MotoCraft
Zawór egr skoda/vw 1.4/1.6 16v - SKV ESEN 14SKV007
Zawór egr skoda/vw 1.4/1.6 16v - SKV ESEN 14SKV007

Zawór egr skoda/vw 1.4/1.6 16v - SKV ESEN 14SKV007

ProducentSKV ESEN
138,96 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

VW GOLF IV 97-/VW LUPO I 98-/VW POLO III 95- 1.4/1.616V

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Typ silnikadiesel, Benzyna
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84099900
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

VW GOLF IV 97-/VW LUPO I 98-/VW POLO III 95- 1.4/1.616V

Zawór egr skoda/vw 1.4/1.6 16v - SKV ESEN 14SKV007: pasuje do 32 wersji pojazdów marek Audi, Seat, Skoda, Volkswagen.

  • A2 1.4
  • AROSA 1.4 16V
  • CORDOBA 1.4 16V
  • CORDOBA Vario 1.4 16V
  • IBIZA II 1.4 16V
  • IBIZA III 1.4 16V
  • LEON 1.4 16V
  • LEON 1.6 16 V
  • OE INCA 1.4 16V
  • TOLEDO II 1.4 16V
  • TOLEDO II 1.6 16V
  • FABIA I 1.4 16V
  • FABIA I Combi 1.4 16V
  • FABIA I sedan 1.4 16V
  • OCTAVIA I 1.4 16V
  • OCTAVIA I Combi 1.4 16V
  • OCTAVIA II 1.4
  • BORA I 1.4 16V
  • BORA I 1.6 16V
  • BORA Variant 1.4 16V
  • BORA Variant 1.6 16V
  • CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9B) 1.4 16V
  • GOLF IV 1.4 16V
  • GOLF IV 1.6 16V
  • GOLF IV Variant 1.4 16V
  • GOLF IV Variant 1.6 16V
  • LUPO I 1.4 16V
  • NEW BEETLE 1.4
  • NEW BEETLE kabriolet 1.4
  • POLO 1.4 16V
  • POLO III CLASSIC 75 1.4 16V
  • POLO Variant 1.4 16V
AUDI 036 131 503 H
AUDI 036 131 503 M
AUDI 036131503M
AUDI 36 131 503 H
AUDI 36 131 503 M
DIPASPORT EGR028AN
DIPASPORT EGR028N
DIPASPORT EGR028R
JPN 75E9374-JPN
SEAT 036 131 503 H
SEAT 036 131 503 M
SEAT 036131503M
SEAT 36 131 503 H
SEAT 36 131 503 M
SIDAT 83.4649
SIDAT 83.649AS
SKODA 036 131 503 H
SKODA 036 131 503 M
SKODA 036131503M
SKODA 36 131 503 H
SKODA 36 131 503 M
VW 036 131 503 H
VW 036 131 503 M
VW 036131503M
VW 36 131 503 H
VW 36 131 503 M
WILMINK GROUP WG1015215
WILMINK GROUP WG1026854
WILMINK GROUP WG1724423
WILMINK GROUP WG1977700
WILMINK GROUP WG2000758
WILMINK GROUP WG2121295
WILMINK GROUP WG2161807
WILMINK GROUP WG2328579
4U Autoparts45796VV
A.Z. MeisterteileAZMT-30-010-1007
ABAKUS121-01-027
ABAKUS12101027
ACEMARK331139
ACI-AVESAAEGR-706
ACI-AVESAAEGR706
AIC55765
AINDECGB720025
AINDEVI-6047
AKS DASIS045140N
Alfa e-PartsAF07682
Alfa e-PartsAF12216
ASAM AUTOMOTIVE74203
ASHIKA150-00-0914
ASSO70.0137
at autoteile germanyat20972
AUDI036131503H
AUDI036131503M
AUDI36131503H
AUDI36131503M
AUTEX959012
AUTLOGAV6002
AUTOMEGA140010710
AUTOMOTOR FrancePGR4047
AUTOTEAML3649
AUTOTEAML3649AS
AUTOTEAML3649R
BAPMICBF0425810014
BBTAGR0305
BIRTH90011
BLOCKSTEMEGR0014R
BorgWarner (Wahler)710778D
BorgWarner (Wahler)710778D0
BorgWarner (Wahler)710962R
BSGBSG90-836-003
BSGBSG90836003
BTS TurboA100104
BTS TurboA100104BL
BUGIADBSP23092
CASCOCVG73016AS
CASCOCVG73016GS
CAUTEX771363
CAUTEX960037
COSMOPARTSCSMCR00683
CSV electronic partsCGR4649
DA SILVAGR6027
DELPHIEG1029412B1
DELPHIEG10408-12B1
DELPHIEG10408-15B1
DENCKERMANNE400071
DIEDERICHS1301015
DIPASPORTEGR028AN
DIPASPORTEGR028N
DIPASPORTEGR028R
Dr.Motor AutomotiveDRM211107
DRI717720025
DÜRERVR81140
ELSTOCK72-0025
ELSTOCK720025
ELTA AUTOMOTIVEEE6057
ELTA AUTOMOTIVEFDR150
ELTA AUTOMOTIVEXEG9063
ENGITECHENT500014
ERA555020
ERA555020A
ESEN SKV14SKV007
ESPABOL PARTSESP00.02387
ET ENGINETEAMED0081
FARE SA26602
FARE SA27245
FEBI BILSTEIN49485
FISPA83.4649
FISPA83.649
FISPA83.649AS
FISPA83.649R
FISPA834649
FISPA83649
FISPA83649UE
FLAMARVEF720037HQ
FLAMARVEF720037VW
FRECCIAEGR12-105
G.U.D.GABS01039
GAUSSGI2058
GEBE930271
GECOVE1017
GECOVE1017Q
GHGH-734711
HELLA6NU010171-351
HELLA6NU010171351
HERTH+BUSS ELPARTS70671004
HOFFER7518009
HOFFER7518009B
HOFFER7518009E
HOFFER7518009R
HOFFER7518509
INTERMOTOR14998
INTERMOTOREGR077
INTERMOTORERV071
INTERMOTORLEGR206
INTFRADIS2565
IPD45-8007
IPD458007
JAPANPARTSEGR-0914
JAPKO1500914
JDEUSEG030009V
JOHNSAGR9539-035
JOHNSAGR9539035
JP GROUP1119902600
JPN75E9374-JPN
KALE OTO RADYATÖR353560
KAMOKA19017
KAWE881329004
KLAXCAR FRANCE50013z
KRAFT AUTOMOTIVE8850070
LGK080081016LGK
LGK080081016OEM
LRTAGR0011
LRTAGR0013
LUCASLEV0007
MABYPARTSOEV010010
MAGNETI MARELLI359000603980
MAGNETI MARELLI571822112018
MAPCO83803
MAXGEAR27-0156
MAXGEAR270156
MDREEG-VA43
MEAT & DORIA88009
MEAT & DORIA88009B
MEAT & DORIA88009E
MEAT & DORIA88009R
MEAT & DORIA88509
MEC-DIESEL675730
MEC-DIESEL675730DP
Metalcaucho93029
Metalcaucho93879
METZGER0892055
METZGER0892710
MGAVA7070
MOBILETRONEV-EU039
MOBILETRONEVEU039
MOTAQUIPLVER348
NISSENS98179
NRF48330
NTYEGR-VW-001
NTYEGR-WW-001
OSSCA08428
PartsTecPTA510-0050
PATRONPEGR018
PEMEBLAJAPEGR-0914
PIERBURG7.22785.17.0
PIERBURG722785170
PIM40710028
PLYOMP771363
PLYOMP960037
PROFIT4003-5005
QUINTON HAZELLXEGR68
RE-EX508-00034
RE-EXVEG1007
REAL53076610BN
REAL53076610OE
RECOFICIALRECSVG73016.0
RECOFICIALRECSVG73016.1
RIDEX1145E0015
SAMIEGR040
SANDOSVG73016.0
SANDOSVG73016.1
StarkSKEGR-0770014
STCT493029
STCT493879
STELLOX01-25009-SX
STELLOX0125009SX
SWAG30949485
TMIEG00034
TOPRAN113755
TRICLO342355
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.16.041
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0716041
TURBORAILTR00575
VEMAVE90011
VEMOV10-63-0002
VEMOV10-63-0002-1
VEMOV10630002
VEMOV106300021
vika11311009701
WE PARTS330690026
WE PARTS330690027
WE PARTS330690547
WE PARTS330690568
WE PARTS330690742
WILMINK GROUPWG1015215
WILMINK GROUPWG1015390
WILMINK GROUPWG1026854
WILMINK GROUPWG1408625
WILMINK GROUPWG1494466
WILMINK GROUPWG1724423
WILMINK GROUPWG1795528
WILMINK GROUPWG1796518
WILMINK GROUPWG1821505
WILMINK GROUPWG1889427
WILMINK GROUPWG1966127
WILMINK GROUPWG1977700
WILMINK GROUPWG2000758
WILMINK GROUPWG2161807
WILMINK GROUPWG2189257
WILMINK GROUPWG2232371
WILMINK GROUPWG2328579
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa recyrkulacji spalin EGR oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Ryzyko oparzeń: * Unikaj dotykania gorących elementów EGR, aby zapobiec oparzeniom. 2. Zagrożenie dla układu elektrycznego: * Odłącz akumulator przed rozpoczęciem pracy przy EGR, aby uniknąć zwarć i uszkodzeń. 3. Ryzyko związane z substancjami: * Podczas czyszczenia EGR używaj rękawic i okularów ochronnych, aby uniknąć kontaktu ze szkodliwymi substancjami. * Pracuj w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, aby uniknąć wdychania oparów. 4. Zagrożenie dla środowiska: * Zużyte elementy EGR i zanieczyszczenia oddawaj do recyklingu zgodnie z lokalnymi przepisami. 5. Ryzyko nieprawidłowego montażu: * Upewnij się, że wszystkie połączenia są szczelne, aby zapobiec wyciekom spalin. * Sprawdź, czy EGR jest prawidłowo zamontowany zgodnie z instrukcją producenta. 6. Zagrożenie dla silnika: * Nieprawidłowo działający EGR może powodować uszkodzenia silnika, dlatego regularnie sprawdzaj jego stan. 7. Ryzyko pożaru: * Upewnij się, że w pobliżu nie ma materiałów łatwopalnych podczas pracy z EGR, aby uniknąć pożaru. 8. Zagrożenie dla zdrowia: * Długotrwałe wdychanie spalin może być szkodliwe, dlatego unikaj pracy w zamkniętych pomieszczeniach. 9. Ryzyko uszkodzenia pojazdu: * Nieprawidłowe działanie lub montaż EGR może prowadzić do problemów z osiągami pojazdu i zwiększonego zużycia paliwa.

Inne z tej kategorii