDI (905.612, 905.613, 905.622, 905.623)
  • OE VARIO Autobus O 810 (670.373, 670.374)
  • OE VARIO Autobus O 812 (670.373, 670.674)
  • OE VARIO Autobus O 813 (670.373, 670.374)
  • OE VARIO Autobus O 814 (670.373, 670.374)
  • OE VARIO Autobus O 815 (670.373, 670.374)
  • OE VARIO Autobus O 816 D (670.373, 670.374)
  • OE VARIO Autobus O 818 D (670.373, 670.374)
  • OE VARIO Furgon 615 D, 616 D (668.351, 668.352, 668.353)
  • OE VARIO Furgon 813 D, 814 D (670.351, 670.352, 670.353)
  • OE VARIO Kabina z silnikiem 613 D, 614 D
  • OE VARIO Kabina z silnikiem 615 D, 616 D
  • OE VARIO Kabina z silnikiem 618 D
  • OE VARIO Kabina z silnikiem 810 DT
  • OE VARIO Kabina z silnikiem 812 DT
  • OE VARIO Kabina z silnikiem 814 DT
  • OE VARIO Kabina z silnikiem 816 DT
  • OE VARIO Platforma / podwozie 512 D (667.321, 667.322, 667.323)
  • OE VARIO Platforma / podwozie 612 D (668.321, 668.322, 668.323)
  • OE VARIO Platforma / podwozie 613 D, 614 D (668.321, 668.322, 668.323)
  • OE VARIO Platforma / podwozie 615 D, 616 D (668.321, 668.322, 668.323)
  • OE VARIO Platforma / podwozie 618 D (668.321, 668.322, 668.323)
  • OE VARIO Platforma / podwozie 812 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324)
  • OE VARIO Platforma / podwozie 813 D, 814 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324)
  • OE VARIO Platforma / podwozie 813 DA, 814 DA 4x4 (670.421, 670.422, 670.423)
  • OE VARIO Platforma / podwozie 815 D (670.324, 670.323, 670.322, 670.321)
  • OE VARIO Platforma / podwozie 815 D, 816 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324)
  • OE VARIO Platforma / podwozie 815 DA, 816 DA 4x4 (670.421, 670.422, 670.423)
  • OE VARIO Platforma / podwozie 818 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324)
  • OE VARIO Platforma / podwozie 818 DA 4x4
  • OE VARIO Wywrotka 612 D
  • OE VARIO Wywrotka 613 D, 614 D
  • OE VARIO Wywrotka 615 D, 616 D
  • OE VARIO Wywrotka 618 D
  • OE VARIO Wywrotka 812 D
  • OE VARIO Wywrotka 813 D, 814 D
  • OE VARIO Wywrotka 813 DA, 814 DA 4x4
  • OE VARIO Wywrotka 815 D, 816 D
  • OE VARIO Wywrotka 815 DA, 816 DA 4x4
  • OE VARIO Wywrotka 818 D
  • VARIO Skrzynia 512 D (667.351, 667.352, 667.353)
  • VARIO Skrzynia 612 D (668.351, 668.352, 668.353)
  • VARIO Skrzynia 613 D, 614 D (668.351, 668.352, 668.353)
  • VARIO Skrzynia 615 D, 616 D (668.351, 668.352, 668.353)
  • VARIO Skrzynia 618 D
  • VARIO Skrzynia 812 D (670.351, 670.352, 670.353)
  • VARIO Skrzynia 813 D, 814 D (670.351, 670.352, 670.353)
  • VARIO Skrzynia 813 DA, 814 DA 4x4 (669.599, 670.451, 670.452, 670.453)
  • VARIO Skrzynia 815 D, 816 D (670.351, 670.352, 670.353)
  • VARIO Skrzynia 815 DA, 816 DA 4x4 (669.599, 670.451, 670.452, 670.453)
  • VARIO Skrzynia 818 D (670.351, 670.352, 670.353)
  • OE 2.3
  • OE 2.5 SDI
  • OE 2.5 TDI
  • OE 2.8 TDI
VW 2D0615424C
VAG 2D0 615 424C
50SKV174
A.Z. Meisterteile AZMT-44-023-1320
MERCEDES-BENZ A 002 420 35 83
MERCEDES-BENZ 002 420 35 83
A.Z. Meisterteile AZMT-44-023-2585
GH GH-433394H
A.B.S.630452
ABAKUS131-04-992
ASHUKI by PalidiumPAL4-2618
ATE24344117025
ATIE4069
BENDIX593445
BENDIX590091
BOSCH0986474233
BOSCH0986474250
Brake ENGINEERINGCA2136R
BREMBOF50259
BUDWEG CALIPER342843
BUDWEG CALIPER344069
CARDONE87-1992
CARDONE385879
CASALSMD2001
COMLINECBC769R
DA SILVAET6909
DA SILVAET9316
DELCO REMYDC74069
DELPHILC4903
DEPAET74069
DRI3202500
DRI4292910
DT Spare Parts4.67593
DT Spare Parts467593
EAI2275070
EAI2614010
EAI2274062
ELSTOCK830052
ERA BeneluxBC62523
ESEN SKV45SKV974
FASTFT32837
FERODOFCL694108
FTERX449812A0
FTE9291198
FTERX459846A0
GENERAL RICAMBIME6270
GENERAL RICAMBIWW6084
GIRLING7113920
GT-BERGMANNGT80-260
HELLA8AC355386-601
JURID694108J
KAMOKAJBC1030
LAUBER77.2735
MAXGEAR82-1292
MAXGEAR820016
MAXTECH6474517
MAXTECH6474501
MAXTECH6473623
MAXTECH6274501
MERCEDES-BENZ0024203583
MERCEDES-BENZA0024203583
METZGER6250438
MOTAQUIPVBC868R
MTR12164554
NK2133164
NK2147302
NTYHZP-ME-080
PAGID75712
RE-EX506-05953
RE-EX50600131
RIDEX78B0413
sbs13012133164
sbs13012147302
SERA3614010
SERA3274062
SHAFTECBC9469R
SNRA1274062
SNRA1275070
SNRA1614010
SPIDAN404069
StarkSKBC0460412
STARTCAR6274062
STELLOX05-990511-SX
STELLOX05990511SX
TEXTAR38101400
TEXTAR38180700
TMIBR005953
TRISCAN8170344069
TRISCAN8170 342843
TRUCKFRENOSWA0702
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0235245
TRWBHZ920E
VAG2D0615424C
VAICOV308279
ZIMMERMANN400.4.10100
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii