MotoCraft
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV048
Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV048

Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV048

ProducentSKV ESEN
149,04 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

FORD FOCUS I 98-/II 04-/MONDEO III 00- Specyfikacja techniczna: tryb pracy: elektryczny sonda lambda: Sonda lambda napięcie [V]: 12 liczba przewodów: 4 długość [mm]: 393 ciężar [kg]: 0,1 Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów ukł...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87089299
Liczba przewodów4
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

FORD FOCUS I 98-/II 04-/MONDEO III 00-

Specyfikacja techniczna:

  • tryb pracy: elektryczny
  • sonda lambda: Sonda lambda
  • napięcie [V]: 12
  • liczba przewodów: 4
  • długość [mm]: 393
  • ciężar [kg]: 0,1

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Sonda lambda - SKV ESEN 09SKV048: pasuje do 109 wersji pojazdów marek Aston Martin, Ford, Jaguar, Mazda, Volvo.

  • DB7 Vantage 3.2
  • DB7 Vantage 5.9
  • DB7 Volante 3.2
  • DB7 Volante 5.9
  • AEROSTAR 3.0 i V6
  • C-MAX 1.6
  • C-MAX II 1.6 Ti
  • COUGAR 2.0 16V
  • COUGAR 2.5 V6 24V
  • FIESTA IV 1.25 i 16V
  • FIESTA IV 1.3 i
  • FIESTA IV 1.6 16V Sport
  • FIESTA V 1.25 16V
  • FIESTA V 1.3
  • FIESTA V 1.4 16V
  • FIESTA V 1.6 16V
  • FIESTA VI 1.25
  • FIESTA VI 1.4
  • FIESTA VI 1.4 LPG
  • FIESTA VI 1.6 Ti
  • FOCUS C-MAX 1.6
  • FOCUS I 1.4 16V
  • FOCUS I 1.6 16V
  • FOCUS I 1.6 16V Flexifuel
  • FOCUS I 1.8 16V
  • FOCUS I 2.0 16V
  • FOCUS I ST170
  • FOCUS I Turnier 1.4 16V
  • FOCUS I Turnier 1.6 16V
  • FOCUS I Turnier 1.6 16V Flexifuel
  • FOCUS I Turnier 1.8 16V
  • FOCUS I Turnier 1.8 BiFuel
  • FOCUS I Turnier 2.0 16V
  • FOCUS I Turnier ST170
  • FOCUS I sedan 1.4 16V
  • FOCUS I sedan 1.6 16V
  • FOCUS I sedan 1.8 16V
  • FOCUS I sedan 2.0 16V
  • FOCUS II 1.4
  • FOCUS II 1.6
  • FOCUS II 1.6 LPG
  • FOCUS II 1.6 Ti
  • FOCUS II Turnier 1.4
  • FOCUS II Turnier 1.6
  • FOCUS II Turnier 1.6 LPG
  • FOCUS II Turnier 1.6 TDCi
  • FOCUS II Turnier 1.6 Ti
  • FOCUS II kabriolet 1.6
  • FOCUS II sedan 1.4
  • FOCUS II sedan 1.6
  • FOCUS II sedan 1.6 TDCi
  • FOCUS II sedan 1.6 Ti
  • FOCUS III 1.6 Ti
  • FOCUS III Furgon/hatchback 1.6 TDCi
  • FOCUS III Turnier 1.6 Ti
  • FOCUS III sedan 1.6 Ti
  • FUSION 1.25
  • FUSION 1.4
  • FUSION 1.6
  • GALAXY I 2.0 i
  • GALAXY I 2.3 16V
  • GRAND C-MAX 1.6 Ti
  • KA 1.3 i
  • KA 1.6 i
  • MAVERICK 2.3 16V
  • MONDEO II 1.6 i
  • MONDEO II 1.8 i
  • MONDEO II 2.0 i
  • MONDEO II 2.5 24V
  • MONDEO II Turnier 1.6 i
  • MONDEO II Turnier 2.0 i
  • MONDEO II Turnier 2.5 ST 200
  • MONDEO II sedan 1.6 i
  • MONDEO II sedan 1.8 i
  • MONDEO II sedan 2.0 i
  • MONDEO III 1.8 16V
  • MONDEO III 1.8 SCi
  • MONDEO III 2.0 16V
  • MONDEO III 2.5 V6 24V
  • MONDEO III 3.0 V6 24V
  • MONDEO III ST220
  • MONDEO III Turnier 1.8 16V
  • MONDEO III Turnier 1.8 SCi
  • MONDEO III Turnier 2.0 16V
  • MONDEO III Turnier 2.5 V6 24V
  • MONDEO III Turnier 3.0 V6 24V
  • MONDEO III Turnier ST220
  • MONDEO III sedan 1.8 16V
  • MONDEO III sedan 1.8 SCi
  • MONDEO III sedan 2.0 16V
  • MONDEO III sedan 2.5 V6 24V
  • MONDEO III sedan 3.0 V6 24V
  • MONDEO III sedan ST220
  • OE FIESTA V Van 1.3
  • OE FIESTA VI Van 1.25
  • OE TRANSIT CONNECT 1.8 16V
  • PUMA 1.7 16V
  • STREET KA 1.6
  • TAUNUS Turnier 1.3
  • TAURUS Wagon 3.0
  • TOURNEO CONNECT 1.8 16V
  • S-TYPE II 3.0 V6
  • S-TYPE II 4.0 V8
  • S-TYPE II R 4,2 V8
  • CX-9 3.7
  • CX-9 3.7 AWD (TB10A)
  • C30 1.6
  • S40 II 1.6
  • V50 1.6
09SKV048
FISPA 90056
FISPA 90056A2
FISPA 90131
FISPA 90131A2
FISPA 90278
FISPA 90278A2
FISPA 90317
FISPA 90317A2
FISPA 90317HQ
FISPA 90506
FISPA 90506A2
FISPA 90507
FISPA 90507A2
FORD 1035595
FORD 1137891
FORD 1143514
FORD 1208560
FORD 1306214
FORD 1471423
FORD 1619640
FORD 1673837
FORD 3M519F472BA
FORD 5W6A9G444B1A
FORD 8V219F472AB
FORD AE819F472AB
FORD AE819G444AA
FORD AE819G444AD
FORD AE819G444BA
FORD F88F9F472BA
FORD S108748001
FORD XC2F9F472B1A
FORD XC2F9F472BA
FORD YS6A9F472AC
MTR 12191362
ACI-AVESASLS13171
ACI-AVESASLS13231
ASHUKI by Palidium920048002
ASTON MARTINSPD5551
ASTON MARTINSPD5552
ASTON MARTINXC2F9F472B1A
ASTON MARTINXR3F9G444B1A
ASTON MARTINXR3F9G444BA
BLUE PRINTADF127004C
BLUE PRINTADF127005C
BorgWarner (BERU)OZH176
BOSCH0258005717
BOSCH0258006155
BOSCH0258006179
BOSCH0258006318
BOSCH0258006450
BOSCH0258006599
BUGIAD54035
BUGIAD54054
CALORSTAT by VernetLS140028
CALORSTAT by VernetLS140030
CONTINENTAL/VDOA2C59513171Z
CONTINENTAL/VDOA2C59513231Z
DELPHIES1110712B1
DELPHIES2015112B1
DELPHIES2031811B1
DELPHIES2031812B1
DELPHIES2034912B1
DENSODOX1371
DENSODOX1372
DENSODOX2004
ERA570002
ERA570056
ERA570061
ERA570077
FAE77170
FAE77253
FAE77256
FAE77260
FAE77264
FAE77447
FEBI BILSTEIN21383
FORD1035595
FORD1053108
FORD1067580
FORD1088851
FORD1108640
FORD1113382
FORD1123897
FORD1137891
FORD1143514
FORD1208560
FORD1300544
FORD1306214
FORD1322705
FORD1351337
FORD1471423
FORD1527105
FORD1619640
FORD1639714
FORD1673837
FORD1682753
FORD1S7F9F472AB
FORD256A9F472BB
FORD2S6A9F472BB
FORD2S7A6G444BA
FORD2S7A9G444BA
FORD3000923
FORD3559458
FORD3721930
FORD3M519F472BA
FORD3M519F472BB
FORD3M519F472BC
FORD3S7A9G444CA
FORD5W6A9G444B1A
FORD5W6A9G444BA
FORD8S6A9F472AA
FORD8V219F472AB
FORD8V219F472AC
FORD98AB9F472BB
FORD98AB9G444BB
FORD98FB9F472BB
FORD98FB9F472CA
FORD98FB9G444CB
FORDAE819F472AA
FORDAE819F472AB
FORDAE819G444AA
FORDAE819G444AB
FORDAE819G444AC
FORDAE819G444AD
FORDAE819G444BA
FORDAE819G444BB
FORDAE819G444BC
FORDF88F9F472BA
FORDS108748001
FORDS108748007A
FORDS108748105A
FORDXC2F9F472BA
FORDXS6A9F472AC
FORDYS6A9F472AC
INTERMOTOR64136
INTERMOTOR64161
INTERMOTOR64352
INTERMOTOR64365
INTERMOTOR64368
INTERMOTOR64471
INTERMOTOR64544
INTERMOTOR64590
INTERMOTORKNL133
INTERMOTORKNL158
INTERMOTORKNL346
INTERMOTORKNL359
INTERMOTORKNL362
INTERMOTORKNL463
INTERMOTORKNL532
INTERMOTORKNL576
INTERMOTORLB1303
INTERMOTORLB1339
INTERMOTORLB1604
INTERMOTORLB1624
INTERMOTORLB1627
INTERMOTORLB1772
INTERMOTORLB1895
INTERMOTORLB1975
INTERMOTORLLB089
INTERMOTORLLB113
INTERMOTORLLB280
INTERMOTORLLB292
INTERMOTORLLB295
INTERMOTORLLB398
INTERMOTORLLB472
INTERMOTORLLB523
JP GROUP1193801300
KAVO PARTSEOS4505
LUCAS ELECTRICALLEB528
LUCAS ELECTRICALLEB621
LUCAS ELECTRICALLEB622
LUCAS ELECTRICALLEB845
LUCAS ELECTRICALLEB951
MAGNETI MARELLI1757
MAGNETI MARELLI1766
MAGNETI MARELLI1820
MAGNETI MARELLI460001757010
MAGNETI MARELLI460001766010
MAGNETI MARELLI460001820010
MAXGEAR590013
MAZDACY0318861B
METZGER0893051
METZGER0893052
METZGER0893061
METZGER0893191
METZGER0893228
METZGER0893536
METZGER0893537
METZGER0893538
METZGER AUTOTEILE0893483
METZGER AUTOTEILE0895698
MOBILETRONOSB437P
MOBILETRONOSB438P
MOBILETRONOSB466P
MOBILETRONOSF421P
NGK0001
NGK0052
NGK0058
NGK0168
NGK0244
NGK0383
NGK0462
NGK1341
NGK1358
NGK1359
NGK1360
NGK1444
NGK1630
NGK1708
NGK7982
NGK8960
PIERBURG7.02604.60.0
QUINTON HAZELLXLOS1088
QUINTON HAZELLXLOS1112
QUINTON HAZELLXLOS1276
QUINTON HAZELLXLOS1287
QUINTON HAZELLXLOS1290
QUINTON HAZELLXLOS1383
QUINTON HAZELLXLOS1446
QUINTON HAZELLXLOS1484
SWAG50921383
TOPRAN302377
TRISCAN884516001
TRISCAN884516003
TRISCAN884516009
TRISCAN884516014
TRISCAN884516018
TRISCAN884516028
TRISCAN884516034
VEMOV25760006
VEMOV25760007
VEMOV25760010
VEMOV25760012
VEMOV25760015
VEMOV25760024
VOLVO30684354
VOLVO30731563
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sond lambda oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zawsze upewnij się, że sonda lambda jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór sondy może skutkować nieprawidłową pracą silnika lub jego uszkodzeniem. * Przed montażem lub demontażem sondy lambda, upewnij się, że układ wydechowy jest ostudzony. Praca na gorącym układzie grozi poparzeniem. * Demontaż i montaż sondy lambda powinien być wykonywany przez wykwalifikowanego mechanika, aby uniknąć uszkodzenia sondy lub układu wydechowego. * Zawsze odłącz akumulator przed rozpoczęciem pracy z układem wydechowym, aby uniknąć ryzyka zwarcia elektrycznego. * Unikaj stosowania nadmiernej siły podczas montażu sondy lambda. Może to spowodować uszkodzenie gwintu lub samej sondy. * Używaj odpowiednich narzędzi, takich jak klucze dynamometryczne, aby zapewnić właściwy moment dokręcania. Zbyt słabe dokręcenie może prowadzić do nieszczelności, a zbyt mocne do uszkodzenia gwintu. * Nie dotykaj ceramicznego elementu sondy lambda. Może to spowodować jego uszkodzenie lub wpłynąć na jego działanie. * Chronić sondę lambda przed kontaktem z olejami, smarami i innymi substancjami, które mogą zanieczyścić sensor i wpłynąć na jego dokładność. * Jeżeli sonda lambda jest wyposażona w osłonę termiczną, upewnij się, że jest ona prawidłowo zamontowana. Jej brak może prowadzić do przegrzewania innych elementów. * W przypadku uszkodzenia sondy lambda, nie próbuj jej naprawiać samodzielnie. Należy ją wymienić na nową. * Przeprowadzaj regularne kontrole stanu sondy lambda oraz układu wydechowego, aby upewnić się, że nie ma żadnych wycieków ani uszkodzeń mechanicznych. * Nieprawidłowo działająca sonda lambda może prowadzić do zwiększonej emisji spalin. Dbaj o regularne badania techniczne pojazdu. * Po wymianie sondy lambda, skasuj błędy z komputera pokładowego samochodu, aby system mógł prawidłowo odczytywać nowe dane. * Zużyte sondy lambda należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii