MotoCraft
Zacisk hamulcowy przód lewy Mazda 6 - SKV ESEN 23SKV131
Zacisk hamulcowy przód lewy Mazda 6 - SKV ESEN 23SKV131

Zacisk hamulcowy przód lewy Mazda 6 - SKV ESEN 23SKV131

ProducentSKV ESEN
115,74 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MAZDA 6 I 02- Specyfikacja techniczna: typ zacisku hamulca: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) system hamulcowy: NBK strona zabudowy: oż przednia, z lewej średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 57 parzyste numery artykułów: 23SKV132 grubość tarczy h...

Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Strona zabudowyPrzód
Średnica tłoczka57,00 mm
Kod taryfy celnej87083091

MAZDA 6 I 02-

Specyfikacja techniczna:

  • typ zacisku hamulca: Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)
  • system hamulcowy: NBK
  • strona zabudowy: oż przednia, z lewej
  • średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 57
  • parzyste numery artykułów: 23SKV132
  • grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25
  • ciężar [kg]: 3,7

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Zacisk hamulcowy przód lewy Mazda 6 - SKV ESEN 23SKV131: pasuje do 11 wersji pojazdów marki Mazda.

  • 6 Hatchback 2.0
  • 6 Hatchback 2.0 DI
  • 6 Hatchback 2.3
  • 6 Station Wagon 1.8
  • 6 Station Wagon 2.0
  • 6 Station Wagon 2.0 DI
  • 6 Station Wagon 2.3
  • 6 Station Wagon 2.3 AWD
  • 6 sedan 2.0
  • 6 sedan 2.0 DI
  • 6 sedan 2.3
ALLIED NIPPON ABC111L
DA SILVA ET8367
GH GH-433267V
MAXTECH 6453070
MOTAQUIP VBC210L
RIDEX 78B0163
RIDEX 78B0163R
Stark SKBC-0460162
STELLOX 05-90386-SX
4X4 ESTANFIPDF-52-079
A.B.S.721461
ABAKUS131-04-115
ABECZH1304
ALANKO10313755
ALANKO11313755
ALANKO313755
APECBCA1471
APECLCA301
APECLCA301N
ASAM AUTOMOTIVE99998
ASHUKI by PalidiumM453-50NEW
ASHUKI by PalidiumM45350
ASHUKI by PalidiumM45350NEW
ASVAMZBC-GGFL
ATE24.3571-1741.5
ATIE3496
AUTO-SPEED PARTS290CA02235
BENDIX591300
BLUE PRINTADBP450047
BLUE PRINTADM54831N
BLUE PRINTADM54831R
BOSCH0986134034
Brake ENGINEERINGCA2465
BREMBOF49074
BUDWEG CALIPER343496
Calipere+ NAIBAC1106L
CARDONE385040
CARDONE82-0747
COMLINECBC111L
DA SILVAET8367
DACO GermanyBA2206
DELCO REMYDC83496
DENCKERMANNB190239L
DEPAET73496
DRI3177400
EAI2634003
ELSTOCK82-0747-000
ELSTOCK820747
ESEN SKV23SKV131
FEBEST0576-GG20F
FEBI BILSTEIN178762
FERODOFCL694945
FERODOFCL694946
FTE9292107
FTE9298278
FTERX579871A0
GENERAL RICAMBIMZ6147
GHGH-433267V
GIRLING7112539
HART261885
HELLA8AC355392-571
HELLA8AC355392571
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3213034
JURATEKJCA1113L
JURID694945J
JURID694946J
KAMOKAJBC0527
KLOKKERHOLM9913375
LAUBER77.2768
LAUBER772768
LPRPF12489
LYNXautoBC-4335
LYNXautoBC-6405
MAGNETI MARELLI600000074660
MAXGEAR27-0504
MAXGEAR82-0383
MAXTECH6253070
MAXTECH6453068
MAXTECH6453070
MAZDAGJ6E3371XB
MAZDAGJ6E3371XC
MAZDAGJZE3399Z
MAZDAGJZE3399ZA
MAZDAGJZE3399ZB
MAZDAGJZE3399ZC
MDREUB-12132125
METZGER6250391
METZGER6260391
MOTAQUIPVBC210L
MTR12160149
NIPPARTSN3213031
NK2132125
NTYHZP-MZ-005
OJD (QUICK BRAKE)185030
ProfiPower4B1009L
QUINTON HAZELLQBS7663
RE-EX506-02234
REMSA9024651
REMYRAB94507
RIDEX78B0163
sbs13012132125
SERA3634003
SHAFTECBC8645
SHAFTECSBC1201L
SNRA1634003
SPIDAN403496
StarkSKBC-0460162
STARTCAR6634003
STELLOX05-90386-SX
STELLOX0590386SX
TechnikaBC1357
TEXTAR38139800
TMIBR002234
TRIALLICF350129
TRISCAN8170 343496
TRISCAN8170343496
TRISCAN8175 50101
TRISCAN817550101
TRWBCX722
TRWBCX730
TRWBHX539
TRWBHX539E
UBD56100
USNR721461
VEGE20994301
YSPARTSYS-BC0435
ZIMMERMANN370.1.50002
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii