MotoCraft
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV152
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV152

Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV152

ProducentSKV ESEN
126,11 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

CITROEN C1 PEUGEOT 107 TOYOTA YARIS EAN: 5903968496500 Sonda lambda: Sonda lambda Ciężar [kg]: 0,12 TOYOTA YARIS (_P1_) 1.0 (SCP10_, SCP10R) 04.1999 - 09.2005 50 kW / 68KM TOYOTA YARIS (_P13_) 1.0 (KSP130_, KSP130) 12.2010 - 06.2020 51 kW / ...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej87089299

CITROEN C1 PEUGEOT 107 TOYOTA YARIS

  • EAN: 5903968496500
  • Sonda lambda: Sonda lambda
  • Ciężar [kg]: 0,12
  • TOYOTA YARIS (_P1_) 1.0 (SCP10_, SCP10R) 04.1999 - 09.2005 50 kW / 68KM
  • TOYOTA YARIS (_P13_) 1.0 (KSP130_, KSP130) 12.2010 - 06.2020 51 kW / 69KM
  • TOYOTA YARIS (_P13_) 1.0 (KSP130) 06.2018 - 06.2020 53 kW / 72KM
  • TOYOTA YARIS (_P9_) 1.0 VVT-i (KSP90_, KSP90R) 08.2005 - 12.2011 51 kW / 69KM
  • TOYOTA YARIS (_P9_) 1.0 GPL (KSP90_) 01.2006 - 12.2011 51 kW / 69KM
  • TOYOTA YARIS Furgon/hatchback (_P13_) 1.0 VVTi (KSP130) 07.2014 - 06.2020 51 kW / 69KM
  • TOYOTA YARIS Furgon/hatchback (_P13_) 1.0 VVTi (KSP130) 06.2018 - 06.2020 53 kW / 72KM

Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV152: pasuje do 6 wersji pojazdów marki Toyota.

  • YARIS 1.0 (KSP130)
  • YARIS 1.0 (SCP10_)
  • YARIS 1.0 GPL (KSP90_)
  • YARIS 1.0 VVT-i (KSP90_)
  • YARIS Furgon/hatchback 1.0 VVTi (KSP130)
  • YARIS Nadwozie pełne / liftback 1.0 VVTi (KSP130)
TOYOTA 89465-0D130
SIDAT 90158HQ
SIDAT 90158A2
SIDAT 90158
SIDAT 90366
FISPA 90158
TOYOTA 0894650D01
TOYOTA 89465-0D010
TOYOTA 894650D01
TOYOTA 894650D01000
TOYOTA 894650D13000
FISPA 90158A2
HOFFER 7481766
HOFFER 7481535E
WILMINK GROUP WG1014036
09SKV152
HOFFER 7481535
FISPA 90366
FISPA 90158HQ
WILMINK GROUP WG1013892
ABAKUS120-08-055
ACI-AVESASLS-13231
ASHUKI by Palidium9200-49802
at autoteile germanyat12500
AUTOTEAMM0603
BLUE PRINTADBP700042
BLUE PRINTADBP700041
BOSCH0258006542
BREMI75132
CALORSTAT by VernetLS140122
CASCOCSN38T05GS
CASCOCSN38T05AS
CASCOCSN73TC2GS
CONTINENTAL/VDOA2C59513894Z
DELPHIES20558-12B1
DENSODOX-2066
DENSODOX-0150
DIPASPORTINJLS182DLPN
DIPASPORTINJLS182N
EPS1.998.269
ERA570026
FACET10.8269
FAE77424
FEBI BILSTEIN175910
Febi Bilstein175915
FISPA90074
FISPA90603
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1462025
HOFFER74811005
HOFFER74811005E
INTERMOTOR64712
ITAB AUTOMOTIVEA2086003AV
KAVO PARTSEOS-9014
KAWE884513001
KW498269
LEMARKLLB673
LUCASLEB5164
MDREPS-1998269
MEAT & DORIA811005
MEAT & DORIA811005E
MEAT & DORIA81766
MEAT & DORIA81535E
MEAT & DORIA81535
MEC-DIESELE104420DP
MEC-DIESELE104420
METZGER0893222
METZGER AUTOTEILE0893169
MOBILETRONOS-T453P
MOTAQUIPLVOS1478
MTE-THOMSON8835.40.030
NPST566A23
OSSCA38153
PIERBURG7.05271.51.0
PROFIT4005-0010
QUINTON HAZELLXLOS1596
RIDEX3922L0045
StarkSKLS-0140044
SWAG33106778
TOYOTA89465-0D130
TOYOTA894650D01000
TOYOTA0894650D01
TOYOTA894650D13000
TOYOTA89465-0D010
TOYOTA894650D01
VALEO368036
VEMOV70-76-0005
WALKER PRODUCTS250-24901
WALKER PRODUCTS350-34786
WE PARTS290960648
WILMINK GROUPWG1029139
WILMINK GROUPWG1461223
WILMINK GROUPWG1495980
WILMINK GROUPWG1501134
WILMINK GROUPWG1804899
WILMINK GROUPWG1807778
WILMINK GROUPWG1964857
WILMINK GROUPWG2206162
WILMINK GROUPWG2225609
WILMINK GROUPWG2230050
WILMINK GROUPWG2332778
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sond lambda oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zawsze upewnij się, że sonda lambda jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór sondy może skutkować nieprawidłową pracą silnika lub jego uszkodzeniem. * Przed montażem lub demontażem sondy lambda, upewnij się, że układ wydechowy jest ostudzony. Praca na gorącym układzie grozi poparzeniem. * Demontaż i montaż sondy lambda powinien być wykonywany przez wykwalifikowanego mechanika, aby uniknąć uszkodzenia sondy lub układu wydechowego. * Zawsze odłącz akumulator przed rozpoczęciem pracy z układem wydechowym, aby uniknąć ryzyka zwarcia elektrycznego. * Unikaj stosowania nadmiernej siły podczas montażu sondy lambda. Może to spowodować uszkodzenie gwintu lub samej sondy. * Używaj odpowiednich narzędzi, takich jak klucze dynamometryczne, aby zapewnić właściwy moment dokręcania. Zbyt słabe dokręcenie może prowadzić do nieszczelności, a zbyt mocne do uszkodzenia gwintu. * Nie dotykaj ceramicznego elementu sondy lambda. Może to spowodować jego uszkodzenie lub wpłynąć na jego działanie. * Chronić sondę lambda przed kontaktem z olejami, smarami i innymi substancjami, które mogą zanieczyścić sensor i wpłynąć na jego dokładność. * Jeżeli sonda lambda jest wyposażona w osłonę termiczną, upewnij się, że jest ona prawidłowo zamontowana. Jej brak może prowadzić do przegrzewania innych elementów. * W przypadku uszkodzenia sondy lambda, nie próbuj jej naprawiać samodzielnie. Należy ją wymienić na nową. * Przeprowadzaj regularne kontrole stanu sondy lambda oraz układu wydechowego, aby upewnić się, że nie ma żadnych wycieków ani uszkodzeń mechanicznych. * Nieprawidłowo działająca sonda lambda może prowadzić do zwiększonej emisji spalin. Dbaj o regularne badania techniczne pojazdu. * Po wymianie sondy lambda, skasuj błędy z komputera pokładowego samochodu, aby system mógł prawidłowo odczytywać nowe dane. * Zużyte sondy lambda należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii