MotoCraft
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV199
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV199

Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV199

ProducentSKV ESEN
214,58 zł
SKV ESEN
Duża dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

CITROEN C5 II C6 PEUGEOT 407 607 DANE TECHNICZNE: Sonda lambda: Sonda regulacyjna Napięcie [V]: 12 Strona zabudowy: przed katalizatorem Długość przewodu [mm]: 410 Liczba zestyków: 5 Tryb pracy: elektryczny NUMERY OE: ALFA ROMEO: 55198786 CITROËN:...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe, Autobusy, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87089299

CITROEN C5 II C6 PEUGEOT 407 607

DANE TECHNICZNE:

  • Sonda lambda: Sonda regulacyjna
  • Napięcie [V]: 12
  • Strona zabudowy: przed katalizatorem
  • Długość przewodu [mm]: 410
  • Liczba zestyków: 5
  • Tryb pracy: elektryczny

NUMERY OE:

  • ALFA ROMEO: 55198786
  • CITROËN: 1618AS
  • CITROËN: 1618V7
  • FIAT: 51890250
  • FIAT: 55234327
  • FIAT: 55263464
  • FIAT: 9682216680
  • FIAT: K05146168AA
  • FORD: 2035844
  • FORD: F1FA-9Y460-DA
  • MITSUBISHI: 1588A200
  • OPEL: 55564978
  • OPEL: 55599154
  • OPEL: 5855211
  • OPEL: 855612
  • PEUGEOT: 1618AS
  • PEUGEOT: 1618V7
  • PORSCHE: 95860613400
  • PORSCHE: 99760616801
  • VAUXHALL: 55564978
  • VAUXHALL: 55599154
  • CHEVROLET: 55564978
  • HYUNDAI: 39210-2E200
  • HYUNDAI: 39210-2E210
  • KIA: 39210-2E200
  • KIA: 39210-2E210
  • GENERAL MOTORS: 55564978
  • GENERAL MOTORS: 55599154

Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV199: pasuje do 90 wersji pojazdów marek Alfa Romeo, Chevrolet, Citroen, Fiat, Ford, Hyundai i 5 innych.

  • 156 2.0 JTS (932AXA)
  • 156 Sportwagon 2.0 JTS (932BXA)
  • GT 2.0 JTS (937CXH11, 937CXH1A, 937CXT1A)
  • GT 2.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11)
  • AVEO liftback 1.3 D
  • AVEO sedan 1.3 D
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/minivan 1.6 HDI 92
  • C-CROSSER 2.2 HDi
  • C-CROSSER Van 2.2 HDi (VU4HNH)
  • C5 II 2.2 HDi
  • C5 II Break 2.2 HDi
  • C6 2.2 HDi
  • C8 2.0 HDi 135
  • C8 2.0 HDi 165
  • JUMPY 1.6 HDi 90 8V
  • JUMPY 2.0 HDi 120
  • JUMPY 2.0 HDi 125
  • JUMPY 2.0 HDi 165
  • JUMPY 2.0 HDi 95
  • JUMPY II Furgon 1.6 HDi 90 8V
  • JUMPY II Furgon 2.0 HDi 120
  • JUMPY II Furgon 2.0 HDi 125
  • JUMPY II Furgon 2.0 HDi 125 4x4
  • JUMPY II Furgon 2.0 HDi 165
  • JUMPY II Furgon 2.0 HDi 95
  • JUMPY II Platforma / podwozie 2.0 HDi 125
  • FREEMONT 2.0 JTD
  • FREEMONT 2.0 JTD 4x4
  • OE DUCATO Autobus 115 Multijet 2,0 D
  • OE DUCATO Furgon 115 Multijet 2,0 D
  • OE DUCATO Platforma / podwozie 115 Multijet 2,0 D
  • OE SCUDO Autobus 2.0 D Multijet 4x4
  • OE SCUDO Furgon 1.6 D Multijet
  • OE SCUDO Furgon 2.0 D Multijet
  • OE SCUDO Platforma / podwozie 1.6 D Multijet
  • OE SCUDO Platforma / podwozie 2.0 D Multijet
  • SCUDO Autobus 1.6 D Multijet
  • SCUDO Autobus 2.0 D Multijet
  • KUGA II 1.5 EcoBoost
  • KUGA II 1.5 EcoBoost 4x4
  • KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4
  • OE KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4
  • ELANTRA V sedan 1.8
  • i40 I 2.0 CVVT
  • i40 I 2.0 GDi
  • i40 I CW 2.0 CVVT
  • i40 I CW 2.0 GDi
  • ix35 2.0 4WD
  • ix35 2.0 GDi
  • ix35 2.0 GDi 4WD
  • CARENS IV 2.0 GDi
  • OPTIMA 2.0 CVVT
  • SPORTAGE III 2.0 GDI
  • SPORTAGE III 2.0 GDI AWD
  • OUTLANDER II 2.2 DI-D 4WD
  • ASTRA J 1.3 CDTI (68)
  • ASTRA J Furgon/hatchback 1.3 CDTi (68)
  • ASTRA J Furgon/kombi 1.3 CDTi (35)
  • ASTRA J Sports Tourer 1.3 CDTI (35)
  • ASTRA J sedan 1.3 CDTI
  • CORSA D 1.3 CDTI (L08, L68)
  • MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.3 CDTI (75)
  • OE CORSA D Nadwozie pełne / liftback 1.3 CDTI (L08)
  • OE MERIVA B VAN 1.3 CDTi (75)
  • OE MERIVA B nadwozie wielkoprzestrzenne (S10)
  • 4007 2.2 HDi
  • 4007 Van HDi 155 (VU4HNH, VV4HK8)
  • 407 2.2 HDi
  • 407 2.2 HDi 170
  • 407 SW 2.2 HDi
  • 407 SW 2.2 HDi 170
  • 607 2.2 HDi
  • 807 2.0 HDi
  • EXPERT TEPEE 1.6 HDi 90 8V
  • EXPERT TEPEE 2.0 HDi 100
  • EXPERT TEPEE 2.0 HDi 130
  • EXPERT TEPEE 2.0 HDi 165
  • OE 807 Van 2.0 HDi
  • OE EXPERT Furgon 1.6 HDi 90 8V
  • OE EXPERT Furgon 2.0 HDi 130
  • OE EXPERT Furgon 2.0 HDi 130 4x4
  • OE EXPERT Furgon 2.0 HDi 165
  • OE EXPERT Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 8V
  • OE EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 130
  • OE EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 165
  • OE EXPERT TEPEE 2.0 HDi 130 4x4
  • OE PARTNER Furgon/minivan 1.6 HDI 92
  • OE PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_)
  • CAYENNE 3.0 S E-Hybrid
  • PANAMERA 3.0 S E-Hybrid
09SKV199
CHEVROLET 55599154
CITROËN 1618 AS
CITROËN 1618 V7
FIAT 51890250
FIAT 55234327
FIAT 55263464
FIAT 9682216680
FIAT K05146168AA
FISPA 90216
FISPA 90216A2
FISPA 90221
FISPA 90221A2
FISPA 90223
FISPA 90260
FISPA 90260A2
FISPA 90553
FISPA 90553A2
FISPA 90555
FISPA 90616
FORD 2 035 844
FORD F1FA-9Y460-DA
GENERAL MOTORS 55 564 978
GENERAL MOTORS 55 599 154
HOFFER 74811018
HOFFER 7481603
HOFFER 7481608
HOFFER 7481608E
HOFFER 7481610
HOFFER 7481649
HOFFER 7481649E
HOFFER 7481955
HOFFER 7481957
PEUGEOT 1618 AS
PEUGEOT 1618 V7
PORSCHE 958 606 134 00
PORSCHE 997 606 168 01
ALFA ROMEO55198786
AUTOTEAMM0553
AUTOTEAMM0553A2
BOSCH0281004051
CALORSTAT by VernetLS100232
CHEVROLET55564978
CITROËN1618AS
CITROËN1618V7
CSV electronic partsCSL2553
DT Spare Parts6.81022
ELTA AUTOMOTIVEEX0037
ENGITECHENT600018
EPS1.998.407
FACET10.8407
FASTFT54101
FASTFT54102
FIAT51890250
FIAT55234327
FIAT55263464
FIAT9682216680
FIATK05146168AA
FISPA90553
FISPA90553A2
FISPA90616
FORD2035844
FORDF1FA-9Y460-DA
GEBE970981
GENERAL MOTORS55599154
HOFFER74811018
HOFFER7481955
HOFFER7481955E
HYUNDAI39210-2E200
HYUNDAI39210-2E210
INTERMOTOR65120
ITAB AUTOMOTIVEA2074002OV
JOHNSLSO5747-001
KAWE884528016
KW498407
LEMARKLLB817
LUCASLEB968
MDREPS-1998407
MEAT & DORIA811018
MEAT & DORIA81955
MEAT & DORIA81955E
MITSUBISHI1588A200
MOBILETRONOS-B574
Omnicraft2376602
OPEL5855211
OPEL855612
PORSCHE95860613400
PORSCHE99760616801
QUINTON HAZELLXLOS1844
RIDEX3922L0191
RIDEX3922L0192
RIDEX3922L0388
RIDEX3922L0730
StarkSKLS-0140193
StarkSKLS-0140207
StarkSKLS-0140548
STELLOX20-00171-SX
VALEO368414
WALKER PRODUCTS800-95003
WE PARTS290960562
WE PARTS290960677
WE PARTS290960756
WILMINK GROUPWG1837493
WILMINK GROUPWG2137034
WILMINK GROUPWG2301583
WILMINK GROUPWG2318612
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sond lambda oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zawsze upewnij się, że sonda lambda jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór sondy może skutkować nieprawidłową pracą silnika lub jego uszkodzeniem. * Przed montażem lub demontażem sondy lambda, upewnij się, że układ wydechowy jest ostudzony. Praca na gorącym układzie grozi poparzeniem. * Demontaż i montaż sondy lambda powinien być wykonywany przez wykwalifikowanego mechanika, aby uniknąć uszkodzenia sondy lub układu wydechowego. * Zawsze odłącz akumulator przed rozpoczęciem pracy z układem wydechowym, aby uniknąć ryzyka zwarcia elektrycznego. * Unikaj stosowania nadmiernej siły podczas montażu sondy lambda. Może to spowodować uszkodzenie gwintu lub samej sondy. * Używaj odpowiednich narzędzi, takich jak klucze dynamometryczne, aby zapewnić właściwy moment dokręcania. Zbyt słabe dokręcenie może prowadzić do nieszczelności, a zbyt mocne do uszkodzenia gwintu. * Nie dotykaj ceramicznego elementu sondy lambda. Może to spowodować jego uszkodzenie lub wpłynąć na jego działanie. * Chronić sondę lambda przed kontaktem z olejami, smarami i innymi substancjami, które mogą zanieczyścić sensor i wpłynąć na jego dokładność. * Jeżeli sonda lambda jest wyposażona w osłonę termiczną, upewnij się, że jest ona prawidłowo zamontowana. Jej brak może prowadzić do przegrzewania innych elementów. * W przypadku uszkodzenia sondy lambda, nie próbuj jej naprawiać samodzielnie. Należy ją wymienić na nową. * Przeprowadzaj regularne kontrole stanu sondy lambda oraz układu wydechowego, aby upewnić się, że nie ma żadnych wycieków ani uszkodzeń mechanicznych. * Nieprawidłowo działająca sonda lambda może prowadzić do zwiększonej emisji spalin. Dbaj o regularne badania techniczne pojazdu. * Po wymianie sondy lambda, skasuj błędy z komputera pokładowego samochodu, aby system mógł prawidłowo odczytywać nowe dane. * Zużyte sondy lambda należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii