MotoCraft
Zbiornik wyrównawczy + korek - SKV ESEN 61SKV334
Zbiornik wyrównawczy + korek - SKV ESEN 61SKV334

Zbiornik wyrównawczy + korek - SKV ESEN 61SKV334

ProducentSKV ESEN
133,97 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

BMW 5 6 (E60/E61/E62/E64) BMW 5 6 (E60, E61, E62, E64) ; 17137542986 ; with cap ; 61SKV001 Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producen...

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej87089199
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

BMW 5 6 (E60/E61/E62/E64)

BMW 5 6 (E60, E61, E62, E64) ; 17137542986 ; with cap ; 61SKV001

Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynników. Bezwzględnie upewnij się że część jest odpowiednia do Twojego samochodu po numerze VIN

Certyfikowany dostawca danych:

Marka SKV jako jedna z nielicznych na rynku części samochodowych może poszczycić się tytułem Certyfikowanego dostawcy danych - TecDoc Data Supplier.

Katalog TecDoc TecAlliance to największa baza auto części w Europie do której SKV systematycznie dostarcza wyczerpujące dane oferowanych produktów.

Szczegółowy opis, zastosowanie i numery OE poparte obszerną bazą zdjęć pozwalają dobrać w 100%-ach właściwą część do Twojego auta.

Zbiornik wyrównawczy + korek - SKV ESEN 61SKV334: pasuje do 11 wersji pojazdów marki BMW.

  • 5 Touring 520 i
  • 5 Touring 523 i
  • 5 Touring 525 i
  • 5 Touring 525 xi
  • 5 Touring 530 i
  • 5 Touring 530 xi
  • 5 Touring 545 i
  • 5 Touring 550 i
  • 6 kabriolet 630 i
  • 6 kabriolet 645 Ci
  • 6 kabriolet 650 i
A.Z. Meisterteile AZMT-45-020-1404
VEMA 160026
Stark SKET-0960132
Sollo 04D60010
RIDEX 397E0133
ASPART 6SCC1018
MATRIX PRO MX01500067
hajus Autoteile 1211459
BIRTH 80422
4U Autoparts12738BW
ABAKUS004-026-009
AKS DASIS053016N
at autoteile germanyat22616
BBR Automotive001-10-16911
BIRTH80422
BMW17117639021
BMW17137519219
BMW17137542986
BOGAPB4240108
BSGBSG15-550-002
BUGIADBMC19003
CALORSTAT by VernetET0133C1
CAUTEX750392
DIPASPORTVEA025DPSN
DOGA40X0099
ESEN SKV61SKV334
ESEN SKV61SKV333
FARE SA13644
Febi Bilstein29607
FEBI BILSTEIN38624
Febi Bilstein46222
FREY823301201
G.U.D.GET000102
GK706310
GOOMRT-0146
hajus Autoteile1211459
HEPUTM6310
JP GROUP1414700900
KALE OTO RADYATÖR355045
KAMOKA7720013
KLOKKERHOLM00663004
KLOKKERHOLM00663002
KLOKKERHOLM00663001
KRAFT AUTOMOTIVE1542625
KRAFTVOLL GERMANY08020260
MAGNETI MARELLI359001600830
MAHLECRT205000S
MAXGEAR77-0087
Metalcaucho03985
METZGER2140163
MEYLE3142230005
NANFENGNF0060006
NISSENS996270
NRF454004
NTYCZW-BM-036
ORIGINAL IMPERIUM44190
OSSCA12277
PATRONP10-0020
PLYOMP750392
PREXApartsP227013
RIDEX397E0007
SCHNIEDER AUTOTECHBMS32.00030
StarkSKET-0960007
StarkSKET-0960132
STCT403985
STELLOX75-51236-SX
SWAG20 94 6222
SWAG20 92 9607
SWAG20 93 8624
SWAG20938624
THERMOTECDBB007TT
TOPRAN501 881
TOPRAN501881
TRICLO482414
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.40.070
VAICOV20-1217
VEMA160026
WILMINK GROUPWG1795010
WILMINK GROUPWG2161575
WILMINK GROUPWG2184347
WILMINK GROUPWG2231857
WXQP220331
YSPARTSYS-ET086
ZEKKERTBD-1040
ZEKKERTBD-1030
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa zbiorników wyrównawczych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR). 1. Ryzyko poparzenia: Płyn chłodniczy w układzie jest gorący. Otwieranie korka zbiornika przy rozgrzanym silniku grozi poparzeniem. Zawsze poczekaj, aż silnik ostygnie. 2. Użycie nieodpowiedniego płynu chłodniczego: Nieprawidłowy płyn chłodniczy może uszkodzić układ chłodzenia. Stosuj tylko płyny zalecane przez producenta samochodu. 3. Ryzyko zatrucia: Płyn chłodniczy jest toksyczny. Unikaj kontaktu ze skórą i oczami. W razie połknięcia natychmiast skontaktuj się z lekarzem. 4. Uszkodzenia mechaniczne: Nieprawidłowy montaż zbiornika może prowadzić do wycieków i uszkodzenia silnika. Upewnij się, że zbiornik jest prawidłowo zamocowany. 5. Wysokie ciśnienie: Układ chłodzenia pracuje pod ciśnieniem. Otwieranie zbiornika podczas pracy silnika grozi niebezpieczeństwem. 6. Zużycie materiału: Regularnie sprawdzaj stan zbiornika pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń. Uszkodzony zbiornik należy wymienić. 7. Wycieki: Wyciekający płyn chłodniczy jest szkodliwy dla środowiska i może powodować korozję. Natychmiast usuń wycieki i zutylizuj płyn w odpowiedni sposób. 8. Niebezpieczeństwo dla dzieci i zwierząt: Płyn chłodniczy jest bardzo niebezpieczny po spożyciu. Przechowuj go w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. 9. Zanieczyszczenie środowiska: Wylewanie płynu chłodniczego do kanalizacji lub gruntu jest zabronione. Oddaj zużyty płyn do punktu recyklingu. 10. Niezgodność z normami: Używanie zbiorników niespełniających norm bezpieczeństwa może prowadzić do awarii układu chłodzenia. Wybieraj produkty certyfikowane.

Inne z tej kategorii