MotoCraft
Zawór egr hyundai/kia 2.0/2.2 crdi - SKV ESEN 14SKV054
Zawór egr hyundai/kia 2.0/2.2 crdi - SKV ESEN 14SKV054
Zawór egr hyundai/kia 2.0/2.2 crdi - SKV ESEN 14SKV054 — zdjęcie 2
Zawór egr hyundai/kia 2.0/2.2 crdi - SKV ESEN 14SKV054 — zdjęcie 3
Zawór egr hyundai/kia 2.0/2.2 crdi - SKV ESEN 14SKV054 — zdjęcie 4
Zawór egr hyundai/kia 2.0/2.2 crdi - SKV ESEN 14SKV054 — zdjęcie 5

Zawór egr hyundai/kia 2.0/2.2 crdi - SKV ESEN 14SKV054

ProducentSKV ESEN
213,54 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

HYUNDAI I30 I 07-/TUCSON I 04-/KIA SPORTAGE II 04- 2.0/2.2CRDI HYUNDAI I30 I 07-/TUCSON I 04-/KIA SPORTAGE II 04-

Typ silnikabrak informacji
Typ samochoduNiezdefiniowany
Kod taryfy celnej84818079

HYUNDAI I30 I 07-/TUCSON I 04-/KIA SPORTAGE II 04- 2.0/2.2CRDI

HYUNDAI I30 I 07-/TUCSON I 04-/KIA SPORTAGE II 04-

14SKV054
ACI-AVESAAEGR686
AINDEVI6043
ASHIKA1500HH00
ASHUKI by PalidiumY22201
BLUE PRINTADG07235
BSGBSG40836002
BSGBSG40836001
BUGIADBGR13053
CSV electronic partsCGR4794
CSV electronic partsCGR4790
DA SILVAGR6164
DELPHIEG1044212B1
DIPASPORTEGR358R
DRI717720104
ELSTOCK720104
ELTA AUTOMOTIVEEE6085
ELTA AUTOMOTIVEXEG9191
FISPA83790
FISPA83790A2
FISPA83794
HOFFER7518130
HOFFER7518129
HOFFER75181291
HOFFER7518129R
HYUNDAI2841027400
INTERMOTORERV129
INTERMOTORLEGR064
INTERMOTOR14369
INTERMOTOREGR212
JAPANPARTSEGRH00
JAPKO150H00
KAVO PARTSEEG3001
LIZARTEEGR024
LUCASFDR359
LUCAS ELECTRICALLEV0245
MABYPARTSOEV010061
MAPCO83571
MDRMEG9H00
MEAT & DORIA88130
MEAT & DORIA88129R
MEAT & DORIA881291
MEAT & DORIA88129
MOTAQUIPLVER188
NPSH564I03
PEMEBLAJAPEGRH00
QUATTRO FRENIQF00T01440
QUATTRO FRENIQF28A00028
QUINTON HAZELLXEGR118
RCA FRANCEEGRCA58
RE-EXVEG1105
TRISCAN881343100
VEMOV52630004
WE PARTS330690188
WE PARTS330690538
WE PARTS330690187
WILMINK GROUPWG1785246
WILMINK GROUPWG1015285
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa AdBlue oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko podrażnienia: Unikaj kontaktu AdBlue ze skórą i oczami. W przypadku kontaktu, przemyj dużą ilością wody. 2. Zagrożenie dla środowiska: Nie wylewaj AdBlue do kanalizacji lub gleby. Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji. 3. Niebezpieczeństwo spożycia: AdBlue nie jest przeznaczone do spożycia. W przypadku połknięcia, skonsultuj się z lekarzem. 4. Uszkodzenie pojazdu: Używaj wyłącznie AdBlue zgodnego ze specyfikacją ISO 22241. Użycie nieodpowiedniego płynu może uszkodzić układ SCR. 5. Przechowywanie: Przechowuj AdBlue w szczelnie zamkniętym pojemniku, w temperaturze od -11°C do 30°C, z dala od bezpośredniego światła słonecznego i ciepła. 6. Krystalizacja: W przypadku rozlania AdBlue, należy je niezwłocznie usunąć, ponieważ może krystalizować i powodować korozję. 7. Zanieczyszczenie: Unikaj zanieczyszczenia AdBlue innymi substancjami, takimi jak paliwo, olej lub woda, ponieważ może to zakłócić działanie układu SCR. 8. Kompatybilność materiałowa: AdBlue może być korodujące dla niektórych metali. Używaj wyłącznie pojemników i sprzętu wykonanych z materiałów kompatybilnych z AdBlue (np. stal nierdzewna, polietylen). 9. Utrata jakości: Nie używaj AdBlue, które było przechowywane zbyt długo lub w nieodpowiednich warunkach, ponieważ jego jakość może ulec pogorszeniu. 10. Bezpieczeństwo dzieci: Przechowuj AdBlue w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Inne z tej kategorii