MotoCraft
Zawór egr ford 2.2 tdci - SKV ESEN 14SKV100
Zawór egr ford 2.2 tdci - SKV ESEN 14SKV100
Zawór egr ford 2.2 tdci - SKV ESEN 14SKV100 — zdjęcie 2
Zawór egr ford 2.2 tdci - SKV ESEN 14SKV100 — zdjęcie 3
Zawór egr ford 2.2 tdci - SKV ESEN 14SKV100 — zdjęcie 4
Zawór egr ford 2.2 tdci - SKV ESEN 14SKV100 — zdjęcie 5

Zawór egr ford 2.2 tdci - SKV ESEN 14SKV100

ProducentSKV ESEN
272,01 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

EURO 5 2011- 2.2TDCI EURO 5 2011- SPRAWDŹ, CZY OFEROWANA CZĘŚĆ PASUJE DO TWOJEGO SAMOCHODU! W jednym modelu samochodu mogą występować różne warianty części. Aby mieć pewność, że wybrana część jest odpowiednia, zalecamy sprawdzenie jej zgodności na p...

Typ silnikabrak informacji
Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduNiezdefiniowany
Kod taryfy celnej84818079

EURO 5 2011- 2.2TDCI

EURO 5 2011-

SPRAWDŹ, CZY OFEROWANA CZĘŚĆ PASUJE DO TWOJEGO SAMOCHODU!

W jednym modelu samochodu mogą występować różne warianty części. Aby mieć pewność, że wybrana część jest odpowiednia, zalecamy sprawdzenie jej zgodności na podstawie numeru VIN Twojego pojazdu.

14SKV100
ACI-AVESAAEGR996
AINDECGB730079
AUTEX959280
AUTOMOTOR FrancePGR0020
AUTOMOTOR FranceAGR0020
CITROËN9800555380
DIPASPORTEGR169N
ELTA AUTOMOTIVEXEG9028
ELTA AUTOMOTIVEFDR383
FISPA834994
FISPA83994
FORDBK2Q9D475CC
FORDBK2Q9D475CD
FORDBK2Q9D475CB
FORD1730360
FORD1835009
FORD2017121
HELLA6NU010171661
HOFFER7518255
INTERMOTORLEGR257
INTERMOTOR18043
INTERMOTORERV303
INTERMOTOREGR402
IPD458275
KAMOKA19048
LAND ROVERLR030027
LAND ROVERLR055534
MEAT & DORIA88255
METZGER0892172
MOTAQUIPLVER295
PIERBURG703784340
PIM40760169
QUINTON HAZELLXEGR99
VEMOV22630019
VEMOV25630019
WILMINK GROUPWG1015376
WILMINK GROUPWG1478396
WILMINK GROUPWG1494697
WILMINK GROUPWG1724496
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa AdBlue oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko podrażnienia: Unikaj kontaktu AdBlue ze skórą i oczami. W przypadku kontaktu, przemyj dużą ilością wody. 2. Zagrożenie dla środowiska: Nie wylewaj AdBlue do kanalizacji lub gleby. Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji. 3. Niebezpieczeństwo spożycia: AdBlue nie jest przeznaczone do spożycia. W przypadku połknięcia, skonsultuj się z lekarzem. 4. Uszkodzenie pojazdu: Używaj wyłącznie AdBlue zgodnego ze specyfikacją ISO 22241. Użycie nieodpowiedniego płynu może uszkodzić układ SCR. 5. Przechowywanie: Przechowuj AdBlue w szczelnie zamkniętym pojemniku, w temperaturze od -11°C do 30°C, z dala od bezpośredniego światła słonecznego i ciepła. 6. Krystalizacja: W przypadku rozlania AdBlue, należy je niezwłocznie usunąć, ponieważ może krystalizować i powodować korozję. 7. Zanieczyszczenie: Unikaj zanieczyszczenia AdBlue innymi substancjami, takimi jak paliwo, olej lub woda, ponieważ może to zakłócić działanie układu SCR. 8. Kompatybilność materiałowa: AdBlue może być korodujące dla niektórych metali. Używaj wyłącznie pojemników i sprzętu wykonanych z materiałów kompatybilnych z AdBlue (np. stal nierdzewna, polietylen). 9. Utrata jakości: Nie używaj AdBlue, które było przechowywane zbyt długo lub w nieodpowiednich warunkach, ponieważ jego jakość może ulec pogorszeniu. 10. Bezpieczeństwo dzieci: Przechowuj AdBlue w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Inne z tej kategorii