MotoCraft
Zestaw wahaczy oś przód po l/p, bmw 1/3/x1 - SKV ESEN 04SKV890
Zestaw wahaczy oś przód po l/p, bmw 1/3/x1 - SKV ESEN 04SKV890

Zestaw wahaczy oś przód po l/p, bmw 1/3/x1 - SKV ESEN 04SKV890

ProducentSKV ESEN
658,83 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja
Kod taryfy celnej87088035
Typ samochoduSamochody osobowe
Strona zabudowyPrzód
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

Zestaw wahaczy oś przód po l/p, bmw 1/3/x1 - SKV ESEN 04SKV890: pasuje do 62 wersji pojazdów marki BMW.

  • 1 coupe 118 d
  • 1 coupe 120 d
  • 1 coupe 120 i
  • 1 coupe 123 d
  • 1 coupe 125 i
  • 1 coupe 135 i
  • 1 kabriolet 118 d
  • 1 kabriolet 118 i
  • 1 kabriolet 120 d
  • 1 kabriolet 120 i
  • 1 kabriolet 123 d
  • 1 kabriolet 125 i
  • 1 kabriolet 135 i
  • 3 SERIES 325 i
  • 3 Touring 316 d
  • 3 Touring 316 i
  • 3 Touring 318 d
  • 3 Touring 318 i
  • 3 Touring 320 d
  • 3 Touring 320 i
  • 3 Touring 323 i
  • 3 Touring 325 d
  • 3 Touring 325 i
  • 3 Touring 330 d
  • 3 Touring 330 i
  • 3 Touring 335 d
  • 3 Touring 335 i
  • 3 coupe 316 i
  • 3 coupe 318 i
  • 3 coupe 320 d
  • 3 coupe 320 i
  • 3 coupe 323 i
  • 3 coupe 325 d
  • 3 coupe 325 i
  • 3 coupe 328 i
  • 3 coupe 330 d
  • 3 coupe 330 i
  • 3 coupe 335 d
  • 3 coupe 335 i
  • 3 kabriolet 318 i
  • 3 kabriolet 320 d
  • 3 kabriolet 320 i
  • 3 kabriolet 323 i
  • 3 kabriolet 325 d
  • 3 kabriolet 325 i
  • 3 kabriolet 330 d
  • 3 kabriolet 330 i
  • 3 kabriolet 335 i
  • X1 sDrive 16 d
  • X1 sDrive 16 i
  • X1 sDrive 18 d
  • X1 sDrive 18 i
  • X1 sDrive 20 d
  • X1 sDrive 20 i
  • X1 xDrive 20 i
  • Z4 Roadster sDrive 18 i
  • Z4 Roadster sDrive 20 i
  • Z4 Roadster sDrive 23 i
  • Z4 Roadster sDrive 28 i
  • Z4 Roadster sDrive 30 i
  • Z4 Roadster sDrive 35 i
  • Z4 Roadster sDrive 35 is
04SKV890
hajus Autoteile 4071060
hajus Autoteile 4071061
3RG21126
3RG21126LD
3RG21127
3RG21127LD
3RG31115
3RG31116
3RG31117
3RG32112
4X4 ESTANFIEST-158-00-0108
A.B.S.210962
A.B.S.210963
A.B.S.210964
A.B.S.260415
A.B.S.260416
AKRON-MALÒ27094
AKRON-MALÒ270941
ASHIKA158-00-0108
ASMETAL13BM2450
ASMETAL13BM2455
AUTLOGFT1476
AUTLOGFT1648
AUTLOGFT1650
AYD9103418
AYD9403435
AYD9403436
AYD9405054
AYD9603468
AYD9603469
AYD9614406
AYD9614407
BENDIX040503B
BENDIX041764B
BENDIX041765B
BENDIX041767B
BENDIX042458B
BENDIX042459B
BENDIX045975B
BENDIX045976B
BIRTHBD0010
BIRTHBD0029
BIRTHBR1812
BIRTHBR1813
BIRTHBS0010
BIRTHBS0029
BIRTHRS4634
BMW2 405 859
BMW2 405 860
BMW2405859
BMW2405860
BMW2405861
BMW2405862
BMW31 12 2 405 860
BMW31 12 4 036 270
BMW31 12 6 763 699
BMW31 12 6 763 703
BMW31 12 6 763 704
BMW31 12 6 763 708
BMW31 12 6 769 794
BMW31 12 6 769 797
BMW31 12 6 769 801
BMW31 12 6 770 849
BMW31 12 6 770 850
BMW31122405859
BMW31122405860
BMW31122405861
BMW31122405862
BMW31124036269
BMW31124036270
BMW31126763699
BMW31126763700
BMW31126763703
BMW31126763704
BMW31126763707
BMW31126763708
BMW31126769793
BMW31126769794
BMW31126769797
BMW31126769798
BMW31126769801
BMW31126769802
BMW31126770849
BMW31126770850
BMW31356765933
BMW31356765934
BMW32106767781
BMW32106767782
BMW4 036 269
BMW4036269
BMW4036270
BMW6 763 703
BMW6 767 781
BMW6 769 797
BMW6 769 802
BMW6 770 849
BMW6 770 850
BMW6763700
BMW6763703
BMW6763704
BMW6763707
BMW6763708
BMW6767781
BMW6767782
BMW6769793
BMW6769794
BMW6769797
BMW6769798
BMW6769801
BMW6769802
BMW6770849
BMW6770850
BORG & BECKBCA6471
BORG & BECKBCA6472
BORG & BECKBCA6564
BORG & BECKBDL6979
BORG & BECKBDL6980
BORG & BECKBDL7424
BORG & BECKBDL7425
BORG & BECKBTR5399
BSGBSG15-310-070
BSGBSG15-310-087
BSGBSG15-315-039
BSGBSG15-315-054
BSGBSG15-315-078
COMLINECCA1161
COMLINECCA2160
COMLINECCA2161
COMLINECSL5048
COMLINECSL6048
COMLINECTR1072
COMLINECTR2072
CORTECO49398593
CORTECO49398643
CORTECO49398781
CORTECO49399147
CORTECO49399241
CORTECO49399401
CORTECO49399663
CTECS-929L
CTECS-929R
CTECSL09023L
CTECSL09023R
DELPHITA2060
DELPHITC1473
DELPHITC1474
DELPHITC1476
DELPHITC1477
DELPHITC1750
DENCKERMANND120467
DENCKERMANND120468
DENCKERMANND120469
DIEDERICHS1121600
DIEDERICHS1121602
DIEDERICHS1121603
EFFEBI46280
ESEN SKV04SKV044
ETS03.LB.210
ETS03.LB.211
ETS03.LB.239
ETS03.LB.240
FAI AutoPartsSS4013
FAI AutoPartsSS4014
FAI AutoPartsSS5629
FAI AutoPartsSS6210
FARE SAF0912B
FARE SAF0913B
FARE SATR208
FARE SATR209
FARE SATR653
FEBEST1923-E90FL
FEBEST1923-E90FR
Febi Bilstein1008256
FEBI BILSTEIN27158
FEBI BILSTEIN27159
FEBI BILSTEIN27199
FEBI BILSTEIN27200
FEBI BILSTEIN30514
FEBI BILSTEIN30515
FEBI BILSTEIN30516
FEBI BILSTEIN30517
Febi Bilstein31540
Febi Bilstein38377
Febi Bilstein38378
Febi Bilstein38379
Febi Bilstein38380
Febi Bilstein46285
FIRST LINEFCA6471
FIRST LINEFCA6472
FIRST LINEFCA6564
FIRST LINEFDL6980
FIRST LINEFDL7424
FIRST LINEFDL7425
FIRST LINEFTR5399
FLENNORFL0913-H
FLENNORFL0914-H
FLENNORFL692-F
FLENNORFL693-F
FLENNORFL695-F
FORMPART1208043
FORMPART1208044
FORTUNE LINEFZ1319
FORTUNE LINEFZ7311
FORTUNE LINEFZ7312
FRAP2923
FRAP2926
FRAP2930
FRAP2931
JAPANPARTSSKS-0108
JAPKO1580108
JP GROUP1440101870
JP GROUP1440101880
JP GROUP1440102080
JP GROUP1440401570
JP GROUP1440401580
JP GROUP1444601070
JP GROUP1444601080
KAMOKA9921073
KAMOKA9921074
KAMOKA9921076
KAMOKA9921235
KAMOKA9921236
KAMOKA9921363
KAMOKA9921364
KAWE850011116
KAWE850011549
KAWE850011550
KAWE850011551
KAWE850011625
KAWE850011626
KEY PARTSKCA6471
KEY PARTSKCA6472
KEY PARTSKCA6564
KLOKKERHOLM0085362
KRAFT AUTOMOTIVE4212741
KRAFT AUTOMOTIVE4212742
KRAFT AUTOMOTIVE4212744
KRAFT AUTOMOTIVE4302682
KRAFT AUTOMOTIVE4302684
LEMFÖRDER2962801
LEMFÖRDER29930
LEMFÖRDER2993002
LEMFÖRDER29932
LEMFÖRDER2993202
LEMFÖRDER3007701
LEMFÖRDER30332
LEMFÖRDER3033201
LEMFÖRDER30333
LEMFÖRDER3033301
LEMFÖRDER30340
LEMFÖRDER3034001
LEMFÖRDER3536401
LEMFÖRDER3536501
MAPCO51634
MAPCO51635
MAPCO51649HPS
MAPCO51657HPS
MAPCO51658HPS
MAPCO51667
MAPCO53634
MAPCO53653
MASTER-SPORT GERMANY27199B-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY27200B-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY29930-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY29932-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY30332-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY30333-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY30338-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY30340-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY36856-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY36856/1-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY36856/2-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY36856/3-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY36856/4-KIT-MS
MAXGEAR69-0797
MAXGEAR72-1498
MAXGEAR72-1499
MAXGEAR72-1629
Metalcaucho05820
Metalcaucho05821
METZGER53012912
METZGER53013011
METZGER54011501
METZGER58020802
METZGER58021002
METZGER58021101
MEYLE3160200007/HD
MEYLE3160350006/HD
MEYLE3160500021
MEYLE3160500022
MEYLE3160500101/HD
MEYLE3160600016/HD
MEYLE3160600017/HD
MONROEL11116
MONROEL11550
MONROEL11551
MONROEL11625
MONROEL11626
MOOGBM-ES-3728
MOOGBM-LS-3725
MOOGBM-LS-3727
MOOGBM-RK-8974
MOOGBM-TC-3733
MOOGBM-TC-3738
MOOGBM-TC-3739
MOTAQUIPL11549
MOTAQUIPLVSA1136
MOTAQUIPLVSA1137
MOTAQUIPLVSA1138
MOTAQUIPVSL920
MOTAQUIPVSL921
MOTAQUIPVTR1192
NK5011539
NK5031539
NK5111517
NK5111518
OCAP0282123
OCAP0292123
OCAP0384232
OCAP0384235
OCAP0394235
OCAP0584236
OCAP0594236
OPEN PARTSSSE1061.10
OPEN PARTSSSL1050.01
OPEN PARTSSSL1050.10
OPEN PARTSSSW1051.01
OPEN PARTSSSW1061.01
OPEN PARTSSSW1061.10
ORIGINAL IMPERIUM35493
ORIGINAL IMPERIUM35498
OSSCA06607
OSSCA08061
OSSCA08062
QUICK STEERCA7400
QUICK STEERCA7764
QUICK STEERCA7796
QUICK STEERLS7614
QUICK STEERLS7660
QUICK STEERTR7937
QUINTON HAZELLFDL6979
QUINTON HAZELLQLS3507S
QUINTON HAZELLQLS3508S
QUINTON HAZELLQR3533S
RIWBW2006
RIWBW4001
RIWBW4002
RIWBW5003
RIWBW5004
RIWBW5005
RUVILLE925004
RUVILLE925008
RUVILLE925009
RUVILLE935057
RUVILLE935058
RUVILLE935059
SASIC2306061
SASIC2306062
SASIC7476008
SASIC7676017
sbs19025011539
sbs19025011540
sbs19025011550
sbs19065031539
sbs19145111517
sbs19145111518
SIDEM21074
SIDEM21075
SIDEM21076
SIDEM21235
SIDEM21363
SIDEM21364
SIDEM21770
StarkSKSSK-1600449
StarkSKSSK-1601125
STCT405820
STCT405821
STELLOX51-00292-SX
STELLOX54-05054-SX
STELLOX56-00510A-SX
STELLOX56-00511-SX
STELLOX56-00511A-SX
SWAG20 92 7199
SWAG20 93 0514
SWAG20927158
SWAG20927159
SWAG20927199
SWAG20927200
SWAG20930514
SWAG20930515
SWAG20930517
SWAG20946280
SWAG20946285
TALOSA42-00816
TALOSA46-00820
TALOSA46-00821
TALOSA46-00827
TALOSA50-02390
TOPRAN500910
TOPRAN500911
TOPRAN501003
TOPRAN501004
TOPRAN501026
TOPRAN501027
TOPRAN501029
TRICLO773873
TRICLO783357
TRICLO783358
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.31.113
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.31.114
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.31.115
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.31.117
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.31.168
TRWJTC1028
TRWJTC1029
TRWJTC1031
TRWJTE1101
TRWJTE1102
TRWJTS613
TRWJTS614
VAICOV20-1515
VAICOV20-7160
VAICOV20-7160-1
VAICOV20-7161
VAICOV20-7161-1
VAICOV20-7162
VAICOV20-7162-1
VAICOV20-7184
VAICOV20-7186
VAICOV20-7193
VEMA25241
VEMA25244
VEMA25246
VEMA25248
VEMA25249
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa wahaczy i elementów oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Montaż i demontaż: * Zleć montaż i demontaż wahaczy wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do uszkodzenia układu zawieszenia i utraty kontroli nad pojazdem. 2. Używanie narzędzi: * Podczas montażu i demontażu używaj odpowiednich narzędzi, zgodnie z zaleceniami producenta. Niewłaściwe narzędzia mogą uszkodzić elementy zawieszenia lub spowodować obrażenia. 3. Moment dokręcania: * Dokręcaj śruby i nakrętki z odpowiednim momentem dokręcania, zgodnie ze specyfikacją producenta. Zbyt słabe dokręcenie może prowadzić do poluzowania się elementów, a zbyt mocne do uszkodzenia gwintów. 4. Stan techniczny: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny wahaczy i elementów zawieszenia. Wszelkie uszkodzenia, takie jak pęknięcia, korozja lub nadmierny luz, mogą wpływać na bezpieczeństwo jazdy. 5. Wymiana: * Wymieniaj wahacze i elementy zawieszenia zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. Zużyte lub uszkodzone elementy mogą negatywnie wpływać na prowadzenie pojazdu i zwiększać ryzyko wypadku. 6. Jakość części: * Używaj tylko wysokiej jakości części zamiennych, które spełniają normy i specyfikacje producenta pojazdu. Tanie, niskiej jakości części mogą być mniej trwałe i bezpieczne. 7. Geometria zawieszenia: * Po wymianie wahaczy sprawdź i ustaw geometrię zawieszenia. Nieprawidłowa geometria może powodować nierównomierne zużycie opon, pogorszenie prowadzenia pojazdu i zwiększenie zużycia paliwa. 8. Warunki drogowe: * Unikaj jazdy po nierównych drogach i dziurach, które mogą powodować nadmierne obciążenia dla układu zawieszenia i prowadzić do uszkodzeń. 9. Przeciążenie pojazdu: * Nie przeciążaj pojazdu ponad dopuszczalną masę całkowitą. Nadmierne obciążenie może uszkodzić układ zawieszenia i wpłynąć na bezpieczeństwo jazdy. 10. Modyfikacje: * Unikaj nieautoryzowanych modyfikacji układu zawieszenia. Zmiany mogą wpłynąć na stabilność pojazdu i zwiększyć ryzyko wypadku. 11. Konsultacje: * W razie wątpliwości skonsultuj się z doświadczonym mechanikiem lub specjalistą ds. zawieszenia, aby uzyskać poradę dotyczącą odpowiedniego doboru i montażu wahaczy i elementów zawieszenia.

Inne z tej kategorii