MotoCraft
Sonda lambda espace iv ntk: 1531, 1909, 1597, 6497, 1804, 6… - SKV 09SKV056
Sonda lambda espace iv ntk: 1531, 1909, 1597, 6497, 1804, 6… - SKV 09SKV056

Sonda lambda espace iv ntk: 1531, 1909, 1597, 6497, 1804, 6… - SKV 09SKV056

ProducentSKV ESEN
155,30 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

Specyfikacja techniczna: tryb pracy: elektryczny napięcie [V]: 12 liczba przewodów: 4 długość [mm]: 425 ciężar [kg]: 0,1 Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zami...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87089299
Liczba przewodów4
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

Specyfikacja techniczna:

  • tryb pracy: elektryczny
  • napięcie [V]: 12
  • liczba przewodów: 4
  • długość [mm]: 425
  • ciężar [kg]: 0,1

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Sonda lambda espace iv ntk: 1531, 1909, 1597, 6497, 1804, 6… - SKV 09SKV056: pasuje do 34 wersji pojazdów marek Infiniti, Nissan, Renault.

  • FX 45
  • FX 45 Napęd na wszystkie koła
  • 350 Z coupe 3.5
  • 350Z Roadster 3.5
  • ALMERA II 1.5
  • ALMERA II 1.5 dCi
  • ALMERA II 1.8
  • ALMERA II 2.2 dCi
  • ALMERA II Hatchback 1.5
  • ALMERA II Hatchback 1.5 dCi
  • ALMERA II Hatchback 1.8
  • ALMERA II Hatchback 2.2 Di
  • ALMERA II Hatchback 2.2 dCi
  • MICRA II 1.0 i 16V
  • MICRA II 1.4 i 16V
  • MICRA III 1.0 16V
  • MICRA III 1.4 16V
  • PRIMERA 1.6
  • PRIMERA 1.6 16V
  • PRIMERA 1.8
  • PRIMERA 1.8 16V
  • PRIMERA 2.0 16V
  • PRIMERA Hatchback 1.6
  • PRIMERA Hatchback 1.6 16V
  • PRIMERA Hatchback 1.8
  • PRIMERA Hatchback 1.8 16V
  • PRIMERA Hatchback 2.0 16V
  • PRIMERA Kombi 1.6 Visia
  • PRIMERA Kombi 1.8
  • PRIMERA Traveller 1.8 16V
  • PRIMERA Traveller 2.0 16V
  • ESPACE IV 3.5 V6 (JK00, JK0F, JK0P, JK0S, JK0W)
  • VEL SATIS 3.5 (BJ01)
  • VEL SATIS 3.5 V6 (BJ0R, BJ0V, BJ0U)
INFINITI 22690AX000
A.Z. Meisterteile AZMT-40-011-1000
DACIA 226902A000
FISPA 90192
FISPA 90203
FISPA 90280
FISPA 90416
INFINITI 226901F701
INFINITI 226902A000
INFINITI 226912A000
INFINITI 226A01F701
INFINITI 226A07J601
INFINITI 226A1AM601
NISSAN 226901F701
NISSAN 226902A000
WILMINK GROUP WG1407669
WILMINK GROUP WG1804915
NISSAN 22690AX000
WILMINK GROUP WG1013927
WILMINK GROUP WG1013918
SIDAT 90416
SIDAT 90280
SIDAT 90203
NISSAN 226912A000
RENAULT 226902A000
NISSAN 226A1AM601
09SKV056
NISSAN 226A07J601
NISSAN 226A01F701
SIDAT 90192
ASHUKI by Palidium920049970
ASHUKI by Palidium920048906
ASHUKI by Palidium920048896
ASHUKI by Palidium920048874
ASHUKI by Palidium920048364
ASHUKI by Palidium920046178
BLUE PRINTADN17014
BLUE PRINTADBP700019
BLUE PRINTADBP700028
BLUE PRINTADN17013
BLUE PRINTADN17016
BLUE PRINTADN17025
BLUE PRINTADN17032C
BOSCH0258005293
BOSCH0258005278
BOSCH0258005295
BOSCH0258006462
CALORSTAT by VernetLS140121
CALORSTAT by VernetLS140536
DACIA226902A000
DELPHIES1088012B1
FACET107070
FAE77346
FAE77393
FAE77394
FISPA90006
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1461010
HOFFER7481026
INFINITI226912A000
INFINITI226901F701
INFINITI22690AX000
INFINITI226A01F701
INFINITI226A07J601
INFINITI226A1AM601
INTERMOTOR64236
INTERMOTOR64552
INTERMOTORKNL233
INTERMOTORKNL540
INTERMOTORLB1436
INTERMOTORLB1908
INTERMOTORLLB179
INTERMOTORLLB481
KAVO PARTSEOS6501
KAVO PARTSEOS6511
LUCAS ELECTRICALLEB768
LUCAS ELECTRICALLEB957
MAGNETI MARELLI460001804010
MAGNETI MARELLI1804
MAXGEAR590013
MEAT & DORIA81026
MEAT & DORIA81587
METZGER0893273
METZGER0893337
METZGER0893338
METZGER0893462
METZGER0893461
METZGER AUTOTEILE0895460
METZGER AUTOTEILE0895338
NGK95452
NGK1531
NGK1597
NGK6513
NGK96182
QUINTON HAZELLXLOS1179
QUINTON HAZELLXLOS1454
TRISCAN884514106
TRISCAN884514116
VEMOV38760004
VEMOV38760005
VEMOV38760006
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sond lambda oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zawsze upewnij się, że sonda lambda jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór sondy może skutkować nieprawidłową pracą silnika lub jego uszkodzeniem. * Przed montażem lub demontażem sondy lambda, upewnij się, że układ wydechowy jest ostudzony. Praca na gorącym układzie grozi poparzeniem. * Demontaż i montaż sondy lambda powinien być wykonywany przez wykwalifikowanego mechanika, aby uniknąć uszkodzenia sondy lub układu wydechowego. * Zawsze odłącz akumulator przed rozpoczęciem pracy z układem wydechowym, aby uniknąć ryzyka zwarcia elektrycznego. * Unikaj stosowania nadmiernej siły podczas montażu sondy lambda. Może to spowodować uszkodzenie gwintu lub samej sondy. * Używaj odpowiednich narzędzi, takich jak klucze dynamometryczne, aby zapewnić właściwy moment dokręcania. Zbyt słabe dokręcenie może prowadzić do nieszczelności, a zbyt mocne do uszkodzenia gwintu. * Nie dotykaj ceramicznego elementu sondy lambda. Może to spowodować jego uszkodzenie lub wpłynąć na jego działanie. * Chronić sondę lambda przed kontaktem z olejami, smarami i innymi substancjami, które mogą zanieczyścić sensor i wpłynąć na jego dokładność. * Jeżeli sonda lambda jest wyposażona w osłonę termiczną, upewnij się, że jest ona prawidłowo zamontowana. Jej brak może prowadzić do przegrzewania innych elementów. * W przypadku uszkodzenia sondy lambda, nie próbuj jej naprawiać samodzielnie. Należy ją wymienić na nową. * Przeprowadzaj regularne kontrole stanu sondy lambda oraz układu wydechowego, aby upewnić się, że nie ma żadnych wycieków ani uszkodzeń mechanicznych. * Nieprawidłowo działająca sonda lambda może prowadzić do zwiększonej emisji spalin. Dbaj o regularne badania techniczne pojazdu. * Po wymianie sondy lambda, skasuj błędy z komputera pokładowego samochodu, aby system mógł prawidłowo odczytywać nowe dane. * Zużyte sondy lambda należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii