MotoCraft
Czujnik temperatury spalin - SKV ESEN 30SKV283
Czujnik temperatury spalin - SKV ESEN 30SKV283

Czujnik temperatury spalin - SKV ESEN 30SKV283

ProducentSKV ESEN
158,94 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

OPEL ASTRA J/MERIVA B/MOKKA/ZAFIRA TOURER C 1.6 CDTI OPEL ASTRA J/MERIVA B/MOKKA/ZAFIRA TOURER C 1.6 CDTI SPRAWDŹ, CZY CZĘŚĆ PASUJE DO TWOJEGO SAMOCHODU! Do jednego modelu samochodu mogą pasować różne warianty części. Aby mieć pewność, że wybrana cz...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Kod taryfy celnej90259000
Typ samochoduNiezdefiniowany

OPEL ASTRA J/MERIVA B/MOKKA/ZAFIRA TOURER C 1.6 CDTI

OPEL ASTRA J/MERIVA B/MOKKA/ZAFIRA TOURER C 1.6 CDTI

SPRAWDŹ, CZY CZĘŚĆ PASUJE DO TWOJEGO SAMOCHODU!

Do jednego modelu samochodu mogą pasować różne warianty części. Aby mieć pewność, że wybrana część jest odpowiednia i pasuje, zalecamy sprawdzenie jej zgodności na podstawie numeru oryginału - OE, który można sprawdzić na aktualnie zamontowanej części lub podając VIN pojazdu.

30SKV283
AUTLOGAS3283
CSV electronic partsCST1082
ERA551074
FISPA821082
GENERAL MOTORS55570090
HOFFER7452187
MEAT & DORIA12187
OPEL01247512
OPEL055570090
OPEL1247512
VEMOV40720019
WE PARTS411420269
WILMINK GROUPWG1494274
WILMINK GROUPWG1748778
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii