MotoCraft
Sonda lambda .. - SKV 09SKV672
Sonda lambda .. - SKV 09SKV672

Sonda lambda .. - SKV 09SKV672

ProducentSKV ESEN
163,24 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI A3 AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI - od 2007.09 do 2012.08 - 92 kW - 125 KM - 1390 ccm AUDI A3 (8P1) 1.6 - od 2003.05 do 2012.08 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm AUDI A3 (8P1) 1.6 E-Power - od 2011.01 do 2012.08 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm AUDI A3 kabriolet ...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Liczba przewodów4
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Kod taryfy celnej85437090

AUDI A3

  • AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI - od 2007.09 do 2012.08 - 92 kW - 125 KM - 1390 ccm
  • AUDI A3 (8P1) 1.6 - od 2003.05 do 2012.08 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • AUDI A3 (8P1) 1.6 E-Power - od 2011.01 do 2012.08 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6 - od 2008.09 do 2010.05 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • AUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI - od 2007.09 do 2013.03 - 92 kW - 125 KM - 1390 ccm
  • AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 - od 2004.09 do 2013.03 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power - od 2011.01 do 2013.03 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm

AUDI A4

  • AUDI A4 (8K2, B8) 3.0 TFSI quattro - od 2012.02 do 2015.12 - 200 kW - 272 KM - 2995 ccm
  • AUDI A4 (8K2, B8) 3.2 FSI - od 2008.09 do 2012.03 - 195 kW - 265 KM - 3197 ccm
  • AUDI A4 (8K2, B8) 3.2 FSI quattro - od 2007.11 do 2012.03 - 195 kW - 265 KM - 3197 ccm
  • AUDI A4 (8K2, B8) S4 quattro - od 2008.11 do 2015.12 - 245 kW - 333 KM - 2995 ccm
  • AUDI A4 Avant (8K5, B8) 3.0 TFSI quattro - od 2012.02 do 2015.12 - 200 kW - 272 KM - 2995 ccm
  • AUDI A4 Avant (8K5, B8) 3.2 FSI - od 2008.09 do 2012.03 - 195 kW - 265 KM - 3197 ccm
  • AUDI A4 Avant (8K5, B8) 3.2 FSI quattro - od 2008.04 do 2012.03 - 195 kW - 265 KM - 3197 ccm
  • AUDI A4 Avant (8K5, B8) S4 quattro - od 2008.11 do 2015.12 - 245 kW - 333 KM - 2995 ccm

AUDI A5

  • AUDI A5 (8T3) 3.0 TFSI quattro - od 2011.12 do 2017.01 - 200 kW - 272 KM - 2995 ccm
  • AUDI A5 (8T3) 3.2 FSI - od 2007.06 do 2012.03 - 195 kW - 265 KM - 3197 ccm
  • AUDI A5 kabriolet (8F7) 3.0 TFSI quattro - od 2011.11 do 2017.01 - 200 kW - 272 KM - 2995 ccm
  • AUDI A5 kabriolet (8F7) 3.2 FSI - od 2009.03 do 2012.03 - 195 kW - 265 KM - 3197 ccm
  • AUDI A5 kabriolet (8F7) 3.2 FSI quattro - od 2009.03 do 2012.03 - 195 kW - 265 KM - 3197 ccm
  • AUDI A5 kabriolet (8F7) S5 quattro - od 2009.06 do 2017.01 - 245 kW - 333 KM - 2995 ccm
  • AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TFSI quattro - od 2011.12 do 2017.01 - 200 kW - 272 KM - 2995 ccm
  • AUDI A5 Sportback (8TA) 3.2 FSI quattro - od 2009.09 do 2012.03 - 195 kW - 265 KM - 3197 ccm
  • AUDI A5 Sportback (8TA) S5 quattro - od 2010.01 do 2017.01 - 245 kW - 333 KM - 2995 ccm

AUDI A6

  • AUDI A6 (4G2, 4GC, C7) 2.8 FSI - od 2010.11 do 2015.04 - 150 kW - 204 KM - 2773 ccm
  • AUDI A6 (4G2, 4GC, C7) 2.8 FSI quattro - od 2010.11 do 2015.04 - 150 kW - 204 KM - 2773 ccm
  • AUDI A6 (4G2, 4GC, C7) 3.0 TFSI quattro - od 2010.11 do 2012.05 - 220 kW - 300 KM - 2995 ccm
  • AUDI A6 (4G2, 4GC, C7) 3.0 TFSI quattro - od 2011.03 do 2018.09 - 228 kW - 310 KM - 2995 ccm
  • AUDI A6 Allroad (4GH, 4GJ, C7) 3.0 TFSI quattro - od 2012.01 do 2014.12 - 228 kW - 310 KM - 2995 ccm
  • AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TFSI quattro - od 2008.10 do 2011.08 - 220 kW - 299 KM - 2995 ccm
  • AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 2.8 FSI - od 2011.05 do 2015.04 - 150 kW - 204 KM - 2773 ccm
  • AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 2.8 FSI quattro - od 2011.05 do 2015.04 - 150 kW - 204 KM - 2773 ccm
  • AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 3.0 TFSI quattro - od 2011.05 do 2012.05 - 220 kW - 300 KM - 2995 ccm
  • AUDI A6 Avant (4G5, 4GD, C7) 3.0 TFSI quattro - od 2011.11 do 2018.09 - 228 kW - 310 KM - 2995 ccm

AUDI A7

  • AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 2.8 FSI - od 2011.02 do 2015.03 - 150 kW - 204 KM - 2773 ccm
  • AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 2.8 FSI quattro - od 2010.10 do 2015.03 - 150 kW - 204 KM - 2773 ccm
  • AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro - od 2010.10 do 2012.05 - 220 kW - 300 KM - 2995 ccm
  • AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro - od 2011.01 do 2015.03 - 228 kW - 310 KM - 2995 ccm

AUDI A8

  • AUDI A8 (4E2, 4E8) 2.8 FSI - od 2007.08 do 2010.07 - 154 kW - 210 KM - 2773 ccm
  • AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.2 FSI - od 2005.06 do 2010.07 - 191 kW - 260 KM - 3123 ccm
  • AUDI A8 (4E2, 4E8) 3.2 FSI quattro - od 2005.06 do 2010.07 - 191 kW - 260 KM - 3123 ccm
  • AUDI A8 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro - od 2010.06 do 2018.01 - 245 kW - 333 KM - 2995 ccm
  • AUDI A8 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro - od 2010.07 do 2014.04 - 213 kW - 290 KM - 2995 ccm
  • AUDI A8 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro - od 2011.11 do 2018.01 - 228 kW - 310 KM - 2995 ccm

AUDI Q5

  • AUDI Q5 (8RB) 3.0 TFSI quattro - od 2012.06 do 2017.05 - 200 kW - 272 KM - 2995 ccm
  • AUDI Q5 (8RB) 3.2 FSI quattro - od 2008.11 do 2012.12 - 199 kW - 270 KM - 3197 ccm

AUDI Q7

  • AUDI Q7 (4LB) 3.0 TFSI quattro - od 2010.05 do 2015.08 - 200 kW - 272 KM - 2995 ccm
  • AUDI Q7 (4LB) 3.0 TFSI quattro - od 2010.05 do 2015.08 - 245 kW - 333 KM - 2995 ccm
  • AUDI Q7 (4LB) 3.0 TFSI quattro - od 2011.05 do 2015.08 - 206 kW - 280 KM - 2995 ccm

SEAT ALTEA

  • SEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI - od 2007.11 - 92 kW - 125 KM - 1390 ccm
  • SEAT ALTEA (5P1) 1.6 - od 2004.03 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • SEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG - od 2009.09 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI - od 2007.11 - 92 kW - 125 KM - 1390 ccm
  • SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 - od 2006.10 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG - od 2009.09 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel - od 2006.10 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm

SEAT CORDOBA

  • SEAT CORDOBA (6L2) 1.2 - od 2002.10 do 2006.06 - 47 kW - 64 KM - 1198 ccm
  • SEAT CORDOBA (6L2) 1.6 16V - od 2006.11 do 2009.11 - 77 kW - 105 KM - 1598 ccm

SEAT IBIZA

  • SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 12V - od 2006.05 do 2009.11 - 51 kW - 70 KM - 1198 ccm
  • SEAT IBIZA III (6L1) 1.6 16V - od 2006.11 do 2009.11 - 77 kW - 105 KM - 1598 ccm
  • SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 - od 2008.03 do 2015.05 - 51 kW - 70 KM - 1198 ccm
  • SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 - od 2009.07 do 2011.05 - 44 kW - 60 KM - 1198 ccm
  • SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 - od 2008.05 do 2012.03 - 77 kW - 105 KM - 1598 ccm
  • SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.2 - od 2008.07 do 2015.05 - 51 kW - 70 KM - 1198 ccm
  • SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.2 - od 2009.07 do 2015.05 - 44 kW - 60 KM - 1198 ccm
  • SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.6 - od 2008.07 do 2015.05 - 77 kW - 105 KM - 1598 ccm
  • SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 - od 2010.05 do 2015.05 - 44 kW - 60 KM - 1198 ccm
  • SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 - od 2010.05 do 2015.05 - 51 kW - 70 KM - 1198 ccm

SEAT LEON

  • SEAT LEON (1P1) 1.4 16V - od 2006.06 do 2012.12 - 63 kW - 86 KM - 1390 ccm
  • SEAT LEON (1P1) 1.4 TSI - od 2007.11 do 2012.12 - 92 kW - 125 KM - 1390 ccm
  • SEAT LEON (1P1) 1.6 - od 2005.07 do 2012.12 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • SEAT LEON (1P1) 1.6 MultiFuel - od 2005.07 do 2013.08 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm

SEAT TOLEDO

  • SEAT TOLEDO III (5P2) 1.6 - od 2004.10 do 2009.05 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 - od 2012.07 do 2015.06 - 55 kW - 75 KM - 1198 ccm

SKODA FABIA

  • SKODA FABIA I (6Y2) 1.2 - od 2003.01 do 2008.03 - 47 kW - 64 KM - 1198 ccm
  • SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.2 - od 2003.01 do 2007.12 - 47 kW - 64 KM - 1198 ccm
  • SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2 - od 2003.01 do 2007.12 - 47 kW - 64 KM - 1198 ccm
  • SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.2 - od 2003.01 do 2007.12 - 47 kW - 64 KM - 1198 ccm
  • SKODA FABIA II (542) 1.2 - od 2007.01 do 2014.12 - 51 kW - 70 KM - 1198 ccm
  • SKODA FABIA II (542) 1.6 - od 2007.04 do 2014.12 - 77 kW - 105 KM - 1598 ccm
  • SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 - od 2007.10 do 2014.12 - 51 kW - 70 KM - 1198 ccm
  • SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 - od 2007.10 do 2014.12 - 77 kW - 105 KM - 1598 ccm

SKODA OCTAVIA

  • SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 - od 2004.06 do 2013.04 - 59 kW - 80 KM - 1390 ccm
  • SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 - od 2004.06 do 2013.06 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 LPG - od 2009.08 do 2012.11 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 MultiFuel - od 2008.01 do 2013.06 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 - od 2006.05 do 2013.06 - 59 kW - 80 KM - 1390 ccm
  • SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 - od 2004.09 do 2013.06 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 LPG - od 2009.08 do 2012.11 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 MultiFuel - od 2008.01 do 2013.06 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm

SKODA RAPID

  • SKODA RAPID (NH3) 1.2 - od 2012.07 do 2015.06 - 55 kW - 75 KM - 1198 ccm

SKODA ROOMSTER

  • SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 - od 2006.05 do 2007.01 - 47 kW - 64 KM - 1198 ccm
  • SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 - od 2007.01 do 2015.05 - 51 kW - 70 KM - 1198 ccm
  • SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 - od 2006.09 do 2015.05 - 77 kW - 105 KM - 1598 ccm
  • SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 - od 2007.03 do 2015.05 - 51 kW - 70 KM - 1198 ccm

VW CADDY

  • VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.4 - od 2006.05 do 2010.08 - 59 kW - 80 KM - 1390 ccm
  • VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 - od 2004.04 do 2015.05 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 BiFuel - od 2011.05 do 2015.05 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne MPV 2KB, 2KJ, 2CB, 1.4 - od 2006.05 do 2010.08 - 59 kW - 80 KM - 1390 ccm
  • VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne MPV 2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 - od 2004.04 do 2015.05 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne MPV 2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 BiFuel - od 2011.05 do 2015.05 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm

VW EOS

  • VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI - od 2007.11 do 2015.08 - 90 kW - 122 KM - 1390 ccm

VW GOLF

  • VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 16V - od 2006.05 do 2013.12 - 59 kW - 80 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 TSI - od 2006.05 do 2008.06 - 103 kW - 140 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 TSI - od 2006.05 do 2008.06 - 125 kW - 170 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 - od 2005.05 do 2013.12 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 MultiFuel - od 2007.11 do 2013.12 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI - od 2005.11 do 2008.11 - 125 kW - 170 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI - od 2006.05 do 2008.11 - 103 kW - 140 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI - od 2007.05 do 2008.11 - 90 kW - 122 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF V (1K1) 1.6 - od 2004.01 do 2008.11 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 - od 2007.06 do 2009.07 - 59 kW - 80 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI - od 2007.06 do 2009.07 - 103 kW - 140 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI - od 2007.06 do 2009.07 - 125 kW - 170 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI - od 2007.06 do 2009.07 - 90 kW - 122 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF V Variant (1K5) 1.6 - od 2007.06 do 2009.07 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • VW GOLF VI (5K1) 1.4 - od 2008.10 do 2012.11 - 59 kW - 80 KM - 1390 ccm
  • VW GOLF VI (5K1) 1.6 - od 2008.10 do 2012.11 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • VW GOLF VI (5K1) 1.6 BiFuel - od 2009.03 do 2012.11 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm

VW JETTA

  • VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI - od 2006.07 do 2010.10 - 103 kW - 140 KM - 1390 ccm
  • VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI - od 2006.07 do 2010.10 - 125 kW - 170 KM - 1390 ccm
  • VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI - od 2007.05 do 2010.10 - 90 kW - 122 KM - 1390 ccm
  • VW JETTA III (1K2) 1.6 - od 2004.09 do 2010.10 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm

VW PASSAT

  • VW PASSAT (3C2) 1.4 TSI - od 2007.05 do 2010.07 - 90 kW - 122 KM - 1390 ccm
  • VW PASSAT (3C2) 1.6 - od 2005.05 do 2010.07 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm
  • VW PASSAT Variant (3C5) 1.6 - od 2005.08 do 2010.11 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm

VW POLO

  • VW POLO (6R1, 6C1) 1.2 - od 2009.06 - 44 kW - 60 KM - 1198 ccm
  • VW POLO (6R1, 6C1) 1.2 - od 2009.06 - 51 kW - 70 KM - 1198 ccm
  • VW POLO (9N_) 1.2 12V - od 2001.10 do 2007.07 - 47 kW - 64 KM - 1198 ccm
  • VW POLO (9N_) 1.2 12V - od 2007.05 do 2009.11 - 51 kW - 69 KM - 1198 ccm
  • VW POLO (9N_) 1.6 16V - od 2006.05 do 2009.11 - 77 kW - 105 KM - 1598 ccm

VW TIGUAN

  • VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 4motion - od 2007.09 do 2018.07 - 110 kW - 150 KM - 1390 ccm

VW TOURAN

  • VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 FSI - od 2006.11 do 2010.05 - 125 kW - 170 KM - 1390 ccm
  • VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI - od 2006.02 do 2010.05 - 103 kW - 140 KM - 1390 ccm
  • VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 - od 2003.07 do 2010.05 - 75 kW - 102 KM - 1595 ccm

Sonda lambda .. - SKV 09SKV672: pasuje do 111 wersji pojazdów marek Audi, Seat, Skoda, Volkswagen.

  • A3 1.4 TFSI
  • A3 1.6
  • A3 1.6 E-Power
  • A3 Sportback 1.4 TFSI
  • A3 Sportback 1.6
  • A3 Sportback 1.6 E-Power
  • A3 kabriolet 1.6
  • A4 B8 3.0 TFSI quattro
  • A4 B8 3.2 FSI
  • A4 B8 3.2 FSI quattro
  • A4 B8 Avant 3.0 TFSI quattro
  • A4 B8 Avant 3.2 FSI
  • A4 B8 Avant 3.2 FSI quattro
  • A4 B8 Avant S4 quattro
  • A4 B8 S4 quattro
  • A5 3.0 TFSI quattro
  • A5 3.2 FSI
  • A5 Sportback 3.0 TFSI quattro
  • A5 Sportback 3.2 FSI quattro
  • A5 Sportback S5 quattro
  • A5 kabriolet 3.0 TFSI quattro
  • A5 kabriolet 3.2 FSI
  • A5 kabriolet 3.2 FSI quattro
  • A5 kabriolet S5 quattro
  • A6 Allroad C7 3.0 TFSI quattro
  • A6 C6 Avant 3.0 TFSI quattro
  • A6 C7 2.8 FSI
  • A6 C7 2.8 FSI quattro
  • A6 C7 3.0 TFSI quattro
  • A6 C7 Avant 2.8 FSI
  • A6 C7 Avant 2.8 FSI quattro
  • A6 C7 Avant 3.0 TFSI quattro
  • A7 Sportback 2.8 FSI
  • A7 Sportback 2.8 FSI quattro
  • A7 Sportback 3.0 TFSI quattro
  • A8 D3 2.8 FSI
  • A8 D3 3.2 FSI
  • A8 D3 3.2 FSI quattro
  • A8 D4 3.0 TFSI quattro
  • Q5 3.0 TFSI quattro
  • Q5 3.2 FSI quattro
  • Q7 3.0 TFSI quattro
  • ALTEA 1.4 TSI
  • ALTEA 1.6
  • ALTEA 1.6 LPG
  • ALTEA XL 1.4 TSI
  • ALTEA XL 1.6
  • ALTEA XL 1.6 LPG
  • CORDOBA 1.2
  • CORDOBA 1.6 16V
  • IBIZA III 1.2 12V
  • IBIZA III 1.6 16V
  • IBIZA IV 1.2
  • IBIZA IV 1.6
  • IBIZA IV SC 1.2
  • IBIZA IV SC 1.6
  • IBIZA IV ST 1.2
  • LEON 1.4 16V
  • LEON 1.4 TSI
  • LEON 1.6
  • LEON 1.6 MultiFuel
  • OE ALTEA XL
  • TOLEDO III 1.6
  • TOLEDO IV 1.2
  • FABIA I 1.2
  • FABIA I Combi 1.2
  • FABIA I Praktik 1.2
  • FABIA I sedan 1.2
  • FABIA II 1.2
  • FABIA II 1.6
  • FABIA II Combi 1.2
  • FABIA II Combi 1.6
  • OCTAVIA II 1.4
  • OCTAVIA II 1.6
  • OCTAVIA II 1.6 LPG
  • OCTAVIA II 1.6 MultiFuel
  • OCTAVIA II Combi 1.4
  • OCTAVIA II Combi 1.6
  • OCTAVIA II Combi 1.6 LPG
  • OCTAVIA II Combi 1.6 MultiFuel
  • RAPID 1.2
  • ROOMSTER 1.2
  • ROOMSTER 1.6
  • ROOMSTER Praktik 1.2
  • CADDY III kombi 1.4 1.4
  • CADDY III kombi 1.6 1.6
  • CADDY III kombi 1.6 BiFuel 1.6 BiFuel
  • EOS 1.4 TSI
  • GOLF PLUS V 1.4 16V
  • GOLF PLUS V 1.4 TSI
  • GOLF PLUS V 1.6
  • GOLF PLUS V 1.6 MultiFuel
  • GOLF V 1.4 TSI
  • GOLF V 1.6
  • GOLF V Variant 1.4
  • GOLF V Variant 1.4 TSI
  • GOLF V Variant 1.6
  • GOLF VI 1.4
  • GOLF VI 1.6
  • GOLF VI 1.6 BiFuel
  • JETTA III 1.4 TSI
  • JETTA III 1.6
  • PASSAT B6 1.4 TSI
  • PASSAT B6 1.6
  • PASSAT B6 Variant 1.6
  • POLO 1.2 12V
  • POLO 1.6 16V
  • POLO V 1.2
  • TIGUAN 1.4 TSI 4motion
  • TOURAN 1.4 TSI
  • TOURAN 1.6
09SKV672
A.Z. Meisterteile AZMT-40-011-1034
A.Z. Meisterteile AZMT-40-011-1186
A.Z. Meisterteile AZMT-40-011-1203
AUDI 03C906262AA
AUDI 03C906262AD
AUDI 03C906262M
AUDI 03C906262P
AUDI 03C906262R
AUDI 06A906262M
AUDI 4L0906262H
BENTLEY 03C906262AA
BENTLEY 03C906262M
BENTLEY 03C906262P
BENTLEY 03C906262R
BENTLEY 06A906262M
BENTLEY 4L0906262H
HOFFER 7481519
HOFFER 7481519E
HOFFER 7481622
HOFFER 7481623
HOFFER 7481623E
SEAT 03C906262AA
SEAT 03C906262AD
SEAT 03C906262M
SEAT 03C906262P
SEAT 03C906262R
SEAT 06A906262M
SEAT 4L0906262H
SIDAT 90062
SIDAT 90062A2
SIDAT 90234
SIDAT 90235
SIDAT 90235A2
ASHUKI by Palidium920049506
ASHUKI by Palidium920049932
AUDI03C906262AA
AUDI03C906262AD
AUDI03C906262M
AUDI03C906262P
AUDI03C906262R
AUDI06A906262M
AUDI4L0906262H
BLUE PRINTADA107024
BLUE PRINTADV187002
BLUE PRINTADV187005C
CALORSTAT by VernetLS140104
DELPHIES2028912B1
FAE77439
FAE77440
FISPA90249
HOFFER7481637
INTERMOTOR64382
INTERMOTOR64418
INTERMOTOR64477
INTERMOTOR64669
INTERMOTOR64735
INTERMOTORKNL376
INTERMOTORKNL410
INTERMOTORKNL469
INTERMOTORKNL653
INTERMOTORKNL719
INTERMOTORLB1651
INTERMOTORLB1699
INTERMOTORLB1780
INTERMOTORLB2090
INTERMOTORLB2179
INTERMOTORLLB310
INTERMOTORLLB347
INTERMOTORLLB403
INTERMOTORLLB621
INTERMOTORLLB704
JP GROUP1193801300
LRTL0037H500
LRTL0459H500
LUCAS ELECTRICALLEB4001
LUCAS ELECTRICALLEB4003
LUCAS ELECTRICALLEB601
MAGNETI MARELLI1776
MAGNETI MARELLI1884
MAGNETI MARELLI460001776010
MAGNETI MARELLI460001884010
MEAT & DORIA81519
MEAT & DORIA81519E
MEAT & DORIA81637
METZGER0893355
METZGER0893475
METZGER0893476
MEYLE1149500000
NGK0048
NGK0051
NGK1337
NGK1345
NGK1721
NGK1723
NGK1725
NGK93048
NGK94571
NGK96346
QUINTON HAZELLXLOS1303
QUINTON HAZELLXLOS1334
QUINTON HAZELLXLOS1388
QUINTON HAZELLXLOS1554
QUINTON HAZELLXLOS1619
SWAG33 10 3138
SWAG33 10 4159
SWAG33 11 3406
TRISCAN884529005
TRISCAN884529100
TRISCAN884529118
TRISCAN884529171
TRISCAN884529182
VEMOV10760050
VEMOV10760071
VEMOV10760072
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sond lambda oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zawsze upewnij się, że sonda lambda jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór sondy może skutkować nieprawidłową pracą silnika lub jego uszkodzeniem. * Przed montażem lub demontażem sondy lambda, upewnij się, że układ wydechowy jest ostudzony. Praca na gorącym układzie grozi poparzeniem. * Demontaż i montaż sondy lambda powinien być wykonywany przez wykwalifikowanego mechanika, aby uniknąć uszkodzenia sondy lub układu wydechowego. * Zawsze odłącz akumulator przed rozpoczęciem pracy z układem wydechowym, aby uniknąć ryzyka zwarcia elektrycznego. * Unikaj stosowania nadmiernej siły podczas montażu sondy lambda. Może to spowodować uszkodzenie gwintu lub samej sondy. * Używaj odpowiednich narzędzi, takich jak klucze dynamometryczne, aby zapewnić właściwy moment dokręcania. Zbyt słabe dokręcenie może prowadzić do nieszczelności, a zbyt mocne do uszkodzenia gwintu. * Nie dotykaj ceramicznego elementu sondy lambda. Może to spowodować jego uszkodzenie lub wpłynąć na jego działanie. * Chronić sondę lambda przed kontaktem z olejami, smarami i innymi substancjami, które mogą zanieczyścić sensor i wpłynąć na jego dokładność. * Jeżeli sonda lambda jest wyposażona w osłonę termiczną, upewnij się, że jest ona prawidłowo zamontowana. Jej brak może prowadzić do przegrzewania innych elementów. * W przypadku uszkodzenia sondy lambda, nie próbuj jej naprawiać samodzielnie. Należy ją wymienić na nową. * Przeprowadzaj regularne kontrole stanu sondy lambda oraz układu wydechowego, aby upewnić się, że nie ma żadnych wycieków ani uszkodzeń mechanicznych. * Nieprawidłowo działająca sonda lambda może prowadzić do zwiększonej emisji spalin. Dbaj o regularne badania techniczne pojazdu. * Po wymianie sondy lambda, skasuj błędy z komputera pokładowego samochodu, aby system mógł prawidłowo odczytywać nowe dane. * Zużyte sondy lambda należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii