MotoCraft
Sonda lambda .. - SKV 09SKV602
Sonda lambda .. - SKV 09SKV602

Sonda lambda .. - SKV 09SKV602

ProducentSKV ESEN
160,21 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI SEAT SKODA VW OZA447-E32 Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynn...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87089299
Liczba przewodów4
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

AUDI SEAT SKODA VW OZA447-E32

Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynników. Bezwzględnie upewnij się że część jest odpowiednia do Twojego samochodu po numerze VIN

Certyfikowany dostawca danych:

Marka SKV jako jedna z nielicznych na rynku części samochodowych może poszczycić się tytułem Certyfikowanego dostawcy danych - TecDoc Data Supplier.

Katalog TecDoc TecAlliance to największa baza auto części w Europie do której SKV systematycznie dostarcza wyczerpujące dane oferowanych produktów.

Szczegółowy opis, zastosowanie i numery OE poparte obszerną bazą zdjęć pozwalają dobrać w 100%-ach właściwą część do Twojego auta.

Sonda lambda .. - SKV 09SKV602: pasuje do 52 wersji pojazdów marek Audi, Seat, Skoda, Volkswagen.

  • A3 1.6
  • A3 1.8
  • A3 1.8 T
  • A3 1.8 T quattro
  • AROSA 1.0
  • AROSA 1.4
  • IBIZA II 1.0 i
  • IBIZA II 1.4 i
  • IBIZA III 1.2
  • LEON 1.8 20V
  • OE INCA 1.4 i
  • TOLEDO II 1.8 20V
  • TOLEDO II 2.3 V5
  • FABIA I 1.2
  • FABIA I Combi 1.2
  • FABIA I Praktik 1.2
  • FABIA I sedan 1.2
  • FABIA II 1.2
  • FABIA II Combi 1.2
  • OCTAVIA I 1.6
  • OCTAVIA I 1.8
  • OCTAVIA I Combi 1.6
  • OCTAVIA I Combi 1.8 20V
  • OCTAVIA I Combi 1.8 T
  • BORA I 1.6
  • BORA I 1.8
  • BORA I 1.8 4motion
  • BORA I 1.8 T
  • BORA I 2.3 V5
  • BORA I 2.3 V5 4motion
  • BORA Variant 1.6
  • BORA Variant 1.8 4motion
  • BORA Variant 1.8 T
  • BORA Variant 2.3 V5
  • CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9B) 1.4
  • FOX liftback 1.2
  • GOLF IV 1.6
  • GOLF IV 1.8
  • GOLF IV 1.8 4motion
  • GOLF IV 1.8 T
  • GOLF IV 2.3 V5
  • LUPO I 1.0
  • LUPO I 1.4 16V
  • POLO 1.2
  • POLO 1.4 16V
  • POLO III 100 1.4 16V
  • POLO III 120 1.6 16V GTI
  • POLO III 50 1.0
  • POLO III 60 1.4
  • POLO III CLASSIC 60 1.4
  • POLO V 1.2
  • POLO Variant 1.4
09SKV602
A.Z. Meisterteile AZMT-40-011-1235
A.Z. Meisterteile AZMT-40-011-1242
A.Z. Meisterteile AZMT-40-011-1245
BENTLEY 030906265BS
BENTLEY 030906265BT
BENTLEY 036906265
BENTLEY 03D906265B
BENTLEY 03D906265C
BENTLEY 06A906265
BENTLEY 06A906265B
BENTLEY 06A906265E
BENTLEY 06A906265F
BENTLEY 06A906265G
SIDAT 90060
SIDAT 90060A2
SIDAT 90369
SKODA 030906265BS
SKODA 030906265BT
SKODA 036906265
SKODA 03D906265B
SKODA 03D906265C
SKODA 06A906265
SKODA 06A906265B
SKODA 06A906265E
SKODA 06A906265F
SKODA 06A906265G
WILMINK GROUP WG1013875
WILMINK GROUP WG1014038
WILMINK GROUP WG1900433
ACI-AVESASLS13175
ACI-AVESASLS13228
ACI-AVESASLS13323
AUDI030906265BS
AUDI030906265BT
AUDI036906265
AUDI03D906265B
AUDI03D906265C
AUDI06A906265
AUDI06A906265B
AUDI06A906265E
AUDI06A906265F
AUDI06A906265G
BBTOXY451050
BorgWarner (BERU)OZH127
BorgWarner (BERU)OZH128
BorgWarner (BERU)OZH177
BOSCH0258005079
BOSCH0258005081
BUGIAD54041
CALORSTAT by VernetLS140147
CALORSTAT by VernetLS140173
CALORSTAT by VernetLS140597
CONTINENTAL/VDOA2C59513175Z
CONTINENTAL/VDOA2C59513228Z
CONTINENTAL/VDOA2C59513323Z
DELPHIES1097812B1
DELPHIES1098112B1
DELPHIES2027012B1
DENSODOX1551
DENSODOX1588
ERA570036
ERA570075
FACET107163
FACET107171
FAE77138
FAE77139
FAE77200
Febi Bilstein103573
Febi Bilstein175835
Febi Bilstein175864
FEBI BILSTEIN21420
FEBI BILSTEIN21424
Febi Bilstein36892
FISPA90060
FISPA90369
HOFFER7481098
HOFFER7481768
INTERMOTOR64131
INTERMOTOR64144
INTERMOTOR64150
INTERMOTOR64151
INTERMOTOR64479
INTERMOTOR64731
INTERMOTORKNL128
INTERMOTORKNL141
INTERMOTORKNL147
INTERMOTORKNL148
INTERMOTORKNL471
INTERMOTORKNL715
INTERMOTORLB1292
INTERMOTORLB1313
INTERMOTORLB1322
INTERMOTORLB1326
INTERMOTORLB1784
INTERMOTORLB2167
INTERMOTORLLB086
INTERMOTORLLB096
INTERMOTORLLB102
INTERMOTORLLB103
INTERMOTORLLB404
INTERMOTORLLB692
JP GROUP1193801800
JP GROUP1193803100
LUCAS ELECTRICALLEB282
LUCAS ELECTRICALLEB508
LUCAS ELECTRICALLEB673
LUCAS ELECTRICALLEB675
LUCAS ELECTRICALLEB726
MAGNETI MARELLI1778
MAGNETI MARELLI460000270010
MAGNETI MARELLI460000471010
MAGNETI MARELLI460001778010
MAGNETI MARELLI460001992010
MAGNETI MARELLI460002094010
MAGNETI MARELLI460002138910
MAGNETI MARELLI460002139510
MAGNETI MARELLI460002140710
MAGNETI MARELLI460002144910
MAGNETI MARELLIOZA447E17
MAGNETI MARELLIOZA447E32
MAGNETI MARELLIOZA457EE13
MAGNETI MARELLIOZA457EE16
MAGNETI MARELLIOZA457EE2
MAGNETI MARELLIOZA457EE22
MAGNETI MARELLIOZA532V4
MAGNETI MARELLIOZA534V1
MAGNETI MARELLIOZA706EE2
MEAT & DORIA81098
MEAT & DORIA81098E
MEAT & DORIA81768
METZGER0893086
METZGER0893322
METZGER0893446
MEYLE1149500001
MEYLE1149500002
MOBILETRONOSB426P
MOBILETRONOSB427P
MTE-THOMSON787740047
MTE-THOMSON787740062
MTE-THOMSON787740072
NGK0006
NGK0270
NGK0471
NGK8738
NGK92245
NGK93041
NGK95310
PATRON60014
PATRONHZ408010240043
PATRONHZ408010240044
QUINTON HAZELLXLOS1085
QUINTON HAZELLXLOS1095
QUINTON HAZELLXLOS1101
QUINTON HAZELLXLOS1102
QUINTON HAZELLXLOS1389
QUINTON HAZELLXLOS1615
SWAG30 93 6892
SWAG30921420
SWAG30921424
SWAG33 10 3130
SWAG33 10 3147
TOPRAN111623
TRISCAN884529003
TRISCAN884529017
VEMOV10760056
VEMOV10760057
VEMOV10760081
WALKER PRODUCTS25024558
WILMINK GROUPWG1013875
WILMINK GROUPWG1014038
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sond lambda oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zawsze upewnij się, że sonda lambda jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór sondy może skutkować nieprawidłową pracą silnika lub jego uszkodzeniem. * Przed montażem lub demontażem sondy lambda, upewnij się, że układ wydechowy jest ostudzony. Praca na gorącym układzie grozi poparzeniem. * Demontaż i montaż sondy lambda powinien być wykonywany przez wykwalifikowanego mechanika, aby uniknąć uszkodzenia sondy lub układu wydechowego. * Zawsze odłącz akumulator przed rozpoczęciem pracy z układem wydechowym, aby uniknąć ryzyka zwarcia elektrycznego. * Unikaj stosowania nadmiernej siły podczas montażu sondy lambda. Może to spowodować uszkodzenie gwintu lub samej sondy. * Używaj odpowiednich narzędzi, takich jak klucze dynamometryczne, aby zapewnić właściwy moment dokręcania. Zbyt słabe dokręcenie może prowadzić do nieszczelności, a zbyt mocne do uszkodzenia gwintu. * Nie dotykaj ceramicznego elementu sondy lambda. Może to spowodować jego uszkodzenie lub wpłynąć na jego działanie. * Chronić sondę lambda przed kontaktem z olejami, smarami i innymi substancjami, które mogą zanieczyścić sensor i wpłynąć na jego dokładność. * Jeżeli sonda lambda jest wyposażona w osłonę termiczną, upewnij się, że jest ona prawidłowo zamontowana. Jej brak może prowadzić do przegrzewania innych elementów. * W przypadku uszkodzenia sondy lambda, nie próbuj jej naprawiać samodzielnie. Należy ją wymienić na nową. * Przeprowadzaj regularne kontrole stanu sondy lambda oraz układu wydechowego, aby upewnić się, że nie ma żadnych wycieków ani uszkodzeń mechanicznych. * Nieprawidłowo działająca sonda lambda może prowadzić do zwiększonej emisji spalin. Dbaj o regularne badania techniczne pojazdu. * Po wymianie sondy lambda, skasuj błędy z komputera pokładowego samochodu, aby system mógł prawidłowo odczytywać nowe dane. * Zużyte sondy lambda należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii