MotoCraft
Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 46SKV103
Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 46SKV103

Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 46SKV103

ProducentSKV ESEN
118,24 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

HYUNDAI SANTA FE/TRAJET HYUNDAI Highway Van Santa Fe I Trajet Specyfikacja: numer OEM : 58311-3AA00 Po zakupie proszę o podanie danych samochodu takich jak: numer nadwozia VIN (pozycja E w dowodzie rejestracyjnym) model pojemność i moc silnika ro...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Średnica tłoczka38,00 mm
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87083091
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Strona zabudowytył - lewa

HYUNDAI SANTA FE/TRAJET

  • HYUNDAI Highway Van Santa Fe I Trajet

Specyfikacja:

numer OEM : 58311-3AA00

Po zakupie proszę o podanie danych samochodu takich jak:

  • numer nadwozia VIN (pozycja E w dowodzie rejestracyjnym)
  • model
  • pojemność i moc silnika
  • rok produkcji

dodatkowo dokonamy weryfikacji czy zakupiona cześć będzie pasować do Państwa pojazdu.

Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 46SKV103: pasuje do 14 wersji pojazdów marki Hyundai.

  • OE HIGHWAY VAN 2.0 16V
  • OE HIGHWAY VAN 2.0 CRDi
  • OE HIGHWAY VAN 2.0 CVVT
  • OE TRAJET
  • SANTA FÉ I 2.0
  • SANTA FÉ I 2.0 CRDi
  • SANTA FÉ I 2.0 CRDi 4x4
  • SANTA FÉ I 2.0 CRDi Napęd na wszystkie koła
  • SANTA FÉ I 2.4 16V
  • SANTA FÉ I 2.4 16V 4x4
  • SANTA FÉ I 2.7 V6 4x4
  • TRAJET 2.0
  • TRAJET 2.0 CRDi
  • TRAJET 2.7 V6
A.Z. Meisterteile AZMT-44-023-1113
A.Z. Meisterteile AZMT-44-023-2356
GH GH-453456H
GH GH-453456V
RIDEX 78B0344
RIDEX 78B0344R
Stark SKBC-0460343
4X4 ESTANFIPDF-48-035
4X4 ESTANFIPDF-48-036
4X4 ESTANFIPDF-48-057
4X4 ESTANFIPDF-48-058
4X4 ESTANFIPDF48035
4X4 ESTANFIPDF48036
4X4 ESTANFIPDF48057
4X4 ESTANFIPDF48058
A.B.S.721101
A.B.S.721102
ABECZH1386
ABECZH1387
ALANKO10313245
ALANKO11313245
APECBCA1965E
APECBCA1966E
APECLCA606
APECRCA606
ASHUKI by Palidium0963-7150NEW
ASHUKI by Palidium0966-7150NEW
ASHUKI by Palidium09667150NEW
ATIE3156
BENDIX591264
BLUE PRINTADG045111
BLUE PRINTADG04511N
BLUE PRINTADG045501
BLUE PRINTADG045502
BLUE PRINTADG045503
BLUE PRINTADG045504
BLUE PRINTADG045521
BLUE PRINTADG045522
BLUE PRINTADG045846
BLUE PRINTADG04593
BLUE PRINTADG04595
Brake ENGINEERINGCA2311
Brake ENGINEERINGCA2311R
BREMBOF30044
BREMBOF30045
BREMBOF30142
BUDWEG CALIPER343156
BUDWEG CALIPER343157
BUDWEG CALIPER344362
CARDONE384781
CARDONE87-0722
DA SILVAET2071
DA SILVAET2073
DA SILVAET9525
DELCO REMYDC73156
DELCO REMYDC73157
DELCO REMYDC74362
DEPAET73156
DEPAET73157
DEPAET74362
DRI4102830
DRI4131820
DRI4172200
DRI4202830
DRI4272200
EAI2485011
EAI2485012
ELSTOCK86-0722
ELSTOCK86-2381
ELSTOCK86-3082
ELSTOCK860722
ELSTOCK87-3082
ERA BeneluxBC53157
ESEN SKV46SKV103
FERODOFCL694479
FERODOFCL694480
FTE9290528
FTE9290530
FTERX3898109A0
FTERX3898110A0
GENERAL RICAMBIHY6047
GENERAL RICAMBIHY6048
GHGH-453456H
GHGH-453456V
GIRLING71031112
GIRLING71031113
HELLA8AC355382-931
HELLA8AC355382-941
HELLA8AC355382941
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3210517
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3210537
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3220537
HYUNDAI58210-3A200
HYUNDAI58300-26050
HYUNDAI5830026050
HYUNDAI5830026060
HYUNDAI58311-26A00
HYUNDAI58311-3AA00
HYUNDAI58311-3AA10
HYUNDAI583113AA00
KLOKKERHOLM9918037
LAUBER752930
LAUBER77.2930
LAUBER77.2931
LAUBER772930
LPRPF20788
LYNXautoBC-0104
MAGNETI MARELLI600000072530
MAGNETI MARELLI600000072690
MAGNETI MARELLI600000076460
MANDOEX582103A200
MANDOEX5830026050
MANDOEX5831026A00
MANDOEX583113AA00
MAXGEAR82-1103
MAXGEAR82-1104
MAXTECH6266254
MAXTECH6266255
MAXTECH6466254
MAXTECH6466255
MAXTECH6666254
MDREUB-1213434
METZGER6250689
METZGER6250690
METZGER6260689
METZGER6260690
MTR12139021
NIPPARTSJ3220517
NK213433
NK213434
NPSH321I08
NTYHZT-HY-549
OJD (QUICK BRAKE)185229
OSSCA29980
OSSCA29981
PAGID76560
RE-EX506-02166
RE-EX50602166
RIDEX78B0518
sbs1301213434
SERA3485011
SERA3485012
SHAFTECBC8799
SHAFTECBC8799R
SNRA1485011
SNRA1485012
SPIDAN403157
SPIDAN404362
StarkSKBC-0460517
STARTCAR6485011
STARTCAR6485012
STELLOX05-90380-SX
STELLOX05-90381-SX
STELLOX0590380SX
TEXTAR38136200
TEXTAR38136300
TMIBR002166
TMIBR008735
TRISCAN8170343156
TRISCAN8170343157
TRISCAN8170344362
TRWBCK870
TRWBCK871
TRWBHN1112E
TRWBHN1113E
UBD54932
USNR721101
VEGE28024304
ZIMMERMANN285.3.50051
ZIMMERMANN285.4.50051
ZIMMERMANN285450051
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii