MotoCraft
Sonda lambda .. - SKV 09SKV733
Sonda lambda .. - SKV 09SKV733

Sonda lambda .. - SKV 09SKV733

ProducentSKV ESEN
785,14 zł
SKV ESEN
Niedostępny
Niedostępny
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynników. Bezwzględnie upewnij się...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87089299
Liczba przewodów4

Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynników. Bezwzględnie upewnij się że część jest odpowiednia do Twojego samochodu po numerze VIN

Certyfikowany dostawca danych:

Marka SKV jako jedna z nielicznych na rynku części samochodowych może poszczycić się tytułem Certyfikowanego dostawcy danych - TecDoc Data Supplier.

Katalog TecDoc TecAlliance to największa baza auto części w Europie do której SKV systematycznie dostarcza wyczerpujące dane oferowanych produktów.

Szczegółowy opis, zastosowanie i numery OE poparte obszerną bazą zdjęć pozwalają dobrać w 100%-ach właściwą część do Twojego auta.

Sonda lambda .. - SKV 09SKV733: pasuje do 38 wersji pojazdów marek Chevrolet, Hyundai, Kia, Renault.

  • AVEO / KALOS liftback 1.2
  • AVEO / KALOS liftback 1.2 LPG
  • AVEO / KALOS sedan 1.2
  • AVEO / KALOS sedan 1.2 LPG
  • SPARK 1.0
  • SPARK 1.0 LPG
  • SPARK 1.2
  • SPARK 1.2 LPG
  • GETZ 1.4 i
  • GETZ 1.6
  • OE HIGHWAY VAN 2.0 16V
  • OE TRAJET
  • SANTA FÉ I 2.0
  • SANTA FÉ I 2.4 16V
  • SANTA FÉ I 2.4 16V 4x4
  • SONATA IV 2.0 16V
  • TRAJET 2.0
  • XG 30
  • XG 350
  • OPIRUS 3.5
  • CLIO III 1.2 16V
  • CLIO III 1.2 16V (BR0P, CR0P)
  • CLIO III 2.0 16V Sport
  • CLIO III Grandtour 1.2 16V
  • CLIO III Grandtour 1.2 16V (KR0P)
  • KANGOO / GRAND KANGOO 1.6 (KW00, KW0Y, KW0E, KW0N, KW0P)
  • KANGOO / GRAND KANGOO 1.6 16V (KW03, KW09, KW0D, KW0U, KW0W, KW13)
  • KANGOO / GRAND KANGOO 1.6 16V FLEX (KW01)
  • KANGOO BE BOP 1.6 (KW0D)
  • LOGAN I 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,...
  • MODUS / GRAND MODUS 1.2
  • MODUS / GRAND MODUS 1.2 16V (JP0W)
  • OE KANGOO Express 1.6 (FW00, FW0E, FW0N, FW0P, FW0Y)
  • OE KANGOO Express 1.6 16V (FW03, FW09, FW0D, FW0U, FW0W, FW13)
  • OE KANGOO Express 1.6 16V LPG (FW03, FW09, FW0W)
  • TWINGO II 1.2 (CN0D)
  • TWINGO II 1.2 Turbo (CN0C, CN0F)
  • WIND 1.2 TCe 100 (E4MA)
09SKV733
A.Z. Meisterteile AZMT-40-011-1000
A.Z. Meisterteile AZMT-40-011-1104
FISPA 90199
FISPA 90380
HOFFER 7481581
HOFFER 7481779
RIDEX 3922L0248
SIDAT 90199
SIDAT 90380
Stark SKLS-0140410
WILMINK GROUP WG1013922
WILMINK GROUP WG1026026
ASHUKI by Palidium920042000
ASHUKI by Palidium920048844
ASHUKI by Palidium920048924
ASHUKI by PalidiumB42801
BLUE PRINTADA107001
BLUE PRINTADA107004
BLUE PRINTADA107006C
BLUE PRINTADA107009
BLUE PRINTADA107011
BLUE PRINTADA107013
BLUE PRINTADA107015
BLUE PRINTADA107016
BLUE PRINTADA107017
BLUE PRINTADA107020
BLUE PRINTADA107024
BLUE PRINTADA107026
BLUE PRINTADA107028
BLUE PRINTADA107029
BLUE PRINTADA107032
BLUE PRINTADA107040
BLUE PRINTADA107045
BLUE PRINTADA107051
BLUE PRINTADA107052
BLUE PRINTADB117001
BLUE PRINTADBP700087
BLUE PRINTADC47002
BLUE PRINTADC47014
BLUE PRINTADC47027
BLUE PRINTADC47029
BLUE PRINTADC47030
BLUE PRINTADC47031
BLUE PRINTADC47038
BLUE PRINTADC47050
BLUE PRINTADG07001
BLUE PRINTADG07004
BLUE PRINTADG07005
BLUE PRINTADG07007
BLUE PRINTADG07009
BLUE PRINTADG070100
BLUE PRINTADG07011
BLUE PRINTADG070113
BLUE PRINTADG07018
BLUE PRINTADG07020
BLUE PRINTADG07023
BLUE PRINTADG07029
BLUE PRINTADG07030
BLUE PRINTADG07031
BLUE PRINTADG07040
BLUE PRINTADG07044
BLUE PRINTADG07045C
BLUE PRINTADG07048C
BLUE PRINTADG07051
BLUE PRINTADG07057
BLUE PRINTADG07058
BLUE PRINTADG07064
BLUE PRINTADG07074
BLUE PRINTADG07078
BLUE PRINTADG07079
BLUE PRINTADG07081
BLUE PRINTADG07086
BLUE PRINTADH27002
BLUE PRINTADH27005
BLUE PRINTADH27006
BLUE PRINTADH27009
BLUE PRINTADH27026
BLUE PRINTADH27036
BLUE PRINTADH27044
BLUE PRINTADH27054
BLUE PRINTADJ137011
BLUE PRINTADJ137015
BLUE PRINTADJ137023
BLUE PRINTADK87004
BLUE PRINTADK87006
BLUE PRINTADK87008
BLUE PRINTADK87013
BLUE PRINTADK87018
BLUE PRINTADK87037
BLUE PRINTADM57001
BLUE PRINTADM57005
BLUE PRINTADM57008
BLUE PRINTADM57023C
BLUE PRINTADM57026C
BLUE PRINTADM57028
BLUE PRINTADM57029
BLUE PRINTADM57046
BLUE PRINTADM57051
BLUE PRINTADM57054
BLUE PRINTADM57055
BLUE PRINTADM57059
BLUE PRINTADM57063
BLUE PRINTADM57065
BLUE PRINTADM57066
BLUE PRINTADM57068
BLUE PRINTADM57073
BLUE PRINTADM57075
BLUE PRINTADN17005
BLUE PRINTADN17014
BLUE PRINTADN17017
BLUE PRINTADN17028
BLUE PRINTADN17034
BLUE PRINTADN17037C
BLUE PRINTADN17056
BLUE PRINTADP157001
BLUE PRINTADR167001
BLUE PRINTADS77006
BLUE PRINTADT37003
BLUE PRINTADT37012
BLUE PRINTADT37013
BLUE PRINTADT370140
BLUE PRINTADT37079
BLUE PRINTADV187002
BLUE PRINTADV187005C
DELPHIES2021112B1
DELPHIES2022112B1
FAE77476
FAE77477
Febi Bilstein177485
FEBI BILSTEIN21381
FEBI BILSTEIN21383
FEBI BILSTEIN21437
FEBI BILSTEIN24229
FEBI BILSTEIN24231
FEBI BILSTEIN24237
FEBI BILSTEIN24238
FEBI BILSTEIN26171
FEBI BILSTEIN26172
FEBI BILSTEIN28692
FEBI BILSTEIN29343
FEBI BILSTEIN31220
FEBI BILSTEIN33376
FEBI BILSTEIN34681
FEBI BILSTEIN36806
FEBI BILSTEIN36892
FEBI BILSTEIN36919
FEBI BILSTEIN36920
FEBI BILSTEIN45075
FEBI BILSTEIN45168
HYUNDAI3921038015
HYUNDAI3921039600
KAVO PARTSEOS1022
KAVO PARTSEOS3005
KAVO PARTSEOS3041
KAVO PARTSEOS4017
MEAT & DORIA81581
MEAT & DORIA81779
METZGER0893459
METZGER0893468
METZGER AUTOTEILE0893553
NGK0368
NGK1342
NGK90054
NGK91279
NGK93723
NGK93989
NGK96344
NGK96697
NTYESL-HY-502
PIERBURG7.02604.75.0
SWAG10936919
SWAG10936920
SWAG20924229
SWAG20924231
SWAG20924237
SWAG20924238
SWAG20936806
SWAG30921437
SWAG30936892
SWAG40928692
SWAG40929343
SWAG40934681
SWAG50921381
SWAG50921383
SWAG62926171
SWAG62926172
SWAG62945075
SWAG62945168
SWAG84933376
SWAG89931220
TOPRAN111610
TRISCAN884569400
VEMOV52760007
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sond lambda oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zawsze upewnij się, że sonda lambda jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór sondy może skutkować nieprawidłową pracą silnika lub jego uszkodzeniem. * Przed montażem lub demontażem sondy lambda, upewnij się, że układ wydechowy jest ostudzony. Praca na gorącym układzie grozi poparzeniem. * Demontaż i montaż sondy lambda powinien być wykonywany przez wykwalifikowanego mechanika, aby uniknąć uszkodzenia sondy lub układu wydechowego. * Zawsze odłącz akumulator przed rozpoczęciem pracy z układem wydechowym, aby uniknąć ryzyka zwarcia elektrycznego. * Unikaj stosowania nadmiernej siły podczas montażu sondy lambda. Może to spowodować uszkodzenie gwintu lub samej sondy. * Używaj odpowiednich narzędzi, takich jak klucze dynamometryczne, aby zapewnić właściwy moment dokręcania. Zbyt słabe dokręcenie może prowadzić do nieszczelności, a zbyt mocne do uszkodzenia gwintu. * Nie dotykaj ceramicznego elementu sondy lambda. Może to spowodować jego uszkodzenie lub wpłynąć na jego działanie. * Chronić sondę lambda przed kontaktem z olejami, smarami i innymi substancjami, które mogą zanieczyścić sensor i wpłynąć na jego dokładność. * Jeżeli sonda lambda jest wyposażona w osłonę termiczną, upewnij się, że jest ona prawidłowo zamontowana. Jej brak może prowadzić do przegrzewania innych elementów. * W przypadku uszkodzenia sondy lambda, nie próbuj jej naprawiać samodzielnie. Należy ją wymienić na nową. * Przeprowadzaj regularne kontrole stanu sondy lambda oraz układu wydechowego, aby upewnić się, że nie ma żadnych wycieków ani uszkodzeń mechanicznych. * Nieprawidłowo działająca sonda lambda może prowadzić do zwiększonej emisji spalin. Dbaj o regularne badania techniczne pojazdu. * Po wymianie sondy lambda, skasuj błędy z komputera pokładowego samochodu, aby system mógł prawidłowo odczytywać nowe dane. * Zużyte sondy lambda należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii