MotoCraft
Zacisk hamulcowy tył le ford focus 98-04 - SKV ESEN 23SKV173
Zacisk hamulcowy tył le ford focus 98-04 - SKV ESEN 23SKV173

Zacisk hamulcowy tył le ford focus 98-04 - SKV ESEN 23SKV173

ProducentSKV ESEN
127,26 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

FORD FOCUS I 98- ZACISK HAM. TYL LE FORD FOCUS 98-04 Informacje dotyczące produktu: Ciężar [kg]: 2,20

Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87083091
Średnica tłoczka34,00 mm
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Strona zabudowytył - lewa

FORD FOCUS I 98-

ZACISK HAM. TYL LE FORD FOCUS 98-04

Informacje dotyczące produktu:

  • Ciężar [kg]: 2,20

Zacisk hamulcowy tył le ford focus 98-04 - SKV ESEN 23SKV173: pasuje do 17 wersji pojazdów marki Ford.

  • FOCUS I 1.4 16V
  • FOCUS I 1.6 16V
  • FOCUS I 1.6 16V Flexifuel
  • FOCUS I 1.8 16V
  • FOCUS I 2.0 16V
  • FOCUS I RS
  • FOCUS I ST170
  • FOCUS I Turnier 1.4 16V
  • FOCUS I Turnier 1.6 16V
  • FOCUS I Turnier 1.6 16V Flexifuel
  • FOCUS I Turnier 1.8 16V
  • FOCUS I Turnier 1.8 BiFuel
  • FOCUS I Turnier 1.8 TDCi
  • FOCUS I Turnier 2.0 16V
  • FOCUS I Turnier ST170
  • FOCUS I sedan 1.8 16V
  • FOCUS I sedan 2.0 16V
A.Z. Meisterteile AZMT-44-023-1359
ALLIED NIPPON ABC030L
Axia 392850
COMLINE CBC030L
DA SILVA ET1794
FORD 1075554
FORD 1478419
FORD 98AB2553AA
FORD 98AX2553AA
FORD R98AX2553AA
MAXTECH 6422038
MAXTECH 6422039
MOTAQUIP VBC129L
4X4 ESTANFIPDF-47-067
A.B.S.521321
ABAKUS131-04-119
ABECZH1646
AIC52866
ALANKO10311790
ALANKO11311790
APECBCA1149
APECLCA217
APECLCA217N
ASAM AUTOMOTIVE76556
ASHUKI by PalidiumPAL4-1122
ATE24.3344-1705.5
ATE24334417055
ATIE2850
AUTO-SPEED PARTS290CA00133
BENDIX591724
BENDIX694077B
BOSCH0986473080
Brake ENGINEERINGCA1764
BRAXISAG0827
BREMBOF24088
BSGBSG30-245-046
BUDWEG CALIPER342850
Calipere+ NAIBAC921L
CARDONE387999
CARDONE86-1006
COMLINECBC030L
DA SILVAET1794
DACO GermanyBA1013
DELCO REMYDC72850
DELPHILC7084
DENCKERMANNB190047L
DENCKERMANNB190047R
DEPAET72850
DRI4106010
EAI2375155
EGT440032EGT
ELSTOCK86-1006-000
ELSTOCK861006
ENERGYZH0052
ESEN SKV23SKV173
ESEN SKV23SKV173BLACK
ESEN SKV23SKV173RED
ESEN SKV23SKV173YELLOW
FEBI BILSTEIN178164
FENOXCTC3429
FERODOFCL694077
FORD1075554
FORD1478419
FORD98AB2553AA
FORD98AX2553AA
FORDR98AX2553AA
FRIESEN701689
FTE9290245
FTE9298068
FTERX34152A0
GENERAL RICAMBIFO6075
GHGH-452549V
GIRLING7103312
hajus Autoteile6151072
HART254016
HELLA8AC355380-911
HELLA8AC355380911
HELLA PAGID8AN355780-911
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3210816
JURATEKJCA1008L
JURID694077J
KAMOKAJBC0249
KLOKKERHOLM9912457
LAUBER77.0476
LAUBER770476
LPRPF20027
MAPCO4754
MAXGEAR82-0063
MAXTECH6222039
MAXTECH6422038
MAXTECH6422039
MAXTECH6474015
MAXTECH6474017
MDREUB-1212577
METZGER6250107
METZGER6260107
MOTAQUIPVBC129L
MTR12107694
NK212577
NTYHZT-FR-003
OSSCA11661
PATRONPBRC363
ProfiPower4B2053L
PROTECHIT5100
QUINTON HAZELLQBS1689
RE-EX506-02982
RED-LINE78FO007
REMANTE012-001-000214R
REMSA9017641
REMYRAB83961
RIDEX78B0120
SASIC6506028
sbs1301212577
SERA3375155
SERCORE23CA0526
SHAFTECBC9346
SHAFTECBC9346R
SHAFTECSBC1191L
SHAFTECSBC1191R
SNRA1375155
SPIDAN402850
SPIDANR2850
StarkSKBC-0460119
STARTCAR6375155
STELLOX05-90370-SX
TechnikaBC0489
TEXTAR38000900
TEXTAR38034100
TMIBR002982
TOPRAN304 638
TOPRAN304638
TRIALLICF102061
TRISCAN8170 342850
TRISCAN8170342850
TRISCAN8175 16207
TRWBHN312
TRWBHN312E
UBD54514
USNR521321
VAICOV25-8174
VAICOV258174
VEGE20534303
YSPARTSYS-BC0151
ZIMMERMANN250.3.10026
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii