MotoCraft
Zbiornik wyrównawczy - SKV ESEN 61SKV403
Zbiornik wyrównawczy - SKV ESEN 61SKV403

Zbiornik wyrównawczy - SKV ESEN 61SKV403

ProducentSKV ESEN
49,90 zł
SKV ESEN
Duża dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

FORD FOCUS C-MAX FOCUS II KUGA I VOLVO C30 C70 II S40 II V50 NUMERY OE: FORD: 1224268 FORD: 1224270 FORD: 1225842 FORD: 1230994 FORD: 1330955 FORD: 1355243 FORD: 1425193 FORD: 1438913 FORD: 3M5H-8K218-AD FORD: 3M5H-8K218-AF FORD: 3M5H-8K218-AG FORD:...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej87089199
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

FORD FOCUS C-MAX FOCUS II KUGA I VOLVO C30 C70 II S40 II V50

NUMERY OE:

  • FORD: 1224268
  • FORD: 1224270
  • FORD: 1225842
  • FORD: 1230994
  • FORD: 1330955
  • FORD: 1355243
  • FORD: 1425193
  • FORD: 1438913
  • FORD: 3M5H-8K218-AD
  • FORD: 3M5H-8K218-AF
  • FORD: 3M5H-8K218-AG
  • FORD: 3M5H-8K218-AH
  • FORD: 3M5H-8K218-AJ
  • FORD: 3M5H-8K218-DG
  • VOLVO: 30636702
  • VOLVO: 30680958
  • VOLVO: 30722616

Zbiornik wyrównawczy - SKV ESEN 61SKV403: pasuje do 132 wersji pojazdów marek Ford, Mazda, Volvo.

  • C-MAX
  • C-MAX 1.6
  • C-MAX 1.6 TDCi
  • C-MAX 1.8
  • C-MAX 1.8 Flexifuel
  • C-MAX 1.8 TDCi
  • C-MAX 2.0
  • C-MAX 2.0 CNG
  • C-MAX 2.0 LPG
  • C-MAX 2.0 TDCi
  • FOCUS C-MAX 1.6
  • FOCUS C-MAX 1.6 TDCi
  • FOCUS C-MAX 1.6 Ti
  • FOCUS C-MAX 1.8
  • FOCUS C-MAX 1.8 Flexifuel
  • FOCUS C-MAX 1.8 TDCi
  • FOCUS C-MAX 2.0
  • FOCUS C-MAX 2.0 TDCi
  • FOCUS II 1.4
  • FOCUS II 1.6
  • FOCUS II 1.6 LPG
  • FOCUS II 1.6 TDCi
  • FOCUS II 1.6 Ti
  • FOCUS II 1.8
  • FOCUS II 1.8 Flexifuel
  • FOCUS II 1.8 TDCi
  • FOCUS II 2.0
  • FOCUS II 2.0 CNG
  • FOCUS II 2.0 Flex
  • FOCUS II 2.0 LPG
  • FOCUS II 2.0 TDCi
  • FOCUS II 2.5 RS
  • FOCUS II 2.5 RS 500
  • FOCUS II 2.5 ST
  • FOCUS II Furgon/kombi 1.4
  • FOCUS II Furgon/kombi 1.6
  • FOCUS II Furgon/kombi 1.6 TDCi
  • FOCUS II Furgon/kombi 1.6 Ti-VCT
  • FOCUS II Furgon/kombi 2.0 TDCi
  • FOCUS II Turnier 1.4
  • FOCUS II Turnier 1.6
  • FOCUS II Turnier 1.6 LPG
  • FOCUS II Turnier 1.6 TDCi
  • FOCUS II Turnier 1.6 Ti
  • FOCUS II Turnier 1.8
  • FOCUS II Turnier 1.8 Flexifuel
  • FOCUS II Turnier 1.8 TDCi
  • FOCUS II Turnier 2.0
  • FOCUS II Turnier 2.0 LPG
  • FOCUS II Turnier 2.0 TDCi
  • FOCUS II kabriolet 1.6
  • FOCUS II kabriolet 2.0
  • FOCUS II kabriolet 2.0 TDCi
  • FOCUS II sedan 1.4
  • FOCUS II sedan 1.6
  • FOCUS II sedan 1.6 TDCi
  • FOCUS II sedan 1.6 Ti
  • FOCUS II sedan 1.8
  • FOCUS II sedan 1.8 Flexifuel
  • FOCUS II sedan 1.8 TDCi
  • FOCUS II sedan 2.0
  • FOCUS II sedan 2.0 TDCi
  • FOCUS III Turnier 1.6 LPG
  • KUGA I 2.0 TDCi
  • KUGA I 2.0 TDCi 4x4
  • KUGA I 2.5 4x4
  • KUGA I VAN 2.5
  • KUGA I VAN TDCi
  • KUGA I VAN TDCi 4x4
  • 3 sedan 1.6
  • 3 sedan 1.6 MZR (BL12)
  • 3 sedan 2.0
  • 3 sedan 2.0 (BLFFP)
  • 3 sedan 2.0 MZR (BL12)
  • 3 sedan 2.0 MZR DISI (BL12)
  • 3 sedan 2.2 MZR CD
  • C30 1.6
  • C30 1.6 D
  • C30 1.6 D2
  • C30 1.8
  • C30 1.8 FlexFuel
  • C30 2.0
  • C30 2.0 D
  • C30 2.0 FlexFuel
  • C30 2.4 i
  • C30 D3
  • C30 D4
  • C30 D5
  • C30 Electric (E400V1) 112KM/82kW
  • C30 Electric (E400V1) 120KM/89kW
  • C30 T5
  • C70 II kabriolet 2.0 D
  • C70 II kabriolet 2.4
  • C70 II kabriolet 2.4 D
  • C70 II kabriolet 2.4 i
  • C70 II kabriolet D3
  • C70 II kabriolet D4
  • C70 II kabriolet D5
  • C70 II kabriolet T5
  • S40 II 1.6
  • S40 II 1.6 D
  • S40 II 1.6 D2
  • S40 II 1.8
  • S40 II 1.8 FlexFuel
  • S40 II 2.0
  • S40 II 2.0 CDI
  • S40 II 2.0 D
  • S40 II 2.0 F
  • S40 II 2.4
  • S40 II 2.4 CDI
  • S40 II 2.4 D5
  • S40 II D3
  • S40 II D4
  • S40 II T5
  • S40 II T5 AWD
  • V50 1.6
  • V50 1.6 D
  • V50 1.6 D2
  • V50 1.8
  • V50 1.8 FlexFuel
  • V50 2.0
  • V50 2.0 CDI
  • V50 2.0 D
  • V50 2.0 D4
  • V50 2.0 FlexFuel
  • V50 2.4
  • V50 2.4 D5
  • V50 2.4 Tdi
  • V50 D3
  • V50 D4
  • V50 T5
  • V50 T5 AWD
A.Z. Meisterteile AZMT-45-020-1343
A.Z. Meisterteile AZMT-45-020-1344
CLIMTEX CY2-022
FORD 1224270
FORD 1230994
FORD 1330955
FORD 3M5H-8K218-AF
FORD 3M5H8K218AG
FORD 3M5H8K218DB
FORD 3M5H8K218DF
FORD LF8B15350B
GOODREM RH0044
MTR 13310718
MTR 13310899
RIDEX 397E0020
Stark SKET-0960019
VOLVO 1303422
VOLVO 30636701
VOLVO 30636702
VOLVO 30680957
VOLVO 30680958
VOLVO 30722615
VOLVO 30722616
VOLVO 30772616
VOLVO 30776150
VOLVO 30776151
VOLVO 30776155
VOLVO 31317575
ABAKUS017-026-003
AIC55991
AIC56324Set
AKS DASIS093004N
AUTOMEGA210206310
BBR Automotive001-10-31323
BIRTH8059
BSGBSG30-550-006
CALORSTAT by VernetET0129C1
CAUTEX954244
ESEN SKV61SKV403
ESEN SKV61SKV404
FARE SA9894
Febi Bilstein170560
FEBI BILSTEIN170561
FORD1224268
FORD1224270
FORD1225842
FORD1230994
FORD1330955
FORD1355243
FORD1425193
FORD1438913
FORD3M5H-8K218-AD
FORD3M5H-8K218-AF
FORD3M5H-8K218-AG
FORD3M5H-8K218-AH
FORD3M5H-8K218-AJ
FORD3M5H-8K218-DG
G.U.D.GET000129
GT-BERGMANNGT15-011
JP GROUP1514700800
KALE OTO RADYATÖR343845
KLOKKERHOLM25333001
KRAFTVOLL GERMANY08020460
MAHLECRT129000S
MAXGEAR77-0099
Metalcaucho03802
METZGER2140109
METZGER AUTOTEILE2140120
MEYLE7142230001
MI.R.A.14/4300
NISSENS996123
NRF454015
NTYCZW-FR-002
ORIGINAL IMPERIUM44230
ORIGINAL IMPERIUM44230/I
OSSCA19388
PATRONP10-0031
PLYOMP954244
RIDEX397E0020
StarkSKET-0960019
STCT403802
STELLOX75-51228-SX
SWAG33 10 0445
SWAG33100445
THERMOTECDBG007TT
TOPRAN304 778
TOPRAN304 999
TOPRAN304999
TRICLO488571
UNIGOM221424
ÜRO PartsMA0713623
VAICOV25-0658
VAICOV95-0215
VAICOV95-0574
VEMA163058
VITALEFO425193
VOLVO30636702
VOLVO30680958
VOLVO30722616
WILMINK GROUPWG2161586
WILMINK GROUPWG2169338
WILMINK GROUPWG2184290
WILMINK GROUPWG2228751
YSPARTSYS-ET080
ZEKKERTBD-1016
ZEKKERTBD-1041
ZZVFZVXY-FCS-076
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa zbiorników wyrównawczych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR). 1. Ryzyko poparzenia: Płyn chłodniczy w układzie jest gorący. Otwieranie korka zbiornika przy rozgrzanym silniku grozi poparzeniem. Zawsze poczekaj, aż silnik ostygnie. 2. Użycie nieodpowiedniego płynu chłodniczego: Nieprawidłowy płyn chłodniczy może uszkodzić układ chłodzenia. Stosuj tylko płyny zalecane przez producenta samochodu. 3. Ryzyko zatrucia: Płyn chłodniczy jest toksyczny. Unikaj kontaktu ze skórą i oczami. W razie połknięcia natychmiast skontaktuj się z lekarzem. 4. Uszkodzenia mechaniczne: Nieprawidłowy montaż zbiornika może prowadzić do wycieków i uszkodzenia silnika. Upewnij się, że zbiornik jest prawidłowo zamocowany. 5. Wysokie ciśnienie: Układ chłodzenia pracuje pod ciśnieniem. Otwieranie zbiornika podczas pracy silnika grozi niebezpieczeństwem. 6. Zużycie materiału: Regularnie sprawdzaj stan zbiornika pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń. Uszkodzony zbiornik należy wymienić. 7. Wycieki: Wyciekający płyn chłodniczy jest szkodliwy dla środowiska i może powodować korozję. Natychmiast usuń wycieki i zutylizuj płyn w odpowiedni sposób. 8. Niebezpieczeństwo dla dzieci i zwierząt: Płyn chłodniczy jest bardzo niebezpieczny po spożyciu. Przechowuj go w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. 9. Zanieczyszczenie środowiska: Wylewanie płynu chłodniczego do kanalizacji lub gruntu jest zabronione. Oddaj zużyty płyn do punktu recyklingu. 10. Niezgodność z normami: Używanie zbiorników niespełniających norm bezpieczeństwa może prowadzić do awarii układu chłodzenia. Wybieraj produkty certyfikowane.

Inne z tej kategorii