MotoCraft
Czujnik temperatury wewnętrznej - SKV ESEN 17SKV708
Czujnik temperatury wewnętrznej - SKV ESEN 17SKV708
Czujnik temperatury wewnętrznej - SKV ESEN 17SKV708 — zdjęcie 2
Czujnik temperatury wewnętrznej - SKV ESEN 17SKV708 — zdjęcie 3

Czujnik temperatury wewnętrznej - SKV ESEN 17SKV708

ProducentSKV ESEN
21,44 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI SEAT SKODA VW 2 PIN AUDI SEAT SKODA VW 2 PIN SPRAWDŹ, CZY OFEROWANA CZĘŚĆ PASUJE DO TWOJEGO SAMOCHODU! W jednym modelu samochodu mogą występować różne warianty części. Aby mieć pewność, że wybrana część jest odpowiednia, zalecamy sprawdzenie je...

Typ samochoduNiezdefiniowany
Kod taryfy celnej90258040

AUDI SEAT SKODA VW 2 PIN

AUDI SEAT SKODA VW 2 PIN

SPRAWDŹ, CZY OFEROWANA CZĘŚĆ PASUJE DO TWOJEGO SAMOCHODU!

W jednym modelu samochodu mogą występować różne warianty części. Aby mieć pewność, że wybrana część jest odpowiednia, zalecamy sprawdzenie jej zgodności na podstawie numeru VIN Twojego pojazdu.

4U Autoparts33945VV
ABAKUS120-07-003
AIC54616
AUDI1J0919379A
AUDI1J0919379
AUTLOGAS3006
AUTOMEGA150039110
AUTOMOTOR FranceTS10265
AUTOMOTOR FrancePES0136
BBR Automotive002-40-01221
BERU by DRiVST112
BorgWarner (BERU)0824111033
BorsehungB18283
BSGBSG90-840-006
CALORSTAT by VernetAS0086
CSV electronic partsCST9506
EFI AUTOMOTIVE295109
ERA551212A
ERA551212
ESEN SKV17SKV708
ESEN SKV17SKV700
FAE33515
FEBI BILSTEIN37476
FISPA82.506
HERTH+BUSS ELPARTS70605001
HOFFER7472185
INTERMOTOR55719
JP GROUP1197400100
LEMARKLAT037
LUCAS ELECTRICALSNB989
MAGNETI MARELLI215810401701
MAGNETI MARELLIATS23
MAXGEAR21-0130
MEAT & DORIA82185
METZGER0905076
MEYLE1009190028
MOTAQUIPLVAT133
NTYECT-AU-000
OSSCA06452
PATRONPE12009
QUINTON HAZELLXEMS223
SEIMSS44
SWAG30937476
THERMOTECKTT070005
TOPRAN110587
VEMO10720956
VEMOV10-72-0956
WALKER PRODUCTS210-1070
WE PARTS410580110
WILMINK GROUPWG1054580
WILMINK GROUPWG1088709
WILMINK GROUPWG1499622
WXQP12020
YSPARTSYSW0031
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.