MotoCraft
Sonda lambda .. - SKV 09SKV599
Sonda lambda .. - SKV 09SKV599

Sonda lambda .. - SKV 09SKV599

ProducentSKV ESEN
160,86 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

elektryczny

Typ samochoduSamochody osobowe, Autobusy, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej87089299
Liczba przewodów4
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
  • elektryczny

Sonda lambda .. - SKV 09SKV599: pasuje do 113 wersji pojazdów marek Audi, Mazda, Seat, Skoda, Volkswagen.

  • A4 B5 2.4
  • A4 B5 2.4 quattro
  • A4 B5 2.8
  • A4 B5 2.8 quattro
  • A4 B5 Avant 2.4
  • A4 B5 Avant 2.4 quattro
  • A4 B5 Avant 2.8
  • A4 B5 Avant 2.8 quattro
  • A4 B5 Avant RS4 quattro
  • A4 B5 Avant S4 quattro
  • A4 B5 S4 quattro
  • A6 C4 1.8
  • A6 C4 1.8 quattro
  • A6 C4 Avant 1.8
  • A6 C4 Avant 1.8 quattro
  • A6 C5 2.4
  • A6 C5 2.4 quattro
  • A6 C5 2.7 T
  • A6 C5 2.7 T quattro
  • A6 C5 2.8
  • A6 C5 2.8 quattro
  • A6 C5 4.2 quattro
  • A6 C5 Avant 2.4
  • A6 C5 Avant 2.4 quattro
  • A6 C5 Avant 2.7 T
  • A6 C5 Avant 2.7 T quattro
  • A6 C5 Avant 2.8
  • A6 C5 Avant 2.8 quattro
  • A6 C5 Avant 4.2 quattro
  • A6 C5 Avant S6 quattro
  • A6 C5 S6 quattro
  • A8 D2 2.5 TDI
  • A8 D2 2.5 TDI quattro
  • A8 D2 2.8
  • A8 D2 2.8 quattro
  • A8 D2 3.7
  • A8 D2 3.7 quattro
  • A8 D2 4.2 quattro
  • ALLROAD C5 2.7 T quattro
  • XEDOS 9 2.0 24V
  • XEDOS 9 2.3 24V
  • XEDOS 9 2.5 24V
  • ALHAMBRA 2.0 i
  • CORDOBA 1.0 i
  • CORDOBA 1.4 i
  • CORDOBA 1.6 i
  • CORDOBA 2.0 i
  • CORDOBA 2.0 i 16V
  • CORDOBA Vario 1.4 i
  • CORDOBA Vario 1.6 i
  • IBIZA II 1.0 i
  • IBIZA II 1.4 i
  • IBIZA II 1.4 i 16V
  • IBIZA II 1.6 i
  • IBIZA II 2.0 i
  • IBIZA II 2.0 i 16V
  • INCA 1.6 i
  • TOLEDO I 1.6 i
  • TOLEDO I 1.8 i
  • TOLEDO I 2.0 i
  • TOLEDO I 2.0 i 16V
  • SUPERB I 2.8 V6
  • 2.0
  • 2.5
  • CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9B) 1.6
  • CADDY II pick-up 1.6
  • CORRADO 2.0 i
  • CORRADO 2.9 VR6
  • GOLF III 1.4
  • GOLF III 1.6
  • GOLF III 2.0
  • GOLF III 2.0 GTI 16V
  • GOLF III 2.0 Syncro (1HX1)
  • GOLF III 2.8 VR6
  • GOLF III Cabriolet 1.6
  • GOLF III Cabriolet 2.0
  • GOLF III Variant 1.4
  • GOLF III Variant 1.6
  • GOLF III Variant 2.0
  • GOLF III Variant 2.0 Syncro
  • GOLF IV Cabriolet 1.6
  • GOLF IV Cabriolet 2.0
  • PASSAT B3/B4 1.6
  • PASSAT B3/B4 2.0
  • PASSAT B3/B4 2.0 16V
  • PASSAT B3/B4 2.0 Syncro
  • PASSAT B3/B4 2.8 VR6
  • PASSAT B3/B4 Variant 1.6
  • PASSAT B3/B4 Variant 2.0
  • PASSAT B3/B4 Variant 2.0 16V
  • PASSAT B3/B4 Variant 2.0 Syncro
  • PASSAT B3/B4 Variant 2.8 VR6
  • PASSAT B3/B4 Variant 2.9 VR6 Syncro
  • PASSAT B5 2.8 V6
  • PASSAT B5 2.8 V6 Syncro/4motion
  • PASSAT B5 Variant 2.8 V6
  • PASSAT B5 Variant 2.8 V6 Syncro/4motion
  • PASSAT B5.5 2.8 4motion
  • PASSAT B5.5 Variant 2.8 4motion
  • POLO III 55 1.4
  • POLO III 60 1.4
  • POLO III CLASSIC 100 1.6
  • POLO III CLASSIC 60 1.4
  • POLO III CLASSIC 75 1.6
  • POLO Variant 1.4
  • POLO Variant 1.6
  • SHARAN 2.0
  • SHARAN 2.8 VR6
  • SHARAN 2.8 VR6 Syncro
  • VENTO 1.4
  • VENTO 1.6
  • VENTO 2.0
  • VENTO 2.8 VR6
09SKV599
HOFFER 7481018
HOFFER 7481065
HOFFER 7481083
HOFFER 7481545
HOFFER 7481545E
HOFFER 7481546
HOFFER 7481546E
HOFFER 7481548
HOFFER 7481548E
SEAT 021906265AD
SEAT 021906265AF
SEAT 021906265AK
SEAT 021906265AR
SEAT 021906265K
SEAT 021906265R
SEAT 023906265D
SEAT 030906265AD
SEAT 030906265BD
SEAT 030906265BF
SEAT 030906265BG
SEAT 030906265BM
SEAT 030906265BR
SEAT 037906265AB
SEAT 044906265
SEAT 077906265D
SEAT 078906265A
SEAT 078906265M
SEAT 6K0906265A
SEAT 6K0906265AK
SIDAT 90167
SIDAT 90169A2
ACI-AVESASLS13190
ACI-AVESASLS13241
AUDI021906265AD
AUDI021906265AF
AUDI021906265AK
AUDI021906265AR
AUDI021906265K
AUDI021906265R
AUDI021906265T
AUDI023906265D
AUDI030906265AD
AUDI030906265AP
AUDI030906265BD
AUDI030906265BF
AUDI030906265BG
AUDI030906265BM
AUDI030906265BR
AUDI037906265AB
AUDI037906265S
AUDI044906265
AUDI077906265D
AUDI078906265A
AUDI078906265L
AUDI078906265M
AUDI6K0906265A
AUDI6K0906265AK
BBTOXY415087
BorgWarner (BERU)OZH022
BOSCH0258003439
BOSCH0258003542
BOSCH0258003548
BOSCH0258003584
BOSCH0258003604
BOSCH0258003842
BOSCH0258003868
BOSCH0258006287
CALORSTAT by VernetLS140135
CALORSTAT by VernetLS140137
CALORSTAT by VernetLS140432
CONTINENTAL/VDOA2C59513190Z
CONTINENTAL/VDOA2C59513241Z
DELPHIES1056812B1
DELPHIES1096712B1
DELPHIES1097912B1
DELPHIES2034712B1
DENSODOX1171
DENSODOX2010
ERA570067
ERA570080
ERA570081
ERA570099
FAE77133
FAE77135
FAE77302
FEBI BILSTEIN21421
FEBI BILSTEIN21431
FEBI BILSTEIN21433
FEBI BILSTEIN21434
FEBI BILSTEIN34387
FORD1022476
FORD95VW9F472FA
FORD97VW9F472AA
INTERMOTOR64104
INTERMOTOR64116
INTERMOTOR64153
INTERMOTOR64245
INTERMOTOR64424
INTERMOTORKNL102
INTERMOTORKNL113
INTERMOTORKNL150
INTERMOTORKNL242
INTERMOTORKNL416
INTERMOTORLB1220
INTERMOTORLB1249
INTERMOTORLB1329
INTERMOTORLB1449
INTERMOTORLB1706
INTERMOTORLLB065
INTERMOTORLLB073
INTERMOTORLLB105
INTERMOTORLLB188
INTERMOTORLLB353
JP GROUP1193801300
LUCAS ELECTRICALLEB390
LUCAS ELECTRICALLEB428
LUCAS ELECTRICALLEB632
MAXGEAR590012
MAZDATA3718861C
MEAT & DORIA81018
MEAT & DORIA81065
MEAT & DORIA81083
MEAT & DORIA81545
MEAT & DORIA81545E
MEAT & DORIA81546
MEAT & DORIA81546E
MEAT & DORIA81548
MEAT & DORIA81548E
METZGER0893036
METZGER0893174
METZGER0893192
METZGER0893235
METZGER0893238
METZGER0893271
MOBILETRONOSB411P
MOBILETRONOSB424P
MOBILETRONOSV402P
NGK0251
NGK0423
NGK0460
NGK1400
NGK1620
NGK96117
PATRON60014
PATRONHZ403010030035
PATRONHZ403010110040
QUINTON HAZELLXLOS1064
QUINTON HAZELLXLOS1072
QUINTON HAZELLXLOS1104
QUINTON HAZELLXLOS1188
QUINTON HAZELLXLOS1340
SWAG30921421
SWAG30921431
SWAG30921433
SWAG30921434
SWAG30934387
TOPRAN110577
TOPRAN111606
TRISCAN884529185
VEMOV10760019
VEMOV10760033
VEMOV10760054
VEMOV10760055
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa sond lambda oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zawsze upewnij się, że sonda lambda jest kompatybilna z modelem Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór sondy może skutkować nieprawidłową pracą silnika lub jego uszkodzeniem. * Przed montażem lub demontażem sondy lambda, upewnij się, że układ wydechowy jest ostudzony. Praca na gorącym układzie grozi poparzeniem. * Demontaż i montaż sondy lambda powinien być wykonywany przez wykwalifikowanego mechanika, aby uniknąć uszkodzenia sondy lub układu wydechowego. * Zawsze odłącz akumulator przed rozpoczęciem pracy z układem wydechowym, aby uniknąć ryzyka zwarcia elektrycznego. * Unikaj stosowania nadmiernej siły podczas montażu sondy lambda. Może to spowodować uszkodzenie gwintu lub samej sondy. * Używaj odpowiednich narzędzi, takich jak klucze dynamometryczne, aby zapewnić właściwy moment dokręcania. Zbyt słabe dokręcenie może prowadzić do nieszczelności, a zbyt mocne do uszkodzenia gwintu. * Nie dotykaj ceramicznego elementu sondy lambda. Może to spowodować jego uszkodzenie lub wpłynąć na jego działanie. * Chronić sondę lambda przed kontaktem z olejami, smarami i innymi substancjami, które mogą zanieczyścić sensor i wpłynąć na jego dokładność. * Jeżeli sonda lambda jest wyposażona w osłonę termiczną, upewnij się, że jest ona prawidłowo zamontowana. Jej brak może prowadzić do przegrzewania innych elementów. * W przypadku uszkodzenia sondy lambda, nie próbuj jej naprawiać samodzielnie. Należy ją wymienić na nową. * Przeprowadzaj regularne kontrole stanu sondy lambda oraz układu wydechowego, aby upewnić się, że nie ma żadnych wycieków ani uszkodzeń mechanicznych. * Nieprawidłowo działająca sonda lambda może prowadzić do zwiększonej emisji spalin. Dbaj o regularne badania techniczne pojazdu. * Po wymianie sondy lambda, skasuj błędy z komputera pokładowego samochodu, aby system mógł prawidłowo odczytywać nowe dane. * Zużyte sondy lambda należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Inne z tej kategorii