MotoCraft
Zestaw łańcucha rozrządu - SKV ESEN 21SKV265
Zestaw łańcucha rozrządu - SKV ESEN 21SKV265

Zestaw łańcucha rozrządu - SKV ESEN 21SKV265

ProducentSKV ESEN
235,88 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

Parametry: Simplex Łańcuch drabinkowy sworzniowy góra bez uszczelnień bez koła zębatego Wybieraj części samochodowe po katalogach TecAlliance, ASO oraz kodzie VIN Powyższy katalog nie wskazuje na konkretne lata zastosowania części, ale oznacza ca...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe, Autobusy, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Typ silnikaBenzyna
Kod taryfy celnej84099100

Parametry:

  • Simplex
  • Łańcuch drabinkowy sworzniowy
  • góra
  • bez uszczelnień
  • bez koła zębatego

Wybieraj części samochodowe po katalogach TecAlliance, ASO oraz kodzie VIN

Powyższy katalog nie wskazuje na konkretne lata zastosowania części, ale oznacza całościowe lata produkcji poszczególnych modeli samochodów. Producenci mogli stosować w jednym roku 2 lub więcej różnych typów części. Aby trafnie dobrać części do konkretnego samochodu rekomendujemy weryfikację zastosowania po numerze VIN.

Zestaw łańcucha rozrządu - SKV ESEN 21SKV265: pasuje do 53 wersji pojazdów marki Mercedes-Benz.

  • CLK 200 CGI (209.343)
  • CLK 200 Kompressor (209.341)
  • CLK 200 Kompressor (209.342)
  • CLK kabriolet CLK 200 CGI (209.343)
  • CLK kabriolet CLK 200 Kompressor (209.441)
  • CLK kabriolet CLK 200 Kompressor (209.442)
  • KLASA C C 180 Kompressor (203.046)
  • KLASA C C 180 Kompressor (204.044, 204.045)
  • KLASA C C 180 Kompressor (204.046)
  • KLASA C C 200 CGI Kompressor (203.043)
  • KLASA C C 200 Kompressor (203.042)
  • KLASA C C 200 Kompressor (204.041)
  • KLASA C C 230 Kompressor (203.040)
  • KLASA C T-Model C 180 Kompressor (203.246)
  • KLASA C T-Model C 180 Kompressor (204.245)
  • KLASA C T-Model C 180 Kompressor (204.246)
  • KLASA C T-Model C 200 CGI Kompressor (203.243)
  • KLASA C T-Model C 200 Kompressor (203.242)
  • KLASA C T-Model C 200 Kompressor (204.241)
  • KLASA C T-Model C 230 Kompressor (203.240)
  • KLASA C coupe C 160 Kompressor (203.730)
  • KLASA C coupe C 180 Kompressor (203.746)
  • KLASA C coupe C 200 CGI Kompressor (203.743)
  • KLASA C coupe C 200 Kompressor (203.742)
  • KLASA C coupe C 220
  • KLASA C coupe C 230 Kompressor (203.740)
  • KLASA CLC CLC 160 (203.731)
  • KLASA CLC CLC 180 Kompressor (203.746)
  • KLASA CLC CLC 200 Kompressor (203.741)
  • KLASA E E 200 Kompressor (211.041)
  • KLASA E E 200 Kompressor (211.042)
  • KLASA E E 200 NGT (211.042)
  • KLASA E E 200 NGT (212.041)
  • KLASA E T-Model E 200 Kompressor (211.241)
  • KLASA E T-Model E 200 T Kompressor (211.242)
  • SLK 200 Kompressor (171.442)
  • SLK 200 Kompressor (171.445)
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 316 (906.733, 906.735)
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 316 LGT
  • SPRINTER 3,5-t Autobus 316 NGT (906.733)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 316 (906.635, 906.633)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 316 LGT (906.633, 906.635)
  • SPRINTER 3,5-t Furgon 316 NGT (906.633, 906.635)
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 316 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235)
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 316 LGT (906.133, 906.135, 906.233, 906.235)
  • SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 316 NGT (906.133, 906.135, 906.233, 906.235)
  • SPRINTER 3-t Autobus 216 (906.713)
  • SPRINTER 3-t Furgon 216 (906.613)
  • SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 216 (906.113, 906.213)
  • SPRINTER 5-t Furgon 516
  • SPRINTER 5-t Furgon 516 NGT (906.655)
  • SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 516 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 516 NGT (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
21SKV265
MERCEDES-BENZ A0009932176
SRLine TCK0089-1
AIC59135Set
AIC59370Set
AIC73594Set
AIC73595Set
ASHIKAKCK0502
AUTLOGKT1038
AUTLOGKT1039
Autopumps UKATCK67
AUTOTEAMKCA193
AUTOTEAMKCA258
AUTOTEAMKCA275
BGANotinBGArange
BGATC5650K
BGATC5660K
BGATC5660VFK
BorsehungB18857
BorsehungB19296
CALIBERKCC193
CALIBERKCC258
CALIBERKCC275
CAUTEX752076
DYNAMATRIXDTCK101NG
ET ENGINETEAMRS0108
ET ENGINETEAMRS0108VR1
ET ENGINETEAMRS0108VR2
ET ENGINETEAMRS0108VR3
FAI AutoPartsTCK101
FAI AutoPartsTCK101NG
FAI AutoPartsTCK101VVT
FAI AutoPartsTCK231VVT
FAI AutoPartsTCK380VVT
FARE SA13848
Febi Bilstein109253
Febi Bilstein178220
Febi Bilstein26012
Febi Bilstein29868
FEBI BILSTEIN30315
FEBI BILSTEIN30316
Febi Bilstein34729
Febi Bilstein40953
FEBI BILSTEIN44505
FEBI BILSTEIN44506
FEBI BILSTEIN44507
FEBI BILSTEIN44974
Febi Bilstein45543
FRECCIATK08-1029
FRECCIATK08-1069
IJS GROUP40-1166FK
IJS GROUP40-1201K
IJS GROUP40-1201VVT
INA559004510
JAPANPARTSKDK-0502
JAPKOKJK0502
KM InternationalKCD193
KM InternationalKCD258
KM InternationalKCD275
LUCASLKTC101
LUCASLKTC101-9
LUCASLKTC380-15
LYNXautoTK-0012
MAGNETI MARELLI341500000990
MASUMAMGR-9010
MEC-DIESEL380034
MEC-DIESEL385709
MERCEDES-BENZA0009932176
Metalcaucho58340
METZGER7490057
MILESAB10042
MOTIVETCK67
PATRONPTCK115
PLYOMP752076
RECOFICIAL40-1218VVT
RIDEX1389T0114
RUVILLE3451048S
SKFVKML88015
SKFVKML88018
SKFVKML88028
SNRKDC451.05
StarkSKTCK-2240112
STCT458340
SWAG10 10 9231
SWAG10 94 0953
SWAG10 94 4505
SWAG10 94 4506
SWAG10 94 4974
SWAG10 94 5543
SWAG10944505
SWAG10944506
SWAG10944507
SWAG33 10 3922
SWAG33 10 4433
SWAG99 11 0248
SWAG99 11 0383
SWAG99 17 7012
SWAG99130315
TREVI AUTOMOTIVEKC1125
TRICLO422188
TRISCAN865023016
TRUCKTEC AUTOMOTIVE02.12.217
VAICOV30-10016
VAICOV30-10016-BEK
Vitobello RicambiKDC0028-1N
Vitobello RicambiKDC0028-3N
Vitobello RicambiKDC0028N
WILMINK GROUPWG1268943
WILMINK GROUPWG1427460
WILMINK GROUPWG1441908
WILMINK GROUPWG1488350
WILMINK GROUPWG1488351
WILMINK GROUPWG1889418
WILMINK GROUPWG1910000
WILMINK GROUPWG1910040
WILMINK GROUPWG2293815
WILMINK GROUPWG2293833
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa rozrządu oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Zawsze upewnij się, że elementy rozrządu są prawidłowo zamontowane i zabezpieczone, aby zapobiec ich poluzowaniu się podczas pracy silnika. * Regularnie sprawdzaj stan paska rozrządu pod kątem pęknięć, zużycia lub innych uszkodzeń, które mogą prowadzić do jego zerwania. * Wymieniaj pasek rozrządu zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, aby uniknąć awarii silnika. * Podczas wymiany rozrządu, zwróć szczególną uwagę na prawidłowe ustawienie znaków synchronizacyjnych, aby zapewnić właściwą pracę silnika. * Używaj tylko wysokiej jakości części zamiennych do rozrządu, które spełniają specyfikacje producenta pojazdu. * Nigdy nie uruchamiaj silnika, jeśli masz podejrzenia, że rozrząd jest uszkodzony lub nieprawidłowo zamontowany. * Unikaj kontaktu rozrządu z olejami, smarami lub innymi substancjami, które mogą negatywnie wpłynąć na jego trwałość. * Zapewnij odpowiednią wentylację w komorze silnika, aby zapobiec przegrzewaniu się elementów rozrządu. * Przeprowadzaj regularne kontrole stanu rozrządu w autoryzowanym serwisie, aby wykryć potencjalne problemy na wczesnym etapie. * Uważaj na nietypowe dźwięki dochodzące z okolic rozrządu, takie jak stuki, piski lub szumy, które mogą wskazywać na problemy. * Przechowuj nieużywane elementy rozrządu w suchym i czystym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci. * Podczas pracy z rozrządem, używaj odpowiednich narzędzi i przestrzegaj zasad bezpieczeństwa, aby uniknąć obrażeń. * Skonsultuj się z mechanikiem, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu lub wymiany rozrządu. * Upewnij się, że wszystkie osłony i zabezpieczenia rozrządu są prawidłowo zamontowane, aby chronić go przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami. * Nie próbuj naprawiać uszkodzonego rozrządu samodzielnie, jeśli nie masz odpowiednich kwalifikacji i doświadczenia.

Inne z tej kategorii