MotoCraft
Zacisk hamulcowy tył pr mercedes s w126 - SKV ESEN 34SKV194
Zacisk hamulcowy tył pr mercedes s w126 - SKV ESEN 34SKV194
Zacisk hamulcowy tył pr mercedes s w126 - SKV ESEN 34SKV194 — zdjęcie 2

Zacisk hamulcowy tył pr mercedes s w126 - SKV ESEN 34SKV194

ProducentSKV ESEN
744,53 zł
SKV ESEN
Niedostępny
Niedostępny

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MERCEDES 123 W123 76-/S W116 72-/S W126 79- Specyfikacja techniczna: typ zacisku hamulca: Zacisk hamulcowy (2-tłoczkowy) system hamulcowy: ATE strona zabudowy: Oś tylna strona prawa średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38 parzyste numery artyk...

Strona zabudowytył - prawa
Typ samochoduSamochody osobowe
Średnica tłoczka38,00 mm
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87083091
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

MERCEDES 123 W123 76-/S W116 72-/S W126 79-

Specyfikacja techniczna:

  • typ zacisku hamulca: Zacisk hamulcowy (2-tłoczkowy)
  • system hamulcowy: ATE
  • strona zabudowy: Oś tylna strona prawa
  • średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38
  • parzyste numery artykułów: 34SKV193
  • grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10
  • ciężar [kg]: 3

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Zacisk hamulcowy tył pr mercedes s w126 - SKV ESEN 34SKV194: pasuje do 56 wersji pojazdów marki Mercedes-Benz.

  • /8 coupe 250 C (114.021)
  • /8 coupe 250 C 2.8 (114.023)
  • /8 coupe 250 CE (114.022)
  • /8 coupe 280 C (114.073)
  • /8 coupe 280 CE (114.072)
  • 123 T-Model 200 T (123.280)
  • 123 T-Model 230 T (123.083)
  • 123 T-Model 230 TE (123.283)
  • 123 T-Model 240 T D
  • 123 T-Model 240 T D (123.183)
  • 123 T-Model 250 T (123.086)
  • 123 T-Model 300 T D (123.190)
  • 123 coupe 230 C (123.043)
  • 123 coupe 230 CE (123.243)
  • 123 coupe 280 C (123.050)
  • 123 coupe 280 CE
  • 123 sedan 200
  • 123 sedan 200 (123.020)
  • 123 sedan 200 D
  • 123 sedan 200 D (123.120)
  • 123 sedan 220 D
  • 123 sedan 220 D (123.126)
  • 123 sedan 230 (123.023)
  • 123 sedan 230 E (123.223)
  • 123 sedan 240 D (123.123)
  • 123 sedan 250 (123.026)
  • 123 sedan 280 (123.030)
  • 123 sedan 280 E
  • 123 sedan 280 E (123.033)
  • 123 sedan 300 D (123.130)
  • KLASA S 260 SE (126.020)
  • KLASA S 280 S (116.020)
  • KLASA S 280 S (126.021)
  • KLASA S 280 SE, SEL (126.022, 126.023)
  • KLASA S 280 SE,SEL (116.024)
  • KLASA S 300 SE, SEL (126.024, 126.025)
  • KLASA S 350 SE,SEL (116.028, 116.029)
  • KLASA S 380 SE, SEL (126.032)
  • KLASA S 420 SE, SEL
  • KLASA S 420 SE, SEL (126.034)
  • KLASA S 420 SE, SEL (126.034, 126.035)
  • KLASA S 450 SE,SEL (116.032)
  • KLASA S 450 SE,SEL (116.033)
  • KLASA S coupe 420 SEC (126.046)
  • KLASA S coupe 500 SEC (126.044)
  • OE /8 220 (115.010)
  • OE /8 220 D (115.110)
  • OE KLASA S 420 SE, SEL
  • OE PAGODE 280 SL (113.044)
  • OE SL 350 SL (107.043)
  • PAGODE 250 SL (113.043)
  • SL 280 SL (107.042)
  • SL 300 SL (107.041)
  • SL 350 SL (107.043)
  • SL coupe 280 SLC (107.022)
  • SL coupe 350 SLC (107.023)
ALLIED NIPPON ABC246R
COMLINE CBC246R
MAXTECH 6474503
MERCEDES-BENZ 123 420 06 83
MERCEDES-BENZ 123 420 08 83
MERCEDES-BENZ 123 420 10 83
MERCEDES-BENZ 123 420 15 83
MERCEDES-BENZ 1234200683
MERCEDES-BENZ 126 420 15 83
MERCEDES-BENZ A 123 420 06 83
MERCEDES-BENZ A 123 420 08 83
MERCEDES-BENZ A 123 420 10 83
MERCEDES-BENZ A 123 420 15 83
MERCEDES-BENZ A 126 420 15 83
MERCEDES-BENZ A1234200683
MOTAQUIP VBC345R
RIDEX 78B0282
RIDEX 78B0282R
Stark SKBC-0460281
A.B.S.428522
ABAKUS131-04-614
ALANKO10311848
ALANKO11311848
ASHUKI by PalidiumPAL4-1589
ATE13.2381-8028-2
ATE13238180282
ATE210034
ATE24.2381-8028.5
ATIE537
BENDIX590701
BENDIX691274B
BOSCH0986473962
BOSCHCR517
Brake ENGINEERINGCA227R
BREMBOF50021
BUDWEG CALIPER34537
CARDONE381274
CARDONE87-0393
COMLINECBC246R
DA SILVAET0075
DA SILVAET0136
DELPHILC1243
DEPAET7409
DEPAET7537
DRI4199000
DRI4233900
EAI2225036
EAI2255021
EDRDC70537
ELSTOCK86-0909
ELSTOCK87-0393-000
ELSTOCK870393
ESEN SKV34SKV194
ESEN SKV34SKV194BLACK
ESEN SKV34SKV194RED
ESEN SKV34SKV194YELLOW
FERODOFCL691274
FRIESEN702604
FTE9298024
FTERS38204A0
FTERX38204A0
FTERX3898208A0
GENERAL RICAMBIME6024
GIRLING7103117
HELLA8AC355382-521
HELLA8AC355382521
HELLA8AN355440-421
HELLA8AN355440421
JURID691274J
LAUBER77.0989
LAUBER77.2993
LAUBER77.3631
LAUBER770989
LAUBER773631
LPRPF20094
MAXGEAR82-0672
MAXTECH6274503
MAXTECH6474503
MAXTECH6474528
MAXTECH6474529
MERCEDES-BENZ1234200683
MERCEDES-BENZ1234200883
MERCEDES-BENZ1234201083
MERCEDES-BENZ1234201583
MERCEDES-BENZ1264201583
MERCEDES-BENZA1234200683
MERCEDES-BENZA1234200883
MERCEDES-BENZA1234201083
MERCEDES-BENZA1234201583
MERCEDES-BENZA1264201583
METZGER6250416
METZGER6260416
MOTAQUIPVBC345R
NK213306
NK2133107
PAGID77126
QUINTON HAZELLQBS2604
RE-EX506-01233
RE-EXTCA1834
REMANTE012-001-000516R
REMYDC70378
REMYDC72067
RIDEX78B0282
SASICSCA6201
sbs1301213306
SERA3225036
SERCORE23CA0237
SHAFTECBC883R
SNRA1225036
SNRA1255021
StarkSKBC-0460281
STARTCAR6225036
TechnikaBC0002
TEXTAR38006000
TEXTAR38042100
TMIBR001233
TRISCAN817034537
TRWBHN117
TRWBHN117E
USNR428522
VAICOV30-8271
VEGE22824304
YSPARTSYS-BC0496
ZIMMERMANN400.4.10127
ZIMMERMANN400410127
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii