MotoCraft
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV144
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV144

Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV144

ProducentSKV ESEN
139,70 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

SUZUKI GRAND VITARA I II

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej87089299

SUZUKI GRAND VITARA I II

Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV144: pasuje do 16 wersji pojazdów marki Suzuki.

  • GRAND VITARA I 1.6 4x4 (SQ 416)
  • GRAND VITARA I 1.6 4x4 (SQ416)
  • GRAND VITARA I 2.0 4x4 (SQ 420)
  • GRAND VITARA I 2.0 4x4 (TA52, TL52, SQ 420)
  • GRAND VITARA I 2.7 4x4 (JA 627)
  • GRAND VITARA I 2.7 4x4 (TX92, JA 627)
  • GRAND VITARA I samochód terenowy otwarty 1.6 4x4 (SQ 416)
  • GRAND VITARA I samochód terenowy otwarty 2.0 4x4 (SQ 420)
  • IGNIS I 1.3 (HV51, HX51, RG413)
  • IGNIS I 1.3 4WD (RG413)
  • JIMNY samochód terenowy zamknięty 1.3 (SN413)
  • JIMNY samochód terenowy zamknięty 1.3 16V (SN413)
  • JIMNY samochód terenowy zamknięty 1.3 16V 4WD (SN413)
  • JIMNY samochód terenowy zamknięty 1.3 16V 4x4 (SN413)
  • JIMNY samochód terenowy zamknięty 1.3 4WD (SN413)
  • VITARA 1.6 i 16V Napęd na wszystkie koła (ET, TA02, SE416)
SUZUKI 18213-65D61
FISPA 90224
HOFFER 7481612
SIDAT 90224
SUZUKI 18213-65D40
SUZUKI 18213-65D41
SUZUKI 18213-65D42
SUZUKI 18213-65D60
SUZUKI 18213-76J10
SUZUKI 18213-76J11
SUZUKI 18213-80C00
SUZUKI 18213-80C01
SUZUKI 18213-80G20
09SKV144
SUZUKI 18213-80G21
WILMINK GROUP WG1407637
ASAM AUTOMOTIVE74169
ASHUKI by PalidiumB404-01
AUTOTEAMM0224
AUTOTEAMM0082A2
AUTOTEAMM0082
BLUE PRINTADK87010
BLUE PRINTADK87016C
BOSCH0258986667
BOSCH0258986602
CALORSTAT by VernetLS140446
DENSODOX-1108
DENSODOX-0109
DENSO-AU234-4222
ELTA AUTOMOTIVEEX0416
EPS1.998.235
ERA570112A
EUROREPARE144007
FACET10.8235
FISPA90224
FISPA90082HQ
FISPA90082
FISPA90082A2
GEBE971631
GEBE970021
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1478002
HOFFER7481612
INTERMOTOR64810
KAVO PARTSEOS-8534
KLAXCAR FRANCE49501z
KRAFTVOLL GERMANY05010004
KW498235
LEMARKLLB778
LUCASLEB4062
MAXGEAR59-0014
MDREPS-1998235
MEAT & DORIA81612
METZGER AUTOTEILE0893127
MOTAQUIPLVOS1469
MTE-THOMSON7956.49.063
NAP carPARTSCLS10120
NPSU566L04
Omnicraft2376215
OSSCA41076
PATRONPOS004
QUINTON HAZELLXLOS1689
RIDEX3922L0923
RIDEX3922L0229
StarkSKLS-0140232
STELLOX20-00022-SX
SUZUKI18213-76J10
SUZUKI18213-65D40
SUZUKI18213-65D41
SUZUKI18213-65D42
SUZUKI18213-65D60
SUZUKI18213-65D61
SUZUKI18213-76J11
SUZUKI18213-80C00
SUZUKI18213-80C01
SUZUKI18213-80G20
SUZUKI18213-80G21
WALKER PRODUCTS350-34381
WALKER PRODUCTS250-24336
WE PARTS290970019
WE PARTS290970036
WE PARTS290960189
WILMINK GROUPWG1028922
WILMINK GROUPWG1028990
WILMINK GROUPWG1407637
WILMINK GROUPWG1496074
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sond lambda oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zawsze upewnij się, że sonda lambda jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór sondy może skutkować nieprawidłową pracą silnika lub jego uszkodzeniem. * Przed montażem lub demontażem sondy lambda, upewnij się, że układ wydechowy jest ostudzony. Praca na gorącym układzie grozi poparzeniem. * Demontaż i montaż sondy lambda powinien być wykonywany przez wykwalifikowanego mechanika, aby uniknąć uszkodzenia sondy lub układu wydechowego. * Zawsze odłącz akumulator przed rozpoczęciem pracy z układem wydechowym, aby uniknąć ryzyka zwarcia elektrycznego. * Unikaj stosowania nadmiernej siły podczas montażu sondy lambda. Może to spowodować uszkodzenie gwintu lub samej sondy. * Używaj odpowiednich narzędzi, takich jak klucze dynamometryczne, aby zapewnić właściwy moment dokręcania. Zbyt słabe dokręcenie może prowadzić do nieszczelności, a zbyt mocne do uszkodzenia gwintu. * Nie dotykaj ceramicznego elementu sondy lambda. Może to spowodować jego uszkodzenie lub wpłynąć na jego działanie. * Chronić sondę lambda przed kontaktem z olejami, smarami i innymi substancjami, które mogą zanieczyścić sensor i wpłynąć na jego dokładność. * Jeżeli sonda lambda jest wyposażona w osłonę termiczną, upewnij się, że jest ona prawidłowo zamontowana. Jej brak może prowadzić do przegrzewania innych elementów. * W przypadku uszkodzenia sondy lambda, nie próbuj jej naprawiać samodzielnie. Należy ją wymienić na nową. * Przeprowadzaj regularne kontrole stanu sondy lambda oraz układu wydechowego, aby upewnić się, że nie ma żadnych wycieków ani uszkodzeń mechanicznych. * Nieprawidłowo działająca sonda lambda może prowadzić do zwiększonej emisji spalin. Dbaj o regularne badania techniczne pojazdu. * Po wymianie sondy lambda, skasuj błędy z komputera pokładowego samochodu, aby system mógł prawidłowo odczytywać nowe dane. * Zużyte sondy lambda należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii