MotoCraft
Zbiornik wyrównawczy + korek - SKV ESEN 61SKV436
Zbiornik wyrównawczy + korek - SKV ESEN 61SKV436

Zbiornik wyrównawczy + korek - SKV ESEN 61SKV436

ProducentSKV ESEN
82,15 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

FORD MONDEO IV S-MAX EAN: 5903968456627 Ciśnienie [bar]: 1,5 Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z pokrywą Numer artykułu zalecanego dodatku: 61SKV005 Ciężar [kg]: 0,76

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej87089199
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

FORD MONDEO IV S-MAX

  • EAN: 5903968456627
  • Ciśnienie [bar]: 1,5
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z pokrywą
  • Numer artykułu zalecanego dodatku: 61SKV005
  • Ciężar [kg]: 0,76

Zbiornik wyrównawczy + korek - SKV ESEN 61SKV436: pasuje do 62 wersji pojazdów marki Ford.

  • GALAXY II 1.6 EcoBoost
  • GALAXY II 1.8 TDCi
  • GALAXY II 2.0
  • GALAXY II 2.0 EcoBoost
  • GALAXY II 2.0 TDCi
  • GALAXY II 2.3
  • MONDEO IV 1.6 EcoBoost
  • MONDEO IV 1.6 TDCi
  • MONDEO IV 1.6 Ti
  • MONDEO IV 1.8 TDCi
  • MONDEO IV 2.0
  • MONDEO IV 2.0 EcoBoost
  • MONDEO IV 2.0 Flexifuel
  • MONDEO IV 2.0 LPG
  • MONDEO IV 2.0 SCTi
  • MONDEO IV 2.0 TDCi
  • MONDEO IV 2.3
  • MONDEO IV Turnier 1.6 EcoBoost
  • MONDEO IV Turnier 1.6 TDCi
  • MONDEO IV Turnier 1.6 Ti
  • MONDEO IV Turnier 1.8 TDCi
  • MONDEO IV Turnier 2.0
  • MONDEO IV Turnier 2.0 EcoBoost
  • MONDEO IV Turnier 2.0 Flexifuel
  • MONDEO IV Turnier 2.0 LPG
  • MONDEO IV Turnier 2.0 SCTi
  • MONDEO IV Turnier 2.0 TDCi
  • MONDEO IV Turnier 2.3
  • MONDEO IV Van 1.6 EcoBoost
  • MONDEO IV Van 1.6 TDCi
  • MONDEO IV Van 2.0
  • MONDEO IV Van 2.0 EcoBoost
  • MONDEO IV Van 2.0 TDCi
  • MONDEO IV sedan 1.6 EcoBoost
  • MONDEO IV sedan 1.6 TDCi
  • MONDEO IV sedan 1.6 Ti
  • MONDEO IV sedan 1.8 TDCi
  • MONDEO IV sedan 2.0
  • MONDEO IV sedan 2.0 EcoBoost
  • MONDEO IV sedan 2.0 Flexifuel
  • MONDEO IV sedan 2.0 LPG
  • MONDEO IV sedan 2.0 SCTI
  • MONDEO IV sedan 2.0 TDCi
  • MONDEO IV sedan 2.3
  • MONDEO V sedan 2.0 EcoBoost
  • OE GALAXY II
  • OE GALAXY MK II VAN 2.0
  • OE GALAXY MK II VAN EcoBoost
  • OE GALAXY MK II VAN TDCi
  • OE S-MAX
  • OE S-MAX VAN 1.6
  • OE S-MAX VAN 2.0
  • OE S-MAX VAN 2.0 EcoBoost
  • OE S-MAX VAN 2.0 TDCi
  • S-MAX 1.6 EcoBoost
  • S-MAX 1.6 TDCi
  • S-MAX 1.8 TDCi
  • S-MAX 2.0
  • S-MAX 2.0 EcoBoost
  • S-MAX 2.0 Flexifuel
  • S-MAX 2.0 TDCi
  • S-MAX 2.3
61SKV436
MATRIX PRO MX03500013S
hajus Autoteile 1211672
A.Z. Meisterteile AZMT-45-020-1342
FORD 1377556
GOODREM RH0045
FORD 6G918K218AD
FORD 1386384
FORD 6G918K218AC
FORD 1449986
FORD 6G918K218AB
A.Z. MeisterteileAZMT-45-020-1342
ABAKUS017-026-004
AKRON-MALÒ117180
AKS DASIS093009N
ASAM AUTOMOTIVE117432
BBR Automotive001-10-29612
BSGBSG30-550-004
DOGA40X0150
FARE SA15162
FEBI BILSTEIN188361
FORD6G918K218AD
FORD1449986
Frankberg5481FB0012146
G.U.D.GET000131
GOOMRT-0219
JP GROUP1514700900
KALE OTO RADYATÖR343840
KAMOKA7720103
KRAFTVOLL GERMANY08020297
KRAFTVOLL GERMANY08020459
MAGNETI MARELLI359001600640
METZGER2140270
NANFENGNF0060017
NISSENS996337
NRF454097
ORIGINAL IMPERIUM44427
OSSCA27997
QUINTON HAZELLQVE566
STELLOX75-51246-SX
SWAG33 11 0666
SWAG33110666
TOPRAN304 779
TOPRAN304779
TRICLO488825
ÜRO PartsLR024296
VAICOV25-2359
VAICOV95-0346
VEMA163056
WILMINK GROUPWG2204493
WILMINK GROUPWG2372415
WILMINK GROUPWG2373374
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa zbiorników wyrównawczych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR). 1. Ryzyko poparzenia: Płyn chłodniczy w układzie jest gorący. Otwieranie korka zbiornika przy rozgrzanym silniku grozi poparzeniem. Zawsze poczekaj, aż silnik ostygnie. 2. Użycie nieodpowiedniego płynu chłodniczego: Nieprawidłowy płyn chłodniczy może uszkodzić układ chłodzenia. Stosuj tylko płyny zalecane przez producenta samochodu. 3. Ryzyko zatrucia: Płyn chłodniczy jest toksyczny. Unikaj kontaktu ze skórą i oczami. W razie połknięcia natychmiast skontaktuj się z lekarzem. 4. Uszkodzenia mechaniczne: Nieprawidłowy montaż zbiornika może prowadzić do wycieków i uszkodzenia silnika. Upewnij się, że zbiornik jest prawidłowo zamocowany. 5. Wysokie ciśnienie: Układ chłodzenia pracuje pod ciśnieniem. Otwieranie zbiornika podczas pracy silnika grozi niebezpieczeństwem. 6. Zużycie materiału: Regularnie sprawdzaj stan zbiornika pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń. Uszkodzony zbiornik należy wymienić. 7. Wycieki: Wyciekający płyn chłodniczy jest szkodliwy dla środowiska i może powodować korozję. Natychmiast usuń wycieki i zutylizuj płyn w odpowiedni sposób. 8. Niebezpieczeństwo dla dzieci i zwierząt: Płyn chłodniczy jest bardzo niebezpieczny po spożyciu. Przechowuj go w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. 9. Zanieczyszczenie środowiska: Wylewanie płynu chłodniczego do kanalizacji lub gruntu jest zabronione. Oddaj zużyty płyn do punktu recyklingu. 10. Niezgodność z normami: Używanie zbiorników niespełniających norm bezpieczeństwa może prowadzić do awarii układu chłodzenia. Wybieraj produkty certyfikowane.

Inne z tej kategorii