MotoCraft
Silnik krokowy - SKV ESEN 08SKV049
Silnik krokowy - SKV ESEN 08SKV049

Silnik krokowy - SKV ESEN 08SKV049

ProducentSKV ESEN
43,52 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

CITROEN SAXO/XSARA PICASSO PEUGEOT 306 EAN: 5901947387450 Napięcie [V]: 12 Tryb pracy: elektryczny Ciężar [kg]: 0,11 CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 02.1996 - 06.2003 66kW / 90KM CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTL, VTR 05.1996 - 06.2003 65kW / 88KM CI...

Kod taryfy celnej85011099
Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Typ silnikaBenzyna
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

CITROEN SAXO/XSARA PICASSO PEUGEOT 306

  • EAN: 5901947387450
  • Napięcie [V]: 12
  • Tryb pracy: elektryczny
  • Ciężar [kg]: 0,11
  • CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 02.1996 - 06.2003 66kW / 90KM
  • CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTL, VTR 05.1996 - 06.2003 65kW / 88KM
  • CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS 09.2000 - 09.2003 72kW / 98KM
  • CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 12.1999 - 09.2001 65kW / 88KM
  • CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 12.1999 - 12.2010 70kW / 95KM
  • CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 Chrono 04.2001 - 10.2004 74kW / 101KM
  • PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 SR 06.1994 - 10.2000 65kW / 89KM
  • PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 10.2000 - 05.2001 72kW / 98KM
  • PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.6 03.1997 - 10.2000 65kW / 89KM
  • PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.6 10.2000 - 04.2002 72kW / 98KM
  • PEUGEOT 306 kabriolet (7D, N3, N5) 1.6 04.1996 - 10.2000 65kW / 89KM
  • PEUGEOT 306 kabriolet (7D, N3, N5) 1.6 10.2000 - 04.2002 72kW / 98KM
  • PEUGEOT 306 liftback (7A, 7C, N3, N5) 1.6 05.1993 - 10.2000 65kW / 89KM
  • PEUGEOT 306 liftback (7A, 7C, N3, N5) 1.6 10.2000 - 05.2001 72kW / 98KM

Silnik krokowy - SKV ESEN 08SKV049: pasuje do 10 wersji pojazdów marek Citroen, Peugeot.

  • SAXO 1.6
  • SAXO 1.6 VTL,VTR
  • SAXO 1.6 VTS
  • XSARA PICASSO
  • XSARA PICASSO 1.6
  • 306 1.6
  • 306 1.6 SR
  • 306 Break 1.6
  • 306 kabriolet 1.6
  • 306 liftback 1.6
08SKV049
CITROËN 00001920AQ
CITROËN 1920AQ
CITROËN/PEUGEOT 00001920AQ
FISPA 87.044
HOFFER 7514053
PEUGEOT 00001920AQ
PEUGEOT 1920AQ
RIDEX 1298I0005
SIDAT 87.044
Stark SKICV-0740004
WILMINK GROUP WG1014410
ACI-AVESAAMP063
AUTEX958019
CASCOCRP70D01AS
CITROËN1920AQ
CITROËN00001920AQ
CONTINENTAL/VDOA96159
CSV electronic partsCVR3044
DIPASPORTVALM015N
ELTA AUTOMOTIVEXFP8603
ELTA AUTOMOTIVEEE7001
ERA556016A
ERA556016
FISPA87044
GEBE933261
HELLA6NW009141291
HOFFER7514053
INTERMOTOREIC025
INTERMOTOR14865
INTERMOTORIAV136
INTERMOTORLAV060
IPD457014
KAMOKA4190052
LUCASFDB1004
MAGNETI MARELLI359000605020
MAGNETI MARELLI820003388010
MEAT & DORIA84053
MOTAQUIPLVIS127
QUINTON HAZELLXICV38
RIDEX1298I0005
StarkSKICV0740004
VEMOV42770013
WE PARTS240610045
WILMINK GROUPWG1014410
WILMINK GROUPWG1033035
WILMINK GROUPWG1494829
WILMINK GROUPWG1494830
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa silników krokowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko porażenia prądem: * Przed podłączeniem lub odłączeniem silnika od zasilania, upewnij się, że zasilanie jest wyłączone. * Nie dotykaj przewodów zasilających mokrymi rękami. 2. Ryzyko przegrzania: * Upewnij się, że silnik ma odpowiednią wentylację, aby zapobiec przegrzaniu. * Nie używaj silnika w zamkniętych przestrzeniach bez odpowiedniej wentylacji. 3. Ryzyko pożaru: * Sprawdź, czy przewody elektryczne są w dobrym stanie i nie są uszkodzone. * Nie używaj silnika w pobliżu materiałów łatwopalnych. 4. Ryzyko obrażeń mechanicznych: * Używaj odpowiednich osłon i zabezpieczeń, aby chronić przed ruchomymi częściami silnika. * Upewnij się, że silnik jest stabilnie zamocowany, aby zapobiec jego upadkowi lub przesunięciu podczas pracy. 5. Ryzyko uszkodzenia słuchu: * Jeśli silnik generuje głośny hałas, używaj ochrony słuchu. 6. Używanie w specyficznych warunkach środowiskowych: * Nie używaj silnika w warunkach nadmiernej wilgoci lub zapylenia, jeśli nie jest do tego przystosowany. 7. Konserwacja i czyszczenie: * Przed przystąpieniem do konserwacji lub czyszczenia odłącz silnik od zasilania. * Czyść silnik zgodnie z instrukcjami producenta, używając odpowiednich środków. 8. Utylizacja: * Utylizuj zużyty silnik w odpowiedni sposób, zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu i utylizacji odpadów elektronicznych. 9. Ochrona przed dziećmi: * Przechowuj silnik w miejscu niedostępnym dla dzieci. 10. Instalacja i modyfikacje: * Instaluj i modyfikuj silnik zgodnie z instrukcjami producenta. Nieprawidłowa instalacja lub modyfikacje mogą prowadzić do niebezpiecznych sytuacji.

Inne z tej kategorii