MotoCraft
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV153
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV153

Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV153

ProducentSKV ESEN
122,33 zł
SKV ESEN
Duża dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI SEAT SKODA VW

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87089299

AUDI SEAT SKODA VW

Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV153: pasuje do 193 wersji pojazdów marek Audi, Seat, Skoda, Volkswagen.

  • A1 1.2 TFSI
  • A1 CITY CARVER 25 TFSI
  • A1 CITY CARVER 30 TFSI
  • A1 Sportback 1.2 TFSI
  • A1 Sportback 25 TFSI
  • A1 Sportback 30 TFSI
  • A3 1.0 TFSI
  • A3 1.2 TSI
  • A3 1.4 TFSI
  • A3 1.6
  • A3 1.6 E-Power
  • A3 Limousine 1.0 TFSI
  • A3 Sportback 1.0 TFSI
  • A3 Sportback 1.2 TSI
  • A3 Sportback 1.4 TFSI
  • A3 Sportback 1.6
  • A3 Sportback 1.6 E-Power
  • A3 kabriolet 1.2 TFSI
  • A4 B8 3.0 TFSI quattro
  • A4 B8 3.2 FSI
  • A4 B8 3.2 FSI quattro
  • A4 B8 Avant 3.0 TFSI quattro
  • A4 B8 Avant 3.2 FSI
  • A4 B8 Avant 3.2 FSI quattro
  • A4 B8 Avant S4 quattro
  • A4 B8 S4 quattro
  • A5 3.0 TFSI quattro
  • A5 3.2 FSI
  • A5 3.2 FSI quattro
  • A5 S5 quattro
  • A5 Sportback 3.0 TFSI quattro
  • A5 Sportback 3.2 FSI quattro
  • A5 Sportback S5 quattro
  • A5 kabriolet 3.0 TFSI quattro
  • A5 kabriolet 3.2 FSI
  • A5 kabriolet 3.2 FSI quattro
  • A5 kabriolet S5 quattro
  • Q2 1.0 TFSI
  • Q5 3.0 TFSI quattro
  • Q5 3.2 FSI quattro
  • Q5 SQ5 TFSI quattro
  • Q5 Van 3.2 FSI quattro
  • ALTEA 1.2 TSI
  • ALTEA 1.4 16V
  • ALTEA 1.4 TSI
  • ALTEA 1.6
  • ALTEA 1.6 LPG
  • ALTEA 1.6 Multifuel
  • ALTEA XL 1.2 TSI
  • ALTEA XL 1.4 16V
  • ALTEA XL 1.4 TSI
  • ALTEA XL 1.6
  • ALTEA XL 1.6 LPG
  • ARONA 1.0 TSI
  • CORDOBA 1.2
  • CORDOBA 1.2 12V
  • CORDOBA 1.6 16V
  • IBIZA III 1.2
  • IBIZA III 1.2 12V
  • IBIZA III 1.6 16V
  • IBIZA IV 1.2
  • IBIZA IV 1.2 LPG
  • IBIZA IV 1.2 TSI
  • IBIZA IV 1.6
  • IBIZA IV 1.6 LPG
  • IBIZA IV Furgon/hatchback 1.2
  • IBIZA IV SC 1.2
  • IBIZA IV SC 1.2 TSI
  • IBIZA IV SC 1.6
  • IBIZA IV SC 1.6 LPG
  • IBIZA IV ST 1.2
  • IBIZA IV ST 1.2 TSI
  • IBIZA IV ST 1.6
  • LEON 1.2 TSI
  • LEON 1.4 16V
  • LEON 1.4 TSI
  • LEON 1.6
  • LEON 1.6 LPG
  • LEON 1.6 MultiFuel
  • OE ALTEA XL
  • TOLEDO III 1.4 16V
  • TOLEDO III 1.4 TSI
  • TOLEDO III 1.6
  • TOLEDO IV 1.2
  • TOLEDO IV 1.2 TSI
  • FABIA I 1.2
  • FABIA I Combi 1.2
  • FABIA I Praktik 1.2
  • FABIA I sedan 1.2
  • FABIA II 1.2
  • FABIA II 1.2 12V
  • FABIA II 1.2 LPG
  • FABIA II 1.2 TSI
  • FABIA II 1.6
  • FABIA II Combi 1.2
  • FABIA II Combi 1.2 12V
  • FABIA II Combi 1.2 LPG
  • FABIA II Combi 1.2 TSI
  • FABIA II Combi 1.6
  • KAROQ 1.0 TSI
  • OCTAVIA II 1.2 TSI
  • OCTAVIA II 1.4
  • OCTAVIA II 1.6
  • OCTAVIA II 1.6 LPG
  • OCTAVIA II 1.6 MultiFuel
  • OCTAVIA II Combi 1.2 TSI
  • OCTAVIA II Combi 1.4
  • OCTAVIA II Combi 1.6
  • OCTAVIA II Combi 1.6 LPG
  • OCTAVIA II Combi 1.6 MultiFuel
  • RAPID 1.2
  • RAPID 1.2 LPG
  • RAPID 1.2 TSI
  • RAPID Spaceback 1.2
  • RAPID Spaceback 1.2 LPG
  • RAPID Spaceback 1.2 TSI
  • ROOMSTER
  • ROOMSTER 1.2
  • ROOMSTER 1.2 TSI
  • ROOMSTER 1.6
  • ROOMSTER Praktik 1.2
  • ROOMSTER Praktik 1.2 TSI
  • YETI 1.2 TSI
  • BEETLE 1.2 TSI
  • BEETLE kabriolet 1.2 TSI
  • CADDY III kombi 1.6 1.6
  • CADDY III kombi 1.6 BiFuel 1.6 BiFuel
  • EOS 1.4 TSI
  • GOLF PLUS V 1.2 TSI
  • GOLF PLUS V 1.4 16V
  • GOLF PLUS V 1.4 TSI
  • GOLF PLUS V 1.6
  • GOLF PLUS V 1.6 BiFuel
  • GOLF PLUS V 1.6 MultiFuel
  • GOLF PLUS Van 1.2 TSi
  • GOLF PLUS Van 1.4 TSi
  • GOLF SPORTSVAN VII 1.0 TSI
  • GOLF V 1.4 16V
  • GOLF V 1.4 TSI
  • GOLF V 1.6
  • GOLF V 1.6 MultiFuel
  • GOLF V Variant 1.4
  • GOLF V Variant 1.4 TSI
  • GOLF V Variant 1.6
  • GOLF VAN VI Variant 1.2 TSi
  • GOLF VAN VI Variant 1.4 TSi
  • GOLF VI 1.2 TSI
  • GOLF VI 1.4
  • GOLF VI 1.6
  • GOLF VI 1.6 BiFuel
  • GOLF VI 1.6 MultiFuel
  • GOLF VI Van 1.2 TSi
  • GOLF VI Variant 1.2 TSI
  • GOLF VI Variant 1.4
  • GOLF VI Variant 1.4 TSI
  • GOLF VI Variant 1.6
  • GOLF VI Variant 1.6 BiFuel
  • GOLF VI Variant 1.6 MultiFuel
  • GOLF VI kabriolet 1.2 TSI
  • GOLF VII Variant 1.0 TSI
  • Golf VII 1.0 TSI
  • JETTA III 1.4 TSI
  • JETTA III 1.6
  • JETTA IV 1.2 TSI
  • JETTA IV 1.6
  • PASSAT ALLTRACK B8 Variant 1.4 TSI 4motion
  • PASSAT B6 1.4 TSI
  • PASSAT B6 1.6
  • PASSAT B6 Variant 1.4 TSI
  • PASSAT B6 Variant 1.6
  • PASSAT B8 Variant 1.4 TSI
  • PASSAT B8 Variant 1.4 TSI 4motion
  • POLO 1.2 12V
  • POLO 1.6 16V
  • POLO V 1.2
  • POLO V 1.2 TSI
  • POLO V 1.6 BiFuel
  • POLO V Furgon/hatchback 1.2
  • POLO V Furgon/hatchback 1.2 TSi
  • POLO V sedan 1.6
  • POLO VI 1.0 TSI
  • POLO Van 1.2
  • POLO Van 1.2 TSi BlueMotion
  • Passat B8 1.4 TSI
  • Passat B8 1.4 TSI 4motion
  • T-CROSS 1.0 TSI
  • T-ROC 1.0 TSI
  • TIGUAN 1.4 TSI
  • TIGUAN 1.4 TSI 4motion
  • TIGUAN ALLSPACE 1.4 TSI
  • TIGUAN ALLSPACE 2.0 TSI 4motion
  • TOURAN 1.2 TSI
  • TOURAN 1.6
09SKV153
HOFFER 7481622
HOFFER 7481623
HOFFER 7481623E
HOFFER 7481847
HOFFER 7481847E
SEAT 03C 906 262 AA
SEAT 03C 906 262 AD
SEAT 03C 906 262 M
SEAT 03E 906 262 B
SEAT 03E 906 262 C
SEAT 03F 906 262 C
SEAT 04E 906 262 AR
SEAT 06A 906 262 BS
SEAT 3C 906 262 AA
SEAT 3C 906 262 AD
SEAT 3C 906 262 M
SEAT 3E 906 262 B
SEAT 3E 906 262 C
SEAT 3F 906 262 C
SEAT 4E 906 262 AR
SEAT 6A 906 262 BS
SIDAT 90234
SIDAT 90235
SIDAT 90235A2
SIDAT 90447
SIDAT 90447A2
VW 03F 906 262 C
VW 3C 906 262 AD
VW 3E 906 262 B
VW 6E 906 265 Q
WILMINK GROUP WG1013948
WILMINK GROUP WG1407642
WILMINK GROUP WG1407740
WILMINK GROUP WG1989959
WILMINK GROUP WG2042722
A.Z. MeisterteileAZMT-40-011-1227
A.Z. MeisterteileAZMT-40-011-1228
ACI-AVESASLS-27120
ASAM AUTOMOTIVE74169
ASAM AUTOMOTIVE74204
at autoteile germanyat12116
at autoteile germanyat12307
AUDI03C906262AA
AUDI03C906262AD
AUDI03E906262B
AUDI03F906262C
AUDI06A906262BS
AUDI06E906265Q
AUDI3C906262AA
AUDI3C906262AD
AUDI3E906262B
AUDI3F906262C
AUDI6A906262BS
AUDI6E906265Q
AUTLOGAS2201
AUTOMEGA150033110
AUTOTEAMM0447
AUTOTEAMM0447A2
AUTOTEAMM0951
BAPMICBF0426110428
BOSCH0258986602
BOSCHF00HL00439
CALORSTAT by VernetLS140104
CASCOCSN73TG1GS
DELPHIES20289-12B1
DENSODOX-0121
DENSO-AUDOX-1707
DT Spare Parts6.81020
ELTA AUTOMOTIVEEX0385
ENGITECHENT600015
EPS1.998.072
ERA570112A
EUROREPARE144007
FACET10.8072
FEBI BILSTEIN175850
FISPA90054HQ
FISPA90447
FISPA90447A2
GEBE970021
GEBE971631
GEBE972141
HOFFER7481847
HOFFER7481847E
INTERMOTOR64667
ITAB AUTOMOTIVEA2073002AV
JP GROUP1193801800
KAWE884529100
KLAXCAR FRANCE49501z
KRAFTVOLL GERMANY05010004
KW498072
LEMARKLLB617
LUCASLEB5341
MAXGEAR59-0014
MAXGEAR59-0116
MAXGEAR59-0129
MDREPS-1998072
MEAT & DORIA81623E
MEAT & DORIA81847
MEAT & DORIA81847E
MEC-DIESELE104110
MEC-DIESELE104130
MEC-DIESELE104130DP
METZGER0893355
METZGER0895475
MEYLE1148030001
MOBILETRONOS-B4180P
MOTAQUIPLVOS1583
MTE-THOMSON7977.40.050C2
MTR12220700
NAP carPARTSCLS10120
NPSU566L04
NTK1776
NTK1952
NTK95861
NTYESL-AU-016
Omnicraft2376215
OSSCA10032
PATRONPOS004
PIERBURG7.05271.18.0
PIERBURG7.05271.20.0
PROFIT4005-0015
QUINTON HAZELLXLOS1552
RIDEX3922L0229
RIDEX3922L0254
RIDEX3922L0386
RIDEX3922L0923
SEAT03C906262M
SEAT03E906262C
SEAT3C906262M
SEAT3E906262C
StarkSKLS-0140232
StarkSKLS-0140391
StarkSKLS-0140546
STELLOX20-00190-SX
SWAG30 10 0218
SWAG33 10 3138
SWAG33103138
TRUCKTEC AUTOMOTIVE02.39.094
VALEO368083
VEMOV10-76-0029
VEMOV10-76-0050
vika99061801101
VW03C906262BF
VW06A906262CS
VW06E906265AA
VW3C906262BF
VW6A906262CS
VW6E906265AA
WALKER PRODUCTS250-24797
WALKER PRODUCTS350-34960
WE PARTS290960428
WE PARTS290960692
WE PARTS290970025
WILMINK GROUPWG1026439
WILMINK GROUPWG1028924
WILMINK GROUPWG1029344
WILMINK GROUPWG1407740
WILMINK GROUPWG1496074
WILMINK GROUPWG1735822
WILMINK GROUPWG1989959
WILMINK GROUPWG2198396
WILMINK GROUPWG2206200
WILMINK GROUPWG2230007
WILMINK GROUPWG2318611
YSPARTSYOS015
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sond lambda oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zawsze upewnij się, że sonda lambda jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór sondy może skutkować nieprawidłową pracą silnika lub jego uszkodzeniem. * Przed montażem lub demontażem sondy lambda, upewnij się, że układ wydechowy jest ostudzony. Praca na gorącym układzie grozi poparzeniem. * Demontaż i montaż sondy lambda powinien być wykonywany przez wykwalifikowanego mechanika, aby uniknąć uszkodzenia sondy lub układu wydechowego. * Zawsze odłącz akumulator przed rozpoczęciem pracy z układem wydechowym, aby uniknąć ryzyka zwarcia elektrycznego. * Unikaj stosowania nadmiernej siły podczas montażu sondy lambda. Może to spowodować uszkodzenie gwintu lub samej sondy. * Używaj odpowiednich narzędzi, takich jak klucze dynamometryczne, aby zapewnić właściwy moment dokręcania. Zbyt słabe dokręcenie może prowadzić do nieszczelności, a zbyt mocne do uszkodzenia gwintu. * Nie dotykaj ceramicznego elementu sondy lambda. Może to spowodować jego uszkodzenie lub wpłynąć na jego działanie. * Chronić sondę lambda przed kontaktem z olejami, smarami i innymi substancjami, które mogą zanieczyścić sensor i wpłynąć na jego dokładność. * Jeżeli sonda lambda jest wyposażona w osłonę termiczną, upewnij się, że jest ona prawidłowo zamontowana. Jej brak może prowadzić do przegrzewania innych elementów. * W przypadku uszkodzenia sondy lambda, nie próbuj jej naprawiać samodzielnie. Należy ją wymienić na nową. * Przeprowadzaj regularne kontrole stanu sondy lambda oraz układu wydechowego, aby upewnić się, że nie ma żadnych wycieków ani uszkodzeń mechanicznych. * Nieprawidłowo działająca sonda lambda może prowadzić do zwiększonej emisji spalin. Dbaj o regularne badania techniczne pojazdu. * Po wymianie sondy lambda, skasuj błędy z komputera pokładowego samochodu, aby system mógł prawidłowo odczytywać nowe dane. * Zużyte sondy lambda należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii