MotoCraft
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV119
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV119
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV119 — zdjęcie 2
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV119 — zdjęcie 3
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV119 — zdjęcie 4
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV119 — zdjęcie 5

Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV119

ProducentSKV ESEN
121,84 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

HYUNDAI I30 I40 IX35 KIA CARENS III IV CEE'D PRO CEE'D SOUL I SPORTAGE III

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87089299
Liczba przewodów4
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

HYUNDAI I30 I40 IX35 KIA CARENS III IV CEE'D PRO CEE'D SOUL I SPORTAGE III

Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV119: pasuje do 56 wersji pojazdów marek Hyundai, Kia.

  • ACCENT IV sedan 1.6
  • ELANTRA IV sedan 1.6 CVVT
  • VELOSTER 1.6 GDI
  • i10 I 1.2
  • i20 I 1.4
  • i20 I 1.6
  • i30 1.4
  • i30 1.6
  • i30 1.6 GDI
  • i30 Kombi 1.4
  • i30 Kombi 1.6
  • i30 Kombi 1.6 GDI
  • i30 coupe 1.6 GDI
  • i40 I 1.6 GDI
  • i40 I CW 1.6 GDI
  • ix20 1.4
  • ix35 1.6
  • CARENS III nadwozie wielkoprzestrzenne (UN) 1.6 CVVT
  • CARENS IV 1.6 GDi
  • CEE'D 1.4 CVVT
  • CEE'D 1.6 GDI
  • CEE'D 1.6 GT
  • CEE'D Combi Van 1.6 GDi
  • CEE'D SW 1.4
  • CEE'D SW 1.4 CVVT
  • CEE'D SW 1.4 LPG
  • CEE'D SW 1.6
  • CEE'D SW 1.6 CVVT
  • CEE'D Sportswagon 1.4 CVVT
  • CEE'D Sportswagon 1.6 GDI
  • CEE'D liftback 1.4
  • CEE'D liftback 1.4 CVVT
  • CEE'D liftback 1.4 LPG
  • CEE'D liftback 1.6
  • CEE'D liftback 1.6 CVVT
  • CEE'D liftback 1.6 LPG
  • CERATO I liftback 1.6
  • CERATO I sedan 1.6
  • PICANTO 1.0
  • PICANTO 1.0 Bi-Fuel
  • PRO CEE'D 1.4
  • PRO CEE'D 1.4 CVVT
  • PRO CEE'D 1.6
  • PRO CEE'D 1.6 CVVT
  • PRO CEE'D 1.6 GDI
  • PRO CEE'D 1.6 GT
  • RIO III 1.4 CVVT
  • RIO III 1.6 CVVT
  • RIO III sedan 1.4 CVVT
  • SOUL I 1.6 CVVT
  • SOUL I 1.6 GDI
  • SOUL II 1.6 GDI
  • SPORTAGE III 1.6 GDI
  • VENGA 1.4 CVVT
  • VENGA 1.4 LPG
  • VENGA 1.6 CVVT
09SKV119
A.Z. Meisterteile AZMT-40-011-1060
FISPA 90388
FISPA 90622A2
GAUSS GO8059
HOFFER 7481787
ASHIKA43Y17
BLUE PRINTADG07075
BLUE PRINTADBP700103
BLUE PRINTADG070106
BLUE PRINTADG070122
BLUE PRINTADG07072
BREMI75157
BREMI75165
CALORSTAT by VernetLS140737
DELPHIES2051912B1
EPS1998345
ERA570281A
FACET108345
FAE77685
Febi Bilstein179564
Febi Bilstein107592
Febi Bilstein177513
FISPA90388
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1460317
HOFFER7481787
HYUNDAI392102B160
HYUNDAI392102B326
HYUNDAI392102B325
HYUNDAI392102B220
HYUNDAI3921003010
HYUNDAI3921003140
HYUNDAI3921004010
HYUNDAI3921004015
HYUNDAI3921004020
HYUNDAI3921004110
HYUNDAI392102B010
HYUNDAI392102B030
HYUNDAI392102B050
HYUNDAI392102B060
HYUNDAI392102B110
HYUNDAI392102B120
HYUNDAI392102B130
HYUNDAI392102B140
HYUNDAI392102B323
INTERMOTORKNL991
INTERMOTORLB2614
INTERMOTORLLB866
INTERMOTOR64880
JAPANPARTSOOY17
JAPKO3Y17
KAVO PARTSEOS3070
KAWE884543050
KW498345
LRTL0115B450
LUCASLEB5393
MAGNETI MARELLI466016355111
MAGNETI MARELLI600000039360
MDREPS1998345
MDRMLS9Y17
MEAT & DORIA811024
MEAT & DORIA81787
METZGER0895555
MTE-THOMSON888842072
NTYESLHY509
PEMEBLAJAPOOY17
STARTVOLTVSOS0824
STELLOX2000113SX
SWAG33 10 6799
SWAG33 10 6765
SWAG33 10 9186
WALKER PRODUCTS25024982
WE PARTS290960370
WILMINK GROUPWG1407703
WILMINK GROUPWG1786533
WILMINK GROUPWG1807765
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sond lambda oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zawsze upewnij się, że sonda lambda jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór sondy może skutkować nieprawidłową pracą silnika lub jego uszkodzeniem. * Przed montażem lub demontażem sondy lambda, upewnij się, że układ wydechowy jest ostudzony. Praca na gorącym układzie grozi poparzeniem. * Demontaż i montaż sondy lambda powinien być wykonywany przez wykwalifikowanego mechanika, aby uniknąć uszkodzenia sondy lub układu wydechowego. * Zawsze odłącz akumulator przed rozpoczęciem pracy z układem wydechowym, aby uniknąć ryzyka zwarcia elektrycznego. * Unikaj stosowania nadmiernej siły podczas montażu sondy lambda. Może to spowodować uszkodzenie gwintu lub samej sondy. * Używaj odpowiednich narzędzi, takich jak klucze dynamometryczne, aby zapewnić właściwy moment dokręcania. Zbyt słabe dokręcenie może prowadzić do nieszczelności, a zbyt mocne do uszkodzenia gwintu. * Nie dotykaj ceramicznego elementu sondy lambda. Może to spowodować jego uszkodzenie lub wpłynąć na jego działanie. * Chronić sondę lambda przed kontaktem z olejami, smarami i innymi substancjami, które mogą zanieczyścić sensor i wpłynąć na jego dokładność. * Jeżeli sonda lambda jest wyposażona w osłonę termiczną, upewnij się, że jest ona prawidłowo zamontowana. Jej brak może prowadzić do przegrzewania innych elementów. * W przypadku uszkodzenia sondy lambda, nie próbuj jej naprawiać samodzielnie. Należy ją wymienić na nową. * Przeprowadzaj regularne kontrole stanu sondy lambda oraz układu wydechowego, aby upewnić się, że nie ma żadnych wycieków ani uszkodzeń mechanicznych. * Nieprawidłowo działająca sonda lambda może prowadzić do zwiększonej emisji spalin. Dbaj o regularne badania techniczne pojazdu. * Po wymianie sondy lambda, skasuj błędy z komputera pokładowego samochodu, aby system mógł prawidłowo odczytywać nowe dane. * Zużyte sondy lambda należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii