MotoCraft
Czujnik temperatury spalin - SKV ESEN 30SKV388
Czujnik temperatury spalin - SKV ESEN 30SKV388

Czujnik temperatury spalin - SKV ESEN 30SKV388

ProducentSKV ESEN
127,39 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

SEAT LEON VW GOLF VII SEAT LEON VW GOLF VII SPRAWDŹ, CZY OFEROWANA CZĘŚĆ PASUJE DO TWOJEGO SAMOCHODU! W jednym modelu samochodu mogą występować różne warianty części. Aby mieć pewność, że wybrana część jest odpowiednia, zalecamy sprawdzenie jej zgod...

Kod taryfy celnej90259000
Typ samochoduNiezdefiniowany

SEAT LEON VW GOLF VII

SEAT LEON VW GOLF VII

SPRAWDŹ, CZY OFEROWANA CZĘŚĆ PASUJE DO TWOJEGO SAMOCHODU!

W jednym modelu samochodu mogą występować różne warianty części. Aby mieć pewność, że wybrana część jest odpowiednia, zalecamy sprawdzenie jej zgodności na podstawie numeru VIN Twojego pojazdu.

AIC70760
ATOMTECEGT1A167
AUDI04L906088BD
AUTOTEAML21212
BOSCH0986259080
CONTINENTAL/VDO2803550048380
CSV electronic partsCST1212
DELPHITS30317-12B1
EFI AUTOMOTIVE1473959
ELTA AUTOMOTIVEXLS2092
ELTA AUTOMOTIVEEX5393
ESEN SKV30SKV388
FAE68019
FEBI BILSTEIN100838
FISPA82.1212
GEBE983041
HERTH+BUSS ELPARTS70683052
HITACHI137077
HITACHI2507077
HJS92094155
HOFFER7452317
INTERMOTOR27307
LEMARKLXT293
LUCASLGS7169
MAGNETI MARELLI172000251010
MEAT & DORIA12317
METZGER0894804
MEYLE1148000187
MOBILETRONEG-EU203
MOTAQUIPLVET388
MTE-THOMSON96055
NGKRTA9000-EE008
NGK97700
NRF707367
PIERBURG7.11020.17.0
PIERBURG7.11020.17
QUINTON HAZELLXEPS143
SCHRADER3HTS0603
SCHRADER3HTS0219
SWAG30100838
TRISCAN882629056
VEMOV10-72-1476
vika99061806201
WALKER PRODUCTS273-20484
WE PARTS411420377
WILMINK GROUPWG1889800
WILMINK GROUPWG1902461
WILMINK GROUPWG2146825
WILMINK GROUPWG2226091
WILMINK GROUPWG2281519
WILMINK GROUPWG2295864
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii