MotoCraft
Zbiornik wyrównawczy + korek - SKV ESEN 61SKV356
Zbiornik wyrównawczy + korek - SKV ESEN 61SKV356

Zbiornik wyrównawczy + korek - SKV ESEN 61SKV356

ProducentSKV ESEN
88,56 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MERCEDES SPRINTER MERCEDES Sprinter ; 9065010503 ; with cap ; 61SKV018 Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilk...

Kod taryfy celnej87089199
Typ samochoduAutobusy, Samochody dostawcze
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

MERCEDES SPRINTER

MERCEDES Sprinter ; 9065010503 ; with cap ; 61SKV018

Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynników. Bezwzględnie upewnij się że część jest odpowiednia do Twojego samochodu po numerze VIN

Certyfikowany dostawca danych:

Marka SKV jako jedna z nielicznych na rynku części samochodowych może poszczycić się tytułem Certyfikowanego dostawcy danych - TecDoc Data Supplier.

Katalog TecDoc TecAlliance to największa baza auto części w Europie do której SKV systematycznie dostarcza wyczerpujące dane oferowanych produktów.

Szczegółowy opis, zastosowanie i numery OE poparte obszerną bazą zdjęć pozwalają dobrać w 100%-ach właściwą część do Twojego auta.

Zbiornik wyrównawczy + korek - SKV ESEN 61SKV356: pasuje do 152 wersji pojazdów marki Mercedes-Benz.

  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 309 CDI (906.731, 906.733, 906.735)
  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 310 CDI (906.731, 906.733, 906.735)
  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 311 CDI (906.731, 906.733, 906.735)
  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 311 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)
  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 313 CDI (906.731, 906.733, 906.735)
  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 313 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)
  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 314 CDI (906.731, 906.733, 906.735)
  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 314 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)
  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 315 CDI (906.731, 906.733, 906.735)
  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 315 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)
  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 316 (906.733, 906.735)
  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 316 CDI (906.731, 906.733, 906.735)
  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 316 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)
  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 316 LGT
  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 316 NGT (906.733)
  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 318 CDI (906.731, 906.733, 906.735)
  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 318 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)
  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 319 CDI / BlueTEC (906.731, 906.733, 906.735)
  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.731, 906.733, 906.735)
  • OE SPRINTER 3,5-t Autobus 324 (906.733, 906.735)
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 309 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 310 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 311 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 311 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 313 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 313 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 314 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 314 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 315 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 315 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 316 (906.635, 906.633)
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 316 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 316 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 316 LGT (906.633, 906.635)
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 316 NGT (906.633, 906.635)
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 318 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 318 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 319 CDI / BlueTEC (906.631, 906.633, 906.635, 906.637)
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.631, 906.633, 906.635,...
  • OE SPRINTER 3,5-t Furgon 324 (906.633, 906.635, 906.637)
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 309 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 310 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 311 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 311 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 313 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 313 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 314 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 314 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 315 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 315 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 316 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235)
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 316 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 316 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 316 LGT (906.133, 906.135, 906.233, 906.235)
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 316 NGT (906.133, 906.135, 906.233, 906.235)
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 318 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,...
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 318 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233...
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 319 CDI / BlueTEC (906.131, 906.133, 906.135, 906.231,...
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.131, 906.133, 906.135,...
  • OE SPRINTER 3,5-t Platforma / podwozie 324 (906.133, 906.135, 906.233, 906.235, 906.132,...
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 209 CDI (906.711, 906.713)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 210 CDI (906.711, 906.713)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 211 CDI (906.711, 906.713)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 213 CDI (906.711, 906.713)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 214 CDI (906.711, 906.713)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 215 CDI (906.711, 906.713)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 216 (906.713)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 216 CDI (906.711, 906.713)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 218 CDI (906.711, 906.713)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 224 (906.713)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 209 CDI (906.611, 906.613)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 210 CDI (906.611, 906.613)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 211 CDI (906.611, 906.613)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 213 CDI (906.611, 906.613)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 214 CDI (906.611, 906.613)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 215 CDI (906.611, 906.613)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 216 (906.613)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 216 CDI (906.611, 906.613)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 218 CDI (906.611, 906.613)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 219 CDI / BlueTEC (906.611, 906.613)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 224 (906.613)
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 209 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 210 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 211 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 213 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 214 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 215 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 216 (906.113, 906.213)
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 216 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 218 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 219 CDI / BlueTEC (906.111, 906.113, 906.211, 906.213)
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 224 (906.113, 906.213)
  • OE SPRINTER 4,6-t Furgon 411 CDI (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 4,6-t Furgon 413 CDI (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 4,6-t Furgon 414 CDI (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 4,6-t Furgon 414 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 4,6-t Furgon 415 CDI (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 4,6-t Furgon 416 CDI (906.653, 906.655, 906.657, 906.633, 906.635,...
  • OE SPRINTER 4,6-t Furgon 416 CDI 4x4 (906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 4,6-t Furgon 418 CDI (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 4,6-t Furgon 419 CDI (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 4,6-t Furgon 424 (906.655, 906.657, 906.653)
  • OE SPRINTER 4,6-t Platforma / podwozie 411 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 4,6-t Platforma / podwozie 413 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 4,6-t Platforma / podwozie 414 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 4,6-t Platforma / podwozie 415 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 4,6-t Platforma / podwozie 416 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 4,6-t Platforma / podwozie 418 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 4,6-t Platforma / podwozie 419 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 4,6-t Platforma / podwozie 424 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 5-t Autobus 513 CDI (906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Autobus 516 CDI (906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Autobus 519 CDI (906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Furgon 509 CDI (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Furgon 510 CDI (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Furgon 511 CDI (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Furgon 511 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Furgon 513 CDI (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Furgon 513 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Furgon 514 CDI (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Furgon 514 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Furgon 515 CDI (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Furgon 515 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Furgon 516
  • OE SPRINTER 5-t Furgon 516 CDI (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Furgon 516 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Furgon 516 NGT (906.655)
  • OE SPRINTER 5-t Furgon 518 CDI (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Furgon 518 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Furgon 519 CDI / BlueTEC (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Furgon 519 CDI / BlueTEC 4x4 (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Furgon 524 (906.653, 906.655, 906.657)
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 509 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 510 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 511 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 511 CDI 4x4 (906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 513 CDI (906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 513 CDI (906.155, 906.253, 906.255, 906.153)
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 513 CDI 4x4 (906.155, 906.253, 906.255, 906.153)
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 514 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 514 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 515 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 515 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 516 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 516 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 516 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.255, 906.253)
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 516 NGT (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 518 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 518 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 519 CDI / BlueTEC (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 519 CDI / BlueTEC 4x4 (906.153, 906.155, 906.253,...
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 524 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255)
61SKV356
A.Z. Meisterteile AZMT-45-020-1318
CHRYSLER 68004910AA
hajus Autoteile 1211641
MATRIX PRO MX02500118
MERCEDES-BENZ 065010503
MERCEDES-BENZ 2E0121407
MERCEDES-BENZ 906 501 05 03
MERCEDES-BENZ 9065010503
MERCEDES-BENZ 9065010503SK
MERCEDES-BENZ 906510503
MERCEDES-BENZ A2E0121407
MERCEDES-BENZ A9065010503
MERCEDES-BENZ A9065010503SK
MERCEDES-BENZ A906510503
MERCEDES-BENZ E0121407
4U Autoparts12722MR
A.Z. MeisterteileAZMT-45-020-1318
ABAKUS053-026-020
AIC57337
AIC57556
AIC70022
AKRON-MALÒ117210
AKS DASIS133005N
alpALP-007390
AslyxAS-535733
AUGER93999
Automotive RYME43149
BAPMICTOPT1102018
BBR Automotive001-10-24638
BIRTH80589
BOGAPA4240124
BOGAPA4240126
BSGBSG60-551-002
BSGBSG90-550-010
BTAPBME904-020
CASALS0442
CAUTEX955483
DAYCO-AUDET0063
DIPASPORTVEA035DPSN
DOGA40X0092
DT Spare Parts4.66724
FARE SA13659
FASTFT61241
FEBI BILSTEIN48390
FEBI BILSTEIN48911
Frankberg5481FB0012118
FREY723302701
GOOMRT-0100
HEPUTM6334
JP GROUP1114703400
KALE OTO RADYATÖR343705
KAMOKA7720047
KRAFT AUTOMOTIVE1541019
KRAFTVOLL GERMANY08020366
KRAFTVOLL GERMANY08020379
MAHLECRT172000S
MATRIX PROMX02500118
MAXGEAR7700829529/MG
MEC-DIESEL598450
MERCEDES-BENZ9065010503
Metalcaucho03990
METZGER2140242
MEYLE0142230007
MI.R.A.14/4435/1
MTR11640450
MTR12191659
NISSENS996296
NRF454027
NTYCZW-ME-001
NTYCZW-VW-005
OREX150468
ORIGINAL IMPERIUM44211
ORIGINAL IMPERIUM44464
OSSCA30490
PLYOMP955483
QUINTON HAZELLQVE556
RIDEX397E0183
SAMPA208.142
StarkSKET-0960182
STCT403990
STELLOX75-51258-SX
SWAG10 94 8390
SWAG10 94 8911
SWAG10948390
SWAG10948911
THERMOTECDBM007TT
THERMOTECDBM017TT
TOPRAN408 473
TOPRAN408473
TRICLO482428
TRUCKTEC AUTOMOTIVE02.40.300
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.40.090
UCEL61202
VAICOV30-2670
VEMA160009
VITALEME650503
WILMINK GROUPWG1794779
WILMINK GROUPWG1794789
WILMINK GROUPWG2161598
WILMINK GROUPWG2184320
WILMINK GROUPWG2232191
WILMINK GROUPWG2232293
WILMINK GROUPWG2315232
WXQP121017
WXQP121733
YSPARTSYS-ET122
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa zbiorników wyrównawczych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR). 1. Ryzyko poparzenia: Płyn chłodniczy w układzie jest gorący. Otwieranie korka zbiornika przy rozgrzanym silniku grozi poparzeniem. Zawsze poczekaj, aż silnik ostygnie. 2. Użycie nieodpowiedniego płynu chłodniczego: Nieprawidłowy płyn chłodniczy może uszkodzić układ chłodzenia. Stosuj tylko płyny zalecane przez producenta samochodu. 3. Ryzyko zatrucia: Płyn chłodniczy jest toksyczny. Unikaj kontaktu ze skórą i oczami. W razie połknięcia natychmiast skontaktuj się z lekarzem. 4. Uszkodzenia mechaniczne: Nieprawidłowy montaż zbiornika może prowadzić do wycieków i uszkodzenia silnika. Upewnij się, że zbiornik jest prawidłowo zamocowany. 5. Wysokie ciśnienie: Układ chłodzenia pracuje pod ciśnieniem. Otwieranie zbiornika podczas pracy silnika grozi niebezpieczeństwem. 6. Zużycie materiału: Regularnie sprawdzaj stan zbiornika pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń. Uszkodzony zbiornik należy wymienić. 7. Wycieki: Wyciekający płyn chłodniczy jest szkodliwy dla środowiska i może powodować korozję. Natychmiast usuń wycieki i zutylizuj płyn w odpowiedni sposób. 8. Niebezpieczeństwo dla dzieci i zwierząt: Płyn chłodniczy jest bardzo niebezpieczny po spożyciu. Przechowuj go w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. 9. Zanieczyszczenie środowiska: Wylewanie płynu chłodniczego do kanalizacji lub gruntu jest zabronione. Oddaj zużyty płyn do punktu recyklingu. 10. Niezgodność z normami: Używanie zbiorników niespełniających norm bezpieczeństwa może prowadzić do awarii układu chłodzenia. Wybieraj produkty certyfikowane.

Inne z tej kategorii