MotoCraft
Zacisk hamulcowy prz pr vw golf iii - SKV ESEN 23SKV722
Zacisk hamulcowy prz pr vw golf iii - SKV ESEN 23SKV722

Zacisk hamulcowy prz pr vw golf iii - SKV ESEN 23SKV722

ProducentSKV ESEN
111,92 zł
SKV ESEN
Duża dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

VW CADDY II 95-/VW GOLF IV 97-/VW POLO III 95- Specyfikacja techniczna: typ zacisku hamulca: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) system hamulcowy: GIRLING strona zabudowy: os przednia, z prawej średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 54 parzyste numer...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Strona zabudowyprzód - prawa
Średnica tłoczka54,00 mm
Kod taryfy celnej87083091
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

VW CADDY II 95-/VW GOLF IV 97-/VW POLO III 95-

Specyfikacja techniczna:

  • typ zacisku hamulca: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)
  • system hamulcowy: GIRLING
  • strona zabudowy: os przednia, z prawej
  • średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 54
  • parzyste numery artykułów: 23SKV721
  • grubość tarczy hamulcowej [mm]: 20
  • ciężar [kg]: 3,14

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Zacisk hamulcowy prz pr vw golf iii - SKV ESEN 23SKV722: pasuje do 203 wersji pojazdów marek Audi, Seat, Volkswagen.

  • 100 C1 sedan 1.6
  • 100 C2 Avant 1.6
  • 100 C2 sedan 1.6
  • 100 C2 sedan 2.0 D
  • 100 C2 sedan 2.1
  • 100 C3 Avant 1.9
  • 100 C3 Avant 2.0 TD
  • 100 C3 sedan 1.8
  • 100 C3 sedan 1.8 Cat
  • 100 C3 sedan 1.9
  • 100 C3 sedan 2.0 D
  • 100 C3 sedan 2.0 D Turbo
  • 80 B2 sedan 1.8 CC quattro (85Q)
  • 80 B2 sedan 1.8 GTE quattro (85Q)
  • 80 B2 sedan 2.0 quattro (85Q)
  • 80 B2 sedan 2.2 quattro
  • 80 B2 sedan 2.2 quattro (85Q)
  • 80 B3 sedan 1.4
  • 80 B3 sedan 1.6
  • 80 B3 sedan 1.6 D
  • 80 B3 sedan 1.6 TD
  • 80 B3 sedan 1.8
  • 80 B3 sedan 1.8 E quattro
  • 80 B3 sedan 1.8 S
  • 80 B3 sedan 1.8 S quattro
  • 80 B3 sedan 1.9 D
  • 80 B4 Avant 1.9 TD
  • 80 B4 Avant 1.9 TDI
  • 80 B4 Avant 2.0
  • 80 B4 Avant 2.8
  • 80 B4 sedan 1.6
  • 80 B4 sedan 1.9 TD
  • 80 B4 sedan 1.9 TDI
  • 80 B4 sedan 2.0
  • 80 B4 sedan 2.8
  • 90 B2 1.6 TD
  • 90 B2 2.0
  • 90 B2 2.0 quattro
  • 90 B2 2.2
  • 90 B2 2.2 E quattro
  • 90 B3 1.6 TD
  • 90 B3 2.0 20 V
  • COUPE B2 2.0
  • COUPE B2 2.2 GT
  • COUPE B2 2.2 quattro
  • COUPE B2 2.3
  • COUPE B2 2.3 quattro
  • CORDOBA 1.0
  • CORDOBA 1.0 i
  • CORDOBA 1.4 16V
  • CORDOBA 1.4 i
  • CORDOBA 1.4 i 16V
  • CORDOBA 1.6 i
  • CORDOBA 1.8 T 20V Cupra
  • CORDOBA 1.8 i
  • CORDOBA 1.8 i 16V
  • CORDOBA 1.9 D
  • CORDOBA 1.9 SDI
  • CORDOBA 1.9 TDI
  • CORDOBA 2.0 i
  • CORDOBA 2.0 i 16V
  • CORDOBA VARIO nadwozie zamknięte / kombi 1.9 TDI
  • CORDOBA Vario 1.4
  • CORDOBA Vario 1.4 16V
  • CORDOBA Vario 1.4 i
  • CORDOBA Vario 1.6 i
  • CORDOBA Vario 1.9 SDI
  • CORDOBA Vario 1.9 TDI
  • IBIZA II 1.0 16V
  • IBIZA II 1.0 i
  • IBIZA II 1.4
  • IBIZA II 1.4 16V
  • IBIZA II 1.4 i
  • IBIZA II 1.4 i 16V
  • IBIZA II 1.6 i
  • IBIZA II 1.8 T 20V Cupra
  • IBIZA II 1.8 i
  • IBIZA II 1.8 i 16V
  • IBIZA II 1.9 SDI
  • IBIZA II 1.9 TDI
  • IBIZA II 2.0 i
  • IBIZA II 2.0 i 16V
  • INCA 1.4 16V
  • INCA 1.4 i
  • INCA 1.6 i
  • INCA 1.7 D
  • INCA 1.9 D
  • INCA 1.9 SDI
  • TOLEDO I 1.6 i
  • TOLEDO I 1.8 16V
  • TOLEDO I 1.8 i
  • TOLEDO I 1.9 D
  • TOLEDO I 1.9 TD
  • TOLEDO I 1.9 TDI
  • TOLEDO I 2.0 i
  • TOLEDO I 2.0 i 16V
  • CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9B) 1.4
  • CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9B) 1.4 16V
  • CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9B) 1.6
  • CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9B) 1.9 D
  • CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9B) 1.9 SDI
  • CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9B) 1.9 TDI
  • CORRADO 1.8 16V
  • CORRADO 1.8 G60
  • CORRADO 2.0 i
  • CORRADO 2.0 i 16V
  • CORRADO 2.9 VR6
  • GOLF II 1.8 GTI 16V
  • GOLF II 1.8 GTI G60
  • GOLF III 1.4
  • GOLF III 1.6
  • GOLF III 1.8
  • GOLF III 1.9 D
  • GOLF III 1.9 SDI
  • GOLF III 1.9 TD,GTD
  • GOLF III 1.9 TDI
  • GOLF III 1.9 TDI Syncro (1HX1)
  • GOLF III 2.0
  • GOLF III 2.0 GL
  • GOLF III 2.0 GTI 16V
  • GOLF III 2.0 Syncro (1HX1)
  • GOLF III Cabriolet 1.6
  • GOLF III Cabriolet 1.8
  • GOLF III Cabriolet 1.9 TDI
  • GOLF III Cabriolet 2.0
  • GOLF III Van 1.4
  • GOLF III Van 1.8
  • GOLF III Van 1.9 SDI
  • GOLF III Van 1.9 TDI
  • GOLF III Van 2.0
  • GOLF III Variant 1.4
  • GOLF III Variant 1.6
  • GOLF III Variant 1.8
  • GOLF III Variant 1.8 Syncro
  • GOLF III Variant 1.9 D
  • GOLF III Variant 1.9 SDI
  • GOLF III Variant 1.9 TD
  • GOLF III Variant 1.9 TDI
  • GOLF III Variant 1.9 TDI Syncro
  • GOLF III Variant 2.0
  • GOLF III Variant 2.0 Syncro
  • GOLF III Variant 2.9 VR6 Syncro
  • GOLF IV Cabriolet 1.6
  • GOLF IV Cabriolet 1.8
  • GOLF IV Cabriolet 1.9 TDI
  • GOLF IV Cabriolet 2.0
  • GOLF Van III Variant 1.4
  • GOLF Van III Variant 1.8
  • GOLF Van III Variant 1.9
  • GOLF Van III Variant 1.9 SDI
  • GOLF Van III Variant 1.9 TDI
  • JETTA II 1.8 16V
  • JETTA II 2.0
  • PASSAT B2 2.2
  • PASSAT B2 Variant 1.8
  • PASSAT B2 Variant 1.8 Syncro
  • PASSAT B2 Variant 2.0 Syncro
  • PASSAT B2 Variant 2.2
  • PASSAT B2 Variant 2.2 Syncro
  • PASSAT B2 sedan 2.2
  • PASSAT B3/B4 1.6
  • PASSAT B3/B4 1.6 TD
  • PASSAT B3/B4 1.8
  • PASSAT B3/B4 1.8 16V
  • PASSAT B3/B4 1.8 G60 Syncro
  • PASSAT B3/B4 1.9 D
  • PASSAT B3/B4 1.9 TD
  • PASSAT B3/B4 1.9 TDI
  • PASSAT B3/B4 2.0
  • PASSAT B3/B4 2.0 16V
  • PASSAT B3/B4 2.0 Syncro
  • PASSAT B3/B4 2.8 VR6
  • PASSAT B3/B4 Variant 1.6
  • PASSAT B3/B4 Variant 1.6 TD
  • PASSAT B3/B4 Variant 1.8
  • PASSAT B3/B4 Variant 1.8 16V
  • PASSAT B3/B4 Variant 1.8 G60 Syncro
  • PASSAT B3/B4 Variant 1.9 D
  • PASSAT B3/B4 Variant 1.9 TD
  • PASSAT B3/B4 Variant 1.9 TDI
  • PASSAT B3/B4 Variant 2.0
  • PASSAT B3/B4 Variant 2.0 16V
  • PASSAT B3/B4 Variant 2.0 Syncro
  • PASSAT B3/B4 Variant 2.8 VR6
  • POLO III CLASSIC 1.6
  • POLO III CLASSIC 100 1.6
  • POLO III CLASSIC 110 1.9 TDI
  • POLO III CLASSIC 75 1.6
  • POLO III CLASSIC 90 1.8
  • POLO III CLASSIC 90 1.9 TDI
  • POLO Van nadwozie zamknięte / kombi 1.9 SDI
  • POLO Variant 1.6
  • POLO Variant 1.8
  • POLO Variant 1.9 TDI
  • SCIROCCO 1.8 16V
  • VENTO 1.4
  • VENTO 1.6
  • VENTO 1.8
  • VENTO 1.9 D
  • VENTO 1.9 TD
  • VENTO 1.9 TDI
  • VENTO 2.0
  • VENTO 2.0 GL
A.Z. Meisterteile AZMT-44-023-1068
AUDI 357615124A
AUDI 357615124AX
AUDI 357615124B
AUDI 443615124
AUDI 893615123
Axia 391009
Axia 392376
COMLINE CBC386L
ESEN SKV 23SKV722
MAXTECH 6471049
MOTAQUIP VBC485L
SEAT 357615124A
SEAT 357615124AX
SEAT 357615124B
SEAT 443615124
SEAT 893615123
SKODA 357615124A
SKODA 357615124AX
SKODA 357615124B
SKODA 443615124
SKODA 893615123
Stark SKBC-0460168
VW 357615124A
VW 357615124AX
VW 357615124B
VW 443615124
VW 893615123
4X4 ESTANFIPDF-37-047
4X4 ESTANFIPDF-37-048
4X4 ESTANFIPDF-37-109
A.B.S.528692
ABECZH1169
ALANKO10312217
ALANKO11312217
APECBCA2013E
APECLCA636
APECRCA614
ASHUKI by PalidiumPAL4-2242
ATE24.3541-1610.5
ATE240039
ATE24354116105
ATIE1009
ATIE2376
AUDI357615124A
AUDI357615124AX
AUDI357615124B
AUDI443615124
AUDI893615123
AUTO-SPEED PARTS290CA00048
BENDIX590303
BENDIX590328
BENDIX691926B
BENDIX691928B
BOSCH0986471669
BOSCH0986471808
BOSCH0986472669
BOSCH0986474669
Brake ENGINEERINGCA454R
BRAXISAG0224
BRAXISAG0246
BRAXISAG1901
BREMBOF85047
BREMBOF85106
BUDWEG CALIPER341009
BUDWEG CALIPER342376
BUDWEG CALIPER342383
Calipere+ NAIBAC004R
Calipere+ NAIBAC004R-A8
CARDONE381926
CARDONE83-0173
COMLINECBC386R
DA SILVAET4218
DA SILVAET5295
DA SILVAET5541
DA SILVAET6639
DA SILVAET6645
DA SILVAET6661
DELCO REMYDC81009
DELPHILC3339
DEPAET71009
DEPAET72376
DRI3117800
DRI3213700
EAI2374038
ELSTOCK82-0187
ELSTOCK820187
ELSTOCK83-0173-000
ERA BeneluxBC61009
ESEN SKV23SKV722
FAGRS549819A0
FAGRS549820A0
FAGRS549825A0
FAGRS54995A0
FENOXCTC5412
FERODOFCL691926
FTE9291708
FTERX549820A0
GENERAL RICAMBIAU6018
GENERAL RICAMBIAU6069
GENERAL RICAMBISE6024
GENERAL RICAMBISE6034
GENERAL RICAMBIWW6022
GIRLING7111202
hajus Autoteile6151011
HELLA8AC355390-341
HELLA8AC355390341
HELLA PAGID8AN355790-341
JURID691926J
KAMOKAJBC0892
LAUBER77.2225
LAUBER77.2253
LAUBER77.4580
LEMFÖRDER14817
LPRPF12441
MAPCO4819
MAXGEAR82-0159
MAXTECH6271049
MAXTECH6432052
MAXTECH6432053
MAXTECH6471048
MAXTECH6471049
MAXTECH6471072
MAXTECH6471073
MAXTECH6471084
MAXTECH6471085
MAXTECH6471142
MAXTECH6471143
MDREUB-1214712
METZGER6251032
MOTAQUIPVBC485R
NK214712
NK2147136
NK2147140
NK2147142
NK2147180
NTYHZP-VW-056
OSSCA03951
PATRONPBRC095
PROTECHIT5152
PROTECHIT5153
QUINTON HAZELLQBS4212
QUINTON HAZELLQBS4287
QUINTON HAZELLQBS4298
QUINTON HAZELLQBS4300
QUINTON HAZELLQBS4306
QUINTON HAZELLQBS4338
QUINTON HAZELLQCL86077
RE-EX506-00513
RE-EX506-00566
REMSA9004542
REMYDC81008
REMYDC81669
REMYDC82383
REMYRAB92110
RIDEX78B0169
SASICSCA6017
SASICSCA6095
SASICSCA6097
SASICSCA6168
sbs1301214712
SERA3374038
SERCORE23CA0109
SERCORE23CA0423
SHAFTECBC485
SHAFTECBC485R
SHAFTECBC9657
SHAFTECBC9657R
SNRA1374038
SPIDAN401009
SPIDAN401792
SPIDAN402376
SPIDANR1009
SPIDANR1792
StarkSKBC-0460168
STARTCAR6374038
STELLOX05-90279-SX
STELLOX05-90710-SX
STELLOX05-90734-SX
STELLOX0590279SX
TechnikaBC0562
TEXTAR38069600
TMIBR000513
TMIBR000566
TOPRAN110 286
TOPRAN110286
TRISCAN8170 341009
TRISCAN8170 342376
TRISCAN8170341009
TRISCAN8170342376
TRISCAN8175 29142
TRISCAN8175 29155
TRWBHU111E
TRWBHW123
TRWBHW131
TRWBHW202
TRWBHW202E
UBD454R
UBD50208
UBD50209
UBD50994
UBD50995
UBD52102
UBD52103
UBD52553
UBD52646
USNR528692
VAICOV108501
VAICOV108514
vika66151738201
WXQP340549
WXQP340551
YSPARTSYS-BC0992
ZIMMERMANN600.2.10064
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii