MotoCraft
Zacisk hamulcowy tył le renault espace iii - SKV ESEN 34SKV283
Zacisk hamulcowy tył le renault espace iii - SKV ESEN 34SKV283
Zacisk hamulcowy tył le renault espace iii - SKV ESEN 34SKV283 — zdjęcie 2

Zacisk hamulcowy tył le renault espace iii - SKV ESEN 34SKV283

ProducentSKV ESEN
161,59 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

RENAULT AVANTIME 01-/ESPACE 96- Specyfikacja techniczna: grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10,5 rozstaw śrub mocujących [mm]: 118 strona zabudowy: oś tylna strona lewa system hamulcowy: LUCAS typ zacisku hamulca: jednotłoczkowy średnica tłoczka zacisk...

Średnica tłoczka38,00 mm
WersjaEuropejska
Typ samochoduSamochody dostawcze
Kod taryfy celnej87083091
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Strona zabudowytył - lewa

RENAULT AVANTIME 01-/ESPACE 96-

Specyfikacja techniczna:

  • grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10,5
  • rozstaw śrub mocujących [mm]: 118
  • strona zabudowy: oś tylna strona lewa
  • system hamulcowy: LUCAS
  • typ zacisku hamulca: jednotłoczkowy
  • średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 38

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Zacisk hamulcowy tył le renault espace iii - SKV ESEN 34SKV283: pasuje do 6 wersji pojazdów marki Renault.

  • AVANTIME 2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V)
  • AVANTIME 2.2 dCi (DE01)
  • AVANTIME 3.0 V6 (DE04, DE0T)
  • ESPACE III 2.0
  • ESPACE III 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02)
  • ESPACE III 2.2 dCi (JE0K)
RENAULT 6025371281
Stark SKBC-0461503
Burig B037925L
MAXTECH 6476302
DA SILVA ET2148
RIDEX 78B1504
RIDEX 78B1504R
MJA MB301849
RENAULT 8472299
4X4 ESTANFIPDF-33-087
A.B.S.522671
ABAKUS131-04-805
APECLCA501
APECBCA1777E
APECBCA1621E
APECLCA406
ASHUKI by PalidiumPAL4-2149
ATIE3238
AUTO-SPEED PARTS290CA01486
BENDIX592602
BOSCH0986473495
Brake ENGINEERINGCA2342
BRAXISAG1087
BREMBOF68076
BUDWEG CALIPER343238
Calipere+ NAIBA6025371281
DA SILVAET2148
DEPAET73238
DRI4151510
EAI2375245
EDRDC73238
ELSTOCK86-1551
ELSTOCK861551
ESEN SKV34SKV283
FERODOFCL694390
FTERX389873A0
FTE9290743
GENERAL RICAMBIRE6167
GIRLING71031062
HELLA8AC355383791
JURID694390J
LAUBER772954
LAUBER77.2954
MAXGEAR82-0439
MAXTECH6476303
MAXTECH6276302
MAXTECH6276303
MAXTECH6476302
MAXTECH6476308
METZGER6250969
NATIONALNBC7925L
NK2139111
PAGID76603
RE-EX506-04462
RE-EXTCA3289
REMYRAB84349
RENAULT8472299
RIDEX78B1504
sbs13012139111
SERA3375245
SHAFTECBC8768
SNRA1375245
StarkSKBC-0461503
STARTCAR6375245
STELLOX05-90585-SX
STELLOX0590507SX
STELLOX05-90507-SX
TechnikaBC0109
TEXTAR38048900
TMIBR004462
TRISCAN8170343238
TRISCAN8170 343238
TRWBHN1062E
VEGE25314303
YSPARTSYS-BC0757
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii