MotoCraft
Zestaw łańcucha rozrządu mondeo iv, silniki 2.3 benzyn… - SKV ESEN 21SKV242
Zestaw łańcucha rozrządu mondeo iv, silniki 2.3 benzyn… - SKV ESEN 21SKV242
Zestaw łańcucha rozrządu mondeo iv, silniki 2.3 benzyn… - SKV ESEN 21SKV242 — zdjęcie 2

Zestaw łańcucha rozrządu mondeo iv, silniki 2.3 benzyn… - SKV ESEN 21SKV242

ProducentSKV ESEN
1 682,19 zł
SKV ESEN
Niedostępny
Niedostępny
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

FORD MONDEO FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 - od 2007.07 do 2015.01 - 118 kW - 160 KM - 2261 ccm FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.3 - od 2007.07 do 2015.01 - 118 kW - 160 KM - 2261 ccm FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 - od 2007.07 do 2015.01 - 118 kW - 160 KM ...

Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84099100
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

FORD MONDEO

  • FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 - od 2007.07 do 2015.01 - 118 kW - 160 KM - 2261 ccm
  • FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.3 - od 2007.07 do 2015.01 - 118 kW - 160 KM - 2261 ccm
  • FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 - od 2007.07 do 2015.01 - 118 kW - 160 KM - 2261 ccm

Zestaw łańcucha rozrządu mondeo iv, silniki 2.3 benzyn… - SKV ESEN 21SKV242: pasuje do 3 wersji pojazdów marki Ford.

  • MONDEO IV 2.3
  • MONDEO IV Turnier 2.3
  • MONDEO IV sedan 2.3
FORD 5164847
FORD 1483378
FORD 1467979
FORD 1370542
FORD 1358901
FORD 1355848
FORD 1347669
FORD 1124373
21SKV242
FORD 1119875
FORD 1119858
Febi Bilstein40461
Febi Bilstein108916
Febi Bilstein40457
Febi Bilstein108917
Febi Bilstein108919
Febi Bilstein108920
Febi Bilstein177612
Febi Bilstein178589
Febi Bilstein178596
Febi Bilstein181602
Febi Bilstein36298
Febi Bilstein193394
SWAG33 10 0290
SWAG33 10 4639
SWAG50 94 0457
SWAG50 93 6298
SWAG50 10 8919
SWAG50 10 8917
SWAG50 10 8916
SWAG33 10 8335
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa rozrządu oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zawsze upewnij się, że elementy rozrządu są prawidłowo zamontowane i zabezpieczone, aby zapobiec ich poluzowaniu się podczas pracy silnika. * Regularnie sprawdzaj stan paska rozrządu pod kątem pęknięć, zużycia lub innych uszkodzeń, które mogą prowadzić do jego zerwania. * Wymieniaj pasek rozrządu zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, aby uniknąć awarii silnika. * Podczas wymiany rozrządu, zwróć szczególną uwagę na prawidłowe ustawienie znaków synchronizacyjnych, aby zapewnić właściwą pracę silnika. * Używaj tylko wysokiej jakości części zamiennych do rozrządu, które spełniają specyfikacje producenta pojazdu. * Nigdy nie uruchamiaj silnika, jeśli masz podejrzenia, że rozrząd jest uszkodzony lub nieprawidłowo zamontowany. * Unikaj kontaktu rozrządu z olejami, smarami lub innymi substancjami, które mogą negatywnie wpłynąć na jego trwałość. * Zapewnij odpowiednią wentylację w komorze silnika, aby zapobiec przegrzewaniu się elementów rozrządu. * Przeprowadzaj regularne kontrole stanu rozrządu w autoryzowanym serwisie, aby wykryć potencjalne problemy na wczesnym etapie. * Uważaj na nietypowe dźwięki dochodzące z okolic rozrządu, takie jak stuki, piski lub szumy, które mogą wskazywać na problemy. * Przechowuj nieużywane elementy rozrządu w suchym i czystym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci. * Podczas pracy z rozrządem, używaj odpowiednich narzędzi i przestrzegaj zasad bezpieczeństwa, aby uniknąć obrażeń. * Skonsultuj się z mechanikiem, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu lub wymiany rozrządu. * Upewnij się, że wszystkie osłony i zabezpieczenia rozrządu są prawidłowo zamontowane, aby chronić go przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami. * Nie próbuj naprawiać uszkodzonego rozrządu samodzielnie, jeśli nie masz odpowiednich kwalifikacji i doświadczenia.

Inne z tej kategorii