MotoCraft
Zacisk hamulcowy tył pr renault scenic ii - SKV ESEN 34SKV354
Zacisk hamulcowy tył pr renault scenic ii - SKV ESEN 34SKV354

Zacisk hamulcowy tył pr renault scenic ii - SKV ESEN 34SKV354

ProducentSKV ESEN
141,99 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

RENAULT GRAND SCENIC 04-/II 03- Specyfikacja techniczna: typ zacisku hamulca: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) system hamulcowy: TRW strona zabudowy: Oś tylna strona prawa średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38 parzyste numery artykułów: 34SKV3...

Strona zabudowytył - prawa
Średnica tłoczka38,00 mm
WersjaEuropejska
Typ samochoduSamochody dostawcze
Kod taryfy celnej87083091
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

RENAULT GRAND SCENIC 04-/II 03-

Specyfikacja techniczna:

  • typ zacisku hamulca: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)
  • system hamulcowy: TRW
  • strona zabudowy: Oś tylna strona prawa
  • średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38
  • parzyste numery artykułów: 34SKV353
  • grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10
  • ciężar [kg]: 1,86

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Zacisk hamulcowy tył pr renault scenic ii - SKV ESEN 34SKV354: pasuje do 21 wersji pojazdów marki Renault.

  • GRAND SCÉNIC II 1.5 dCi
  • GRAND SCÉNIC II 1.5 dCi (JM02, JM13)
  • GRAND SCÉNIC II 1.6
  • GRAND SCÉNIC II 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C)
  • GRAND SCÉNIC II 1.9 dCi (JM14)
  • GRAND SCÉNIC II 1.9 dCi (JM15)
  • GRAND SCÉNIC II 2.0
  • GRAND SCÉNIC II 2.0 dCi (JM1K)
  • OE GRAND SCÉNIC II
  • SCÉNIC II 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A)
  • SCÉNIC II 1.5 dCi (JM02, JM13)
  • SCÉNIC II 1.5 dCi (JM0F)
  • SCÉNIC II 1.5 dCi (JM16)
  • SCÉNIC II 1.5 dCi (JM1E, JM16)
  • SCÉNIC II 1.5 dCi (JM1F)
  • SCÉNIC II 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B)
  • SCÉNIC II 1.9 D
  • SCÉNIC II 1.9 dCi (JM14)
  • SCÉNIC II 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V)
  • SCÉNIC II 2.0 16V Turbo (JM0W)
  • SCÉNIC II 2.0 dCi (JM1K)
A.Z. Meisterteile AZMT-44-023-1287
ALLIED NIPPON ABC208R
COMLINE CBC208R
DA SILVA ET2647
GH GH-453985H
JPN 21H9458-JPN
MAPCO 4427
MAXTECH 6476321
RENAULT 7701 208 264
RENAULT 7701 209 056
RENAULT 7701208264
RENAULT 7701209056
RENAULT 8201131352
RENAULT 8253251
RIDEX 78B0449
RIDEX 78B0449R
Stark SKBC-0460448
4X4 ESTANFIPDF-33-120
A.B.S.528902
ABAKUS131-04-304
ABECZH1303
ALANKO10313428
ALANKO11313428
APECBCA1372E
APECRCA185
ASHUKI by PalidiumPAL4-2257
ATE24.3387-1722.5
ATE24.3387-1722.7
ATE24338717227
ATIE3711
AUTO-SPEED PARTS290CA01579
BENDIX592795
BOSCH0986474413
Brake ENGINEERINGCA2559R
BRAXISAG1166
BREMBOF68109
BUDWEG CALIPER343711
Calipere+ NAIBAC704R
COMLINECBC208R
DA SILVAET2647
DACO GermanyBA3018
DELCO REMYDC73711
DELCO REMYRAB84822
DENCKERMANNB190335R
DEPAET73711
DRI4269410
EAI2375396
ELSTOCK87-1649
ELSTOCK871649
ESEN SKV34SKV354
FERODOFCL694566
FTE9290748
FTERX389878A0
GENERAL RICAMBIRE6148
GHGH-453985H
GIRLING7105282
HELLA8AC355383-841
HELLA8AC355383841
JURID694566J
KAMOKAJBC0372
LAUBER77.2755
LAUBER772755
LPRPF21038
MAXGEAR82-0448
MAXTECH6276321
MAXTECH6456000
MAXTECH6456001
MAXTECH6476305
MAXTECH6476321
MDREUB-12139144
METZGER6250772
MOTAQUIPVBC307R
NK2139144
NTYHZT-RE-011
OSSCA17309
PAGID76850
PATRONPBRC217
ProfiPower4B2278R
RCA FRANCERCABC84
RE-EX506-04803
RE-EXTCA3728
REMANTE012-001-000762R
REMSA9025592
RENAULT7701208264
RENAULT7701209056
RENAULT8201131352
RENAULT8253251
RIDEX78B0449
sbs13012139144
SERA3375396
SERCORE23CA0819
SHAFTECBC2536R
SHAFTECBC2537R
SNRA1375396
StarkSKBC-0460448
STARTCAR6375396
STELLOX05-90483-SX
STELLOX0590483SX
TEXTAR38130200
TMIBR004803
TRISCAN8170 343711
TRISCAN8170343711
TRISCAN8175 25220
TRWBHQ282
TRWBHQ282E
VEGE22254304
YSPARTSYS-BC0752
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii