MotoCraft
Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 46SKV573
Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 46SKV573

Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 46SKV573

ProducentSKV ESEN
801,92 zł
SKV ESEN
Niedostępny
Niedostępny

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

OPEL VIVARO A RENAULT TRAFFIC tylny lewy NISSAN NV300 Primastar OPEL Vivaro A RENAULT Traffic II 9199259 Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji mod...

Typ samochoduAutobusy, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87083091
Średnica tłoczka41,00 mm
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Strona zabudowytył - lewa

OPEL VIVARO A RENAULT TRAFFIC

tylny lewy NISSAN NV300 Primastar OPEL Vivaro A RENAULT Traffic II 9199259

Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynników. Bezwzględnie upewnij się że część jest odpowiednia do Twojego samochodu po numerze VIN

Certyfikowany dostawca danych:

Marka SKV jako jedna z nielicznych na rynku części samochodowych może poszczycić się tytułem Certyfikowanego dostawcy danych - TecDoc Data Supplier.

Katalog TecDoc TecAlliance to największa baza auto części w Europie do której SKV systematycznie dostarcza wyczerpujące dane oferowanych produktów.

Szczegółowy opis, zastosowanie i numery OE poparte obszerną bazą zdjęć pozwalają dobrać w 100%-ach właściwą część do Twojego auta.

Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 46SKV573: pasuje do 61 wersji pojazdów marek Citroen, Nissan, Opel, Renault.

  • BERLINGO Platforma / podwozie 1.6 HDi 90
  • OE NV300 Furgon 1.6 dci 120
  • OE NV300 Furgon 1.6 dci 125
  • OE NV300 Furgon 1.6 dci 145
  • OE NV300 Furgon 1.6 dci 95
  • OE NV300 Kombi 1.6 dCi 125
  • OE NV300 Kombi 1.6 dCi 145
  • OE NV300 Kombi 1.6 dci 95
  • OE NV300 Platforma / podwozie 1.6 dci 125
  • OE NV300 Platforma / podwozie 1.6 dci 145
  • OE PRIMASTAR Autobus 2.0
  • OE PRIMASTAR Autobus dCi 100
  • OE PRIMASTAR Autobus dCi 115
  • OE PRIMASTAR Autobus dCi 120
  • OE PRIMASTAR Autobus dCi 140
  • OE PRIMASTAR Autobus dCi 150
  • OE PRIMASTAR Autobus dCi 80
  • OE PRIMASTAR Autobus dCi 90
  • OE PRIMASTAR Furgon 1.9 dCi 100
  • OE PRIMASTAR Furgon 1.9 dCi 80
  • OE PRIMASTAR Furgon 2.0
  • OE PRIMASTAR Furgon 2.0 dCi 115
  • OE PRIMASTAR Furgon 2.0 dCi 90
  • OE PRIMASTAR Furgon 2.5 dCi 115
  • OE PRIMASTAR Furgon 2.5 dCi 140
  • OE PRIMASTAR Furgon 2.5 dCi 150
  • OE PRIMASTAR Platforma / podwozie 1.9 dCi 100
  • OE PRIMASTAR Platforma / podwozie 1.9 dCi 80
  • OE PRIMASTAR Platforma / podwozie 2.0
  • OE PRIMASTAR Platforma / podwozie 2.5 dCi 140
  • OE PRIMASTAR Platforma / podwozie 2.5 dCi 150
  • OE VIVARO A Autobus 1.9 DI (F7, J7, A07)
  • OE VIVARO A Autobus 1.9 DTI (F7, J7, A07)
  • OE VIVARO A Autobus 2.0 16V (F7, J7, A07)
  • OE VIVARO A Autobus 2.0 CDTI (F7, J7, A07)
  • OE VIVARO A Autobus 2.0 ECOTEC (F7, A07, J7)
  • OE VIVARO A Autobus 2.5 CDTI (F7, J7, A07)
  • OE VIVARO A Autobus 2.5 DTI (F7, J7, A07)
  • OE VIVARO A Furgon 1.9 DI (F7)
  • OE VIVARO A Furgon 1.9 DTI (F7)
  • OE VIVARO A Furgon 2.0 16V (F7)
  • OE VIVARO A Furgon 2.0 CDTI (F7)
  • OE VIVARO A Furgon 2.0 ECOTEC (F7)
  • OE VIVARO A Furgon 2.5 CDTI (F7)
  • OE VIVARO A Furgon 2.5 DTI (F7)
  • OE VIVARO A Platforma / podwozie 1.9 Di
  • OE VIVARO A Platforma / podwozie 2.0 16V
  • OE VIVARO A Platforma / podwozie 2.0 CDTI
  • OE VIVARO A Platforma / podwozie 2.0 ECOTEC
  • OE VIVARO A Platforma / podwozie 2.5 CDTI
  • OE VIVARO A Platforma / podwozie 2.5 DTi
  • OE TRAFIC II Autobus 1.9 dCI 100 (JL0C, JL0K)
  • OE TRAFIC II Autobus 1.9 dCI 80 (JL0B)
  • OE TRAFIC II Autobus 2.0 (JL0A, JL0G)
  • OE TRAFIC II Furgon 1.9 dCi 100 (FL0C, FL0K, FL0B)
  • OE TRAFIC II Furgon 1.9 dCi 80 (FL0B)
  • OE TRAFIC II Furgon 2.0 (FL0A, FL0G)
  • OE TRAFIC II Platforma / podwozie 1.9 dCi 100 (EL0C)
  • OE TRAFIC II Platforma / podwozie 1.9 dCi 80 (EL0B)
  • OE TRAFIC II Platforma / podwozie 2.0 (EL0A)
  • OE TRAFIC II Platforma / podwozie 2.5 dCi 135 (EL0D)
NISSAN 44011-00Q0A
NISSAN 44011-00QAC
NISSAN 4401100QAC
OPEL 4414027
OPEL 4418034
OPEL 5542261
OPEL 9199259
OPEL 93173319
OPEL 93174805
OPEL R1740102
RENAULT 7701 050 915
RENAULT 7701050915
RENAULT 7711 135 699
RENAULT 7711135669
RENAULT 8252907
SRLine S78-1009
SRLine S78-1106
VAUXHALL 4414027
VAUXHALL 9199259
VAUXHALL 93173319
VAUXHALL 93174805
VAUXHALL R1740102
4X4 ESTANFIPDF-49-117
4X4 ESTANFIPDF-49-119
4X4 ESTANFIPDF49117
4X4 ESTANFIPDF49119
A.B.S.520451
A.B.S.530281
ABECZH1242
ABECZHX008ABE
APECBCA1015
APECBCA1053
APECLCA155
APECLCA155N
APECLCA244
APECLCA244N
ASHUKI by PalidiumN015-61NEW
ASHUKI by PalidiumN015-67NEW
ASHUKI by PalidiumN01567NEW
ASHUKI by PalidiumPAL4-2647
ASHUKI by PalidiumPAL4-2831
ATE24.3414-1707.5
ATE24.3414-1719.5
ATIE3284
AUTO-SPEED PARTS290CA00251
BENDIX591318
BENDIX591428
BENDIX694425B
BLUE PRINTADBP450000
BLUE PRINTADBP450014
BLUE PRINTADBP450155
BLUE PRINTADN14563
BOSCH0986134383
BOSCH0986473480
Brake ENGINEERINGCA2343
Brake ENGINEERINGCA2344
BRAXISAG0584
BRAXISAG1941
BREMBOF59148
BSGBSG65-245-011
BSGBSG65245011
BUDWEG CALIPER343284
BUDWEG CALIPER343286
Calipere+ NAIBAC371L
CASALSMD2086
COMLINECBC002L
COMLINECBC027L
DA SILVAET2226
DACO GermanyBA2709
DACO GermanyBA3015
DELCO REMYDC73284
DENCKERMANNB190064L
DEPAET73284
DRI4177500
DRI4183200
EAI2375197
EAI2375198
EAI2375259
EDRDC73824
EGT440072EGT
EGT440092EGT
ELSTOCK86-0757
ELSTOCK86-0823
ELSTOCK860757
ELSTOCK860823
ENERGYZH0058
ENERGYZH0208
ESEN SKV23SKV213
ESEN SKV23SKV213BLACK
ESEN SKV23SKV213RED
ESEN SKV23SKV213YELLOW
ESEN SKV46SKV573
FASTFT32516N
Febi Bilstein178053
FEBI BILSTEIN178080
FEBI BILSTEIN181193
FERODOFCL694425
FERODOFCL694426
FRIESEN703261
FTE9290872
FTE9290888
FTE9298188
FTERX419805A0
GENERAL RICAMBIOP6181
GHGH-453911H
GHGH-453911V
GHGH-453912V
GIRLING7107267
GIRLING7108264
GT-BERGMANNGT80-032
GT-BERGMANNGT80-131
GT-BERGMANNGT80-133
hajus Autoteile6151087
HART261877
HELLA8AC355384-611
HELLA8AC355384-791
HELLA8AC355384611
HELLA8AN355784-791
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3211052
JURATEKJCA1038L
JURATEKJCA1039L
JURID694425J
JURID694426J
KAMOKAJBC0659
KAMOKAJBC0869
KAWEKC01047
KAWEKC01049
KLOKKERHOLM9914239
LAUBER77.2524
MAPCO4138
MAPCO4139
MAXGEAR82-0423
MAXGEAR820203
MAXGEAR820423
MAXTECH6258068
MAXTECH6458068
MAXTECH6458069
MAXTECH6472532
MAXTECH6472533
MAXTECH6474522
MAXTECH6476603
MDREUB-12136221
MDREUB-12136229
METZGER6250549
METZGER6260549
MOTAQUIPVBC101L
MOTAQUIPVBC126L
MTR12138978
NIPPARTSN3251001
NISSAN44011-00QAC
NISSAN4401100QAC
NK2136221
NK2136229
NTYHZT-PL-000
NTYHZT-PL-036
Omnicraft2447076
OPEL4414027
OPEL4418034
OPEL5542261
OPEL9199259
OPEL93173319
OPEL93174805
OPELR1740102
OSSCA17183
OSSCA18880
PAGID76607
PATRONPBRC234
ProfiPower4B2091L
PROTECHIT5102
PROTECHIT5103
QUINTON HAZELLQBS3265
RE-EX506-02276
RE-EX50602276
RE-EX50602488
RED-LINE78NI018
RED-LINE78NI019
REMSA9023431
REMSA9023441
REMYRAB84395
RENAULT7701050915
RENAULT7711135669
RENAULT7711135699
RENAULT8252907
RIDEX78B0084
RIDEX78B0283
sbs13012136221
sbs13012136229
SERA3375197
SERA3375198
SERA3375259
SERCORE23CA0022
SHAFTECBC8766
SHAFTECBC8766R
SHAFTECBC8767
SHAFTECSBC1013L
SHAFTECSBC1025L
SHAFTECSBC1025R
SNRA1375197
SNRA1375198
SNRA1375259
StarkSKBC-0460083
StarkSKBC-0460282
StarkSKBC0460282
STARTCAR6375197
STARTCAR6375198
STARTCAR6375259
STELLOX05-90445-SX
STELLOX05-90461-SX
STELLOX0590445SX
TechnikaBC0418
TechnikaBC0428
TechnikaBC3126
TEXTAR38052400
TEXTAR38096700
TMIBR002276
TMIBR002488
TOPRAN631 429
TOPRAN702 019
TOPRAN702019
TRISCAN8170343284
TRWBHS267
TRWBHS267E
TRWBHT264E
VEGE20434303
YSPARTSYS-BC0569
ZIMMERMANN430.3.10006
ZIMMERMANN430.3.10039
ZIMMERMANN430.4.10006
ZIMMERMANN430310006
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii