MotoCraft
Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 34SKV033
Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 34SKV033

Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 34SKV033

ProducentSKV ESEN
143,95 zł
SKV ESEN
Duża dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

VW GOLF VI / AUDI A3 Specyfikacja techniczna: grubość tarczy hamulcowej [mm]: 12 kolor: czerwony rozstaw śrub mocujących [mm]: 133 strona zabudowy: oś tylna strona lewa system hamulcowy: TRW typ zacisku hamulca: jednotłoczkowy średnica tłoczka zacis...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Średnica tłoczka38,00 mm
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87083091
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Strona zabudowytył - lewa

VW GOLF VI / AUDI A3

Specyfikacja techniczna:

  • grubość tarczy hamulcowej [mm]: 12
  • kolor: czerwony
  • rozstaw śrub mocujących [mm]: 133
  • strona zabudowy: oś tylna strona lewa
  • system hamulcowy: TRW
  • typ zacisku hamulca: jednotłoczkowy
  • średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 34SKV033: pasuje do 106 wersji pojazdów marek Audi, Seat, Skoda, Volkswagen.

  • A3 1.2 TSI
  • A3 1.4 TFSI
  • A3 1.6
  • A3 1.6 E-Power
  • A3 1.6 FSI
  • A3 1.6 TDI
  • A3 1.8 TFSI
  • A3 1.9 TDI
  • A3 2.0 FSI
  • A3 2.0 TDI
  • A3 2.0 TDI 16V
  • A3 2.0 TFSI
  • A3 Sportback 1.2 TSI
  • A3 Sportback 1.4 TFSI
  • A3 Sportback 1.6
  • A3 Sportback 1.6 E-Power
  • A3 Sportback 1.6 FSI
  • A3 Sportback 1.6 TDI
  • A3 Sportback 1.8 TFSI
  • A3 Sportback 1.9 TDI
  • A3 Sportback 2.0 FSI
  • A3 Sportback 2.0 TDI
  • A3 Sportback 2.0 TDI 16V
  • A3 Sportback 2.0 TFSI
  • A3 kabriolet 1.2 TFSI
  • A3 kabriolet 1.4 TFSI
  • A3 kabriolet 1.6
  • A3 kabriolet 1.6 TDI
  • A3 kabriolet 1.8 TFSI
  • A3 kabriolet 1.9 TDI
  • A3 kabriolet 2.0 TDI
  • A3 kabriolet 2.0 TFSI
  • TT 1.8 TFSI
  • TT 2.0 TFSI
  • TT Roadster 1.8 TFSI
  • TT Roadster 2.0 TFSI
  • ALTEA 1.2 TSI
  • ALTEA 1.4 TSI
  • ALTEA 1.6
  • ALTEA 1.6 LPG
  • ALTEA 1.6 TDI
  • ALTEA 1.8 TFSI
  • ALTEA 1.9 TDI
  • ALTEA 2.0 FSI
  • ALTEA 2.0 TDI
  • ALTEA 2.0 TDI 16V
  • ALTEA 2.0 TFSI
  • ALTEA XL 1.2 TSI
  • ALTEA XL 1.4 TSI
  • ALTEA XL 1.6
  • ALTEA XL 1.6 LPG
  • ALTEA XL 1.6 TDI
  • ALTEA XL 1.8 TFSI
  • ALTEA XL 1.9 TDI
  • ALTEA XL 2.0 FSI
  • ALTEA XL 2.0 TDI
  • ALTEA XL 2.0 TDI 4x4
  • ALTEA XL 2.0 TFSI 4x4
  • LEON 1.2 TSI
  • LEON 1.6
  • LEON 2.0 Cupra R
  • LEON 2.0 TDI
  • LEON 2.0 TFSI
  • OE ALTEA
  • OE ALTEA XL
  • TOLEDO III 1.4 16V
  • TOLEDO III 1.4 TSI
  • TOLEDO III 1.6
  • TOLEDO III 1.8 TFSI
  • TOLEDO III 1.9 TDI
  • TOLEDO III 2.0 FSI
  • TOLEDO III 2.0 TDI
  • TOLEDO III 2.0 TDI 16V
  • TOLEDO III 2.0 TFSI
  • OCTAVIA II 2.0 RS
  • OCTAVIA II 2.0 TDI RS
  • OCTAVIA II Combi 2.0 RS
  • OCTAVIA II Combi 2.0 TDI RS
  • EOS 2.0 TFSI
  • EOS 2.0 TSI
  • EOS 3.2 V6
  • EOS 3.6 V6
  • GOLF PLUS V 1.2 TSI
  • GOLF PLUS V 1.4 16V
  • GOLF PLUS V 1.4 TSI
  • GOLF PLUS V 1.6
  • GOLF PLUS V 1.6 FSI
  • GOLF PLUS V 1.6 TDI
  • GOLF PLUS V 1.9 TDI
  • GOLF V 1.4 TSI
  • GOLF V 1.9 TDI
  • GOLF V 2.0 GTI
  • GOLF V 2.0 TDI
  • GOLF VI 1.2 TSI
  • GOLF VI 1.4
  • GOLF VI 1.4 TSI
  • GOLF VI 1.6
  • GOLF VI 1.6 TDI
  • GOLF VI 2.0 GTi
  • GOLF VI 2.0 TDI
  • GOLF VI 2.5
  • GOLF VI Van 2.0 GTi
  • JETTA III 1.4 TSI
  • JETTA III 2.0 TDI
  • JETTA III 2.0 TFSI
  • JETTA III 2.5
34SKV033 RED
A.Z. Meisterteile AZMT-44-023-1156
AUDI 1K0615423E
AUDI 1K0615423F
AUDI 1K0615423L
AUDI 1K0615423N
AUDI 8J0615423
AUDI 8J0615423C
AUDI 8J0615423F
DA SILVA ET9171
GH GH-459954V
GoCore GCG80112
RIDEX 78B0114
RIDEX 78B0114R
SEAT 1K0615423E
SEAT 1K0615423F
SEAT 1K0615423L
SEAT 1K0615423N
SEAT 1K0615423P
SEAT 8J0615423
SEAT 8J0615423C
SEAT 8J0615423F
SKODA 1K0615423L
SKODA 1K0615423P
SKODA 8J0615423
SKODA 8J0615423C
SKODA 8J0615423F
Stark SKBC-0460113
4X4 ESTANFIPDF-37-221
4X4 ESTANFIPDF-37-222
4X4 ESTANFIPDF37221
4X4 ESTANFIPDF37222
A.B.S.522721
ABAKUS131-04-281
ABECZH1308
APECBCA1175
APECLCA338
APECLCA338GRY
APECLCA338N
ASHUKI by PalidiumPAL4-2155
ASVAVWBC-1KERL
ASVAVWBC1KERL
ATE24.3387-1717.5
ATE24338717175
ATIE3894
AUDI1K0615423E
AUDI1K0615423F
AUDI1K0615423L
AUDI1K0615423N
AUDI8J0615423
AUDI8J0615423C
AUDI8J0615423F
AUTO-SPEED PARTS290CA00045
BENDIX593166
BOSCH0986134048
Brake ENGINEERINGCA3018P6
BRAXISAG1282
BRAXISAG2006
BREMBOF85240
BUDWEG CALIPER343894
COMLINECBC028L
DA SILVAET9171
DACO GermanyBA0226
DENCKERMANNB190110L
DEPAET73894
DRI4188410
EAI2375377
EDRDC73894
EDRDC73894G
EDRRAB84905
ELSTOCK86-1848
ELSTOCK861848
ERA BeneluxBC53894
ESEN SKV34SKV033
ESEN SKV34SKV033BLACK
ESEN SKV34SKV033BLUE
ESEN SKV34SKV033RED
ESEN SKV34SKV033YELLOW
FASTFT03172
FEBI BILSTEIN178106
FERODOFCL694575
FTE9290616
FTE9298121
FTERX3898211A0
GHGH-459954V
GT-BERGMANNGT80-159
HELLA8AC355396-811
HELLA8AC355396811
JP GROUP1162009270
JURATEKJCA1079L
JURID694575J
KABISBCK30123
KAMOKAJBC0321
LAUBER752780
LAUBER753558
LAUBER77.2780
LAUBER772780
LAUBER773558
MAXGEAR82-0451
MAXGEAR820451
MAXTECH6272030
MAXTECH6471010
MAXTECH6471011
MAXTECH6472030
MAXTECH6472031
MAXTECH6672030
MDREUB-12147343
METZGER6250489
METZGER6260489
MOTAQUIPVBC127L
MTR12160148
NK2147343
NTYHZT-VW-044
NTYHZTVW044
OSSCA18914
PAGID73265
Professional Parts51421523
ProfiPower4B2147L
RE-EX506-05392
RE-EX50605392
REMSA9030181
RIDEX78B0114
SASIC6506192
sbs13012147343
SEAT1K0615423P
SERA3375377
SERCORE23CA0045
SHAFTECBC11805
SHAFTECBC11810
SHAFTECBC2132
SHAFTECSBC1086L
SNRA1375377
StarkSKBC-0460113
StarkSKBC0460113
STARTCAR6375377
STELLOX05-90344-SX
STELLOX0590344SX
TechnikaBC3358
TEXTAR38219400
TMIBR005392
TOPRAN120 711
TRIALLICF182559
TRISCAN8170343894
TRISCAN817529227
TRWBHN722
TRWBHN957
TRWBHN957E
VEGE20684303
vika66151699301
YSPARTSYS-BC0923
ZIMMERMANN600.3.10109
ZIMMERMANN600310109
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii