MotoCraft
Zacisk hamulcowy tył pr honda accord vi/vii - SKV ESEN 23SKV674
Zacisk hamulcowy tył pr honda accord vi/vii - SKV ESEN 23SKV674

Zacisk hamulcowy tył pr honda accord vi/vii - SKV ESEN 23SKV674

ProducentSKV ESEN
669,65 zł
SKV ESEN
Niedostępny
Niedostępny

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

HONDA ACCORD VI 97-/VI 99-/VII 02- ZACISK HAM. TYL PR HONDA ACCORD VI/VII Informacje dotyczące produktu: Ciężar [kg]: 2,69

Strona zabudowytył - prawa
Typ samochoduSamochody osobowe
Średnica tłoczka38,00 mm
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87083091
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

HONDA ACCORD VI 97-/VI 99-/VII 02-

ZACISK HAM. TYL PR HONDA ACCORD VI/VII

Informacje dotyczące produktu:

  • Ciężar [kg]: 2,69

Zacisk hamulcowy tył pr honda accord vi/vii - SKV ESEN 23SKV674: pasuje do 14 wersji pojazdów marki Honda.

  • ACCORD VI 1.8 i (CG8)
  • ACCORD VI 2.0 Turbo DI (CH2)
  • ACCORD VI 2.0 i (CG9)
  • ACCORD VI 2.2 Type-R (CH1)
  • ACCORD VI 2.3 (CL3, S86)
  • ACCORD VI Hatchback 1.8 i (CH6)
  • ACCORD VI Hatchback 2.0 (CH7)
  • ACCORD VI Hatchback 2.0 TDi (CH8)
  • ACCORD VI Hatchback 2.3 (CL4)
  • ACCORD VII 2.0 (CL7)
  • ACCORD VII 2.2 i-CTDi (CN1)
  • ACCORD VII 2.4 (CL9)
  • ACCORD VII Tourer 2.2 i-CTDi (CN2)
  • ACCORD VII Tourer 2.4 (CM2)
A.Z. Meisterteile AZMT-44-023-1272
ALLIED NIPPON ABC064R
COMLINE CBC064R
DA SILVA ET2085
GH GH-452680H
GOODREM RM7888
HONDA 43012S1AE01
HONDA 43012SEAE01
MAXTECH 6452013
MOTAQUIP VBC163R
RIDEX 78B0250
RIDEX 78B0250R
Stark SKBC-0460249
4X4 ESTANFIPDF-20-058
A.B.S.522632
ABAKUS131-04-156
ABECZH1070
ALANKO312337
APECBCA1096
APECRCA118
APECRCA118N
ASHUKI by PalidiumH30918
ASHUKI by PalidiumH30918NEW
ASVAHNBC-CL7RR
ATE24.3384-1750.5
ATIE3171
AUTO-SPEED PARTS290CA01479
Automotive RYME45034
BENDIX591345
BLUE PRINTADBP450042
BLUE PRINTADH24543R
BOSCH0986135378
Brake ENGINEERINGCA2104R
BRAXISAG0597
BREMBOF28073
BUDWEG CALIPER343171
DA SILVAET2085
DACO GermanyBA1201
DELCO REMYDC73171
DELPHILC7696
DENCKERMANNB190051R
DEPAET73171
DRI4271700
EAI2375216
ELSTOCK87-0771
ELSTOCK870771
ENERGYZH0135
ESEN SKV23SKV674
ESEN SKV23SKV674BLACK
ESEN SKV23SKV674RED
ESEN SKV23SKV674YELLOW
FASTFT00022
FEBEST0377-CLRRH
FEBI BILSTEIN178167
FTE9290543
FTE9298112
FTERX3898122A0
GENERAL RICAMBIHO6118
GHGH-452680H
GIRLING7103640
GT-BERGMANNGT80-182
HELLA8AC355383-061
HELLA8AC355383061
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3224034
HONDA43012S1AE01
HONDA43012SEAE01
JURATEKJCA1024R
KAMOKAJBC0312
LAUBER77.0619
LAUBER770619
MAGNETI MARELLI600000078950
MAXGEAR82-0348
MAXTECH6252013
MAXTECH6452012
MAXTECH6452013
MAXTECH6457001
MAXTECH6472500
MAXTECH6472501
MDREUB-12126122
METZGER6250688
METZGER6260688
NIPPARTSN3264000
NK2126122
NTYHZT-HD-003
Omnicraft2446892
ProfiPower4B2064R
QUINTON HAZELLQBS1862
RE-EX506-02331
REMANTE012-001-000656R
REMSA9021042
REMYRAB84282
RIDEX78B0250
sbs13012126122
SERA3375216
SERCORE23CA0633
SHAFTECBC8290R
SHAFTECBC8904R
SHAFTECBC8906R
SHAFTECSBC1049R
SHAFTECSBC1110R
SHAFTECSBC1114R
SNRA1375216
SPIDAN403171
StarkSKBC-0460249
STARTCAR6375216
TechnikaBC3650
TEXTAR38156900
TMIBR002331
TRISCAN8170343171
TRWBHN640E
VEGE20724304
YSPARTSYS-BC0290
ZIMMERMANN280.4.50014
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii