MotoCraft
Zawór ciśnienia turbo - SKV ESEN 14SKV922
Zawór ciśnienia turbo - SKV ESEN 14SKV922

Zawór ciśnienia turbo - SKV ESEN 14SKV922

ProducentSKV ESEN
105,14 zł
SKV ESEN
Duża dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

BMW 1 2 3 4 5 6 7 X1 X2 X3 X4 X5 X6 X7 Specyfikacja techniczna: ilość połączeń: 2 liczba zestyków: 2 napięcie [V]: 12 rodzaj zaworu: magnetyczny tryb pracy: elektryczno-pneumatyczny

Typ samochoduSamochody osobowe
Typ silnikadiesel, Benzyna
Kod taryfy celnej84818059
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

BMW 1 2 3 4 5 6 7 X1 X2 X3 X4 X5 X6 X7

Specyfikacja techniczna:

  • ilość połączeń: 2
  • liczba zestyków: 2
  • napięcie [V]: 12
  • rodzaj zaworu: magnetyczny
  • tryb pracy: elektryczno-pneumatyczny

Zawór ciśnienia turbo - SKV ESEN 14SKV922: pasuje do 85 wersji pojazdów marek BMW, MINI.

  • 1 coupe 123 d
  • 1 kabriolet 123 d
  • 2 coupe 225 d
  • 2 kabriolet 225 d
  • 3 Gran Turismo 325 d
  • 3 Gran Turismo 335 d xDrive
  • 3 Touring 325 d
  • 3 Touring 335 d
  • 3 Touring 335 d xDrive
  • 3 coupe 335 d
  • 4 Gran Coupe 425 d
  • 4 Gran Coupe 435 d xDrive
  • 4 coupe 425 d
  • 4 coupe 435 d xDrive
  • 4 kabriolet 425 d
  • 4 kabriolet 435 d xDrive
  • 5 Gran Turismo 535 d
  • 5 Gran Turismo 535 d xDrive
  • 5 Touring 525 d
  • 5 Touring 525 d xDrive
  • 5 Touring 535 d
  • 5 Touring 535 d xDrive
  • 5 Touring 540 d Mild-Hybrid xDrive
  • 5 Touring M 550 d xDrive
  • 5 Touring Van 540 d xDrive
  • 6 Gran Coupe 640 d
  • 6 Gran Coupe 640 d xDrive
  • 6 Gran Turismo 640 d Mild-Hybrid xDrive
  • 6 Gran Turismo 640 d xDrive
  • 6 coupe 640 d
  • 6 coupe 640 d xDrive
  • 6 kabriolet 635 d
  • 6 kabriolet 640 d
  • 6 kabriolet 640 d xDrive
  • 8 Gran Coupe 840 d Mild-Hybrid xDrive
  • 8 Gran Coupe 840 d xDrive
  • 8 coupe 840 d Mild-Hybrid xDrive
  • 8 coupe 840 d xDrive
  • 8 kabriolet 840 d Mild-Hybrid xDrive
  • 8 kabriolet 840 d xDrive
  • X1 xDrive 23 d
  • X1 xDrive 25 d
  • X2 xDrive 25 d
  • X3 3.0 sd
  • X3 xDrive 25 d
  • X3 xDrive 35 d
  • X3 xDrive M40 d
  • X3 xDrive M40 d Mild-Hybrid
  • X4 xDrive 25 d
  • X4 xDrive 35 d
  • X4 xDrive M40 d
  • X4 xDrive M40 d Mild-Hybrid
  • X5 3.0 sd
  • X5 M 50 d
  • X5 sDrive 25 d
  • X5 xDrive 25 d
  • X5 xDrive 35 d
  • X5 xDrive 40 d
  • X5 xDrive 40 d Mild-Hybrid
  • X5 xDrive M 50 d
  • X6 M 50 d
  • X6 xDrive 35 d
  • X6 xDrive 40 d
  • X6 xDrive M 50 d
  • X7 xDrive M 50 d
  • MINI CLUBMAN Cooper D
  • MINI CLUBMAN Cooper SD
  • MINI CLUBMAN One D
  • MINI CLUBVAN Cooper D
  • MINI COUNTRYMAN Cooper D
  • MINI COUNTRYMAN Cooper D ALL4
  • MINI COUNTRYMAN Cooper SD
  • MINI COUNTRYMAN Cooper SD ALL4
  • MINI COUNTRYMAN One D
  • MINI Cooper D
  • MINI Cooper SD
  • MINI One D
  • MINI PACEMAN Cooper D
  • MINI PACEMAN Cooper D ALL4
  • MINI PACEMAN Cooper SD
  • MINI PACEMAN Cooper SD ALL4
  • MINI Roadster Cooper SD
  • MINI coupe Cooper SD
  • MINI kabriolet Cooper D
  • MINI kabriolet Cooper SD
Stark SKPCT-2740040
DIPASPORT TRBCP028DPSN
DIPASPORT TRBCP028PRBN
RIDEX 3553P0041
ACI-AVESAAEPW117
ACI-AVESAAEPW-117
AUTLOGAV6200
AUTO-SPEED PARTS2850BM0016
BMW11 65 8 509 323
BMW8509323
BMW8 509 323
BMW7811814
BMW7808032
BMW7796338
BMW7 811 814
BMW7 808 032
BMW7 796 338
BMW11 65 7 811 814
BMW11 74 7 796 338
BMW11657808032
BMW11657811814
BMW11658509323
BMW11 65 7 808 032
BMW11747796338
BOGAPB6112105
BOSCH0928402028
CSV electronic partsCEV4948
ENGITECHENT830022
ERA555447
ESEN SKV14SKV922
FASTFT04788
Febi Bilstein185395
FISPA83.948
FISPA83.948A2
FISPA83948
FISPA83948A2
HERTH+BUSS ELPARTS70671900
HITACHI2509311
HITACHI139311
HOFFER8029281
HOFFER8029281E
MAXGEAR58-0134
MEAT & DORIA9281
MEAT & DORIA9281E
METZGER0892712
PIERBURG7.02256.27.0
QUATTRO FRENIQF00T00092
QUINTON HAZELLXELV135
RIDEX3553P0041
StarkSKPCT-2740040
TOPRAN639906
TOPRAN639 906
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.16.068
VEMOV20-63-0013
VEMOV20630013
VEMOV20-63-0013-1
WE PARTS331240079
WE PARTS331240215
WILMINK GROUPWG1013393
WILMINK GROUPWG1025881
WILMINK GROUPWG1796558
WILMINK GROUPWG1965409
YSPARTSPCV022
ZZVFZV93516
ZZVFZVAK011
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa turbosprężarek oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko obrażeń: * Przed przystąpieniem do montażu lub demontażu turbosprężarki, upewnij się, że silnik jest wyłączony i ostygł. * Używaj odpowiednich narzędzi i odzieży ochronnej (rękawice, okulary ochronne), aby uniknąć skaleczeń lub poparzeń. 2. Ryzyko pożaru: * Turbosprężarka może osiągać wysokie temperatury. Unikaj kontaktu z łatwopalnymi materiałami. * Upewnij się, że przewody olejowe i paliwowe są prawidłowo podłączone i szczelne, aby zapobiec wyciekom, które mogą spowodować pożar. 3. Ryzyko uszkodzenia silnika: * Nieprawidłowy montaż lub eksploatacja turbosprężarki może prowadzić do uszkodzenia silnika. Zawsze przestrzegaj instrukcji producenta. * Używaj odpowiedniego oleju silnikowego i regularnie go wymieniaj, aby zapewnić prawidłowe smarowanie turbosprężarki. 4. Ryzyko wybuchu: * Nie modyfikuj turbosprężarki w sposób niezgodny z zaleceniami producenta. * Nie przekraczaj dopuszczalnego ciśnienia doładowania, ponieważ może to spowodować uszkodzenie turbosprężarki lub silnika. 5. Ryzyko dla środowiska: * Zużyte turbosprężarki i oleje silnikowe należy utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. 6. Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: * Zawsze zapoznaj się z instrukcją obsługi i przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących montażu, eksploatacji i konserwacji turbosprężarki. * W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów, skonsultuj się z wykwalifikowanym mechanikiem. 7. Dodatkowe informacje: * Regularnie sprawdzaj stan turbosprężarki i jej połączeń. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości, natychmiast podejmij działania naprawcze. * Pamiętaj, że nieprzestrzeganie powyższych zasad bezpieczeństwa może prowadzić do poważnych konsekwencji, takich jak uszkodzenie pojazdu, obrażenia ciała lub zagrożenie dla środowiska.

Inne z tej kategorii