MotoCraft
Zbiornik wyrównawczy - SKV ESEN 61SKV383
Zbiornik wyrównawczy - SKV ESEN 61SKV383
Zbiornik wyrównawczy - SKV ESEN 61SKV383 — zdjęcie 2
Zbiornik wyrównawczy - SKV ESEN 61SKV383 — zdjęcie 3
Zbiornik wyrównawczy - SKV ESEN 61SKV383 — zdjęcie 4
Zbiornik wyrównawczy - SKV ESEN 61SKV383 — zdjęcie 5

Zbiornik wyrównawczy - SKV ESEN 61SKV383

ProducentSKV ESEN
55,49 zł
SKV ESEN
Duża dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

OPEL ASTRA H ZAFIRA NUMERY OE: OPEL: 1304241 OPEL: 1304242 OPEL: 1682641180 OPEL: 93179469 GENERAL MOTORS: 093183141 GENERAL MOTORS: 93183141 . . PASUJĄCE POJAZDY: OPEL ASTRA H 1.9 CDTI (L48) 74 kW / 100 KM (09.2005-> 10.2010) (kod silnika: Z 1...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej87089199
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

OPEL ASTRA H ZAFIRA

NUMERY OE:

  • OPEL: 1304241
  • OPEL: 1304242
  • OPEL: 1682641180
  • OPEL: 93179469
  • GENERAL MOTORS: 093183141
  • GENERAL MOTORS: 93183141

.

.

PASUJĄCE POJAZDY:

  • OPEL ASTRA H 1.9 CDTI (L48) 74 kW / 100 KM (09.2005-> 10.2010) (kod silnika: Z 19 DTL)
  • OPEL ASTRA H 1.4 (L35) 55 kW / 75 KM (08.2004-> 10.2010) (kod silnika: Z 14 XEL)
  • OPEL ASTRA H 1.4 LPG (L35) 66 kW / 90 KM (08.2009-> 10.2010) (kod silnika: Z 14 XEP)
  • OPEL ASTRA H 1.6 (L35) 85 kW / 116 KM (12.2006-> 05.2014) (kod silnika: A 16 XER)
  • OPEL ASTRA H 1.6 (L35) 77 kW / 105 KM (08.2004-> 10.2010) (kod silnika: Z 16 XEP)
  • OPEL ASTRA H 1.4 (L35) 66 kW / 90 KM (08.2004-> 10.2010) (kod silnika: Z 14 XEP)
  • OPEL ASTRA H 1.4 (L48) 55 kW / 75 KM (04.2004-> 10.2004) (kod silnika: Z 14 XEL)
  • OPEL ASTRA H 1.4 LPG (L48) 66 kW / 90 KM (08.2009-> 10.2010) (kod silnika: Z 14 XEP)
  • OPEL ASTRA H 1.7 CDTI (L48) 92 kW / 125 KM (02.2007-> 05.2014) (kod silnika: Z 17 DTR)
  • OPEL ASTRA H 1.7 CDTI (L48) 81 kW / 110 KM (02.2007-> 05.2014) (kod silnika: Z 17 DTJ)
  • OPEL ASTRA H 1.6 (L48) 85 kW / 116 KM (12.2006-> 05.2014) (kod silnika: A 16 XER)
  • OPEL ASTRA H 1.6 Turbo (L48) 132 kW / 180 KM (02.2007-> 10.2010) (kod silnika: Z 16 LET)
  • OPEL ASTRA H 1.8 (L48) 103 kW / 140 KM (01.2006-> 10.2010) (kod silnika: Z 18 XER)
  • OPEL ASTRA H 1.4 (L48) 66 kW / 90 KM (03.2004-> 10.2010) (kod silnika: Z 14 XEP)
  • OPEL ASTRA H 1.9 CDTI (L48) 88 kW / 120 KM (06.2004-> 10.2010) (kod silnika: Z 19 DT)
  • OPEL ASTRA H 2.0 Turbo (L48) 177 kW / 240 KM (03.2005-> 10.2010) (kod silnika: Z 20 LEH)
  • OPEL ASTRA H 1.3 CDTI (L48) 66 kW / 90 KM (08.2005-> 10.2010) (kod silnika: Z 13 DTH)
  • OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 16V (L48) 88 kW / 120 KM (04.2004-> 10.2010) (kod silnika: Z 19 DTJ)
  • OPEL ASTRA H 1.9 CDTI (L48) 110 kW / 150 KM (09.2004-> 10.2010) (kod silnika: Z 19 DTH)
  • OPEL ASTRA H 2.0 Turbo (L48) 147 kW / 200 KM (09.2004-> 10.2010) (kod silnika: Z 20 LER)
  • OPEL ASTRA H 2.0 Turbo (L48) 125 kW / 170 KM (03.2004-> 10.2010) (kod silnika: Z 20 LEL)
  • OPEL ASTRA H 1.7 CDTI (L48) 74 kW / 100 KM (03.2004-> 10.2010) (kod silnika: Z 17 DTH)
  • OPEL ASTRA H 1.7 CDTI (L48) 59 kW / 80 KM (03.2004-> 10.2010) (kod silnika: Z 17 DTL)
  • OPEL ASTRA H 1.8 (L48) 92 kW / 125 KM (01.2004-> 10.2010) (kod silnika: Z 18 XE)
  • OPEL ASTRA H 1.6 (L48) 77 kW / 105 KM (03.2004-> 10.2010) (kod silnika: Z 16 XEP)

UWAGA.

Opakowanie produktu ze względu na fakt umieszczenia na nim numerów katalogowych oraz numerów OE jest jego integralna częścią. Proszę więc nie na klejać na nich etykiet zwrotnych.

Zbiornik wyrównawczy - SKV ESEN 61SKV383: pasuje do 53 wersji pojazdów marki Opel.

  • ASTRA H 1.3 CDTI (L48)
  • ASTRA H 1.4 (L48)
  • ASTRA H 1.4 LPG (L48)
  • ASTRA H 1.6 (L48)
  • ASTRA H 1.6 Turbo (L48)
  • ASTRA H 1.7 CDTI (L48)
  • ASTRA H 1.8 (L48)
  • ASTRA H 1.9 CDTI (L48)
  • ASTRA H 1.9 CDTI 16V (L48)
  • ASTRA H 2.0 Turbo (L48)
  • ASTRA H GTC 1.3 CDTI (L08)
  • ASTRA H GTC 1.4 (L08)
  • ASTRA H GTC 1.6 (L08)
  • ASTRA H GTC 1.6 Turbo (L08)
  • ASTRA H GTC 1.7 CDTI (L08)
  • ASTRA H GTC 1.8 (L08)
  • ASTRA H GTC 1.9 CDTI (L08)
  • ASTRA H GTC 1.9 CDTi 16V (L08)
  • ASTRA H GTC 2.0 Turbo (L08)
  • ASTRA H Kombi 1.3 CDTI (L35)
  • ASTRA H Kombi 1.4 (L35)
  • ASTRA H Kombi 1.4 LPG (L35)
  • ASTRA H Kombi 1.6 (L35)
  • ASTRA H Kombi 1.6 LPG (L35)
  • ASTRA H Kombi 1.6 Turbo (L35)
  • ASTRA H Kombi 1.7 CDTI (L35)
  • ASTRA H Kombi 1.8 (L35)
  • ASTRA H Kombi 1.9 CDTI (L35)
  • ASTRA H Kombi 1.9 CDTI 16V (L35)
  • ASTRA H Kombi 2.0 Turbo (L35)
  • ASTRA H TwinTop 1.6 (L67)
  • ASTRA H TwinTop 1.6 Turbo (L67)
  • ASTRA H TwinTop 1.8 (L67)
  • ASTRA H TwinTop 1.9 CDTi (L67)
  • ASTRA H TwinTop 2.0 Turbo (L67)
  • ASTRA H sedan 1.7 CDTi (L69)
  • OE ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi 1.3 CDTI (L70)
  • OE ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi 1.7 CDTI (L70)
  • OE ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi 1.9 CDTI (L70)
  • OE ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi 1.9 CDTI 16V (L70)
  • OE ZAFIRA B Furgon/minivan 1.6 CNG VAN (M75)
  • OE ZAFIRA B Furgon/minivan 1.7 CDTI VAN (M75)
  • OE ZAFIRA B Furgon/minivan 1.8 VAN (M75)
  • OE ZAFIRA B Furgon/minivan 1.9 CDTI VAN (M75)
  • ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B 1.6 (M75)
  • ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B 1.6 CNG (M75)
  • ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B 1.6 FlexFuel (M75)
  • ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B 1.7 CDTI (M75)
  • ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B 1.8 (M75)
  • ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B 1.8 LPG (M75)
  • ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B 1.9 CDTI (M75)
  • ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B 2.0 (M75)
  • ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B 2.2 (M75)
GOODREM RH0054
OPEL 1682641180
OPEL 1304242
OPEL 1304241
hajus Autoteile OP980385
OPEL 93179469
hajus Autoteile 1211521
hajus Autoteile 1211079
VEMA 160106
GOODREM RH0058
GENERAL MOTORS 93183141
GENERAL MOTORS 093183141
BIRTH 80671
A.Z. Meisterteile AZMT-45-020-1327
61SKV383
3RG67400
3RG67401
A.Z. MeisterteileAZMT-45-020-1327
ABAKUS037-026-002
ABAKUS037-026-013
AIC76607
AIC57041
AKRON-MALÒ117176
AKS DASIS153023N
ASAM AUTOMOTIVE33540
AUTOMEGA210158410
AUTOMEGA160095310
BBR Automotive001-10-17875
BIRTH8930
BSGBSG65-550-003
CAUTEX955381
FARE SA10008
FEBI BILSTEIN47868
FEBI BILSTEIN47898
Frankberg5481FB0012046
G.U.D.GET000135
GENERAL MOTORS093183141
GENERAL MOTORS93183141
GOOMRT-0215
GOOMRT-0026
hajus Autoteile1211079
hajus AutoteileOP980150
HOFFER2035253
JP GROUP1214701400
JP GROUP1214702000
KALE OTO RADYATÖR343755
KAMOKA7720104
KLOKKERHOLM50523001
KRAFT AUTOMOTIVE1541523
KRAFTVOLL GERMANY08020442
MAXGEAR77-0052
MAXGEAR77-0106
Metalcaucho03921
METZGER2140078
METZGER2140094
METZGER AUTOTEILE2140484
MEYLE6142230017
MI.R.A.14/4357
MTR12191429
NISSENS996243
NRF454109
NTYCZW-PL-007
OPEL93179469
OPEL1304242
OPEL1304241
OPEL1682641180
ORIGINAL IMPERIUM44203
ORIGINAL IMPERIUM44163
OSSCA42411
OSSCA31388
PATRONP10-0162
PLYOMP955381
QUINTON HAZELLQVE576
RIDEX397E0034
StarkSKET-0960033
STCT403921
STELLOX75-51277-SX
SWAG40 94 7868
SWAG40 94 7898
SWAG40947868
SWAG40947898
TOPRAN208190
TRICLO488341
TRICLO488821
UNIGOM221540
VAICOV40-1677
VEMA160106
VEMA163064
VITALEOP179469
WILMINK GROUPWG1795667
WILMINK GROUPWG1795674
WILMINK GROUPWG2232158
WILMINK GROUPWG2232166
WILMINK GROUPWG2305625
ZEKKERTBD-1069
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa zbiorników wyrównawczych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR). 1. Ryzyko poparzenia: Płyn chłodniczy w układzie jest gorący. Otwieranie korka zbiornika przy rozgrzanym silniku grozi poparzeniem. Zawsze poczekaj, aż silnik ostygnie. 2. Użycie nieodpowiedniego płynu chłodniczego: Nieprawidłowy płyn chłodniczy może uszkodzić układ chłodzenia. Stosuj tylko płyny zalecane przez producenta samochodu. 3. Ryzyko zatrucia: Płyn chłodniczy jest toksyczny. Unikaj kontaktu ze skórą i oczami. W razie połknięcia natychmiast skontaktuj się z lekarzem. 4. Uszkodzenia mechaniczne: Nieprawidłowy montaż zbiornika może prowadzić do wycieków i uszkodzenia silnika. Upewnij się, że zbiornik jest prawidłowo zamocowany. 5. Wysokie ciśnienie: Układ chłodzenia pracuje pod ciśnieniem. Otwieranie zbiornika podczas pracy silnika grozi niebezpieczeństwem. 6. Zużycie materiału: Regularnie sprawdzaj stan zbiornika pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń. Uszkodzony zbiornik należy wymienić. 7. Wycieki: Wyciekający płyn chłodniczy jest szkodliwy dla środowiska i może powodować korozję. Natychmiast usuń wycieki i zutylizuj płyn w odpowiedni sposób. 8. Niebezpieczeństwo dla dzieci i zwierząt: Płyn chłodniczy jest bardzo niebezpieczny po spożyciu. Przechowuj go w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. 9. Zanieczyszczenie środowiska: Wylewanie płynu chłodniczego do kanalizacji lub gruntu jest zabronione. Oddaj zużyty płyn do punktu recyklingu. 10. Niezgodność z normami: Używanie zbiorników niespełniających norm bezpieczeństwa może prowadzić do awarii układu chłodzenia. Wybieraj produkty certyfikowane.

Inne z tej kategorii