MotoCraft
Zacisk hamulcowy tył le ford focus ii 04- - SKV ESEN 23SKV043
Zacisk hamulcowy tył le ford focus ii 04- - SKV ESEN 23SKV043

Zacisk hamulcowy tył le ford focus ii 04- - SKV ESEN 23SKV043

ProducentSKV ESEN
148,56 zł
SKV ESEN
Duża dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

FORD FOCUS II 04-/VOLVO S40 II 03-/V50 03- ZACISK HAM. TYL LE FORD FOCUS II 04- Informacje dotyczące produktu: Ciężar [kg]: 1,98 Jednostka pakowania: 1 Podp: 1

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Średnica tłoczka38,00 mm
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87083091
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Strona zabudowytył - lewa

FORD FOCUS II 04-/VOLVO S40 II 03-/V50 03-

ZACISK HAM. TYL LE FORD FOCUS II 04-

Informacje dotyczące produktu:

  • Ciężar [kg]: 1,98
  • Jednostka pakowania: 1
  • Podp: 1

Zacisk hamulcowy tył le ford focus ii 04- - SKV ESEN 23SKV043: pasuje do 108 wersji pojazdów marek Ford, Mazda, Volvo.

  • C-MAX 1.6
  • C-MAX 1.6 TDCi
  • C-MAX 1.8
  • C-MAX 1.8 Flexifuel
  • C-MAX 1.8 TDCi
  • C-MAX 2.0
  • C-MAX 2.0 CNG
  • C-MAX 2.0 LPG
  • C-MAX 2.0 TDCi
  • FOCUS C-MAX 1.6
  • FOCUS C-MAX 1.6 TDCi
  • FOCUS C-MAX 1.6 Ti
  • FOCUS C-MAX 1.8
  • FOCUS C-MAX 1.8 Flexifuel
  • FOCUS C-MAX 1.8 TDCi
  • FOCUS C-MAX 2.0
  • FOCUS C-MAX 2.0 TDCi
  • FOCUS II 1.4
  • FOCUS II 1.6
  • FOCUS II 1.6 LPG
  • FOCUS II 1.6 TDCi
  • FOCUS II 1.6 Ti
  • FOCUS II 1.8
  • FOCUS II 1.8 Flexifuel
  • FOCUS II 1.8 TDCi
  • FOCUS II 2.0
  • FOCUS II 2.0 CNG
  • FOCUS II 2.0 LPG
  • FOCUS II 2.0 TDCi
  • FOCUS II 2.5 ST
  • FOCUS II Turnier 1.4
  • FOCUS II Turnier 1.6
  • FOCUS II Turnier 1.6 LPG
  • FOCUS II Turnier 1.6 TDCi
  • FOCUS II Turnier 1.6 Ti
  • FOCUS II Turnier 1.8
  • FOCUS II Turnier 1.8 Flexifuel
  • FOCUS II Turnier 1.8 TDCi
  • FOCUS II Turnier 2.0
  • FOCUS II Turnier 2.0 LPG
  • FOCUS II Turnier 2.0 TDCi
  • FOCUS II kabriolet 1.6
  • FOCUS II kabriolet 2.0
  • FOCUS II kabriolet 2.0 TDCi
  • FOCUS II sedan 1.4
  • FOCUS II sedan 1.6
  • FOCUS II sedan 1.6 TDCi
  • FOCUS II sedan 1.6 Ti
  • FOCUS II sedan 1.8
  • FOCUS II sedan 1.8 Flexifuel
  • FOCUS II sedan 1.8 TDCi
  • FOCUS II sedan 2.0
  • FOCUS II sedan 2.0 TDCi
  • 3 sedan 1.6
  • 3 sedan 1.6 DI Turbo (BK12Y)
  • 3 sedan 2.0
  • 3 sedan 2.0 MZR-CD (BK12)
  • C30 1.6
  • C30 1.6 D
  • C30 1.6 D2
  • C30 1.8
  • C30 1.8 FlexFuel
  • C30 2.0
  • C30 2.0 D
  • C30 2.0 FlexFuel
  • C30 2.4 i
  • C30 D3
  • C30 D4
  • C30 D5
  • C30 Electric (E400V1) 112KM/82kW
  • C30 T5
  • C70 II kabriolet 2.0 D
  • C70 II kabriolet 2.4
  • C70 II kabriolet 2.4 D
  • C70 II kabriolet 2.4 i
  • C70 II kabriolet D3
  • C70 II kabriolet D4
  • C70 II kabriolet D5
  • C70 II kabriolet T5
  • S40 II 1.6
  • S40 II 1.6 D
  • S40 II 1.6 D2
  • S40 II 1.8
  • S40 II 1.8 FlexFuel
  • S40 II 2.0
  • S40 II 2.0 D
  • S40 II 2.0 F
  • S40 II 2.4
  • S40 II 2.4 D5
  • S40 II D3
  • S40 II D4
  • S40 II T5
  • S40 II T5 AWD
  • V50 1.6
  • V50 1.6 D
  • V50 1.6 D2
  • V50 1.8
  • V50 1.8 FlexFuel
  • V50 2.0
  • V50 2.0 D
  • V50 2.0 FlexFuel
  • V50 2.4
  • V50 2.4 D5
  • V50 2.4 Tdi
  • V50 D3
  • V50 D4
  • V50 T5
  • V50 T5 AWD
FORD 1223706
FORD 1324305
FORD 1365653
FORD 2080516
FORD 3M512M089AA
FORD 3M512M089AB
FORD 3M512M089BA
FORD RM3M512M089BA
GoCore GCG80083
MOTAQUIP VBC104L
RIDEX 78B0089
RIDEX 78B0089R
VOLVO 36000902
VOLVO 8602911
VOLVO 8603438
VOLVO 8603735
VOLVO 8603940
4X4 ESTANFIPDF-47-095
A.B.S.430361
ABAKUS131-04-015
ABECZH1316
ABECZHG003ABE
ALANKO10311846
ALANKO10312355
ALANKO11311846
ALANKO11312355
APECBCA1023
APECLCA165
APECLCA165N
ASAM AUTOMOTIVE76577
ASHUKI by PalidiumM453-85NEW
ASHUKI by PalidiumM45385NEW
ASHUKI by PalidiumPAL4-2782
ASVAMZBC-BKRL
ATE11.9387-7015.2
ATE11938770152
ATE220437
ATE24.3387-7015.5
ATIE3396
AUTO-SPEED PARTS290CA00103
BENDIX591244
BENDIX694349B
BLUE PRINTADBP450016
BLUE PRINTADBP450049
BLUE PRINTADM54545
BOSCH0986473173
Brake ENGINEERINGCA2451
BRAXISAG0545
BRAXISAG1935
BRAXISAG3014
BREMBOF24114
BSGBSG30-245-010
BUDWEG CALIPER343250
BUDWEG CALIPER343396
CARDONE384441
CARDONE86-0712
COMLINECBC005L
DA SILVAET2310
DACO GermanyBA1005
DELPHILC7733
DENCKERMANNB190014L
DENCKERMANNB190280R
DEPAET73396
DODA1070170003
DOYENRBC013
DRI4172100
EAI2225281
EGT440066EGT
ELSTOCK86-0712-000
ELSTOCK860712
ENERGYZH0016
ESEN SKV23SKV043
ESEN SKV23SKV043BLACK
ESEN SKV23SKV043RED
ESEN SKV23SKV043YELLOW
FASTFT00122
FEBEST0577-MZ3RL
FEBI BILSTEIN178082
FENOXCTC3801
FERODOFCL694349
FORD1223706
FORD1324305
FORD1365653
FORD2080516
FORD3M512M089AA
FORD3M512M089AB
FORD3M512M089BA
FORDRM3M512M089BA
FRECCIABC24-1027
FRIESEN701701
FTE9290489
FTE9298098
FTERX381304A0
GENERAL RICAMBIFO6173
GHGH-452550V
GIRLING7103709
GIRLING71071060
HART063084
HART063086
HELLA8AC355382-671
HELLA8AC355382671
HELLA8AN355440-471
HELLA8AN355440471
HELLA8AN355782-671
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3213042
HONDA43019SZ3A01
JP GROUP1562002870
JURATEKJCA1046L
JURID694349J
KAMOKAJBC0191
KAWEKC01021
KLOKKERHOLM9912425
KRAFT AUTOMOTIVE6032057
LAUBER77.2798
MAPCO4776
MAXGEAR27-0453
MAXGEAR82-0031
MAXGEAR820031
MAXTECH6228002
MAXTECH6428002
MAXTECH6454018
MAXTECH6454019
MAXTECH6454022
MAXTECH6454063
MAZDABP4K26990A
MAZDABP4K26990B
MAZDABPYK-26-71X
MAZDABPYK-26-71XA
MAZDABPYK-26-71XB
MAZDABPYK2671X
MAZDABPYK2671XA
MAZDABPYK2671XB
MDREUB-12125157
METZGER6250045
METZGER6260045
METZGER AUTOTEILE6260893
MOTAQUIPVBC104L
MTR12107680
NK2125157
NTYHZT-FR-004
OSSCA17289
PAGID76695
PATRONPBRC043
Professional Parts51433706
ProfiPower4B2055L
PROTECHIT5127
QUINTON HAZELLQBS1701
RE-EX506-02120
RE-EXTCA3091
RED-LINE78MZ017
REMANTE012-001-000178R
REMANTE012-001-000677R
REMSA9024511
REMYDC73396
REMYRAB84407
RIDEX78B0089
SASIC6506128
sbs13012125157
SERA3225281
SERCORE23CA0087
SHAFTECBC8659
SHAFTECSBC1009L
SNRA1225281
StarkSKBC-0460088
STARTCAR6225281
STELLOX05-90438-SX
STELLOX0590438SX
TechnikaBC0133
TEXTAR38005000
TEXTAR38041100
TMIBR002120
TOPRAN631426
TRIALLICF102063
TRISCAN8170343396
TRISCAN817510211
TRWBHN709
TRWBHN709E
USNR430361
VAICOV25-8166
VEGE20074303
VOLVO36000902
VOLVO8602911
VOLVO8603438
VOLVO8603735
VOLVO8603940
YSPARTSYS-BC0135
ZIMMERMANN250.3.10012
ZIMMERMANN250310012
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii