MotoCraft
Zacisk hamulcowy tył le audi a3/vw golf iv - SKV ESEN 23SKV113
Zacisk hamulcowy tył le audi a3/vw golf iv - SKV ESEN 23SKV113

Zacisk hamulcowy tył le audi a3/vw golf iv - SKV ESEN 23SKV113

ProducentSKV ESEN
133,10 zł
SKV ESEN
Duża dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

VW GOLF IV 97-/VW POLO IV 02-/VW V 09-   OEM (Oryginal Equipment Manufacturer) - części produkowane przez producentów samochodów wg. ich drobiazgowych wytycznych. Stosowane przy produkcji samochodów oraz jako części zamienne w autoryzowanych stacja...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Średnica tłoczka38,00 mm
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87083091
Strona zabudowytył - lewa

VW GOLF IV 97-/VW POLO IV 02-/VW V 09-

 

  • OEM (Oryginal Equipment Manufacturer) - części produkowane przez producentów samochodów wg. ich drobiazgowych wytycznych. Stosowane przy produkcji samochodów oraz jako części zamienne w autoryzowanych stacjach. Są bardzo drogie i bardzo rzadko stosowane jako część zamienna zarówno w ASO jak i serwisach niezależnych.
  • OE (Oryginal Equipment) - części wyprodukowane przez producentów części (a nie producentów samochodów) - często firmowane logiem producenta części oraz producenta samochodu. Produkt cenowo tańszy od OEM, jednak nadal bardzo drogi. Części te stosowane są jako zamienniki w ASO.
  • Aftermarket - części zamienne produkowane przez producentów części. Na produktach "aftermarketowych" nie ma logo producentów samochodu.

Zacisk hamulcowy tył le audi a3/vw golf iv - SKV ESEN 23SKV113: pasuje do 265 wersji pojazdów marek Audi, Seat, Skoda, Volkswagen.

  • A1 1.0 TFSI
  • A1 1.2 TFSI
  • A1 1.4 TDI
  • A1 1.4 TFSI
  • A1 1.4 TSI
  • A1 1.6 TDI
  • A1 1.8 TFSI
  • A1 2.0 TDI
  • A1 2.0 TFSI quattro
  • A1 S1 quattro
  • A1 Sportback 1.0 TFSI
  • A1 Sportback 1.2 TFSI
  • A1 Sportback 1.4 TDI
  • A1 Sportback 1.4 TFSI
  • A1 Sportback 1.4 TSI
  • A1 Sportback 1.6 TDI
  • A1 Sportback 1.8 TFSI
  • A1 Sportback 2.0 TDI
  • A1 Sportback S1 quattro
  • A3 1.6
  • A3 1.8
  • A3 1.8 T
  • A3 1.8 T quattro
  • A3 1.9 TDI
  • OE A1 Sportback 2.0 TDI
  • TT 1.8 T
  • TT Roadster 1.8 T
  • CORDOBA 1.2
  • CORDOBA 1.2 12V
  • CORDOBA 1.4 16V
  • CORDOBA 1.4 TDI
  • CORDOBA 1.6
  • CORDOBA 1.6 16V
  • CORDOBA 1.9 SDI
  • CORDOBA 1.9 TDI
  • CORDOBA 2.0
  • IBIZA III 1.2
  • IBIZA III 1.4 16V
  • IBIZA III 1.6 16V
  • IBIZA III 1.8 T Cupra R
  • IBIZA III 1.8 T FR
  • IBIZA III 1.9 TDI
  • IBIZA III 1.9 TDI Cupra R
  • IBIZA III 2.0
  • IBIZA IV 1.0
  • IBIZA IV 1.0 TSI
  • IBIZA IV 1.2
  • IBIZA IV 1.2 LPG
  • IBIZA IV 1.2 TDI
  • IBIZA IV 1.2 TSI
  • IBIZA IV 1.4
  • IBIZA IV 1.4 LPG
  • IBIZA IV 1.4 TDI
  • IBIZA IV 1.4 TSI
  • IBIZA IV 1.6
  • IBIZA IV 1.6 LPG
  • IBIZA IV 1.6 TDI
  • IBIZA IV 1.9 TDI
  • IBIZA IV 2.0 TDI
  • IBIZA IV Furgon/hatchback 1.2
  • IBIZA IV Furgon/hatchback 1.2 TDI
  • IBIZA IV Furgon/hatchback 1.6 TDI
  • IBIZA IV SC 1.0
  • IBIZA IV SC 1.0 TSI
  • IBIZA IV SC 1.2
  • IBIZA IV SC 1.2 TDI
  • IBIZA IV SC 1.2 TSI
  • IBIZA IV SC 1.4
  • IBIZA IV SC 1.4 LPG
  • IBIZA IV SC 1.4 TDI
  • IBIZA IV SC 1.4 TSI
  • IBIZA IV SC 1.4 TSI Cupra
  • IBIZA IV SC 1.6
  • IBIZA IV SC 1.6 LPG
  • IBIZA IV SC 1.6 TDI
  • IBIZA IV SC 1.8 TSI Cupra
  • IBIZA IV SC 1.9 TDI
  • IBIZA IV SC 2.0 TDI
  • IBIZA IV ST 1.0
  • IBIZA IV ST 1.0 TSI
  • IBIZA IV ST 1.2
  • IBIZA IV ST 1.2 TDI
  • IBIZA IV ST 1.2 TSI
  • IBIZA IV ST 1.4
  • IBIZA IV ST 1.4 TDI
  • IBIZA IV ST 1.4 TSI
  • IBIZA IV ST 1.6
  • IBIZA IV ST 1.6 TDI
  • LEON 1.4 16V
  • LEON 1.6
  • LEON 1.6 16 V
  • LEON 1.8 20V
  • LEON 1.8 20V T
  • LEON 1.8 20V T 4
  • LEON 1.8 T Cupra R
  • LEON 1.9 SDI
  • LEON 1.9 TDI
  • LEON 1.9 TDI Syncro
  • OE TOLEDO IV 1.6
  • TOLEDO II 1.4 16V
  • TOLEDO II 1.6
  • TOLEDO II 1.6 16V
  • TOLEDO II 1.8 20V
  • TOLEDO II 1.8 20VT
  • TOLEDO II 1.9 TDI
  • TOLEDO II 2.3 V5
  • TOLEDO II 2.3 V5 20V
  • TOLEDO IV 1.0 TSI
  • TOLEDO IV 1.2
  • TOLEDO IV 1.2 TSI
  • TOLEDO IV 1.4 TDI
  • TOLEDO IV 1.4 TSI
  • TOLEDO IV 1.6
  • TOLEDO IV 1.6 TDI
  • FABIA I 1.4 16V
  • FABIA I 1.4 TDI
  • FABIA I 1.9 TDI
  • FABIA I 1.9 TDI RS
  • FABIA I 2.0
  • FABIA I Combi 1.4 16V
  • FABIA I Combi 1.4 TDI
  • FABIA I Combi 1.9 TDI
  • FABIA I Combi 2.0
  • FABIA I Praktik 1.9 TDI
  • FABIA I sedan 1.4 16V
  • FABIA I sedan 1.9 SDI
  • FABIA I sedan 1.9 TDI
  • FABIA I sedan 2.0
  • FABIA II 1.2
  • FABIA II 1.2 12V
  • FABIA II 1.2 LPG
  • FABIA II 1.2 TDI
  • FABIA II 1.2 TSI
  • FABIA II 1.4
  • FABIA II 1.4 LPG
  • FABIA II 1.4 TDI
  • FABIA II 1.4 TSI RS
  • FABIA II 1.6
  • FABIA II 1.6 TDI
  • FABIA II 1.9 TDI
  • FABIA II Combi 1.2
  • FABIA II Combi 1.2 12V
  • FABIA II Combi 1.2 LPG
  • FABIA II Combi 1.2 TDI
  • FABIA II Combi 1.2 TSI
  • FABIA II Combi 1.4
  • FABIA II Combi 1.4 LPG
  • FABIA II Combi 1.4 TDI
  • FABIA II Combi 1.4 TSI RS
  • FABIA II Combi 1.6
  • FABIA II Combi 1.6 TDI
  • FABIA II Combi 1.9 TDI
  • FABIA II Praktik TDI
  • FABIA III 1.0
  • FABIA III 1.0 TSI
  • FABIA III 1.2 TSI
  • FABIA III 1.4 TDI
  • FABIA III 1.4 TSI R5
  • FABIA III 1.6
  • FABIA III Kombi 1.0
  • FABIA III Kombi 1.0 TSI
  • FABIA III Kombi 1.2 TSI
  • FABIA III Kombi 1.4 TDI
  • FABIA III Kombi 1.6
  • FABIA III Praktik 1.2 TSI
  • FABIA III Praktik 1.4 TDI
  • RAPID 1.0 TSI
  • RAPID 1.2
  • RAPID 1.2 LPG
  • RAPID 1.2 TSI
  • RAPID 1.4 TDI
  • RAPID 1.4 TSI
  • RAPID 1.6
  • RAPID 1.6 SRE
  • RAPID 1.6 TDI
  • RAPID Spaceback 1.0 TSI
  • RAPID Spaceback 1.2
  • RAPID Spaceback 1.2 LPG
  • RAPID Spaceback 1.2 TSI
  • RAPID Spaceback 1.4 TDI
  • RAPID Spaceback 1.4 TSI
  • RAPID Spaceback 1.6
  • RAPID Spaceback 1.6 TDI
  • ROOMSTER 1.2
  • ROOMSTER 1.2 TDI
  • ROOMSTER 1.2 TSI
  • ROOMSTER 1.4
  • ROOMSTER 1.4 LPG
  • ROOMSTER 1.4 TDI
  • ROOMSTER 1.6
  • ROOMSTER 1.6 TDI
  • ROOMSTER 1.9 TDI
  • ROOMSTER Praktik 1.2
  • ROOMSTER Praktik 1.2 TDI
  • ROOMSTER Praktik 1.2 TSI
  • ROOMSTER Praktik 1.4
  • ROOMSTER Praktik 1.4 TDI
  • ROOMSTER Praktik 1.6 TDI
  • GOLF IV 1.4 16V
  • GOLF IV 1.6
  • GOLF IV 1.6 16V
  • GOLF IV 1.6 FSI
  • GOLF IV 1.8
  • GOLF IV 1.8 T
  • GOLF IV 1.9 SDI
  • GOLF IV 1.9 TDI
  • GOLF IV 2.0
  • GOLF IV 2.0 BiFuel
  • GOLF IV 2.3 V5
  • GOLF IV 3.2 R32 4motion
  • GOLF IV Van 1.9 SDI
  • GOLF IV Van 1.9 TDI
  • NEW BEETLE 1.4
  • NEW BEETLE 1.6
  • NEW BEETLE 1.8 T
  • NEW BEETLE 1.9 TDI
  • NEW BEETLE 2.0
  • NEW BEETLE 2.3 V5
  • NEW BEETLE 2.5
  • NEW BEETLE kabriolet 1.4
  • NEW BEETLE kabriolet 1.6
  • NEW BEETLE kabriolet 1.8 T
  • NEW BEETLE kabriolet 1.9 TDI
  • NEW BEETLE kabriolet 2.0
  • NEW BEETLE kabriolet 2.5
  • POLO 1.4 16V
  • POLO 1.4 FSI
  • POLO 1.4 TDI
  • POLO 1.6 16V
  • POLO 1.8 GTI
  • POLO 1.8 GTi Cup Edition
  • POLO IV 1.4 BiFuel
  • POLO IV sedan 1.4
  • POLO IV sedan 1.4 TDI
  • POLO IV sedan 1.6
  • POLO IV sedan 1.9 SDI
  • POLO IV sedan 1.9 TDI
  • POLO V 1.0
  • POLO V 1.0 TSI
  • POLO V 1.2
  • POLO V 1.2 TDI
  • POLO V 1.2 TSI
  • POLO V 1.2 TSI 16V
  • POLO V 1.4 (6R1)
  • POLO V 1.4 BiFuel
  • POLO V 1.4 GTI
  • POLO V 1.4 TDI
  • POLO V 1.4 TSI
  • POLO V 1.6
  • POLO V 1.6 BiFuel
  • POLO V 1.6 TDI
  • POLO V 1.8 GTI
  • POLO V 2.0 R WRC
  • POLO V Furgon/hatchback 1.0
  • POLO V Furgon/hatchback 1.0 TSI
  • POLO V Furgon/hatchback 1.2
  • POLO V Furgon/hatchback 1.2 TSi
  • POLO V Furgon/hatchback 1.4 TDI
  • POLO V Furgon/hatchback 1.6 TDi
  • POLO V sedan 1.6
  • POLO Van 1.2
  • POLO Van 1.2 TDi BlueMotion
  • POLO Van 1.2 TSi BlueMotion
  • POLO Van 1.4
  • POLO Van 1.6 TDi BlueMotion
A.Z. Meisterteile AZMT-44-023-1005
ALLIED NIPPON ABC004L
BSG BSG 90-245-019
COMLINE CBC004L
GH GH-454777V
GH GH-454778V
GOODREM RM7804
RIDEX 78B0011
SKODA 1J0.615.423D
SKODA 1J0615423F
SKODA 6R0615423
VAG 1J0 615 423D
VAG 1J0 615 423F
VAG 1J0 615 423G
VAG 6R0 615 423
VAG 6R0 615 423A
VAG 8N0 615 423D
VW 1J0 615 423D
VW 1J0 615 423F
VW 1J0 615 423G
VW 1J0615423D
VW 1J0615423F
VW 1J0615423G
VW 6R0 615 423
VW 6R0 615 423A
VW 6R0615423
VW 6R0615423A
VW 8N0 615 423D
4X4 ESTANFIPDF-37-037
A.B.S.521451
ABAKUS131-04-025
ABAKUS131-04-199
ABECZH1224
AIC53756
ALANKO10311950
ALANKO11311950
APECBCA1037
APECLCA212
APECLCA212N
ASAM AUTOMOTIVE76482
ASAM AUTOMOTIVE99361
ASHUKI by PalidiumPAL4-1201
ATE24.3384-1729.5
ATE24.3384-1729.7
ATE24.3387-1735.5
ATE24338417295
ATIE2966
AUDI1J0615423D
AUDI1J0615423F
AUDI1J0615423G
AUDI6R0615423
AUDI6R0615423A
AUDI8N0615423D
AUTO-SPEED PARTS290CA00031
AUTOFREN SEINSADAC0007
BENDIX591620
BENDIX694073B
BorsehungB19227
BOSCH0986473099
Brake ENGINEERINGCA2030
Brake ENGINEERINGCA2030P5
Brake ENGINEERINGCA3096
BRAXISAG0796
BRAXISAG1972
BRAXISAG3054
BREMBOF85178
BSGBSG90-245-019
BUDWEG CALIPER342966
CARDONE384210
CARDONE388161
CARDONE86-0935
COMLINECBC004L
DA SILVAET1878
DACO GermanyBA4201
DELPHILC7326
DENCKERMANNB190005L
DENCKERMANNB190021L
DEPAET72966
DOYENRBC001
DRI4182220
DRI4195300
EAI2375275
EDRDC72966
EGT440014EGT
ELSTOCK86-0935-000
ELSTOCK86-2822
ELSTOCK860935
ENERGYZH0035
ERT450007
ESEN SKV23SKV113
ESEN SKV23SKV113BLACK
ESEN SKV23SKV113BLUE
ESEN SKV23SKV113RED
ESEN SKV23SKV113YELLOW
FASTFT00006
FEBI BILSTEIN178057
FERODOFCL694073
FRECCIABC24-1006
FRIESEN704389
FTE9290709
FTE9298028
FTE9298141
FTERS389836A0
FTERX389836A0
GENERAL RICAMBISE6063
GENERAL RICAMBISK6015
GHGH-454777V
GHGH-454778V
GIRLING71031064
GIRLING7103275
GT-BERGMANNGT80-006
hajus Autoteile6151062
hajus Autoteile6151065
HART254011
HART256036
HELLA8AC355383-451
HELLA8AC355383451
HELLA8AN355440-711
HELLA8AN355440711
HELLA8AN355783-451
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3210807
JP GROUP1162004870
JURATEKJCA1073L
JURID694073J
KAMOKAJBC0255
KAWEKC01007
KLOKKERHOLM9914145
KLOKKERHOLM99141451
LAUBER77.2366
LAUBER772366
MAPCO4863
MAPCO48632
MAXGEAR27-0450
MAXGEAR82-0042
MAXGEAR82-1247
MAXTECH6272022
MAXTECH6472022
MAXTECH6472038
MAXTECH6472112
MDREUB-12147171
METZGER6250005
METZGER6260005
MOTAQUIPVBC103L
MTR12107707
NK2147171
NTYHZT-VW-004
Omnicraft2446920
OSSCA17114
PAGID76215
PATRONPBRC186
Professional Parts51422966
ProfiPower4B2003L
QUINTON HAZELLQBS4377
QUINTON HAZELLQBS4389
RCA FRANCERCABC38
RE-EX506-02820
RE-EXTCA2707
REMANTE012-001-000160R
REMSA9020301
REMSA9030961
REMYDC72966GR
REMYRAB83077
RIDEX78B0011
SASIC6506122
sbs13012147171
SEAT1J0.615.423D
SERA3375275
SERCORE23CA0234
SHAFTECBC11796
SHAFTECBC11800
SHAFTECBC2342
SHAFTECBC7014
SHAFTECBC8070
SHAFTECSBC1011L
SKODA6Y0615423
SNRA1375275
SPIDAN402966
SPIDANR2966
StarkSKBC-0460010
STARTCAR6375275
STELLOX05-90328-SX
STELLOX0590328SX
TechnikaBC0467
TEXTAR38008600
TEXTAR38045700
TMIBR002820
TOPRAN115 679
TOPRAN115679
TRIALLICF182063
TRISCAN8170342966
TRISCAN817529203
TRWBHN1064E
TRWBHN275
TRWBHN275E
TRWBHN283
TRWBHN283E
TRWBHN945
TRWBHN945E
UBD54830
USNR521451
VEGE20024303
vika66150902601
YSPARTSYS-BC0933
ZIMMERMANN100.3.10005
ZIMMERMANN100310005
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii