MotoCraft
Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 23SKV993
Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 23SKV993

Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 23SKV993

ProducentSKV ESEN
183,46 zł
SKV ESEN
Duża dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

RENAULT MASTER III

Typ samochoduAutobusy, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Średnica tłoczka48,00 mm
Kod taryfy celnej87083091
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Strona zabudowytył - lewa

RENAULT MASTER III

Zacisk hamulcowy tył lewy - SKV ESEN 23SKV993: pasuje do 102 wersji pojazdów marek Nissan, Opel, Renault.

  • OE INTERSTAR Furgon dCi 110
  • OE INTERSTAR Furgon dCi 130 RWD
  • OE INTERSTAR Furgon dCi 135
  • OE INTERSTAR Furgon dCi 145 RWD
  • OE INTERSTAR Furgon dCi 150
  • OE INTERSTAR Furgon dCi 165
  • OE INTERSTAR Furgon dCi 165 RWD
  • OE INTERSTAR Furgon dCi 180
  • OE INTERSTAR Platforma / podwozie dCi 130 RWD
  • OE INTERSTAR Platforma / podwozie dCi 145
  • OE INTERSTAR Platforma / podwozie dCi 145 RWD
  • OE INTERSTAR Platforma / podwozie dCi 165
  • OE INTERSTAR Platforma / podwozie dCi 165 RWD
  • OE NV400 Autobus dCi 100
  • OE NV400 Autobus dCi 110
  • OE NV400 Autobus dCi 125
  • OE NV400 Autobus dCi 135
  • OE NV400 Autobus dCi 145
  • OE NV400 Autobus dCi 150
  • OE NV400 Autobus dCi 160
  • OE NV400 Autobus dCi 170
  • OE NV400 Autobus dCi 180
  • OE NV400 Furgon dCi 100
  • OE NV400 Furgon dCi 110
  • OE NV400 Furgon dCi 125
  • OE NV400 Furgon dCi 130
  • OE NV400 Furgon dCi 130 RWD
  • OE NV400 Furgon dCi 135
  • OE NV400 Furgon dCi 135 RWD
  • OE NV400 Furgon dCi 145
  • OE NV400 Furgon dCi 150
  • OE NV400 Furgon dCi 150 RWD
  • OE NV400 Furgon dCi 165
  • OE NV400 Furgon dCi 165 RWD
  • OE NV400 Furgon dCi 170
  • OE NV400 Furgon dCi 180
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 100
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 110
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 125
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 125 RWD
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 130
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 130 RWD
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 135
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 135 RWD
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 145
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 145 RWD
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 150
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 150 RWD
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 165
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 165 RWD
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 170
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 180
  • OE MOVANO B Autobus 2.3 CDTI FWD (JV)
  • OE MOVANO B Furgon 2.3 CDTI FWD (FV)
  • OE MOVANO B Furgon 2.3 CDTI RWD (FV)
  • OE MOVANO B Platforma / podwozie 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)
  • OE MOVANO B Platforma / podwozie 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)
  • OE MASTER III Autobus 2.3 dCi 100 FWD (JV0A, JV0B, JV0G, JV0H)
  • OE MASTER III Autobus 2.3 dCi 110 FWD (JV0R, JV0W)
  • OE MASTER III Autobus 2.3 dCi 125 FWD (JV0C, JV0D, JV0H, JV0G, JV0J)
  • OE MASTER III Autobus 2.3 dCi 135 FWD (JV0N, JV08)
  • OE MASTER III Autobus 2.3 dCi 145 FWD (JV0F, JV0S, JV0T)
  • OE MASTER III Autobus 2.3 dCi 150 FWD (JV0F, JV03)
  • OE MASTER III Autobus 2.3 dCi 165 FWD (JV0P, JV0U)
  • OE MASTER III Autobus 2.3 dCi 170 FWD (JV0L)
  • OE MASTER III Autobus 2.3 dCi 180 FWD (JV04)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 100 FWD (FV0A, FV0B, FV0G, FV0K, FV0H)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 100 RWD (FV0B, FV0H, FV0K)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 110 FWD (FV0R, FV0W, FV1A)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 125 FWD (FV0C, FV0D, FV0G, FV0H, FV0J, FV0K,...
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 125 RWD (FV0C, FV0D, FV0H, FV0J, FV0A, FV0K)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 130 FWD (FV0M, FV0Y, FV0J, FV02, FV03)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 130 RWD (FV01, FV10, FV11, FV12)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 135 FWD (FV0N, FV08, FV06, FV00, FV1S)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 135 RWD (FV0N)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 145 FWD (FV0E, FV0F, FV0H, FV02, FV0M, FV0S,...
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 145 RWD (FV0E, FV0F, FV0T, FV10, FV12, FV11)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 150 FWD (FV0F, FV03, FV09)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 150 RWD (FV0F)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 165 FWD (FV0P, FV0U, FV11, FV12, FV1E)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 165 RWD (FV0P, FV0U, FV10, FV12, FV1E)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 170 FWD (FV0L)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 180 FWD (FV04, FV07)
  • OE MASTER III Furgon Z.E. (FV1Z) (5AQ 604) 77KM/57kW
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 100 FWD (EV0A, EV0B, HV0A, HV0B, UV0A, UV0B,...
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 100 RWD (HV0B, UV0B)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 110 FWD (EV0R, EV0W, HV0R, HV0W, UV0R, UV0W)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 125 FWD (EV0C, EV0D, EV0J, HV0C, HV0D, HV0H,...
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 125 RWD (HV0C, HV0D, UV0C, UV0D, UV0H, UV0J,...
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 130 FWD (EV0Y, HV0Y, UV0M, UV0Y, UV03)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 130 RWD (HV01, HV10, HV11, HV12, UV01, UV10,...
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 135 FWD (EV0N, HV0N, UV0N, EV08, HV08, UV08)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 135 RWD (HV0N, UV0N)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 145 FWD (EV0E, EV0F, HV0E, HV0F, UV0E, UV0F,...
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 145 RWD (UV0F, UV0E, HV0E, HV0F, HV0T, HV10,...
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 150 FWD (EV0F, HV0F, UV0F, EV03, HV03, UV03)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 150 RWD (HV0F, UV0F)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 165 FWD (EV0P, EV0U, EV11, EV12, HV0P, HV0U,...
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 165 RWD (HV0P, HV0U, HV10, HV12, UV0P, UV0U,...
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 170 FWD (EV0L, HV0L, UV0L)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 180 FWD (EV04, HV04, UV04)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie Z.E. (EV1Z, UV1Z) (5AQ 604) 77KM/57kW
A.Z. Meisterteile AZMT-44-023-1351
ALLIED NIPPON ABC011L
ASAM AUTOMOTIVE 76514
COMLINE CBC011L
DA SILVA ET9687
GH GH-453965V
GoCore GCG80448
MOTAQUIP VBC110L
NISSAN 44011-00Q0J
NISSAN 4401100Q0C
NISSAN 4401100Q0E
NISSAN 4401100Q0J
NISSAN 4401100Q0L
NISSAN 4401100Q1D
NPS N321N105
OPEL 1685342880
OPEL 4420056
OPEL 45 02 801
OPEL 4502801
OPEL 93167652
OPEL 95519997
OPEL 95520451
OPEL 95522001
RENAULT 440118711R
RIDEX 78B0471
RIDEX 78B0471R
Stark SKBC-0460470
VAUXHALL 1685342880
VAUXHALL 93167652
VAUXHALL 95519997
VAUXHALL 95520451
VAUXHALL 95522001
4X4 ESTANFIPDF-33-161
4X4 ESTANFIPDF-49-173
A.B.S.630251
ABAKUS131-04-085
ABECZH-X005ABE
ABECZH1558
APECBCA1083
APECLCA603
APECLCA603N
ASAM AUTOMOTIVE76514
ASHUKI by PalidiumN015-76NEW
ASHUKI by PalidiumPAL4-2826
ATE24.3484-1703.5
ATIE4590
ATIE5150
AUTOFREN SEINSAD42575K
Automotive RYME45047
BENDIX594820
BLUE PRINTADBP450084
BOSCH0986134132
Brake ENGINEERINGCA3180
BRAXISAG3000
BREMBOF59214
BREMBOF68142
BREMBOFBR082
BSGBSG65-245-010
BUDWEG CALIPER344590
BUDWEG CALIPER345150
CARDONE386523
CARDONE86-2405
CASALSMD2052
COMLINECBC011L
DA SILVAET8329
DA SILVAET9687
DACO GermanyBA2705
DELCO REMYDC74590
DENCKERMANNB190062L
DEPAET74590
DEPAET75150
DRI4145020
DT Spare Parts6.61076
DT Spare Parts6.61077
EAI2285069
EGT440098EGT
ENERGYZH0156
ERA BeneluxBC54590
ERA BeneluxBC55150
ESEN SKV23SKV993
ESEN SKV23SKV993BLACK
ESEN SKV23SKV993BLUE
ESEN SKV23SKV993RED
ESEN SKV23SKV993YELLOW
FASTFT32192
FEBEST2477-MRIIIRLH
FEBI BILSTEIN178066
FERODOFCL695273
FTE9291373
FTE9298220
FTERX4898230A0
GENERAL RICAMBIRE6189
GHGH-453965V
GT-BERGMANNGT80-114
HART063097
HELLA8AC355397-611
HELLA8AN355797-611
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3211081
JURATEKJCA1088L
KABISBCK80461
KAMOKAJBC0495
KAWEKC01031
KLOKKERHOLM9914141
LAUBER77.3752
LAUBER77.3854
LYNXautoBC-0365
MAPCO4106
MAXGEAR27-0744
MAXGEAR82-0201
MAXGEAR82-0517
MAXTECH6258074
MAXTECH6412046
MAXTECH6458074
MAXTECH6458076
MDREUB-12136277
METZGER6261201
MI.R.A.29/1332
MOTAQUIPVBC110L
MTR12138984
NISSAN4401100Q0C
NISSAN4401100Q0E
NISSAN4401100Q0L
NK2136277
NTYHZT-PL-014
Omnicraft2447072
OPEL4420056
OPEL4502801
OPEL93167652
OPEL95520451
ProfiPower4B2023L
QUINTON HAZELLQBS7917
RCA FRANCERCABC02
RE-EX506-07144
RED-LINE78NI017
REMANTE012-001-000176R
REMYRAB85601
RENAULT440111516R
RENAULT440114638R
RENAULT440115485R
RENAULT440118711R
RIDEX78B0471
SASIC6504038
sbs13012136277
SERA3285069
SERCORE23CA0222
SHAFTECBC11047
SHAFTECBC11569
SHAFTECSBC1005L
SNRA1285069
SPIDAN404590
StarkSKBC-0460470
STARTCAR6285069
TechnikaBC0597
TEXTAR38265800
TMIBR007144
TOPRAN631428
TRISCAN8170344590
TRISCAN8170345150
TRISCAN817510233
TRWBHV932E
USNR630251
VEGE20254303
YSPARTSYS-BC0727
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii