MotoCraft
Zacisk hamulcowy tył prawy - SKV ESEN 23SKV324
Zacisk hamulcowy tył prawy - SKV ESEN 23SKV324

Zacisk hamulcowy tył prawy - SKV ESEN 23SKV324

ProducentSKV ESEN
125,02 zł
SKV ESEN
Duża dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI A4 00-04 Wybieraj części samochodowe po katalogach TecAlliance, ASO oraz kodzie VIN Powyższy katalog nie wskazuje na konkretne lata zastosowania części, ale oznacza całościowe lata produkcji poszczególnych modeli samochodów. Producenci mogli sto...

Strona zabudowytył - prawa
Typ samochoduSamochody osobowe
Średnica tłoczka38,00 mm
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87083091
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

AUDI A4 00-04

Wybieraj części samochodowe po katalogach TecAlliance, ASO oraz kodzie VIN

Powyższy katalog nie wskazuje na konkretne lata zastosowania części, ale oznacza całościowe lata produkcji poszczególnych modeli samochodów. Producenci mogli stosować w jednym roku 2 lub więcej różnych typów części. Aby trafnie dobrać części do konkretnego samochodu rekomendujemy weryfikację zastosowania po numerze VIN.

Zacisk hamulcowy tył prawy - SKV ESEN 23SKV324: pasuje do 59 wersji pojazdów marek Audi, Seat.

  • A4 B6 1.6
  • A4 B6 1.8 T
  • A4 B6 1.8 T quattro
  • A4 B6 1.9 TDI
  • A4 B6 1.9 TDI quattro
  • A4 B6 2.0
  • A4 B6 2.0 FSI
  • A4 B6 2.4
  • A4 B6 2.5 TDI
  • A4 B6 2.5 TDI quattro
  • A4 B6 3.0
  • A4 B6 3.0 quattro
  • A4 B6 Avant 1.6
  • A4 B6 Avant 1.8 T
  • A4 B6 Avant 1.8 T quattro
  • A4 B6 Avant 1.9 TDI
  • A4 B6 Avant 1.9 TDI quattro
  • A4 B6 Avant 2.0
  • A4 B6 Avant 2.0 FSI
  • A4 B6 Avant 2.4
  • A4 B6 Avant 2.5 TDI
  • A4 B6 Avant 2.5 TDI quattro
  • A4 B6 Avant 3.0
  • A4 B6 Avant 3.0 quattro
  • A4 B6 kabriolet 1.8 T
  • A4 B6 kabriolet 1.8 T quattro
  • A4 B6 kabriolet 2.0
  • A4 B6 kabriolet 2.4
  • A4 B6 kabriolet 2.5 TDI
  • A4 B6 kabriolet 3.0
  • A4 B6 kabriolet 3.0 quattro
  • A4 B7 1.6
  • A4 B7 1.8 T
  • A4 B7 1.8 T quattro
  • A4 B7 1.9 TDI
  • A4 B7 2.0
  • A4 B7 2.0 TDI
  • A4 B7 2.0 TDI 16V
  • A4 B7 2.0 TDI quattro
  • A4 B7 Avant 1.6
  • A4 B7 Avant 1.8 T
  • A4 B7 Avant 1.8 T quattro
  • A4 B7 Avant 1.9 TDI
  • A4 B7 Avant 2.0
  • A4 B7 Avant 2.0 TDI
  • A4 B7 Avant 2.0 TDI 16V
  • A4 B7 Avant 2.0 TDI quattro
  • A4 B7 kabriolet 2.0 TDI
  • A4 B7 kabriolet 2.0 TFSI 16V
  • A4 B7 kabriolet 2.7 TDI
  • A4 B7 kabriolet 3.0 TDI quattro
  • EXEO 1.6
  • EXEO 1.8 T
  • EXEO 1.8 TSI
  • EXEO 2.0 TDI
  • EXEO ST 1.6
  • EXEO ST 1.8 T
  • EXEO ST 1.8 TSI
  • EXEO ST 2.0 TDI
A.Z. Meisterteile AZMT-44-023-1510
AUDI 8E0615424B
AUDI 8E0615424G
COMLINE CBC026R
GH GH-454716H
GoCore GCG80120
MAXTECH 6472035
MOTAQUIP VBC125R
RIDEX 78B0122
RIDEX 78B0122R
SEAT 8E0615424B
SEAT 8E0615424G
SKODA 8E0615424B
SKODA 8E0615424G
SRLine S78-1073
VW 8E0615424B
VW 8E0615424G
4X4 ESTANFIPDF-15-012
A.B.S.520572
ABAKUS131-04-056
ABECZH1311
ALANKO313561
APECBCA1064
APECRCA298
APECRCA298N
ASAM AUTOMOTIVE75805
ASHUKI by PalidiumPAL4-1173
ATE24.3384-1736.5
ATE24338417367
ATIE3741
AUDI8E0615424B
AUDI8E0615424G
AUTO-SPEED PARTS290CA00254
BENDIX592237
BENDIX694936B
BOSCH0986474109
Brake ENGINEERINGCA2447R
BRAXISAG0994
BREMBOF85227
BUDWEG CALIPER343741
Calipere+ NAIBAC1110R
COMLINECBC026R
DA SILVAET2874
DACO GermanyBA0211
DELCO REMYDC75163
DELPHILC7444
DENCKERMANNB190035R
DEPAET73741
DRI4237510
EAI2375252
EGT440069EGT
ELSTOCK87-1357
ELSTOCK871357
ENERGYZH0090
ESEN SKV23SKV324
ESEN SKV23SKV324BLACK
ESEN SKV23SKV324RED
ESEN SKV23SKV324YELLOW
FASTFT00009
FEBI BILSTEIN178745
FERODOFCL694936
FRECCIABC24-1176
FRIESEN704408
FTE9290732
FTE9298035
FTE9298158
FTERS389860A0
FTERX389860A0
GENERAL RICAMBIAU6158
GHGH-454716H
GIRLING7103304
HART254014
HART256050
HELLA8AC355383-681
HELLA8AC355383681
HELLA8AN355440881
HELLA8AN355783-681
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3220806
JURATEKJCA1044R
JURID694936J
KAMOKAJBC0224
KAWEKC01070
LAUBER77.2783
LAUBER772783
MAPCO4647
MAXGEAR82-0158
MAXTECH6272035
MAXTECH6472034
MAXTECH6472035
MAXTECH6472053
MAXTECH6481224
MAXTECH6481225
MDREUB-12147264
METZGER6250116
METZGER6260116
MOTAQUIPVBC125R
MTR12157620
NK2147264
NTYHZT-VW-023
Omnicraft2446776
OSSCA17276
PATRONPBRC191
Professional Parts51025424
ProfiPower4B2014R
QUINTON HAZELLQBS4408
RE-EX506-03877
REMSA9024472
RIDEX78B0122
SASIC6506141
sbs13012147264
SERA3375252
SERCORE23CA0233
SHAFTECBC2139
SHAFTECBC2139R
SHAFTECBC2608R
SHAFTECSBC1032L
SHAFTECSBC1032R
SNRA1375252
SPIDAN403741
StarkSKBC-0460121
STARTCAR6375252
STELLOX05-90325-SX
STELLOX0590325SX
TechnikaBC0594
TEXTAR38010700
TEXTAR38048000
TMIBR003877
TRIALLICF182558
TRISCAN8170 343741
TRISCAN8170343741
TRISCAN8175 29226
TRISCAN817529226
TRWBHN304
TRWBHN304E
VEGE20294304
vika66151722901
YSPARTSYS-BC0896
ZIMMERMANN100.4.10018
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii