MotoCraft
Zbiornik wyrównawczy - SKV ESEN 61SKV333
Zbiornik wyrównawczy - SKV ESEN 61SKV333
Zbiornik wyrównawczy - SKV ESEN 61SKV333 — zdjęcie 2

Zbiornik wyrównawczy - SKV ESEN 61SKV333

ProducentSKV ESEN
127,90 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

BMW 5 6 (E60/E61/E62/E64) EAN: 5903968455590 Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: bez pokrywy Numer artykułu zalecanego dodatku: 61SKV001 Ciężar [kg]: 1,61

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej87089199
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

BMW 5 6 (E60/E61/E62/E64)

  • EAN: 5903968455590
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: bez pokrywy
  • Numer artykułu zalecanego dodatku: 61SKV001
  • Ciężar [kg]: 1,61

Zbiornik wyrównawczy - SKV ESEN 61SKV333: pasuje do 11 wersji pojazdów marki BMW.

  • 5 Touring 520 i
  • 5 Touring 523 i
  • 5 Touring 525 i
  • 5 Touring 525 xi
  • 5 Touring 530 i
  • 5 Touring 530 xi
  • 5 Touring 545 i
  • 5 Touring 550 i
  • 6 kabriolet 630 i
  • 6 kabriolet 645 Ci
  • 6 kabriolet 650 i
hajus Autoteile 1211459
MATRIX PRO MX01500067
BIRTH 80422
ASPART 6SCC1018
A.Z. Meisterteile AZMT-45-020-1404
Sollo 04D60010
VEMA 160026
4U Autoparts12738BW
ABAKUS004-026-009
AKS DASIS053016N
at autoteile germanyat22616
BBR Automotive001-10-16911
BIRTH80422
BMW17137542986
BMW17117639021
BMW17137519219
BOGAPB4240108
BSGBSG15-550-002
BUGIADBMC19003
CALORSTAT by VernetET0133C1
CAUTEX750392
DIPASPORTVEA025DPSN
DOGA40X0099
ESEN SKV61SKV333
ESEN SKV61SKV334
FARE-MX13644
Febi Bilstein46222
FEBI BILSTEIN38624
Febi Bilstein29607
FREY823301201
G.U.D.GET000102
GK706310
GOOMRT-0146
hajus Autoteile1211459
HEPUTM6310
JP GROUP1414700900
KALE OTO RADYATÖR355045
KAMOKA7720013
KLOKKERHOLM00663002
KLOKKERHOLM00663001
KLOKKERHOLM00663004
KRAFT AUTOMOTIVE1542625
KRAFTVOLL GERMANY08020260
MAGNETI MARELLI359001600830
MAHLECRT205000S
MAXGEAR77-0087
Metalcaucho03985
METZGER2140163
MEYLE3142230005
NANFENGNF0060006
NISSENS996270
NRF454004
NTYCZW-BM-036
ORIGINAL IMPERIUM44190
OSSCA12277
PATRONP10-0020
PLYOMP750392
PREXApartsP227013
RIDEX397E0007
SCHNIEDER AUTOTECHBMS32.00030
StarkSKET-0960007
StarkSKET-0960132
STCT403985
STELLOX75-51236-SX
SWAG20 92 9607
SWAG20 93 8624
SWAG20 94 6222
SWAG20938624
THERMOTECDBB007TT
TOPRAN501 881
TOPRAN501881
TRICLO482414
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.40.070
VAICOV20-1217
VEMA160026
WILMINK GROUPWG2231857
WILMINK GROUPWG1795010
WILMINK GROUPWG2161575
WILMINK GROUPWG2184347
WXQP220331
YSPARTSYS-ET086
ZEKKERTBD-1030
ZEKKERTBD-1040
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa zbiorników wyrównawczych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR). 1. Ryzyko poparzenia: Płyn chłodniczy w układzie jest gorący. Otwieranie korka zbiornika przy rozgrzanym silniku grozi poparzeniem. Zawsze poczekaj, aż silnik ostygnie. 2. Użycie nieodpowiedniego płynu chłodniczego: Nieprawidłowy płyn chłodniczy może uszkodzić układ chłodzenia. Stosuj tylko płyny zalecane przez producenta samochodu. 3. Ryzyko zatrucia: Płyn chłodniczy jest toksyczny. Unikaj kontaktu ze skórą i oczami. W razie połknięcia natychmiast skontaktuj się z lekarzem. 4. Uszkodzenia mechaniczne: Nieprawidłowy montaż zbiornika może prowadzić do wycieków i uszkodzenia silnika. Upewnij się, że zbiornik jest prawidłowo zamocowany. 5. Wysokie ciśnienie: Układ chłodzenia pracuje pod ciśnieniem. Otwieranie zbiornika podczas pracy silnika grozi niebezpieczeństwem. 6. Zużycie materiału: Regularnie sprawdzaj stan zbiornika pod kątem pęknięć, odkształceń i innych uszkodzeń. Uszkodzony zbiornik należy wymienić. 7. Wycieki: Wyciekający płyn chłodniczy jest szkodliwy dla środowiska i może powodować korozję. Natychmiast usuń wycieki i zutylizuj płyn w odpowiedni sposób. 8. Niebezpieczeństwo dla dzieci i zwierząt: Płyn chłodniczy jest bardzo niebezpieczny po spożyciu. Przechowuj go w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. 9. Zanieczyszczenie środowiska: Wylewanie płynu chłodniczego do kanalizacji lub gruntu jest zabronione. Oddaj zużyty płyn do punktu recyklingu. 10. Niezgodność z normami: Używanie zbiorników niespełniających norm bezpieczeństwa może prowadzić do awarii układu chłodzenia. Wybieraj produkty certyfikowane.

Inne z tej kategorii