MotoCraft
Zacisk hamulcowy przód lewy - SKV ESEN 45SKV511
Zacisk hamulcowy przód lewy - SKV ESEN 45SKV511

Zacisk hamulcowy przód lewy - SKV ESEN 45SKV511

ProducentSKV ESEN
110,21 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

HONDA JAZZ II HONDA Jazz II Specyfikacja: numer OEM : 45019SAA900 Po zakupie proszę o podanie danych samochodu takich jak: numer nadwozia VIN (pozycja E w dowodzie rejestracyjnym) model pojemność i moc silnika rok produkcji dodatkowo dokonamy we...

Typ samochoduSamochody osobowe
Strona zabudowyPrzód
Kod taryfy celnej87083091
Średnica tłoczka51,00 mm

HONDA JAZZ II

  • HONDA Jazz II

Specyfikacja:

numer OEM : 45019SAA900

Po zakupie proszę o podanie danych samochodu takich jak:

  • numer nadwozia VIN (pozycja E w dowodzie rejestracyjnym)
  • model
  • pojemność i moc silnika
  • rok produkcji

dodatkowo dokonamy weryfikacji czy zakupiona cześć będzie pasować do Państwa pojazdu.

Zacisk hamulcowy przód lewy - SKV ESEN 45SKV511: pasuje do 5 wersji pojazdów marki Honda.

  • CITY V sedan 1.4 i-V TEC
  • JAZZ II 1.2 i-DSI (GD5, GE2)
  • JAZZ II 1.3 iDSi (GD1)
  • JAZZ II 1.4 iDSI (GE3, GD1)
  • JAZZ III 1.2
Axia 393252
COMLINE CBC077L
HONDA 45019SAA900
HONDA 45019SAAE50
JPN 21H9275-JPN
MAPCO 4348
MOTAQUIP VBC176L
RIDEX 78B0725
RIDEX 78B0725R
Stark SKBC-0460725
4X4 ESTANFIPDF-20-075
A.B.S.720761
ABAKUS131-04-221
ALANKO10312671
ALANKO11312671
APECBCA1069
APECLCA323
APECLCA323N
ASHUKI by PalidiumH309-41NEW
ATE24.3511-1717.5
ATE24.3511-1719.5
ATE24351117197
ATIE3252
AUTO-SPEED PARTS290CA02123
BENDIX592086
BLUE PRINTADBP450006
BLUE PRINTADH248504
BLUE PRINTADH248514
BLUE PRINTADH24853
BOSCH0986134262
Brake ENGINEERINGCA2367
Brake ENGINEERINGCA3210
BRAXISAG0947
BREMBOF28090
BUDWEG CALIPER343252
Calipere+ NAIBAC421L
CARDONE385088
CARDONE82-1276
COMLINECBC077L
DA SILVAET8013
DEPAET73252
DRI3126710
EAI2584041
EDRDC83252
ELSTOCK82-1276-000
ELSTOCK821276
ESEN SKV45SKV511
FEBI BILSTEIN178064
FTE9291504
FTE9298363
FTERX519840A0
GENERAL RICAMBIHO6131
GHGH-432647V
GIRLING7006741
GT-BERGMANNGT80-507
HELLA8AC355388-731
HELLA PAGID8AC355388731
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3214050
HONDA45019SAA900
HONDA45019SAAE50
JURATEKJCA1042L
KAMOKAJBC0505
LAUBER77.3232
LAUBER773232
MAXGEAR82-0743
MAXGEAR82-1311
MAXTECH6251070
MAXTECH6251071
MAXTECH6451070
MAXTECH6451071
MDREUB-12126135
METZGER6261519
MOTAQUIPVBC176L
NIPPARTSN3214043
NK2126135
NK2126147
NTYHZP-HD-002
PAGID76649
QUINTON HAZELLQBS7931
RE-EX506-03632
RE-EXTCA3181
REMSA9023671
REMSA9032101
REMYRAB94363
RIDEX78B0725
SASIC6506198
sbs13012126135
SERA3584041
SHAFTECBC8743
SHAFTECSBC1068L
SNRA1584041
StarkSKBC-0460725
STARTCAR6584041
TEXTAR38177800
TMIBR003632
TRISCAN8170 343252
TRISCAN8170343252
TRISCAN8175 40111
TRWBCS739
TRWBCS741
USNR720761
VEGE20584301
YSPARTSYS-BC0311
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii