MotoCraft
Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 34SKV663
Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 34SKV663

Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 34SKV663

ProducentSKV ESEN
145,90 zł
SKV ESEN
Duża dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

HYUNDAI I10 Specyfikacja techniczna: typ zacisku hamulca: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) system hamulcowy: MANDO strona zabudowy: Oś tylna strona lewa średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 34 parzyste numery artykułów: 34SKV664 grubość tarczy h...

Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87083091
Średnica tłoczka34,00 mm
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Strona zabudowytył - lewa

HYUNDAI I10

Specyfikacja techniczna:

  • typ zacisku hamulca: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)
  • system hamulcowy: MANDO
  • strona zabudowy: Oś tylna strona lewa
  • średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 34
  • parzyste numery artykułów: 34SKV664
  • grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10
  • ciężar [kg]: 2,18

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 34SKV663: pasuje do 9 wersji pojazdów marki Hyundai.

  • i10 I 1.0
  • i10 I 1.1
  • i10 I 1.1 CRDi
  • i10 I 1.1 LPG
  • i10 I 1.2
  • i10 I 1.2 LPG
  • i10 II 1.0
  • i10 II 1.0 LPG
  • i10 II 1.2
A.Z. Meisterteile AZMT-44-023-2702
ALLIED NIPPON ABC117L
RIDEX 78B0261R
RIDEX 78B0261
NPS H321I31
MOTAQUIP VBC216L
MAXTECH 6466274
COMLINE CBC117L
DA SILVA ET9644
4X4 ESTANFIPDF-48-087
A.B.S.730061
ABAKUS131-04-185
ABECZH1556
APECLCA602N
APECBCA1243
APECLCA602
ASAM AUTOMOTIVE98590
ASHUKI by PalidiumY657-55NEW
ASHUKI by PalidiumY65755NEW
ATE24.3341-1711.5
ATIE4498
AUTO-SPEED PARTS290CA02692
AUTOFREN SEINSAD41887K
BENDIX593340
BLUE PRINTADBP450024
BLUE PRINTADG045103
BOSCH0986134222
Brake ENGINEERINGCA3070
BREMBOF30172
BUDWEG CALIPER344498
Calipere+ NAIBAC1103L
Calipere+ NAIBANB-C1103L
CARDONE86-1937
COMLINECBC117L
DA SILVAET9644
DACO GermanyBA1302
DELCO REMYDC74498
DENCKERMANNB190310L
DEPAET74498
DRI4197310
EAI2485031
ELSTOCK861937
ELSTOCK86-1937-000
ENERGYZH0183
ESEN SKV34SKV663
ESEN SKV34SKV663YELLOW
ESEN SKV34SKV663RED
ESEN SKV34SKV663BLACK
FASTFT02362
FEBI BILSTEIN178239
FERODOFCL695181
FTE9298317
FTERX3498111A0
FTE9290270
GENERAL RICAMBIHY6071
HART261933
HELLA PAGID8AC355397-591
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3210530
HYUNDAI583100XA00
HYUNDAI583100X300
JURATEKJCA1112L
KAMOKAJBC0601
KLOKKERHOLM9918201
LAUBER77.3718
MAGNETI MARELLI600000072630
MAXGEAR82-0535
MAXTECH6466274
MAXTECH6266274
MDREUB-1213565
METZGER6261205
MOTAQUIPVBC216L
MTR12195055
NIPPARTSN3250505
NK213565
NPSH321I31
NTYHZT-HY-530
Omnicraft2447161
ProfiPower4B2071L
RE-EX506-05742
RE-EXTCA4025
REMANTE012-001-000915R
REMYRAB85509
RIDEX78B0261
sbs1301213565
SERA3485031
SHAFTECSBC1090L
SHAFTECBC10018
SNRA1485031
StarkSKBC-0460260
STARTCAR6485031
TechnikaBC3394
TEXTAR38254100
TMIBR005742
TRISCAN8170344498
TRISCAN817543215
TRWBHQ930E
USNR730061
VEGE21694303
YSPARTSYS-BC0333
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii