MotoCraft
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV127
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV127
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV127 — zdjęcie 2
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV127 — zdjęcie 3
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV127 — zdjęcie 4

Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV127

ProducentSKV ESEN
110,28 zł
SKV ESEN
Duża dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI SEAT SKODA VW 1.4 SONDA LAMBDA Informacje dotyczące produktu:

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87089299
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

AUDI SEAT SKODA VW 1.4

SONDA LAMBDA

Informacje dotyczące produktu:

Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV127: pasuje do 74 wersji pojazdów marek Audi, Seat, Skoda, Volkswagen.

  • A1 1.4 TFSI
  • A1 Sportback 1.4 TFSI
  • A1 Sportback 25 TFSI
  • A1 Sportback 30 TFSI
  • A3 1.2 TFSI
  • A3 1.4 TFSI
  • A3 1.4 TSI
  • A3 Limousine 1.2 TFSI
  • A3 Limousine 1.4 TFSI
  • A3 Limousine 1.4 TSI
  • A3 Sportback 1.2 TFSI
  • A3 Sportback 1.4 TFSI
  • A3 Sportback 1.4 TFSI g-tron
  • A3 Sportback 1.4 TSI
  • A3 kabriolet 1.4 TFSI
  • A3 kabriolet 1.4 TSI
  • A4 B9 1.4 TFSI
  • A4 B9 Avant 1.4 TFSI
  • A5 1.4 TFSI
  • A5 Sportback 1.4 TFSI
  • Q2 1.4 TFSI
  • Q3 1.4 TFSI
  • Q3 1.4 TSI
  • ARONA 1.0 TSI
  • ATECA 1.4 TSI
  • ATECA 1.4 TSI 4Drive
  • IBIZA V 1.0 TSI
  • LEON 1.2 TSI
  • LEON 1.4 TGI
  • LEON 1.4 TSI
  • LEON Furgon/hatchback 1.2 TSI
  • LEON Furgon/hatchback 1.4 TSI
  • LEON SC 1.2 TSI
  • LEON SC 1.4 TSI
  • LEON ST 1.2 TSI
  • LEON ST 1.4 TGI
  • LEON ST 1.4 TSI
  • LEON ST Furgon/kombi 1.2 TSI
  • LEON ST nadwozie zamknięte / kombi 1.4 TSI
  • KODIAQ 1.4 TSI
  • KODIAQ 1.4 TSI 4x4
  • OCTAVIA III 1.2 TSI
  • OCTAVIA III 1.4 TSI
  • OCTAVIA III 1.4 TSI G-TEC
  • OCTAVIA III Combi 1.2 TSI
  • OCTAVIA III Combi 1.4 TSI
  • OCTAVIA III Combi 1.4 TSI G-TEC
  • YETI 1.4 TSI
  • YETI 1.4 TSI 4x4
  • GOLF SPORTSVAN VII 1.4 TSI
  • GOLF SPORTSVAN VII 1.4 TSI MultiFuel
  • GOLF VAN VII Variant 1.2 TSi
  • GOLF VAN VII Variant 1.4 TSi
  • GOLF VI kabriolet 1.2 TSI 16V
  • GOLF VI kabriolet 1.4 TSI
  • GOLF VII Van 1.2 TSi
  • GOLF VII Van 1.4 TSi
  • GOLF VII Variant 1.2 TSI
  • GOLF VII Variant 1.4 TGI CNG
  • GOLF VII Variant 1.4 TSI
  • GOLF VII Variant 1.4 TSI MultiFuel
  • Golf VII 1.2 TSI
  • Golf VII 1.4 TGI CNG
  • Golf VII 1.4 TSI
  • Golf VII 1.4 TSI MultiFuel
  • JETTA IV 1.4 TSI
  • JETTA VII sedan 1.4 TSI
  • POLO VI 1.0 TSI
  • T-CROSS 1.0 TSI
  • TIGUAN 1.4 TSI
  • TIGUAN 1.4 TSI 4motion
  • TIGUAN ALLSPACE 1.4 TSI
  • TIGUAN ALLSPACE 1.4 TSI E100 Flex
  • TOURAN 1.4 TSI
09SKV127
AUDI (FAW) 8W0 906 265
AUDI 04E 906 262 EM
AUDI 04E 906 262 ER
HOFFER 7481847
HOFFER 7481847E
HOFFER 7481964
HOFFER 7481964E
HOFFER 7481973
SIDAT 90447
SIDAT 90447A2
SIDAT 90562
SIDAT 90562A2
SIDAT 90571
SIDAT 90571A2
SKODA 04E 906 262 A
SKODA 04E 906 262 AG
SKODA 04E 906 262 DJ
SKODA 04E 906 262 DT
SKODA 04E 906 262 EC
SKODA 04E 906 262 EM
SKODA 04E 906 262 ER
SKODA 04E 906 262 F
SKODA 04E 906 262 M
VW 04E 906 262 A
VW 04E 906 262 AG
VW 04E 906 262 DT
VW 04E 906 262 EC
VW 04E 906 262 EM
VW 04E 906 262 ER
VW 04E 906 262 F
VW 04E 906 262 M
WILMINK GROUP WG1838077
at autoteile germanyat12119
AUDI04E906262A
AUDI04E906262AG
AUDI04E906262DT
AUDI04E906262EC
AUDI04E906262EM
AUDI04E906262ER
AUDI04E906262F
AUDI04E906262M
AUDI8W0906265
AUTOTEAMM0447
AUTOTEAMM0447A2
AUTOTEAMM0562
BOSCHF00HL00446
BREMI75195
CALORSTAT by VernetLS140747
CSV electronic partsCSL2447
DIPASPORTINJLS035MRLN
DIPASPORTINJLS035N
EPS1.998.199
FACET10.8199
FISPA90447
FISPA90447A2
FISPA90562
FISPA90562A2
HOFFER7481847
HOFFER7481847E
HOFFER7481964
HOFFER7481964E
INTERMOTOR64894
INTERMOTOR64895
KAWE884529251
KW498199
LEMARKLLB880
LUCASLEB5407
MAGNETI MARELLI466016355170
MDREPS-1998199
MEAT & DORIA81847
MEAT & DORIA81847E
MEAT & DORIA81964
MEAT & DORIA81964E
MEAT & DORIA81973
METZGER0893485
METZGER AUTOTEILE0893549
METZGER AUTOTEILE0895697
MEYLE1148030039
MOBILETRONOS-B4197P
MOTAQUIPLVOS1973
MTE-THOMSON7976.40.080
MTE-THOMSON7977.40.080
MTR12188664
NGK1952
NTYESL-AU-009
OSSCA41421
RIDEX3922L0770
SKODA04E906262DJ
StarkSKLS-0140929
STARTVOLTVS-OS1851
TOPRAN117690
VALEO368097
VEMOV10-76-0099
WALKER PRODUCTS250-241091
WALKER PRODUCTS350-34957
WALKER PRODUCTS450-34957
WE PARTS290960428
WE PARTS290960567
WE PARTS290960692
WILMINK GROUPWG1407740
WILMINK GROUPWG1838077
WILMINK GROUPWG1989959
WILMINK GROUPWG2206214
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sond lambda oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zawsze upewnij się, że sonda lambda jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór sondy może skutkować nieprawidłową pracą silnika lub jego uszkodzeniem. * Przed montażem lub demontażem sondy lambda, upewnij się, że układ wydechowy jest ostudzony. Praca na gorącym układzie grozi poparzeniem. * Demontaż i montaż sondy lambda powinien być wykonywany przez wykwalifikowanego mechanika, aby uniknąć uszkodzenia sondy lub układu wydechowego. * Zawsze odłącz akumulator przed rozpoczęciem pracy z układem wydechowym, aby uniknąć ryzyka zwarcia elektrycznego. * Unikaj stosowania nadmiernej siły podczas montażu sondy lambda. Może to spowodować uszkodzenie gwintu lub samej sondy. * Używaj odpowiednich narzędzi, takich jak klucze dynamometryczne, aby zapewnić właściwy moment dokręcania. Zbyt słabe dokręcenie może prowadzić do nieszczelności, a zbyt mocne do uszkodzenia gwintu. * Nie dotykaj ceramicznego elementu sondy lambda. Może to spowodować jego uszkodzenie lub wpłynąć na jego działanie. * Chronić sondę lambda przed kontaktem z olejami, smarami i innymi substancjami, które mogą zanieczyścić sensor i wpłynąć na jego dokładność. * Jeżeli sonda lambda jest wyposażona w osłonę termiczną, upewnij się, że jest ona prawidłowo zamontowana. Jej brak może prowadzić do przegrzewania innych elementów. * W przypadku uszkodzenia sondy lambda, nie próbuj jej naprawiać samodzielnie. Należy ją wymienić na nową. * Przeprowadzaj regularne kontrole stanu sondy lambda oraz układu wydechowego, aby upewnić się, że nie ma żadnych wycieków ani uszkodzeń mechanicznych. * Nieprawidłowo działająca sonda lambda może prowadzić do zwiększonej emisji spalin. Dbaj o regularne badania techniczne pojazdu. * Po wymianie sondy lambda, skasuj błędy z komputera pokładowego samochodu, aby system mógł prawidłowo odczytywać nowe dane. * Zużyte sondy lambda należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii