MotoCraft
Zacisk hamulcowy prz pr iveco daily ii/iii - SKV ESEN 34SKV832
Zacisk hamulcowy prz pr iveco daily ii/iii - SKV ESEN 34SKV832

Zacisk hamulcowy prz pr iveco daily ii/iii - SKV ESEN 34SKV832

ProducentSKV ESEN
229,59 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

IVECO DAILY III 99-/RENAULT MASCOTT 99-/MASTER II 98- Specyfikacja techniczna: typ zacisku hamulca: Zacisk hamulcowy (2-tłoczkowy) system hamulcowy: BREMBO strona zabudowy: os przednia, z prawej średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 44 parzyste...

Typ samochoduSamochody ciężarowe, Autobusy, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Średnica tłoczka44,00 mm
Strona zabudowyprzód - prawa
Kod taryfy celnej87083091
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

IVECO DAILY III 99-/RENAULT MASCOTT 99-/MASTER II 98-

Specyfikacja techniczna:

  • typ zacisku hamulca: Zacisk hamulcowy (2-tłoczkowy)
  • system hamulcowy: BREMBO
  • strona zabudowy: os przednia, z prawej
  • średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]: 44
  • parzyste numery artykułów: 34SKV831
  • grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22
  • ciężar [kg]: 5,52

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Zacisk hamulcowy prz pr iveco daily ii/iii - SKV ESEN 34SKV832: pasuje do 71 wersji pojazdów marek Iveco, Renault.

  • DAILY II Autobus A 40-10 (95719111, 95719131, 95719311, 95719315,...
  • DAILY II Autobus A 40-12
  • DAILY II Autobus A 45-10 (95739111, 95739131, 95739311, 95739317,...
  • DAILY II Autobus A 45-12 (95839211, 95839231, 95839311, 95839317,...
  • DAILY II Furgon 35-10 (12974212, 12974217, 13014111, 13014131, 13014204,...
  • DAILY II Furgon 35-10 (15034111, 15034204, 15034211, 15034215, 15034217,...
  • DAILY II Furgon 35-12
  • DAILY II Furgon 35-8 (12934104, 12934111, 12934112, 12934117, 12934124,...
  • DAILY II Furgon 35-8 (14934104, 14934111, 14934204, 14934205, 14934211,...
  • DAILY II Furgon 49-12 V (15154204, 15154211, 15154215, 15154217,...
  • DAILY II Platforma / podwozie 35-10 (15030111, 15030211, 15030311, 15031111, 15031117,...
  • DAILY II Platforma / podwozie 35-12 (15130311, 15130411, 15131111, 15131204, 15131211,...
  • DAILY II Platforma / podwozie 35-8 (12931102, 12931104, 12931111, 12931112, 12931117,...
  • DAILY II Platforma / podwozie 35-8 (14930304, 14931104, 14931111, 14931115, 14931204,...
  • DAILY II Platforma / podwozie 49-10 (15050304, 15050404, 15050411, 15051204, 15051211,...
  • DAILY II Platforma / podwozie 49-12 (15150211, 15150311, 15150404, 15150411, 15151204,...
  • DAILY II Wywrotka 35-12 K (15130311, 15130411, 15131111, 15131204,...
  • DAILY III Autobus 35 S 13, 40 C 13, 50 C 13
  • DAILY III Autobus 35 S 14, 50 C 14
  • DAILY III Autobus 40 C 11, 50 C 11
  • DAILY III Autobus 40 C 15, 50 C 15
  • DAILY III Autobus 40 C 17, 50 C 17
  • DAILY III Autobus 50 C 11 Natural Power
  • DAILY III Furgon 2.8 CNG
  • DAILY III Furgon 35 C 12 V, 35 S 12 V (AGKA43A2, AGKB43A2, AGKB46A2,...
  • DAILY III Furgon 35 C 14
  • DAILY III Furgon 35 C 17, 35 S 17
  • DAILY III Furgon 35 S 11 V,35 C 11 V
  • DAILY III Furgon 35 S 13 V,35 C 13 V
  • DAILY III Furgon 35 S 15 V, 35 C 15 V (A6HCV3B2, A6HBV4B2, A6HC41B2,...
  • DAILY III Furgon 35 S 9 V,35 C 9 V
  • DAILY III Furgon 40 C 13
  • DAILY III Furgon 40 C 14
  • DAILY III Furgon 40 C 15
  • DAILY III Furgon 40 C 17, 40 S 17
  • DAILY III Furgon 45 C 14
  • DAILY III Furgon 50 C 11
  • DAILY III Furgon 50 C 13
  • DAILY III Furgon 50 C 14
  • DAILY III Furgon 50 C 15
  • DAILY III Furgon 50 C 17
  • DAILY III Platforma / podwozie 35 C 10 V , 35 S 10 V (AMJA14A1, AMJA64A1, AMJA65A1,...
  • DAILY III Platforma / podwozie 35 C 12 , 35 S 12 (AEKA14A1, AEKA14AA, AEKA64A1,...
  • DAILY III Platforma / podwozie 35 C 14
  • DAILY III Platforma / podwozie 35 C 14, 35 S 14
  • DAILY III Platforma / podwozie 35 C 15
  • DAILY III Platforma / podwozie 35 C 17, 35 S 17
  • DAILY III Platforma / podwozie 35 C 9, 35 S 9
  • DAILY III Platforma / podwozie 35 S 11,35 C 11 (A2FC13AA, A6FBU4AB, A2NB14A1, A2ND13A1,...
  • DAILY III Platforma / podwozie 35 S 13,35 C 13
  • DAILY III Platforma / podwozie 35 S 9,35 C 9
  • DAILY III Platforma / podwozie 40 C 10
  • DAILY III Platforma / podwozie 40 C 13
  • DAILY III Platforma / podwozie 40 C 14
  • DAILY III Platforma / podwozie 40 C 15
  • DAILY III Platforma / podwozie 40 C 17, 40 S 17
  • DAILY III Platforma / podwozie 50 C 11
  • DAILY III Platforma / podwozie 50 C 11 Natural Power
  • DAILY III Platforma / podwozie 50 C 13
  • DAILY III Platforma / podwozie 50 C 14
  • DAILY III Platforma / podwozie 50 C 15
  • DAILY III Platforma / podwozie 50 C 17
  • MASCOTT Furgon 110
  • MASCOTT Platforma / podwozie 110
  • MASTER PRO Furgon dCi 110 (FH0E, FH5E)
  • MASTER PRO Furgon dCi 120 (FH0H, FH5H)
  • MASTER PRO Furgon dCi 125 (FH0F)
  • MASTER PRO Furgon dCi 130 (FH03)
  • MASTER PRO Furgon dCi 140 (FH0G, FH5G)
  • MASTER PRO Furgon dCi 150 (FH04)
  • MASTER PRO Furgon dCi 160 (FH0J, FH5J)
A.Z. Meisterteile AZMT-44-023-2141
A.Z. Meisterteile AZMT-44-023-2307
COMLINE CBC468R
ESEN SKV 34SKV832
GH GH-432406H
IVECO 42470848
IVECO 42530361
IVECO 42536173
IVECO 42536625
IVECO 42548188
MAXTECH 6477507
MOTAQUIP VBC567R
RENAULT 5001 856 070
RIDEX 78B0843
Stark SKBC-0460842
4X4 ESTANFIPDF-33-122
4X4 ESTANFIPDF-53-002
4X4 ESTANFIPDF-53-010
A.B.S.522322
A.B.S.623822
A.B.S.630642
ALANKO10312324
ALANKO11312324
APECBCA1712
APECRCA464
APECRCA464N
ASHUKI by PalidiumPAL4-2116
ATIE3531
AUTO-SPEED PARTS290CA02011
Automotive RYME45006
BENDIX592303
BENDIX592835
BOSCH0986135022
BOTTO RICAMBIBRFR8188
Brake ENGINEERINGCA2371R
BRAXISAG1028
BREMBOFA6009
BREMBOFA6017
BREMBOFB7001
BUDWEG CALIPER342943
BUDWEG CALIPER343531
Calipere+ NAIBAC672R
CASALSMD2016
CASALSMD2017
COJALI3008005
COMLINECBC468R
DA SILVAET7694
DA SILVAET8430
DACO GermanyBA3006
DELCO REMYDC82943
DEPAET73531
DRI3225110
DRI3238910
DRI3261710
DT Spare Parts6.61056
DT Spare Parts7.36129
EAI2284022
EAI2284042
EDRDC83531
ELSTOCK83-1215
ELSTOCK83-1671
ELSTOCK831398
ESEN SKV34SKV832
FASTFT32105
FEBI BILSTEIN178749
FERODOFCL695337
FTE9291106
FTERX449808A0
FTERX449822A0
GENERAL RICAMBIIV6030
GHGH-432406H
GHGH-433964H
GHGH-452406H
GHGH-453909H
HART257430
HELLA8AC355385-961
HELLA8AC355386-101
HELLA8AC355386101
HELLA PAGID8AC355385961
IVECO42470848
IVECO42530361
IVECO42536173
IVECO42536625
IVECO42548188
LAUBER77.2831
LAUBER77.4777
LAUBER772831
LPRPF12512
MAXGEAR82-0362
MAXTECH6277507
MAXTECH6477506
MAXTECH6477507
MAXTECH6478500
MAXTECH6478501
MAXTECH6478506
MDREUB-12123162
MDREUB-12139170
MI.R.A.29/1313
MI.R.A.29/1314
MOTAQUIPVBC567R
MTR12107660
NK2123138
NK2123162
NK2139170
NTYHZP-RE-002
NTYHZP-VC-005
Omnicraft2446805
PAGID76656
QUINTON HAZELLQBS4742
RE-EX506-03415
RE-EX506-04885
RE-EXTCA3654
REMYDC83771
REMYRAB94642
RENAULT5001856070
RIDEX78B0843
SAMPA096.4538
sbs13012123138
sbs13012123162
sbs13012139170
SERA3284022
SERA3284042
SHAFTECBC2105R
SHAFTECBC2595R
SHAFTECBC9192R
SNRA1284022
SNRA1284042
StarkSKBC-0460842
STARTCAR6284022
STARTCAR6284042
STELLOX05-90012-SX
STELLOX05-91204-SX
STELLOX0590012SX
TechnikaBC0393
TEXTAR38161700
TMIBR003415
TMIBR004885
TRISCAN8170 342943
TRISCAN8170 343531
TRISCAN8170342943
TRISCAN8170343531
TRUCKFRENOSBR0602
TRWBHQ246
TRWBHQ246E
TRWBHS1488E
VEGE23724302
VEGE29454302
VEMA4444678
YSPARTSYS-BC0356
ZIMMERMANN230.2.30056
ZIMMERMANN230230056
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa hamulców tarczowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Nieprawidłowy montaż lub serwis: Nieprawidłowy montaż lub serwis hamulców tarczowych może prowadzić do awarii układu hamulcowego, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Zleć montaż i serwis wykwalifikowanemu mechanikowi. 2. Uszkodzenia mechaniczne: Regularnie sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń mechanicznych. Uszkodzone tarcze hamulcowe mogą nagle ulec awarii. 3. Zużycie: Monitoruj grubość tarcz hamulcowych i wymień je, gdy osiągną minimalną dopuszczalną grubość określoną przez producenta. Zbyt cienkie tarcze mogą się przegrzać i pęknąć. 4. Przegrzanie: Unikaj ekstremalnych warunków hamowania, które mogą prowadzić do przegrzania tarcz hamulcowych i utraty skuteczności hamowania (tzw. fading). 5. Niewłaściwe klocki hamulcowe: Używaj tylko klocków hamulcowych zalecanych przez producenta pojazdu lub renomowanych producentów zamienników. Niewłaściwe klocki mogą uszkodzić tarcze lub zmniejszyć siłę hamowania. 6. Korozja: Sprawdzaj tarcze hamulcowe pod kątem korozji, szczególnie w pojazdach rzadko używanych. Korozja może zmniejszyć skuteczność hamowania. 7. Wycieki płynu hamulcowego: Regularnie kontroluj stan przewodów hamulcowych i uszczelnień pod kątem wycieków płynu hamulcowego. Wyciekający płyn hamulcowy obniża ciśnienie w układzie i pogarsza hamowanie. 8. Zanieczyszczenia: Chroń tarcze hamulcowe przed zanieczyszczeniami, takimi jak olej, smar i inne substancje, które mogą zmniejszyć tarcie między tarczą a klockiem hamulcowym. 9. Niedotrzymanie procedur docierania: Po wymianie tarcz hamulcowych przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących procedury docierania, aby zapewnić optymalną skuteczność hamowania i uniknąć przedwczesnego zużycia. 10. Brak regularnych przeglądów: Regularnie sprawdzaj stan całego układu hamulcowego, w tym hamulców tarczowych, podczas przeglądów technicznych pojazdu.

Inne z tej kategorii