MotoCraft
Zacisk hamulcowy przód lewy - SKV ESEN 45SKV781
Zacisk hamulcowy przód lewy - SKV ESEN 45SKV781
Zacisk hamulcowy przód lewy - SKV ESEN 45SKV781 — zdjęcie 2
Zacisk hamulcowy przód lewy - SKV ESEN 45SKV781 — zdjęcie 3
Zacisk hamulcowy przód lewy - SKV ESEN 45SKV781 — zdjęcie 4
Zacisk hamulcowy przód lewy - SKV ESEN 45SKV781 — zdjęcie 5

Zacisk hamulcowy przód lewy - SKV ESEN 45SKV781

ProducentSKV ESEN
125,26 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

HYUNDAI ELANTRA/MATRIX Specyfikacja techniczna: grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22 rozstaw śrub mocujących [mm]: 160 strona zabudowy: oś przednia, z lewej system hamulcowy: MANDO typ zacisku hamulca: jednotłoczkowy średnica tłoczka zacisku hamulcowe...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Strona zabudowyPrzód
Kod taryfy celnej87083091
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

HYUNDAI ELANTRA/MATRIX

Specyfikacja techniczna:

  • grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22
  • rozstaw śrub mocujących [mm]: 160
  • strona zabudowy: oś przednia, z lewej
  • system hamulcowy: MANDO
  • typ zacisku hamulca: jednotłoczkowy
  • średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 54

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Zacisk hamulcowy przód lewy - SKV ESEN 45SKV781: pasuje do 7 wersji pojazdów marki Hyundai.

  • ELANTRA III 1.6
  • ELANTRA III 2.0
  • ELANTRA III sedan 1.6
  • MATRIX 1.5 CRDi
  • MATRIX 1.5 CRDi VGT
  • MATRIX 1.6
  • MATRIX 1.8
MAPCO 4608
Burig B037848L
COMLINE CBC832L
DA SILVA ET9540
Axia 394064
ALLIED NIPPON ABC832L
A.Z. Meisterteile AZMT-44-023-1015
MJA MB301695
MOTAQUIP VBC931L
NPS H321I19
RIDEX 78B2285R
4X4 ESTANFIPDF-48-055
A.B.S.730821
ABAKUS131-04-981
APECLCA661
ASHUKI by PalidiumY657-91NEW
ATE24.3541-9953.5
ATIE4064
AUTO-SPEED PARTS290CA02822
BENDIX593102
BLUE PRINTADG04869N
Brake ENGINEERINGCA2916
BREMBOF30120
BUDWEG CALIPER344064
Calipere+ NAIBAC483L
CARDONE82-1811
CARDONE385916
DA SILVAET9540
DELCO REMYDC84064
DEPAET74064
DRI3181110
EAI2484055
ELSTOCK821811
ERT402005
ESEN SKV45SKV781
FASTFT02536
FTE9291731
FTERX5498249A0
GENERAL RICAMBIHY6043
GIRLING7113706
HELLA8AC355394551
HELLA8AC355394-551
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3210554
HYUNDAI5811017200
HYUNDAI5811017400
HYUNDAI581802DA10
HYUNDAI581802DA20
HYUNDAI581102D700
LAUBER773476
LAUBER77.3476
MAGNETI MARELLI600000072780
MANDOEX581802DA10
MANDOEX5811017200
MAXTECH6665224
MAXTECH6465238
MAXTECH6465225
MAXTECH6465224
MAXTECH6265224
MDREUB-1213455
METZGER6250609
NATIONALNBC7848L
NK213455
NPSH321I19
NPSH321I09
NTYHZP-HY-536
OJD (QUICK BRAKE)185106
OSSCA29740
PAGID73201
PATRONPBRC947
RE-EX506-05278
RE-EXTCA3833
sbs1301213455
SERA3484055
SHAFTECBC8797
SHAFTECBC2485
SNRA1484055
SPIDAN404064
STARTCAR6484055
STELLOX05-90545-SX
STELLOX05-90630-SX
STELLOX05-90334-SX
TEXTAR38197200
TMIBR005278
TRISCAN8175 43119
TRISCAN8170344064
TRISCAN8170 344064
TRWBHZ706E
TRWBHZ706
VEGE24284301
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii