MotoCraft
Zacisk hamulcowy przód prawy - SKV ESEN 55SKV292
Zacisk hamulcowy przód prawy - SKV ESEN 55SKV292

Zacisk hamulcowy przód prawy - SKV ESEN 55SKV292

ProducentSKV ESEN
173,62 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

ISUZU D-MAX OPEL CAMPO/FRONTERA A ISUZU CAMPO ISUZU CAMPO (KB) 2.2 4WD - od 1988.04 do 1988.12 - 66 kW - 90 KM - 2254 ccm ISUZU CAMPO (KB) 2.2 D 4WD (KBD42, KBD47) - od 1983.01 do 1990.12 - 39 kW - 53 KM - 2238 ccm ISUZU D-MAX ISUZU D-MAX I (TFR, ...

Typ samochoduSamochody osobowe
Średnica tłoczka60,00 mm
WersjaEuropejska
Strona zabudowyprzód - prawa
Kod taryfy celnej87083091
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

ISUZU D-MAX OPEL CAMPO/FRONTERA A

ISUZU CAMPO

  • ISUZU CAMPO (KB) 2.2 4WD - od 1988.04 do 1988.12 - 66 kW - 90 KM - 2254 ccm
  • ISUZU CAMPO (KB) 2.2 D 4WD (KBD42, KBD47) - od 1983.01 do 1990.12 - 39 kW - 53 KM - 2238 ccm

ISUZU D-MAX

  • ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 2.5 DiTD (TFR86_, TFR54_) - od 2002.10 do 2012.06 - 74 kW - 101 KM - 2499 ccm
  • ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 3.0 D 4WD (TFS77H) - od 2003.06 do 2004.10 - 88 kW - 120 KM - 2999 ccm

ISUZU KB

  • ISUZU KB 2.3 4WD - od 1990.12 do 2000.04 - 64 kW - 87 KM - 2254 ccm
  • ISUZU KB 2.8 TD 4WD - od 1990.12 do 2000.04 - 78 kW - 106 KM - 2771 ccm
  • ISUZU KB 3.1 TD 4WD - od 1994.12 do 2003.09 - 72 kW - 98 KM - 3059 ccm

ISUZU TROOPER

  • ISUZU TROOPER I (UBS) 2.2 D 4WD - od 1984.05 do 1989.12 - 39 kW - 53 KM - 2238 ccm
  • ISUZU TROOPER I (UBS) 2.2 TD 4WD - od 1984.03 do 1991.12 - 53 kW - 72 KM - 2238 ccm
  • ISUZU TROOPER I (UBS) 2.3 4WD - od 1984.09 do 1991.12 - 66 kW - 90 KM - 2254 ccm
  • ISUZU TROOPER I (UBS) 2.6 4WD - od 1986.11 do 1991.07 - 85 kW - 116 KM - 2559 ccm
  • ISUZU TROOPER I (UBS) 2.8 TD (UBS55) - od 1987.10 do 1991.12 - 71 kW - 97 KM - 2771 ccm
  • ISUZU TROOPER I (UBS) 2.8 TD (UBS55) - od 1988.10 do 1991.12 - 78 kW - 106 KM - 2771 ccm
  • ISUZU TROOPER I (UBS) 2.8 TD - od 1987.10 do 1991.12 - 74 kW - 101 KM - 2771 ccm
  • ISUZU TROOPER I samochód terenowy otwarty (UBS) 2.2 D 4x4 - od 1984.05 do 1989.07 - 39 kW - 53 KM - 2238 ccm
  • ISUZU TROOPER I samochód terenowy otwarty (UBS) 2.2 TD (UBS52) - od 1984.03 do 1991.12 - 53 kW - 72 KM - 2238 ccm
  • ISUZU TROOPER I samochód terenowy otwarty (UBS) 2.3 (UBS16) - od 1985.11 do 1991.12 - 66 kW - 90 KM - 2254 ccm
  • ISUZU TROOPER I samochód terenowy otwarty (UBS) 2.6 i (UBS17) - od 1987.10 do 1991.12 - 85 kW - 116 KM - 2559 ccm

OPEL CAMPO

  • OPEL CAMPO (TF0, TF1) 2.2 D - od 1990.09 do 1992.08 - 45 kW - 61 KM - 2189 ccm
  • OPEL CAMPO (TF0, TF1) 2.2 D 4x4 - od 1990.09 do 1992.08 - 45 kW - 61 KM - 2189 ccm
  • OPEL CAMPO (TF0, TF1) 2.5 D 4x4 (TFS54) - od 1991.08 do 1994.06 - 56 kW - 76 KM - 2499 ccm
  • OPEL CAMPO (TF0, TF1) 2.5 DTI 4x4 - od 2001.07 do 2001.12 - 74 kW - 101 KM - 2499 ccm
  • OPEL CAMPO (TF0, TF1) 2.5 TD 4x4 (TFS54) - od 1994.07 do 2001.06 - 56 kW - 76 KM - 2499 ccm

OPEL FRONTERA

  • OPEL FRONTERA A (U92) 2.0 i - od 1993.05 do 1998.08 - 85 kW - 115 KM - 1998 ccm
  • OPEL FRONTERA A (U92) 2.3 TD (5JMWL4) - od 1992.03 do 1998.10 - 74 kW - 100 KM - 2260 ccm
  • OPEL FRONTERA A (U92) 2.4 i (53MWL4) - od 1992.03 do 1998.10 - 92 kW - 125 KM - 2410 ccm
  • OPEL FRONTERA A Sport (U92) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2) - od 1992.03 do 1998.10 - 85 kW - 115 KM - 1998 ccm

Zacisk hamulcowy przód prawy - SKV ESEN 55SKV292: pasuje do 22 wersji pojazdów marek Isuzu, Opel.

  • CAMPO 2.2 4WD
  • CAMPO 2.2 D 4WD (KBD42, KBD47)
  • D-MAX I 2.5 DiTD (TFR86_, TFR54_)
  • TROOPER I 2.2 D 4WD
  • TROOPER I 2.2 TD 4WD
  • TROOPER I 2.3 4WD
  • TROOPER I 2.6 4WD
  • TROOPER I 2.8 TD
  • TROOPER I 2.8 TD (UBS55)
  • TROOPER I samochód terenowy otwarty 2.2 D 4x4
  • TROOPER I samochód terenowy otwarty 2.2 TD (UBS52)
  • TROOPER I samochód terenowy otwarty 2.3 (UBS16)
  • TROOPER I samochód terenowy otwarty 2.6 i (UBS17)
  • CAMPO 2.2 D
  • CAMPO 2.2 D 4x4
  • CAMPO 2.5 D 4x4 (TFS54)
  • CAMPO 2.5 DTI 4x4
  • CAMPO 2.5 TD 4x4 (TFS54)
  • FRONTERA A 2.0 i
  • FRONTERA A 2.3 TD (5JMWL4)
  • FRONTERA A 2.4 i (53MWL4)
  • FRONTERA A Sport 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)
VAUXHALL 97065350
ESEN SKV 55SKV292
ISUZU 8943880160
ISUZU 8944386850
ISUZU 8944386851
ISUZU 8970653500
OPEL 542050
OPEL 542053
VAUXHALL 94388016
VAUXHALL 94438685
4X4 ESTANFIPDF-30-004
A.B.S.726582
AISINEG-004R
APECBCA3178E
ASHUKI by PalidiumPAL4-2707
ASHUKI by PalidiumIS010-03NEW
ATE24-3601-1716-5
ATIE1667
BENDIX590625
BLUE PRINTADZ94804R
BOSCH0986474306
BOSCH0986472704
Brake ENGINEERINGCA927R
BRAXISAG0308
BREMBOF34003
BUDWEG CALIPER341667
Calipere+ NAIBAC476R
DA SILVAET5289
DELCO REMYDC81667
DEPAET71667
DRI3237400
EAI2164118
ELSTOCK83-0347
ERA BeneluxBC61667
ESEN SKV55SKV292
FERODOFCL692847
FRIESEN702102
FTERX609880A0
FTE9292306
GENERAL RICAMBISE6038
GENERAL RICAMBIOP6058
GIRLING71071241
HELLA8AC355393-801
HELLA PAGID8AC355393801
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3229000
ISUZU8944386850
ISUZU8970653500
ISUZU8944386851
ISUZU8943880160
JURID692847J
LAUBER77.0713
MAXGEAR82-1362
MAXTECH6463101
MAXTECH6463100
MAXTECH6432000
MAXTECH6471023
MAXTECH6471022
MDREUB-1211406
NK211406
OPEL542053
OPEL542050
OSSCA18978
RE-EX506-01097
REMSA9009272
RIDEX78B1183
sbs1301211406
SERA3164118
SHAFTECBC183
SHAFTECBC183R
SNRA1164118
STARTCAR6164118
TechnikaBC0256
TEXTAR38237700
TEXTAR38179500
TMIBR001097
TRISCAN8170 341667
TRISCAN8170341667
TRWBHS1241
TRWBHS264E
TRWBHS264
TRWBHS1241E
TRWBHS1014E
VAUXHALL94388016
VAUXHALL94438685
VAUXHALL97065350
VEGE25294302
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii