MotoCraft
Zacisk hamulcowy tył pr mercedes vito/viano - SKV ESEN 23SKV594
Zacisk hamulcowy tył pr mercedes vito/viano - SKV ESEN 23SKV594

Zacisk hamulcowy tył pr mercedes vito/viano - SKV ESEN 23SKV594

ProducentSKV ESEN
91,27 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MERCEDES VIANO W639 03-/VITO 03- tylny prawy MERCEDES Viano Vito 6394200383 Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować...

Strona zabudowytył - prawa
Typ samochoduAutobusy, Samochody dostawcze
Średnica tłoczka38,00 mm
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87083091
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

MERCEDES VIANO W639 03-/VITO 03-

tylny prawy MERCEDES Viano Vito 6394200383

Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynników. Bezwzględnie upewnij się że część jest odpowiednia do Twojego samochodu po numerze VIN

Certyfikowany dostawca danych:

Marka SKV jako jedna z nielicznych na rynku części samochodowych może poszczycić się tytułem Certyfikowanego dostawcy danych - TecDoc Data Supplier.

Katalog TecDoc TecAlliance to największa baza auto części w Europie do której SKV systematycznie dostarcza wyczerpujące dane oferowanych produktów.

Szczegółowy opis, zastosowanie i numery OE poparte obszerną bazą zdjęć pozwalają dobrać w 100%-ach właściwą część do Twojego auta.

Zacisk hamulcowy tył pr mercedes vito/viano - SKV ESEN 23SKV594: pasuje do 53 wersji pojazdów marki Mercedes-Benz.

  • OE VIANO 3.7 (639.811, 639.813, 639.815)
  • OE VIANO CDI 2.2 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,...
  • OE VITO / MIXTO Furgon 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
  • OE VITO / MIXTO Furgon 110 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
  • OE VITO / MIXTO Furgon 111 CDI (639.601, 639.603)
  • OE VITO / MIXTO Furgon 111 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
  • OE VITO / MIXTO Furgon 111 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)
  • OE VITO / MIXTO Furgon 113 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
  • OE VITO / MIXTO Furgon 113 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)
  • OE VITO / MIXTO Furgon 115 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
  • OE VITO / MIXTO Furgon 115 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)
  • OE VITO / MIXTO Furgon 116 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
  • OE VITO / MIXTO Furgon 116 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605)
  • OE VITO / MIXTO Furgon 119 (639.601, 639.603, 639.605)
  • OE VITO / MIXTO Furgon 120 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
  • OE VITO / MIXTO Furgon 122 (639.601, 639.603, 639.605)
  • OE VITO / MIXTO Furgon 122 CDI (639.601, 639.603, 639.605)
  • OE VITO / MIXTO Furgon 123 (639.601)
  • OE VITO / MIXTO Furgon 123 (639.601, 639.603, 639.605)
  • OE VITO / MIXTO Furgon 126 (639.601, 639.603, 639.605)
  • OE VITO / MIXTO Furgon E-CELL (639.601, 639.603, 639.605) (EM 780.994) 82KM/60kW
  • OE VITO Autobus 109 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
  • OE VITO Autobus 109 CDI 4x4 (639.701)
  • OE VITO Autobus 110 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
  • OE VITO Autobus 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
  • OE VITO Autobus 111 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)
  • OE VITO Autobus 113 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
  • OE VITO Autobus 113 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)
  • OE VITO Autobus 115 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
  • OE VITO Autobus 115 CDI 4x4 (639.701, 639.705)
  • OE VITO Autobus 116 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
  • OE VITO Autobus 116 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705)
  • OE VITO Autobus 119 (639.701, 639.703, 639.705)
  • OE VITO Autobus 120 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
  • OE VITO Autobus 122 (639.701, 639.703, 639.705)
  • OE VITO Autobus 122 CDI (639.701, 639.703, 639.705)
  • OE VITO Autobus 123 (639.701)
  • OE VITO Autobus 123 (639.701, 639.703, 639.705)
  • OE VITO Autobus 126 (639.701, 639.703, 639.705)
  • OE VITO Autobus E-CELL (639.703) (EM 780.994) 82KM/60kW
  • VIANO 3,0 (639.711, 639.811)
  • VIANO 3.2 (639.713, 639.813, 639.815)
  • VIANO 3.5 (639.811, 639.813, 639.815)
  • VIANO 3.7 (639.815)
  • VIANO CDI 2.0 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815)
  • VIANO CDI 2.0 (639.811, 639.813, 639.815)
  • VIANO CDI 2.0 4-matic (639.713)
  • VIANO CDI 2.0 4-matic (639.811, 639.813, 639.815)
  • VIANO CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815)
  • VIANO CDI 2.2 (639.811, 639.813, 639.815)
  • VIANO CDI 2.2 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,...
  • VIANO CDI 2.2 4-matic (639.811, 639.813, 639.815)
  • VIANO CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815)
A.Z. Meisterteile AZMT-44-023-1383
ASAM AUTOMOTIVE 99997
Axia 393559
DA SILVA ET2503
JPN 21H9260-JPN
MERCEDES-BENZ 6394200383
MERCEDES-BENZ 6394200983
MERCEDES-BENZ A6394200383
MERCEDES-BENZ A6394200983
MOTAQUIP VBC288R
MTR 12195064
RIDEX 78B0357
RIDEX 78B0357R
4X4 ESTANFIPDF-90-142
A.B.S.621472
ABAKUS131-04-150
ABECZH1439
APECBCA1860
APECRCA543
APECRCA543N
ASAM AUTOMOTIVE99997
ASHUKI by PalidiumPAL4-1108
ATE24.3381-1710.5
ATIE3559
AUTO-SPEED PARTS290CA00398
Automotive RYME45098
BENDIX592683
BOSCH0986474338
Brake ENGINEERINGCA2381R
BRAXISAG1990
BREMBOF50201
BUDWEG CALIPER343559
Calipere+ NAIBAC559R
Calipere+ NAIBANB-C559R
CASALSMD2155
COMLINECBC189R
DA SILVAET2503
DACO GermanyBA2321
DENCKERMANNB190325R
DEPAET73559
DRI4251910
EAI2275038
EDRDC73559
ELSTOCK87-1591
ELSTOCK871591
ERA BeneluxBC53559
ESEN SKV23SKV594
FEBI BILSTEIN178250
FERODOFCL694702
FRECCIABC24-1084
FREY745110461
FTE9290592
FTE9298120
FTERX3898182A0
GENERAL RICAMBIME6234
GHGH-453392H
GIRLING71031032
HART261892
HELLA8AC355394-461
HELLA8AC355394461
HELLA8AN355794-461
JURATEKJCA1859R
JURID694702J
KAMOKAJBC0406
LAUBER77.3331
LAUBER773331
LPRPF20964
MAPCO4695
MAXGEAR82-0296
MAXTECH6274571
MAXTECH6474570
MAXTECH6474571
MDREUB-12133190
MERCEDES-BENZ6394200383
MERCEDES-BENZ6394200983
MERCEDES-BENZA6394200383
MERCEDES-BENZA6394200983
METZGER6250234
METZGER6260234
MOTAQUIPVBC288R
MTR12195064
NK2133190
NTYHZT-ME-023
Omnicraft2446829
PAGID76670
ProfiPower4B2116R
RE-EX506-04607
RE-EXTCA3964
REMSA9023812
REMYRAB84660
RIDEX78B0357
SASIC6506165
sbs13012133190
SERA3275038
SERCORE23CA0149
SHAFTECBC2099R
SNRA1275038
StarkSKBC-0460356
STARTCAR6275038
STELLOX05-90566-SX
TechnikaBC0156
TEXTAR38202600
TMIBR004607
TOPRAN631476
TRISCAN8170 343559
TRISCAN8170343559
TRISCAN8175 23202
TRISCAN817523202
TRUCKTEC AUTOMOTIVE02.35.480
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0235480
TRWBHN1032E
VEGE21424304
YSPARTSYS-BC0478
ZIMMERMANN400.4.10079
ZIMMERMANN400410079
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii